Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621897 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1350 dnia: Listopad 04, 2007, 10:47:39 pm »
Wind Strike,Aqua Swirl,Twister,Blaze,Death Spike,Prominence,Ice Dagger,Hurricane to mozna zablokowac.

Cytuj
jestes pewny? z bless shield + guard stance + powiedzmy doom set i wlaczysz sf to nuki Cie praktycznie smyraja po stopach, dobrze mysle?

Tak.

Cytuj
a ile wynosi szansa excelent shield block? i jak to sie liczy,

Nie mam pojecia ale sadze ze to jest okolo 1/10-1/20 twojego bloku.

Cytuj
Ktos sie orientuje jaka jest szansa na wejscie przy maju a jaka bez maja i dye -3 con na sk przy powiedzmy landrate stunow 0.8 i 0,5? bo na guru i bravehost nie znalazlem

-1 con -1% stun ressist.

Cytuj
wiekszy block tarcza w sumie w dc jest, no ale stun resist robi troche swojego.

Jak potrafisz sobie dowalic +50 con albo masz boss jewlery to pewnie DC bedzie lepszy ale do koxu i pvp lepszy bedzie MJ a do samego Koxu to Tallum.

Cytuj
avadon w tym wypadku bedzie lepszy niz doom, mam racje?

STR nie zabiera co dla koxu jest przydatne.

Cytuj
Z a grade co bardziej sie oplaca przy buildzie takim jak pisalem na -3dex - 2 con +5str?

Obojetnie i tak do koxu DEX duzo za duzo nie daje.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1351 dnia: Listopad 04, 2007, 11:55:44 pm »
Oki, teraz coś od deva o SK :D:


Shillien knight – rasowy ciemny elf tank  specjalizujący się w osłabianiu i wykańczaniu przeciwnika ciemną magią. Jest odwrotnością temple knighta – postaci która włada jasną magią i magią wody. Nasz SK potrafi dość dobrze uprzykrzyć wrogu życie, ale o tym za chwile.
Kimże jest więc tank ?
W najprostszym pojęciu tank to postać która ma za zadanie zebrać na siebie potworki i trzymać je chroniąc w ten sposób innych. To postać wymagająca wielu poświęceń – w tym utraty własnego życia. Jest głównie nastawiona na party playing…
Wiemy już kim jest nasz SK. Zobaczmy teraz, co ma on do zaoferowania.


Zdolności magiczne:

Drain Health: Głownie skill ofensywny. Przywraca nam małą część hp, jednak zadaje dosyć mocne obrażenia.
Leech life: To nieco inny drain. Przywraca nam 80% tego, co zadaliśmy wrogowi. Skill genialny w pvp i pve. Zadaje o połowę mniejsze obrażenia niż drain health
Freezing strike: Nasz osobisty spowalniacz. Ma najmniejszą szanse na wejście ze wszystkich slowów, ale zadaje dodatkowo obrażenia. Efekt 2.
Lighting Strike: To jest moim zdaniem najlepszy skill ze wszystkich, jakie posiadają fighter klasy. Jego power jest taki sam jak Drain health (czyli 105), dodatkowo może wejść paraliż w przeciwnika, ale wtedy spell nie zadaje obrażen. Paraliż trwa 2 minuty.
Posion: Trucizna, która powoli zjada przeciwnikowi punkty życia. Razem ze skillem „sting” daje niezłe efekty.
Hex: Zmniejsza p.def przeciwnika o 23%. Tym skilem lub drain healthem rozpoczyna się walkę.
Power brake: Podobny skill do hexa z tą różnicą, że zmniejsza przeciwnikowi p.atk. o 23%. Tym skilem rozpoczynamy walkę z łucznikami.
Corpse plague: Skill genialny do AOE party. Jest to masowy posion. Potrzebujemy tylko martwego ciała.
Confusion: Skill, który używa się praktycznie do 35 lvla. Czasem może nas uratować, gdy rzuci się za dużo agro mobów. Zmienia on mobowi target na innego gracza znajdującego się w pobliżu.


 Summony:

Shillien Knight może przywołać trzy „kubiki” które pomagają mu w walce.  Kubiki nie mogą zginąć, a aktywują się wtedy, gdy kogoś atakujemy. Znikają po 15 minutach od przywołania.

Poltergeist: Kubik, który dysponuje trzema czarami – hex, power brake i shackle (ten trzeci zmniejsza atk spd przeciwnika). Pierwszy nasz kubik.
Vampiric: Dysponuje Leech life. Daje dam 80% z tego, co zada przeciwnikowi. Kuba przydaje nam się do pvp :)
Viper: Kubik rzuca na przeciwnika posion. Nie jest to jednak taki zwykły posion, gdyż jego czar nie ma atrybutu i omija wszelkie  resisty na trucizny.

Magia defensywna:

Attack aura: Bufek zwiększający nam p atk. Dostajemy go jako dark fighter.
Defense aura: Analogicznie do AA, buff zwiększa nam p def.

Zdolności fizyczne:

Power strike: Umiejętność, którą otrzymujemy jako Dark Fighter. Jest to po prostu silniejsze uderzenie. Powyżej 30 lvl nie opłaca się już go używać.
Ultimate Defense: Po włączeniu tegoż skila nie możemy się poruszać, jednak nasze p.def i m.def drastycznie się zwiększają. W ciągu całej gry dostajemy dwa poziomy tejże umiejętności. Dzięki niej nasz p.def może osiągnąć nawet 5000.
Sting: Fizyczne uderzenie w słaby punkt przeciwnika. Powoduje krwawienie. Na pve nie używamy tego – szkoda many (chyba że na silniejsze moby). W pvp skill razem z Viper kubikiem jest tym, na czym bazuje SK – DOT-ami (Damage over time).
Deflect arrow: Jak sama nazwa wskazuje – chroni nas przed atakami z łuku. Na ostatnim poziomie zmniejsza obrażenia o 25%.
Arrest: Nasz osobisty root. Zatrzymuje przeciwnika na 10 sekund. Trzeba jednak wspomnieć że dagger klasy mają „escape arrest” dzieki któremu wydostają się z naszego roota.
Judgement: Skill fizyczny zmniejszający siłę krytyka, dodatkowo zadaje obrażenia i zmusza przeciwnika do ataku.
Guard Stance: Ten skill zwiększa nam p.def na tarczy i częstość obrony shieldem. Jednakże wada tej umiejętności jest taka, że konsumuje nam dość sporo many. Skill toggle.
Shield Fortress: Daje nam dosyć sporo p.def na tarczy. Dla przykładu imperial shield ma 290 pdef. Po włączeniu SF mamy około 1k P.def na samej tarczy!

Jak widać SK posiada dość spory arsenał skilli magicznych i fizycznych.


Buildy i sety:


Osobiście korzystałem tylko z trzech setów:

SK jako damage dealer:
Większości wydać się to może idiotyczne, ale SK DD set to set głownie do 1v1. Polega na maksymalizowaniu p atk i/lub dex kosztem con. DD set radzę używać po zakupie majestica.
Majestic heavy, dama +++ enchant focus, +str –con. +Int -wit albo odwrotnie

SK jako Nuker/tank:
Jeden z moich ulubionych setów. Maksymalizujemy con i dex kosztem str. Seta można używać już od 52 (doom heavy set), jednakże trzeba zaznaczyć, że jest to set głownie do1v1 i party exp lub tankowania.
DC heavy lub Doom heavy, DLE +health, +dex +con –str. Do pvp używamy najpierw DLE, gdy zejdzie nam bonus z DLE, bierzemy Som +acu i nukujemy :)

Uniwersalny SK:
To set, którego jestem wielkim zwolennikiem. Nie bierzemy żadnych dye.
Jako SK używamy Majestic heavy i DLE + health, jako ST używamy NM, gdyż fortitude daje nam resist na stun :) Brak dye.


PVP:

Tankowie nie są najlepsi jeśli chodzi o walkę z magami. Staramy się omijać ich dalekim łukiem. Jeżeli już odjdzie do starcia i jesteśmy zmuszeni bić się – staramy się podejść jak najbliżej, rzucic agrest, UD odpalić hexa, power brake, próbujemy załadować posion i sting. Po całej operacji nie dajemy odbiec przeciwnikowi, staramy się jak najczęściej używać krwawienia i arrestowac go.


Łucznicy i sztyleciarze nie powinni być dla nas zagrożeniem aczkolwiek powinniśmy uważać i pamiętać o najtrudniejszym wrogu shillien knighta – ogłuszeniu. Na lucznika rzucamy freezing strike, power brake  i nukujemy go. Możemy rzucić hate gdy przeciwnik ucieka i jesteśmy już 1-2 kroki bliżej.

Walka z innymi tankami jest zwykle długa ale daje bardzo dużo satysfakcji. Bijąc się z tankiem staramy się używać naszej magii i nie dać mu podejść. Używamy freezing strike żeby zwolnić wroga i power brake żeby zmniejszyć jego p atk. Używamy posion i sting. Bijąc się z dark avengerem ściągamy najpierw panterę, potem możemy zająć się samym DA. Robimy to w ten sposób, że gdy dochodzi do starcia h2h, dwa kroki przed przeciwnikiem odpalamy ud, arrestujemy pantere i zabijamy ją. Trzeba jednak pamiętać, żeby nie ubić jej przed końcem ud, bo przeciwnik może ją zresummonować. Na DA tylko jeden sposób daje dobre efekty – arrest, hex, power brake, freezing strike i staramy się nukować. Gdy wejdzie w nas hamstring – nukujemy zaraz po użyciu przez przeciwnika stuna. Lighting strike zostawiamy sobie na wypadek, gdyby przeciwnik zechciał zresumonnować panterę.

Jak ryl zauważysz jakis błąd - mów ...



Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Shilien Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1352 dnia: Listopad 05, 2007, 07:33:47 am »
Ja to coprawda nie Ryl, ale też powiem  :D

Cytuj
...staramy się podejść jak najbliżej, rzucic agrest, UD odpalić hexa,...


Gdzie kupić ten agrest? Czy mogą to byc inne owoce?  :P

Zapewne chodziło Ci o Arest. Mała literówka.  :)


PZDR
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2007, 07:38:15 am wysłana przez Radziq »
Roxy x7 Player :P


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1353 dnia: Listopad 05, 2007, 08:50:00 am »
Ja może powiem jak wygląda walka DA z SK:
Zasadniczo SK to anemik i chudeusz,ale szybki i silny.Zanim jednak wycastuje te swoje pińcet i poł draina,podbiegamy i wbijamy slow.
Oprócz wiadomej korzysci,faktem jest,ze slow na twarz powoduje,ze przeciwnik sie gubi.
Oczywiscie pantera ciągle macha pyskiem.
Poprawiamy stun.
Wbijamy wszystkie mozliwe debuffy jakie mamy,plus drainem sprawdzamy biżu SK.
A potem standard.
Robimy tak,zeby byc w zwarciu zeby SK był przez wiekszosc czasu na stunie,agrujemy jakby sie urwał i biegł.Stun w cast LSa.
Dopóki SK jest wolniejszy i nie może nas zabiegac i predkoscia czy to ataku czy to biegu zjechać robimy mu own3d.Albo on nam jak jesteśmy ryczypipy.

Problem zaczyna sie od SK w Maju gdzie już trzeba sie napracować.

Polecam też aure RD sam sie o nią zabije.

Na UD:
Na UD jeżeli mamy za dużo many możemy:
Walnać draina.
Wyleczyć się naszym healem.
Wysummonowac kota.
Jak komuś nie żal kryszy  może tak wabić i gdy tylko SK podejdzie dać esc i stun a potem bić patelnią aż zmięknie.



Okej,teraz juz wiecie jak Wam może wlać DA,starajcie sie mu nie pozwolic na takie manewry jak te opisane : P
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1354 dnia: Listopad 05, 2007, 02:08:46 pm »
Hmm... Za to jak dojdzie DA z panterką do naszego SK i wsadzi mu Stuna który często (za często) wchodzi to dziękuje bardzo. Trzeba dodać że jak SK obniża sobie CON to już w ogóle... ja tam Paladinem bezproblemowo kładę SK... z tym że jedynego którego nie położyłem to hero na servie bo gra bajecznie, ownuje na lewo i prawo... uff...
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1355 dnia: Listopad 05, 2007, 03:27:36 pm »
Cytuj
ja tam Paladinem bezproblemowo kładę SK

pal wygrywa z sk? pewnie mu ss'ow bylo szkoda :D

A Dev na maga nie trzeba uzywac power brake w walce z magami no chyba ze wrecz nas bija


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1356 dnia: Listopad 05, 2007, 04:37:20 pm »
lolku nie wypowiadaj się. to że przeczytałeś cały temat o SK i dowiedziałeś się jak nim pr0 ownują to nie powód żebyś teraz myślał że SK jest super, że przy odpowiednim buildzie (bodajże cytat Ryla) swoimi drainami będziesz wyciągał większy dmg od SH... loool... no normalnie mi ciebie żal. Grałeś chociaż ty Paladynem? Jak nie, to fenk ju gud baj i nie mamy o czym gadać.
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1357 dnia: Listopad 05, 2007, 04:45:46 pm »
Cytuj
pal wygrywa z sk? pewnie mu ss'ow bylo szkoda
lolku nie wypowiadaj się. to że przeczytałeś cały temat o SK i dowiedziałeś się jak nim pr0 ownują to nie powód żebyś teraz myślał że SK jest super, że przy odpowiednim buildzie (bodajże cytat Ryla) swoimi drainami będziesz wyciągał większy dmg od SH... loool... no normalnie mi ciebie żal. Grałeś chociaż ty Paladynem? Jak nie, to fenk ju gud baj i nie mamy o czym gadać.
w walce tank vs tank wszystko zalezy od gracza ...

Cytuj
Stun w cast LSa
madry SK najpierw zarzuci FS bo ma wiekszy zasieg ;)

co do tych porad wczesniejszych dopisze tylko tyle ze w 1v1 na 3ciej na C4(na C5 mniej ale tez) wszystko sprowadza sie do tego kto pierwszy wrzuci przeciwnikowi ToDa ...


Dev opisz walke vs Summonerzy ^^



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1358 dnia: Listopad 05, 2007, 05:29:46 pm »
Cytuj
Posion: Trucizna, która powoli zjada przeciwnikowi punkty życia. Razem ze skillem „sting” daje niezłe efekty.

Zapomniales dodac ze jest gowno warta bo lepiej zeby ten syf rzucil cubic ktory ma wyzszy m.atk i przebija ressisty.

Cytuj
Freezing strike: Nasz osobisty spowalniacz. Ma najmniejszą szanse na wejście ze wszystkich slowów, ale zadaje dodatkowo obrażenia. Efekt 2.

Zapomniales dodac jedna wazna zalete,przeciwnik nie musi byc oflagowany.

Cytuj
Lighting Strike: To jest moim zdaniem najlepszy skill ze wszystkich, jakie posiadają fighter klasy. Jego power jest taki sam jak Drain health (czyli 105), dodatkowo może wejść paraliż w przeciwnika, ale wtedy spell nie zadaje obrażen. Paraliż trwa 2 minuty.

W C5 i dalej trwa 30 sekund i ma reuse 30 sekund(czyli mozna zasypac LSem),lepiej wchodzi i dodatkowo od C5 nawet jak wejdzie zadaje dmg.

Cytuj
Corpse plague: Skill genialny do AOE party. Jest to masowy posion. Potrzebujemy tylko martwego ciała.

Ten skill jest z dupy poprostu.Biore go dlatego ze po RB zostalo mi 78kk SP wolnego.

Cytuj
Poltergeist: Kubik, który dysponuje trzema czarami – hex, power brake i shackle (ten trzeci zmniejsza atk spd przeciwnika). Pierwszy nasz kubik.

I najlepszy.

Cytuj
Vampiric: Dysponuje Leech life. Daje dam 80% z tego, co zada przeciwnikowi. Kuba przydaje nam się do pvp

Zle,Moc ma DH ale wysysa i daje nam bodajze 40% tego co zessa.

Cytuj
Power strike: Umiejętność, którą otrzymujemy jako Dark Fighter. Jest to po prostu silniejsze uderzenie. Powyżej 30 lvl nie opłaca się już go używać.

Oplaca,jak mob ma malo HP to robisz nim over hita.

Cytuj
Deflect arrow: Jak sama nazwa wskazuje – chroni nas przed atakami z łuku. Na ostatnim poziomie zmniejsza obrażenia o 25%.

Od Interlude 33%.

Cytuj
rzucic agrest

Ziemniaki lepsze a najlepiej to calym workiem.

Cytuj
Problem zaczyna sie od SK w Maju gdzie już trzeba sie napracować.

Ta,walka HK vs ST:
ToD,Stun,Slam i koniec walki.W MJ jest juz trudniej bo stun moge sobie darowac za szybko z mp wysiade.

Cytuj
Wyleczyć się naszym healem.

Heal DA jest do dupy bo za duzo mp zre.Ale UD to dosc dlugo zeby zaspamowac CP potami i HP potami.

Cytuj
Wysummonowac kota.

Z SK jeszcze sie uda ale ST ktory jest cwanszy od cegly juz ci nie da.

Cytuj
Okej,teraz juz wiecie jak Wam może wlać DA,starajcie sie mu nie pozwolic na takie manewry jak te opisane : P

Taktyk na SK/ST to ja swoim ST juz kilka uzylem ale po co mam sie chwalic ^^

Cytuj
Hmm... Za to jak dojdzie DA z panterką do naszego SK i wsadzi mu Stuna który często (za często) wchodzi to dziękuje bardzo

Starczy MJ albo jak to End Game to Zaken+frintezza(czy jak on tam) i jest po zabawie.Nawet na -xx CON to i tak stun wchodzi tak gdzies 1 do 3.

Cytuj
ja tam Paladinem bezproblemowo kładę SK... z tym że jedynego którego nie położyłem to hero na servie bo gra bajecznie, ownuje na lewo i prawo... uff...

Ja na razie swoim HK na 4 SK/ST polozylem 4 z czym albo robili bsoe albo udawalo im sie uciec(nawet taki genialny plan byl jak LS we mnie i dluga).

Cytuj
pal wygrywa z sk? pewnie mu ss'ow bylo szkoda

Jak chcesz moge zrobic specialnie dla ciebie PK i pokazac jak sie rozwala SK.Starczy ze ja ciebie wymecze,ty mnie zjedziesz do 30% HP i tu sie zacznie twoj zonk bo odpale AI i ToL widzialem co Bula robil swoim PK na AI z lucznikiem i kilka filmow z PK to nie wytrzymasz za dlugo bo nie skitujesz SK,drainami tez malo mu zrobisz.

Cytuj
że przy odpowiednim buildzie (bodajże cytat Ryla) swoimi drainami będziesz wyciągał większy dmg od SH

Ze niby ja cos takiego napisalem? To musialem byc rowno napierdolony albo ci sie pomylilo.

Cytuj
w walce tank vs tank wszystko zalezy od gracza ...

Ta jak mi ST odbil i cancel z ToDa i sam ToD :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1359 dnia: Listopad 05, 2007, 05:57:59 pm »
stryk... po co opisywac walkę z której nie mamy szans ? Ja wrzucilem arrest na summonera, odpalilem ud i zaczynałem go napier.... to sie szybiej sam outhealował. Jedyna szansa to tod + LS ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1360 dnia: Listopad 05, 2007, 06:01:48 pm »
Cytuj
Z SK jeszcze sie uda ale ST ktory jest cwanszy od cegly juz ci nie da.
ta ... pamietam jak na C4 na Abyssie z Kuciem walczylem ... chyba z Kuciem :D on summonuje pantere i moje 4 bashe odbite we mnie omfg ... dopiero 5tym mu przerwalem ...
Cytuj
Ta jak mi ST odbil i cancel z ToDa i sam ToD
sam dobrze wiesz ze to pojeynczy przypadek bo jak trzeba to mirror nie odbija :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1361 dnia: Listopad 05, 2007, 06:23:36 pm »
Cytuj
sam dobrze wiesz ze to pojeynczy przypadek bo jak trzeba to mirror nie odbija

Twojego stun shot odbilo xD

Bluff GH tez odbilo xD CZASEM sie przyda to go...genialna rzecz.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1362 dnia: Listopad 05, 2007, 09:42:19 pm »
Proste pytanie. Jak rozwalić SK'iem SPS'a lub sorca (C5 - supreme). Za cholere nie mogę sobie poradzić.
Azure Gaming x5:
sps 72+


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1363 dnia: Listopad 05, 2007, 09:46:51 pm »
imo nie wykonalne ... chociaz jest jedna taktyka ... arrest>UD>i naparzasz :D jak odejdzie po skonczeniu arresta wyciagasz luk i bijesz :D


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1364 dnia: Listopad 05, 2007, 10:45:11 pm »
Proste pytanie. Jak rozwalić SK'iem SPS'a lub sorca (C5 - supreme). Za cholere nie mogę sobie poradzić.


jakie warunki? lvle/ sprzet/ buffy, mass pvp/ 1v1/ gank/oly?

Generalnie na pp/se/ch buffach (czyli 1v1/gank) nie ma szans, nukerzy na takim zestawie buffow sa zdecydowanie silniejsi od reszty klas. Oly- wrzucamy wszystko co mozliwe (wlacznie z deflect arrow i aura deffence), staramy wrzucic sobie mentala/btb/focusa, zaczyna sie walka- TOD, arrest-jak nie wejdzie to wyciagamy luk jak wejdzie to konczymy melee.

Na full buffie raczej nie bedzie problemu- nas raczej nie scanceluje tylko jakiegos DD.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1365 dnia: Listopad 05, 2007, 10:51:58 pm »
ja w walce na oli zamiast ToDa na poczatek dalbym basha ... pomimo ze nuker powinien byc na to przygotowany ...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1366 dnia: Listopad 05, 2007, 10:58:37 pm »
heh basha zwykle wrzucalem automatycznie i nawet o nim nie wspomnialem :]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1367 dnia: Listopad 06, 2007, 01:54:45 am »
Jak zabic nukera? Proste BSOE :P SPAM CP potow + hex jeszcze tylko dodam ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1368 dnia: Listopad 06, 2007, 09:57:34 am »
Chciałbym wrócic do tematu dotyczącego skilla banish seraphin. Polazłem do WOA, patrzę są niby aniołki (Disciples of Protectio, taka nazwa moba), ale skill nie che sie odpalać. Ma ktoś większe doświadczenie w tym skillu, czas odnawiania, jakie moby, oplacalność expa na tych mobach, chętnie bym jeszcze z tego skilla przywalił;)

http://l2warfare.com/viewtopic.php?f=6&t=518

jezeli potrzeba tlumaczenia powiedz :D
mam ogromną prośbę - jeśli ktoś ściągnął frapsa z tej strony i ma go na swoim kompie niech go wrzuci ponownie na jakiegoś hosta - link w tym artykule nie działa. Tak samo jak nie działa link do frapsa na FileFroncie (nie ma tego pliku). BARDZO mi na nim zależy i będę BARDZO wdzięczny


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1369 dnia: Listopad 06, 2007, 01:47:45 pm »
Ja go gdzies mam na dysku lub CD(nie wiem mam 30 plyt z filmami o L2 xD).


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1370 dnia: Listopad 06, 2007, 03:44:43 pm »
Ja go gdzies mam na dysku lub CD(nie wiem mam 30 plyt z filmami o L2 xD).
1. jesteś bardziej zboczony jak ja :P ja mam tylko ok. 10gb
2. wypala się na płytki dvd :) wychodzi taniej
3. poszukaj, plix, bardzo mi na tym zależy. Z opisu wynika, że jest to mega dobry skill i expienie z nim jest baaaaaardzo szybkie.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1371 dnia: Listopad 06, 2007, 04:09:15 pm »
ja probowalem na jakims HR serwie ten banish seraph build ... i moze wlasnie dlatego ze na HR to sprawial mi wiecej klopotow niz pozytku ;P


Cytuj
1. jesteś bardziej zboczony jak ja Razz ja mam tylko ok. 10gb
ja mam 12.8 gb :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1372 dnia: Listopad 06, 2007, 04:57:41 pm »
Cytuj
2. wypala się na płytki dvd Smile wychodzi taniej

LOL a myslisz ze na jakich ja mam xD? W sumie napisalem CD wiec moglo sie to tak skojarzyc.

Pierw Banish musi dzialac prawda :P?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1373 dnia: Listopad 07, 2007, 12:18:00 pm »
Witam! A więc czytałem bardzo wiele tematów, różnych wątków na temat owej klasy, czyli SK. Czytałem, szukałem nie tylko na tym forum, ale także forach oficjalnych np: l2blah. Wyczytałem bardzo wiele, lecz to wszystko pozostawiło mi wielki mętlik w głowie. I dlatego do was zgłaszam moje pytanie(problem?)


Chciałbym, abyście podali mi najlepszy se-tup dla SK który sobie najlepiej radzi w pvp, mass pvp, lecz róznież nie jest zły do tankowania i różnych grind-ów.Wyczytałem, że dla sk jest wiele możliwości. Czy moglibyście podać mi kilka z nich?? Słyszałem o różnego rodzaju OE Doom Hvy,
NM Hvy jak i Maj Hvy, a do tego różnego rodzaje broni i dyes-ów.

Możecie pisac śmiało wszystkie możliwości ponieważ zaczęłem grać na nowo powstałym serwie L2 Aetharnia, gdzie rate exp wynosi x40 i mam dostęp do większości buffów itd. Krótko mówiąć chce SK który radzi sobie dobrze w pvp z wszystkimi klasami, a w szczególności Daggerami i Archerami bo tam ich jest najwięcej(Z myślą o tym robiłem tanka)

Proszę o porady expertów i bez spamu!
Pozdro - Fenaril

Inidriel: Przenoszę do odpowiedniego tematu. Zapoznaj się z regulaminem forum ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2007, 12:21:12 pm wysłana przez Inidriel »


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1374 dnia: Listopad 07, 2007, 01:59:52 pm »
OE Maj hvy albo IC Hvy + frintezza/zaken ... OE dama +focus/FB+focus/Drac Bow+focus

dye +5str-5con