Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 353933 razy)

  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 02, 2007, 11:52:04 pm »
w c5 nie nawojujesz w pvp z tnakim dostaniesz shackle i arresta i jest hmm nie wesoło :P Oczywiście zawsze można wygrać, jednka z tankiem ejst to badzo trudne, zresztą olej tankow szukaj robe userów, bicie ich jest łatwe i przyjemne :) ofc mowa o mass pvp
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 03, 2007, 12:49:53 pm »
Tak Fracti, expiłem i dalej expie. Do 52 w d-grade armorze :) Czy to było przyjemne, hmm, nie pamiętam, 52 wbiłem o 7dmej nad ranem, bo nie mogłem się doczekać żeby założyć korpus dooma lighta :P Seta miałem dopiero na 53 :P No ale coś za coś, na B weapon poooooczekam :P
Userzy w heavy, hmm, jakbyś miał taki sam lvl i sprzęt, to jak umiesz grać, a nie tylko F1+F2+F3. to w sumie przy odrobinie szcześcia: BH/WS/WarLord(tylko w heavy, w lighcie będzie problem go zjechać)/SwS(defensive build only)/BD(defensivie build only) i DA. Podkreślam, wymaga to wiele szczęścia w blowach, lecz mamy szanse jako tako :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 04, 2007, 08:11:12 am »
Witam wszystkich AW-posiadaczy  =P.

Marc1n hmm muszę ci powiedzieć że dooma zamieniłbym dopiero na inną zbroje gdybym miał aa na deye (oczywiście każdy wie o jakie chodzi). Ja mam DC lekkie i nie jestem tak z niego zadowolony jak byłem z dooma, ale myślę że jak dokupię deye będzie całkiem przyjemnie:) Jeśli chodzi o zabijanie ludzi w szatach to przyznaje idzie całkiem spoko jeśli na serwerze na którym się gra wszystkie skile AW są dopięte i chodzą poprawnie. Na serwerze na którym pogrywam kilka skili nie chodzi poprawnie więc rozgrywa jest troszkę utrudniona, ale tak jak mówię grać się da! =P Jeżeli chodzi o broń to moim zdaniem tylko taka która posiada w przeróbce Focusa ( nie raz mi życie uratował ), grubo zastanawiałem się czy składać separatora czy orhid. Wybrałem 2  opcje i jestem zadowolony, zrobiłem w niej Focusa, zenhantowałem na razie na +1 i idzie w moby jak w masełko =). Lvl mojej postaci  to 66 i z dnia na dzień sie powiększa o jakiś % :) W niedługim czasie postaram się wrzucić fotki postaci i statystyk na buffie i bez niego. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 04, 2007, 10:52:29 am »
focus tylko do grinndu, na pvp jest to ehem kiepskie SA, moim zdaniem skladanie bloody jest nie potrzebne, lepiej postarac sie o SS a do expa uzywac Krisa.
Btw jak masz problemy z dzialaniem skilli to zapraszamy na retail :P tam dziala wszystko jak nalezy ;)
League of Legends


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 04, 2007, 11:52:01 am »
hmm za bardzo związałem się z klanem,postacią,serwerem żeby gdzie kolwiek się przenosić =P BTW. SSa sobie złoże ale dopiero później na razię BO+1 i focus są wystarczające...a co do PvP to BH jest wystarczająca a jak zrobię ją na +3 lub wyżej to będzie miodzio. Skoncentrowałem się na razie na lekkim NM i deyach. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 04, 2007, 02:52:40 pm »
Trzeba nasłać NCsoft, jak zamknął Ci server, to będzie Ci łatwiej przejść :D
Joke ofc :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 04, 2007, 06:15:43 pm »
crt dmg ftw in pvp
League of Legends


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 10, 2007, 06:08:04 pm »
Może to już było, ale za dużo stron do czytania, no... może nie tyle co dużo stron, ale czasu brak. Powiedzcie mi proszę kogo AW najlepiej zabija w PvP. Wydaje mi się, że magów i łuczników, ogólnie rzecz biorąc robe i light armor userów. A z takim Tyrantem ma szanse? I słyszałem, że dagger jest do zabijania tanków, ale to chyba bzdrua.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 10, 2007, 07:14:45 pm »
no raczej bzdura :P robe i light userzy są idelanymi celami..
Co do tyranta to myśle że powinien dać rade
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 10, 2007, 10:25:19 pm »
Powiem tam. Z tyrkiem jest dobrze, ale na levelach 65+, jak już mamy te skille na odpowiednim levelu, Cry. Power, Mortal Strike, konkretny level Backstaba i Deadly, no i Binding. To jest jako tako i można go zatłuc. Wcześniej poprostu stosunek naszego dmg, do jego hp jest tragiczny :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 11, 2007, 07:51:15 am »
Robiąc lekki OT zapytam jaki serwer polecacie, chodzi mi o serwer bez bugów,lagów itp. Sorki za OT:P


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

  • PS FTW
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 11, 2007, 11:19:56 am »
retail :D

Try! Or die trying...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 11, 2007, 12:57:13 pm »
I jak to zrobic? :/ Nukker => sleep = Dagger dead... :/ Oczywiscie mówię tutaj o sytuacji gdy Dagger nie posiada łuku.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 11, 2007, 02:15:26 pm »
 :D niezdarzysz połowy tego slepa zrobic a juz bedziesz leżał, z nukerem cierzko jest bo nie zawsze da rade do niego dobiec dagerem ale jak dobiegniesz to juz wygrałeś, a łuk to sie przydaje tylko do tego zeby sprubować stuna bo strzelac do nukera to sie lukiem nie opłaca za bardzo
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 11, 2007, 02:48:21 pm »
Czyli wychodzi na to, że AW jest cienką postacią. Bo: każdy mag go potraktuje sleepem, holdem itp., każdy łucznik pokaże mu co to znaczy stun, tanki musimy omijac na 200m, do zabijania zostają tylko Jaszczuroludzie nieopodal Gludio... :/


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 11, 2007, 03:06:50 pm »
Na siege bedziesz takiego AW przeklinał :]. On jest do mass pvp, gdzie trudno kogoś namierzyć, a nie na 1v1.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 11, 2007, 03:43:05 pm »
AW cieką psotacią, no wybacz ale się nie zgodze, może nie jest wielkim ownerem, ale akurat z magami sobie radzi bardzo dobrze, co do łuczników to fakt stun czasem może nas pokonać, dlatego armor dla swojego AW, kiedyś postaram sie skombinować MJ lighta.

tak btw dziś na PTSie interlude się bawiłem GH akurat jakies wieksze pvp było target nuker, bluff->backstab->lethal blow -> +1 no i byłem without buffs jednynie flaszki na ww 2 i haste 2...Także nei jest źle już widz jaakby to wyglądało z DW i dance o fire :D
League of Legends


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 11, 2007, 04:10:29 pm »
Na Siege AW może narobic zamieszania... prawda. Maga zabije jak mu sleep itd. nie wejdzie. A jeśli blisko stoi to już mag nie żyje. - prawda. Ale 1 na 1 dużo nie zdziała. Zwłaszcza przeciwko łucznikom i tankom, Dmg Dealerom... (Tyrant, BD), to już zależy, ale jeśli BD ma Heavy Armor to też niezaciekawie to wygląda.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 11, 2007, 06:51:02 pm »
jaki sleep kto sleepa rzuca jeszcze w lineage? Z magami jest cierzko nie przez rzaden sleep tylko temu że jak mag cie targetnie a ty jestes daleko od niego to zanim dobiegniesz to juz leżysz na mniej rozgarnietch magów pomaga tu trick zanim taki mag sie zorientuje ze nie ma cie zanaczonego to juz leży, ale magowie ogłonie są bardzo dobrzy do pvp i praktycznie każda klasa ma problem w 1vs1 z magiem. Łucznika jak sie ma majestica to sie robi jaka chce, bez majestica jest dośc trudno bo stun bardzo przeszkadza ale też sie da wygrac. Tyranta, glada też można zabic(jak maja 78 lvl to juz gorzej), destro raczej cierzki ale tez sie da tylko trzeba myśleć, tanki to tylko jak jakiś idiota obsługuje tanka, bd i sws raczej sie zabija, krasie i buferów to sie 1vs1 nie walczy raczej.
Ostatnio swoim aw wygrałem event pvp dla figterów 60-70 lvl(ja mam 66), na arenie tylko self bufy były, rozłożyłem glada, destro, krasia jakiegos i aw, inna sprawa jak oni grali(stuna to tylko kras uzywał) na wszytkich oprócz aw zostało mi ponad 1k hp, i musze dodac ze nawet zabradzo ich nie nukowałem, tylko destro troche mocniaj jak zarzucił gutsa(to tylko p.def zwieksza:D)
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 11, 2007, 07:26:19 pm »
blinding blow jest jak dobrze pamietam na 66 tak ?? :>
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 11, 2007, 07:59:17 pm »
tak
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 11, 2007, 08:56:33 pm »
A z SK taki AW szanse ma? :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 11, 2007, 09:08:32 pm »
ma ale lipne ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

  • PS FTW
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 11, 2007, 09:10:38 pm »

Try! Or die trying...


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 12, 2007, 03:51:16 pm »
no jak mag rzuca sleepa to dużo łatwiej jest go pokonać xaxaxaxa  :P
a trick sie świetnie spisuje w pvp z kazdym super to wyglada jak kolesie stoja pare sekud i nie wiedza co się dzieje :)
co do glada to w Interlude nie widze mozliwosci zeby go pokonac AW, no to musialby byc wyjatkwo nie ogarnięty glad lub AW musiałby miec pieronskie sczeście w blowach, jak glad łąduje cryty po 2 k ze swoich triple coś tam too ehh ;/
League of Legends