Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 353932 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 19, 2007, 03:22:30 pm »
Bluff - Detargetuje, Stunuje i odwraca plecami - Tak jest na retailu
Blinding Blow - Da się wcisnąć tylko od tyłu i gdy wejdzie, daje bonus do speeda(potwierdze jak wbije za 10 leveli jak sam dobije, moge zrobić nawet filmik ;P )
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 20, 2007, 03:08:21 am »
o to mowie ze odwraca, detargetuje i stunuje a tam ktos rzucił wyżej zapytanie, czy detargetuje to odpowiedzialem :P

Blind przecież wchodzi zawsze, nawet od przodu (przynajmniej w c4) - ale tylko jego efekt, tym skilem nigdy nie trafiłem :P Do tego jego reuse >.<
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 20, 2007, 08:26:55 am »
Binding Blow ma najniższą szansę wejścia. Jak da się zauważyć w wielu filmikach daggerzy ładują go w ... moby, które stoją do nich plecami. Dostają boosta i lecą na wrogów.
Mortal Strike jest na 58 - zwiększa szanse na wejście Blowów
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 20, 2007, 02:20:45 pm »
w c5 bliding tak samo jak dash ma reuse bardzo szybki
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 20, 2007, 04:26:57 pm »
No czy ja wiem czy dash ma taki szybki reuse :P Smiem wątpić :)

EDIT. To ja może wypowiem się o expieniu, bo testuje go na becie x5 Supreme, krótko i na temat: od 20 lvlu - nie da się! Ty walisz moba może i mocno, ale on ci nawala krytyki za 100 dmg a ty masz 450 hp, gl i hf przy expieniu! Jest po prostu tragedia, no nie da się, bufferem jest chyba łatwiej.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2007, 04:44:57 pm wysłana przez Zychu »


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 20, 2007, 04:44:12 pm »
Minuta to nie tak duzo ;)


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 20, 2007, 05:06:52 pm »
Temat oczyszczony z oftopa i postów nic nie wnoszących do tematu
Następnym razem będą leciec OSTRZEŻENIA aż mił będzie patrzeć
Potraktować serio to o co prosze


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 20, 2007, 06:18:53 pm »
Zychu: bez przesady na 20 lvl to masz jeszcze bufy dla nowicjuszy i exp idzie łatwiutko, do 50 lvl mozna solo expic bez wiekszych problemów
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 20, 2007, 11:23:20 pm »
No czy ja wiem czy dash ma taki szybki reuse :P Smiem wątpić :)

EDIT. To ja może wypowiem się o expieniu, bo testuje go na becie x5 Supreme, krótko i na temat: od 20 lvlu - nie da się! Ty walisz moba może i mocno, ale on ci nawala krytyki za 100 dmg a ty masz 450 hp, gl i hf przy expieniu! Jest po prostu tragedia, no nie da się, bufferem jest chyba łatwiej.

Ja gram na EPI i mam 50+ lvl.Nie wiem gdzie na 20 lvl moby zadaja takie obrazenia...mi sie to nie zdarzylo.Moze latasz w najslabszej zbroi no-grade albo nie wiem.Exp ta postacia jest rzeklbym...trudny.Ale bez przesady.Faktem jest ze HP spada szybko i jest go malo ale ma na tyle mocne uderzenia i na tyle czeste crity ze mobki rowniez padaja szybko.Mi do ok 40 lvl szlo w miare.Potem zaczyna sie ostro pod gorke.Samemu expic po 40 lvl nie doradzam chyba ze ktos ma mocne nerwy i duzo czasu.Ja osobiscie latam w pt z dwoma kumplami (Destro i BH) i expi sie dosc fajnie aczkolwiek szalu nie ma.Ogolnie postac trudna w opanowaniu...wymaga sporo pracy i pomyslunku w jej prowadzeniu...ciezka w expie...ale jej klimat to wynagradza  8)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 21, 2007, 12:27:43 am »
To ja nie wiem jak wy gracie... moj kumpel 40-50 zrobil solo siedzac w cata (raty x4).


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 21, 2007, 08:50:18 am »
Expie na Mialie Lizardmanach(pod gludio) - moby 20 lvl, 1/2 hp i normalnie się nie da(zbroja no grade trochę gorszej klasy niż bronze, ale light, dagger D grade od kota), mob mnie trzasnie raz i sruu nie ma 40 hp, a jako ze mam calego hp tylko 450, mob mi zdazy zadac tylko jednego hita, ale po ok 8 mobach musze siadac i sie regenerowac... A gdzie bym nie poszedl to jest tylko gorzej... A jak używam skilli(mob pada na skilla) to mana mi sie konczy po kilku minutach i dupa.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 21, 2007, 11:02:44 am »
Sie nie dziw. Te lizardmany sa bardzo silne, idz lepiej pod dion (do 25lvl) - moby moze maja wiecej hp (a co za tym idzie daja wiecej expa), ale bija wolniej i slabiej, pozniej mozna klepac breka orki kolo giran - ja tam zadnych problemow nie mialem (o ile nie zaczniesz z archerem, albo nie dopadnie cie kilka naraz).


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 21, 2007, 12:06:58 pm »
Jak są takie powerne to powinno być napisane, że mają kope p.atk, mało p.def i 1/2 hp :P Zresztą w RoD chyba też miałem problemy :) Ale muszę spróbować jeszcze raz...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 21, 2007, 02:07:10 pm »
To ja nie wiem jak wy gracie... moj kumpel 40-50 zrobil solo siedzac w cata (raty x4).

Sam w cata to raczej nie siedzial...A my tu o expie solo raczej piszemy...a exp solo rozowo nie wyglada


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 21, 2007, 04:51:35 pm »
te moby pod gludio sa beznadzieje, niby 1/2hp a gorzej sie expi niz na normalnych, idz do rod(uwazaj na impy i ich aggro z draina,slaba jawlery-kicha) lub roa na szkielety trackery, ew pod dion na oczka 2x hp- dobra kasa i exp. wala z flary ale cos kolo 20hp powinno wyjsc na hita,a wala wolno.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 23, 2007, 12:50:16 pm »
na poczatku chcialbym powitac wszytskich a w szczegolnosci wielbicieli AW ;)

po pierwsze uwazam iz jest to jedna z najbardziej grywalnych postaci w grze chociaz latwo nia nie jest ale mozna sie na prawde w nia wczuc i doslownie wymiatac  :D
w tej chwili gram na DN na Raven x10.Mam w tej chwili lvl 50+ i jakos problemow z jego zrobieniem (solo) nie mialem!Maile lizardmany nie sa az takie zle przynajmniej wg mnie!ok 30 lvl przyjemnie sie expilo w brekas stronghold i death pass!oczywisie ss c-grade i troche potinow i jazda bez trzymanki
w tej chwili mam theca leather set , cursed dagger z mithril daggerem jako offhand i symbol +4dex/-5str i jest na prawde sympatycznie xD
na mobach z reguly drain healh , hex(40lvl) i power break i na ss bez problemu a jak nie idzie 'obiegniecie' i backstab i/albo deadly blow i po klopocie :]
poki co staram sie zrobic 10 lvl green soul crystal zeby dodac sobie focus a wtedy bedzie dopiero sie dzialo!
pvp jak na razie za duzo nie stoczylem wiec nie bede sie za duzo wypowiadal ale zalezy vs jakiej postaci sie gra i kto nia kieruje bo jak wczesniej ktos napisal n00b nawet o wiele lvli wyzszy nic nam nie zrobi :P
tak jak wczesniej napisalem AW jest na prawde fantastyczna postacia jesli umie sie nia grac!

pozdro600


...littering and smoking the reefer :P




  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 23, 2007, 07:21:50 pm »
Zgadzam sie z Ble...AW to naprawde super postac tylko wymaga wprawy.Mam go na ratach x4 na 50+ lvl i juz nie jest tak rozowo expic szczerze mowiac.Potek zuzywa co nie miara a i ss troszke idzie.W pt juz jest fajnie tylko wazne aby miec w nim tanka bo inaczej moby atakuja wlasnie AW.Szkoda ze ma tak malo HP i CP.To bardzo utrudnia gre ta postacia.Ale powera ma niezlego.Polecam ta postac tylko dla wprawionych graczy 8)


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 28, 2007, 01:55:55 pm »
oj potek i ssow idzie rzeczywiscie mnostwo ;/ srednio co 2-3 dni kupuje ok 20k ss i ok 400 potek :P co prawda z sianem nie mam problemu ale tak czy siak jest to wydatek ok 1,5kk
rzeczywiscie im wyzszy 50 lvl tym ciezej idzie ale poki co latam w party z sh i jest calkiem si szczegolnie na treantach , satyrach i unicornach wszystkie elder w enchanted valley i jest na prawde sympatycznie. ja je "tankuje" a sh daje rozne debuffy itd i  dajemy rade a exp leci calkiem nie glupio :D byloby lepiej na b-grade za skladanie ktorego powoli trza sie zabrac ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :P
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2007, 02:13:59 pm wysłana przez ble »
...littering and smoking the reefer :P




Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 28, 2007, 02:47:50 pm »
Poszukuje filmików z AW. Różne pvp, siege. Na youtube.com znalazlem tylko AW vs. SK, a chciałbym więcej. Jak coś wam się znajdzie na dysku, albo na necie to dajcie to tutaj. Dzieki, pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 01, 2007, 11:49:21 am »
55LVL i solowanie AW dalej jakoś idzie na...selfbuffach i na zółtych/białych mobach, więc się da :P Tylko trzeba uwarzać :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 01, 2007, 12:37:44 pm »
55LVL i solowanie AW dalej jakoś idzie na...selfbuffach i na zółtych/białych mobach, więc się da :P Tylko trzeba uwarzać :)
Expiles? Ja na 53 dalem sobie spokoj solo (i znam osoby ktore chcialy dac sobie spokoj, bo rowniez nie dawaly rady), bo bylo nieoplacalne. Za duzo bsps, hp potkow sie traci. Moze inaczej by bylo gdybym mial bgrade, ale uzbieranie B przy solo expie graniczy z cudem - za duzo sie wydaje na sam exp, nie mowiac o odkladaniu na cos lepszego..


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 01, 2007, 06:45:20 pm »
AW da się solować, ale jest to nudne, nie przyjemne i w ogóle do bani :P Po co sie męczyc skoro mzona znalesc party z supportem i od razu gra staje sie przyjemniejsza :]
Aa odnosnie zarabiania, to nie bede sie wypowiadal, bo wiadome jest ze expiniem na siebie zarobic jest ciezko, trzeba przysiasc na handlu albo na czyms takim
League of Legends


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 01, 2007, 10:44:27 pm »
To ja mam teraz pytanko troche odbiegające od tematu expienia.Chodzi mi mianowicie o pvp ogolnie...solo i mass.Wiem ze sztyleciarze sa glownie od eliminowania postaci w light armor (mag,lucznik itp).Moje pytanie brzmi:Czy AW ma szanse jakiekolwiek z postaciami w haevy armor i w ogóle ogolnie z kim wygrać powinien a z kim szans nie ma zadnych i nie oplaca sie startowac nawet do takiej postaci??


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 01, 2007, 11:59:21 pm »
AW ma to do siebie, ze walk nie musi opierac na samych blowach, masz pare nukow, doty, poznaj przeciwnika, a szanse (nawet niewielkie) bedziesz mial z kazdym. Smialbym stwierdzic, ze ze wszystkich daggerow ma najwieksze szanse na wygrane z tankami, z reszta heavy userow szanse sztyleciarzy sa raczej wyrownane.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 02, 2007, 10:06:55 am »
tak jak napisal MonT szanse sa z kazdym poza tym twoim atrybutem jako AW jest szybkosc!
co prawda walka z heavy armor moze trwac dlugo ale mozesz wykonczyc przeciwnika na odleglosc bo w zwarciu masz raczej mniejsze niz wieksze szanse! ale w koncu o to chodzi bo jestes styleciarzem , "cichym" zabojca!
a to z kim wygrasz zalezy tylko i wylacznie od umiejetnosci Twoich i przeciwnika!
...littering and smoking the reefer :P