Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 354973 razy)

  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 05, 2007, 03:18:02 pm »
Tak z nudow sie wypowiem.

Kazdy dagger ma szanse z kazdym przeciwnikiem bo moze lethal blowem, przy "odrobinie" szczescia uzyskac lethal strike effect 2, zdejmujac osobnikowi hp i cp do 1.
Ale liczenie na szczescie sie nie ogarnia.
Ogolnie dagger kara lucznikow, bufferow i inne daggery. Z magiem nie jest latwo.
Nie nalezy zapominac o lethal strike'u effect 1, ktory zdejmuje cale CP.
Bluff od C5 nie siada ze 100% szansa.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 05, 2007, 03:20:43 pm »
Akurat aw jest bardzo fajny ale nie lubie tej loterii że duzo zalezy od szczęścia. Lubie za to GH bo ma dobry landing ^^, duży dmg i fajnie wyglada ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 05, 2007, 05:14:41 pm »
Akurat aw jest bardzo fajny ale nie lubie tej loterii że duzo zalezy od szczęścia. Lubie za to GH bo ma dobry landing ^^, duży dmg i fajnie wyglada ;)
Z tego samego powodu (landing blowa) oraz trudnosci w expieniu po 52+ (za duze koszta) porzucilem mojego AW.

Takie moje wnioski z gry AW:
Postac bardzo przyjemna i klimatyczna, o ile ma sie z kim expic ;) W dualu z SK czy PS jest po prostu miodzio (shadow genialnie trzyma agro na sobie). Niestety w pvp 1v1 ma stosunkowo male szanse z wiekszoscia postaci (pisze o pvp DO 52lvlu - dalej mialem AW tylko na high rate a to sie nie liczy - top sprzety, full buffy itd), inaczej jest w malym zamieszaniu :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 05, 2007, 05:25:20 pm »
Cytuj
Akurat aw jest bardzo fajny ale nie lubie tej loterii że duzo zalezy od szczęścia. Lubie za to GH bo ma dobry landing
, że tak powiem: HE gówno, Sag super, SR fajny, Moonlight lipa. Głupota...
Cytuj
Niestety w pvp 1v1 ma stosunkowo male szanse z wiekszoscia postaci
dobrze, żę podkreśliłeś o pvp do 52 levelu. Wtedy wsio ma za niskie levele i pvp jest...śmieszne :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 05, 2007, 08:44:18 pm »
do 52 lvl to krasie ownuja na pvp:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:44:32 am »
bo to jest prawda. GH wymiata praktycznie wsyztsko poza tankami w c4 ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 06, 2007, 08:14:56 pm »
W C5 powinien tymbardziej, ale tak z tym do końca nie jest. Szczęście w blowach to podstawa. A technika skradania się także. Jesteśmy z papieru, a szczególnie AW/GH. Nasza moc ujawnia się jak dojdziemy...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:13:48 am »
Możecie mi powiedzieć jak zrobić makro żeby używać blowow bez trzymania ctrl ?

pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:00:54 pm »
/useskillforce Deadly Blow

albo /useforceskill teraz nie pamietam...


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 12, 2007, 04:38:13 pm »
to pierwsze :P

/useskillforce deadly blow
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 14, 2007, 10:56:55 am »
Dzisiaj ubiłem adventurera 78lvl moim AW lvl 66 :) Freez, hex, power brake, posion, nuke, arrow, arrow nuke arrow i padł :) 
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 14, 2007, 06:07:00 pm »
Mial laga to sie dziwisz...


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 14, 2007, 06:42:19 pm »
ahahahha owned :P
ja wiem ze AW jest pr0, ale bez przesady :P
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 14, 2007, 06:58:44 pm »
Hehehe :) No fakt :)
A co do AW... PR mode :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 14, 2007, 09:08:21 pm »
typ nie mial dasha reused no i blinding ratuje ;] Zdążylem tylko dostać lethiala za cp i 1/4 hp ;) Nastepnym razem to frapsne. Miałem Cristal dagger, dye +dex i w ogóle zmaksylizowany na atk spd moj AW jest - kit machine ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 14, 2007, 09:37:02 pm »
Dziwne ze HP pot masz na 1 pasku a cp na 2 :P Ja bym mial odwrotnie.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 14, 2007, 10:03:02 pm »
Hmmm AbyssWalker bardzo długo grałem tą postacią :)

Zacznijmy od broni:

20-40lvl to normalne że manchigue albo mithril dagger jeśli się uda ;) bo  cursed manchigue się nie opłaca bo ma bardzo  rzadkie krytyki a zbroja to oczywiście manticore set bo daje MP

40-52lvl najlepszy jest dla niego dark screamer bo ma SA focus które daje +81 critical chance a zbroja to najlepszy jest theca set bo ma mało p. def. Ale również na 40 lvl trzeba myśleć już o b grade i o dye więc dye najlepsze -5 str +4 dex no i jeszcze -5 wit +4 int bo przecież on ma magie więc będzie miał więcej  m. ataku ale jeśli się chce doom skleić na 52+ lvl to nie można odjąć con. ponieważ doom odejmuje jeszcze con to hp będzie miał bardzo mało i każdy stun wejdzie w niego.

52-61lvl z broni to kris z SA focus najlepszy a zbroja to doom bo daje dex


Taktyki:
- kiedy walczysz jako AW z TH bierz pod uwagę swoje zalety takie jak jesteś dużo szybszy więc kiedy on daje UE od razu zaczynaj uciekać (ale tylko kiedy jest walka wyłącznie na daggery) bo on Cię nie złapie i straci UE  :P
- kiedy walczysz z magiem walisz ciągle blowy i tak jak wcześniej pisali krok za niego i backstab 99% że Ci się uda.
- kiedy walczysz z tankiem to on ma ogromną przewagę w p. def i HP więc najlepiej jest udeżyc z blowa i uciekać i tak w kółko a później UE :P
- kiedy walczysz z łucznikiem to normalne że walisz aż zabijesz na nich nie ma taktyki chyba że już mam bluff to całkiem inaczej sie gra :P

P.S. A i S grade nie pisałem bo tam już jest duży wybór bo każda sie nadaje :)


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 14, 2007, 10:22:08 pm »
A może daggermani zdradzą jakie mają makra porobione? :) Albo jakieś propozycje ciekawe, które pozwolą wygrać pvp :D

pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 14, 2007, 11:50:56 pm »
Ryltar, jak mam iśc na pvp, albo widze wartaga, zamieniam miejscami cp z hp :)
na razie nie mam makro porobionych, ze względu na bezpieczeństo, czasami jakbym miał force backstaba to padli by swoi przez złe czyjeś przetargetowanie, np. kogoś z party. A jakoś trzymanie CTRL na razie mi nie sprawia dyskomfortu :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 15, 2007, 10:05:13 pm »
Cytuj
2-61lvl z broni to kris z SA focus najlepszy a zbroja to doom bo daje dex
a nie lepiej od razu SA crit damage na ew. pvp ? chyba że mamy zamiar dużo solować to wtedy faktycznie focus.
Jeśli chodzi o doom...em, osobiście jestem zwolennikiem BW czy to na dagger'ach czy archerach, 5% bonus def mimo wszystko daje całkiem sporo, no i nie rusza statsów fizycznych więc możemy sobie ułożyć dye jak chcemy. Doom natomiast zmniejsza con o 2, co w przypadku AW może być bolesne, ale szczerze mówiąc jako AW nie używałem jeszcze Doom'a, jak nadaży się okazja to wypróbuje :P.
 

- kiedy walczysz z tankiem to on ma ogromną przewagę w p. def i HP więc najlepiej jest udeżyc z blowa i uciekać i tak w kółko a później UE :P
Jeśli masz wybór najlepiej uciec, mimo wszystko nie warto pakować się w 1 v 1 z tankerem.
Nie ma nic bardziej denerwującego jak 'you hit for 1 damage' po użyciu blow'a...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2007, 10:09:22 pm wysłana przez OhNoes! »
EPI :
Valeth - AW 6x


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 15, 2007, 10:21:01 pm »
Doom i tylko praktycznie Doom, dlaczego było już pisane :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 15, 2007, 11:02:37 pm »
jakbym nie koxał tylko samo pvp, to też bym wzioł BW :P ale do koxu się dużo bardziej ogarnia.
Co do sztyletu z crt dmg to tak, roznica w dmgu nie bedzie pokazna, a koxanie bedzie trudniejsze, noa le oczywisice mozna, jendka ja jestem zwolennikiem krisa anwet do 75.
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 15, 2007, 11:24:04 pm »
OMG O.o
BW do PvP...
Crt. DMG i mała różnica pomiędzy Focusem...
KRIS do 75...
nie mam pytań. Gratuluje teoretyzowania...
DEX to zaleznośc wchodzenia blowów, różnice widać, BW nie dodaje do DEX, Doom aż 3...niektórzy mówią, że warto mieć zawsze Dooma w plecaku...
Crt. DMG to masa dodatkowego dmg z blowa. Masa, bo walisz z Krisa blowa za 1k, a z Demonem z -8STR po... 1,2k, z konkretnie zgimpowanym STR...
Kris i 75lvl - a co to nie ma A-grade z Focusem :?: Zresztą, jak sie biega w party to to czy masz Focusa już tak o expeniu nie zaważa, a raczej zadużo bez party nie pobiegasz...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 16, 2007, 02:37:00 pm »
Czmu duzo ludzi poleca na guru AS z Haste a nie z CD?(dla GH) Roznica w dmg z focusami jest mala na wysokim lvl?(wiem ze roznica w crrit dmg przy normalnym krytyku wynosila 50 dmg a haste da lepszy reuse).


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:06:48 pm »
Różnica pomiędzy Crt. DMG jest oooogromna. Dodany p.atk jest uznawany za bazowy, działają z nim buffki, dance od BD i sumarycznie różnica w P.atk jest bardzo duża.
BTW, nie wiem, jacy ludzie używają na L2guru całego tego Haste itd. Jest jedna osoba na tamtym forum, która umie jako tako grać AW/GH, jest nią Vacxe. On raczej Haste nie poleca, swoją drogą, Haste używają na retku praktycznie tylko Kraśki, bo Focus przynosi im średni efekt. Nigdy na rynku nie widziałem żadnej innej broni z SA Haste założonym, niż Duale lub jakiś Blunt, a to chyba coś znaczy...
HATE ME MOAR!