Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 354977 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 26, 2007, 02:55:17 am »
W nagrode dostaniesz lody śmietankowe od pana Edka na zapleczu :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 26, 2007, 06:16:47 am »
Coś czuje, że był robiony bardzo dawno, ale za czasów C3...a od czego wtedy zależał succes na blowy, no od czego :?: :P Mały quiz taki :D

W c3 blow zależał od DEXa. W c1,c2 od critical rate. Na privach nigdy nie było c2, c3 więc pseudo c3 na privach to i tak było c1.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2007, 06:21:01 am wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 26, 2007, 09:29:16 am »
Yup, coshoo dostanie normalne lody :P BTW, C3 potocznie zwą kroniką dominacji TH. MightMortal był, DEX był w testach i blowy wchodziły ladnie+omijały p.defa w jakieś dziwne sposoby :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 30, 2007, 10:31:32 am »
Yup, coshoo dostanie normalne lody :P BTW, C3 potocznie zwą kroniką dominacji TH. MightMortal był, DEX był w testach i blowy wchodziły ladnie+omijały p.defa w jakieś dziwne sposoby :)

Same blowy nie omijaly p.def'a. Chodzilo o dodatkowy dmg z VS, ktory byl staly, niezaleznie od tego jaki armor mial przeciwnik.

Co do zaleznosci siadania skilli od DEX'a, to dane te mam z plikow zrodlowych :) +3 DEX'a to okolo 1-1.5 % szansy.

Serio ale jesli chcecie zwiekszac siadalnosc blowow, to raczej skupcie sie na selfbuffach, typu mortal strike (dalej nie wiadomo czy zwieksza siadalnosc czy szanse na lethala :D ), focus death, Mortal Strike SA itp.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 30, 2007, 10:33:59 am »
osobiscie wole te 1.5% niz troche str [; (mowa o dye +dex-str ofc)

swoja droga, co z dye +wit-int? warto? kilka razy widzialem jak ludzie to polecaja dla aw, ale czy warto oslabiac sobie Hexa?


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 30, 2007, 02:12:41 pm »
osobiscie wole te 1.5% niz troche str [; (mowa o dye +dex-str ofc)

swoja droga, co z dye +wit-int? warto? kilka razy widzialem jak ludzie to polecaja dla aw, ale czy warto oslabiac sobie Hexa?

Ale ja nie twierdze, ze nie nalezy pakowac w DEX'a :) Sam mam -5 STR +5 DEX i zamierzam za 2 lvle dolozyc -4 STR +4 CON. Nie robie tego tylko ze wzgledu na siadalnosc skilli, ktora zwieksza sie minimalnie, ale ze wzgledu na inne staty typu speed, atk.speed, evasion, accuracy itp ;)

Olej zabawe z witem i intem [; Na full buffie i tak rzucasz hexa tak samo szybko jak tricka :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 30, 2007, 02:18:11 pm »
http://files.filefront.com/offensive_vs_agonyavi/;7528003;/fileinfo.html

Jedno pvp, na ktorym walczylismy w 12 vs 15, niektorzy z przeciwnikow po 3 profesji w S grade'ach i w epickich jewelach :) U nas zero S grade'ow ;D

Duzo bledow z mojej strony ale wyszlo imo niezle. +5 ;D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 30, 2007, 06:56:26 pm »
A jak Leathale siadają, OMG :shock: Niezła seria... to pierwsza uwaga...
A druga, oni są wybotowani  czy co :?: Bo oni to kompletnie sobą na dobrą sprawą nic nie prezentowali. Cześc stała jak wryta, część odwalała niesamowitości, np. jak buffer, który zamiast dać root/sleep uciekał od Ciebie ;)
BTW: Co do +4WIT ... ja taki wsadzam, a to dlatego, bo chociażby na tym filmiku widac, że cast jest dłuuuuugi... A full buffy, heh, dostaniesz zazwyczaj Acumena i nic poza tym ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 31, 2007, 12:13:55 am »
A jak Leathale siadają, OMG :shock: Niezła seria... to pierwsza uwaga...
A druga, oni są wybotowani  czy co :?: Bo oni to kompletnie sobą na dobrą sprawą nic nie prezentowali. Cześc stała jak wryta, część odwalała niesamowitości, np. jak buffer, który zamiast dać root/sleep uciekał od Ciebie ;)
BTW: Co do +4WIT ... ja taki wsadzam, a to dlatego, bo chociażby na tym filmiku widac, że cast jest dłuuuuugi... A full buffy, heh, dostaniesz zazwyczaj Acumena i nic poza tym ;)

Ten bishop co ode mnie uciekal nie mial juz many raczej ;] Rooty chyba ze 3 we mnie poszly na tym pvp ale nie siadly ;o Nie jest potrzebny taki tatoo bo na acumenie i dance of conc masz wystarczajacy cast speed. Mysmy mieli warriora na tym pvp ale teraz juz conc'a bierzemy [;


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 31, 2007, 12:29:26 am »
hm
warto zmienic dooma na dc? mam na mysli nie tylko pve, ale tez pvp ofc.. wiem, ze maj bylby lepszy, ale chcialbym o dc spytac ;>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 31, 2007, 12:39:17 am »
doom ejst dobry, dc tez ... nie wiem, oba są dobre....
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 31, 2007, 07:15:27 am »
Ja mam DC, zmieniłem z Dooma. Powiem tak. Do PvE troche lepsze, z klasami niestunującymi do PvP też, ale przy pierwszym dobrym przypływie gotówki zmieniam na Maja :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 31, 2007, 09:52:15 am »
no to czekamy na Maja ;>
jeszcze odnosnie lethal blowa. co on dokladnie 'robi'? wyczytalem gdzies, ze moze zbic cp/hp do 1, ale to byly mocno szczatkowe informacje..


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #338 dnia: Maj 31, 2007, 10:42:10 am »
zbija hp i cp do polowy lub cp do 1.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 31, 2007, 11:54:20 am »
zbija hp i cp do polowy lub cp do 1.

Lethal Strike effect 1 - zmniejsza cp gracza do 0 lub hp moba do polowy

Lethal Strike effect 2 - zmniejsza cp i hp gracza do 1


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 31, 2007, 12:00:55 pm »
Na zwykłych mobach może wejść instant kill. zabijamy mobka jednym uderzeniem. Nie działa na RB i RF. I na innych playerów.
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 31, 2007, 12:12:17 pm »
Na zwykłych mobach może wejść instant kill. zabijamy mobka jednym uderzeniem. Nie działa na RB i RF. I na innych playerów.

Ale to chyba tylko przy Lethal Blow dziala :P ? Nie mialem okazji przetestowac ze wzgledu na brak skilla ;]


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 31, 2007, 01:20:48 pm »
calkiem hajny filmik, tylko imo nie ma potrzeby wrzucac hex, bo i tak prawie nie wchodzil a jak staniesz za plecami przeciwnika to jest juz martwy

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 31, 2007, 05:39:04 pm »
Liczy się efekt końcowy...
A wypomne jeszcze raz, na +4WIT więcej by się ten HEX przydawał, bo rzucał by się kupę szybciej i zyskał by na użyteczności w takich akcjach :) Dlatego IMHO, można przebidować 1DEX na korzyść 4WIT :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 31, 2007, 06:37:38 pm »
Liczy się efekt końcowy...
A wypomne jeszcze raz, na +4WIT więcej by się ten HEX przydawał, bo rzucał by się kupę szybciej i zyskał by na użyteczności w takich akcjach :) Dlatego IMHO, można przebidować 1DEX na korzyść 4WIT :)


nom popieram :)

/edit

a filmik bardzo dobry... troche sie zdziwilem ze ani SE, ani BP nie targetowaliscie i mogli tam kilka razy przeciwnikow resnac ale i tak w sumie to moze lepiej bo nic ciekawego Ci healerzy nie zagrali
tak czy inaczej GJ guys
~aaa tam jest Nikodem i <3 EE :)
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 07:11:58 pm wysłana przez fedur »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 31, 2007, 07:30:03 pm »
:D BTW: Fedur, skąd taki ładny avatarek :) :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 31, 2007, 10:34:13 pm »
No tam jest nikodem, szkoda tylko że jak padł na początku, tak leżał do końca :P

Ładnie ich pojechaliście, widać że hero!=skill.
wannabe
]|[


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 31, 2007, 10:52:07 pm »
~aaa tam jest Nikodem i <3 EE :)

Ano jestem jestem :) EE świetna postać ale trzeba mieć klan który to doceni.

No tam jest nikodem, szkoda tylko że jak padł na początku, tak leżał do końca :P

Ładnie ich pojechaliście, widać że hero!=skill.

Low lvl healer nie ma łatwego życia :P
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 10:57:27 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwiec 01, 2007, 08:48:27 am »
calkiem hajny filmik, tylko imo nie ma potrzeby wrzucac hex, bo i tak prawie nie wchodzil a jak staniesz za plecami przeciwnika to jest juz martwy

Wchodzil na ludzi z rownym lvlem, na tych z epickimi bizuteriami slabiej :)

Cytat: Marc1n

Liczy się efekt końcowy...
A wypomne jeszcze raz, na +4WIT więcej by się ten HEX przydawał, bo rzucał by się kupę szybciej i zyskał by na użyteczności w takich akcjach  Dlatego IMHO, można przebidować 1DEX na korzyść 4WIT


Zarzuc sobie acumena i dance of conc i zobacz predkosc rzucania hexa ;] Dorzuc CoV np. i zobacz jeszcze raz  ;] Dalej uwazasz ze jest sens zmniejszac jego landrate skoro rzucasz go tak samo szybko jak tricka ;] ? Naszym bledem bylo to ze nie mielismy dance of conc na tym pvp, wtedy moje hexy wygladalyby inaczej [;

Cytat: fedur

nom popieram

/edit

a filmik bardzo dobry... troche sie zdziwilem ze ani SE, ani BP nie targetowaliscie i mogli tam kilka razy przeciwnikow resnac ale i tak w sumie to moze lepiej bo nic ciekawego Ci healerzy nie zagrali
tak czy inaczej GJ guys
~aaa tam jest Nikodem i <3 EE


Farmilismy punkty repa xaxa ;)

No Nikodem jest <3 :]


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwiec 01, 2007, 07:58:02 pm »
:D BTW: Fedur, skąd taki ładny avatarek :) :?:

a przeglądałem deviantart i trafiłem :)
http://www.deviantart.com/deviation/28409198/?qo=49&q=dark+elf+lineage+2&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5


Ano jestem jestem :) EE świetna postać ale trzeba mieć klan który to doceni.

a no fantastyczna  postac... z klanem to juz ho ho ho... a niech tam Cie nie docenia... to wpadne i pozabijam :)

No Nikodem jest <3 :]

love me ... love me... :)