Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Elemental Summoner  (Przeczytany 7583 razy)

Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« dnia: Maj 26, 2007, 03:20:15 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2007, 10:57:39 pm »
Opisze tu moja taktykę... na bufach...i wyższym lvl-u..  no to dc robe, coś z acu.. wysyłamy konia walimy wind shackle.. i ice bolta.. ( ktory o dziwo wchodzi )... w tp... konia leczymy gdy trzeba siebie bh + potki... i powiem właściwie że można go utrzymać... wali ze skili... to nam wejdzie góra 1 k.. wiec się wyleczymy... a konik go ładnie bije i po pewnym czasie panika przerzuca sie na konia leczymy konia... i tak aż padnie ( z tą panika to niekoniecznie ale prawie zawsze tak mam ,że sie przerzucają... jak ktoś nie umie grać i się żuci na konia to już wygraliśmy... właściwie to dużo zależyu od tego czy wind shackle wejdzie...
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2007, 11:27:00 pm »
th vs nub es(robe)
dash, ue, trick na konika, bijemy esa- critical blow, db,db( jesli uda sie go obrocic mozna tez BSa ale lepiej wykorzystac critical blow :>) zostawiamy konika bo zarobilismy pvp point :P, naprawde... szkoda czasu xD

th vs pro es(light)
zabijamy konika (es bedzie go healowal - trick/switch na esa) sam ES to kwestia czasu

szanse: 70% th 30% es
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2007, 11:53:31 pm »



zabijamy konika (es bedzie go healowal - trick/switch na esa) sam ES to kwestia czasu


Co Ci da trick na summonera? on nie musi mieć konia na targecie żeby go leczyć....



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2007, 11:56:04 pm »
ja by mraczej probowal uzyc stun shota lvl 3, zreszta sztyleciarz rozwala konia bez problemu ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2007, 10:00:02 am »



zabijamy konika (es bedzie go healowal - trick/switch na esa) sam ES to kwestia czasu


Co Ci da trick na summonera? on nie musi mieć konia na targecie żeby go leczyć....

jesli th nie jest glupi to bedzie cancelowal heale, chyba ze jest zlagowan serv :>
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2007, 09:20:21 pm »
Niestety summon pada za szybko od daggera(archer to nie taki paroblem) a bez summona nie ma TP a bez TP jest zgon.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2007, 03:11:37 pm »
Cytuj
z gladem moze byc roznie...

Juz nie pamietam xywy tej AL ale mowila ze na Olly walka z duelistem to jakis koszmar.Te jego Rage to jak jakis zasrany dot a nawet jak on wali samym rage po tobie to ciezko ci jest sie wyleczyc(masz okolo 40 dmg w plecy).Mowila ze na Warriorow robila tak ze zakladala bron i nawalala z aury czy z czegos tam zeby Cuba sie uruchomila.

Cytuj
dlatego summoner w polu jest... supportem?

Nie musisz byc ale ja sobie radzilem bo kai bil glowa w mury ktore sie sypaly.Nie wiem jak teraz jest na siege Warlockiem(nie mialem okazji nim grac WL/AL na siege od C3+ ostatnio bylem jak gralem na offie) ale pewnie nic innego niz archer pt nie zostaja.Ale mnie rola buffera nie kreci chociaz czasem na abyss x300 buffuje tych devuf itd. ^^ Glownie wtedy jak sram ale co tam :P


Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 02, 2007, 10:19:12 pm »
teoretycznie wszystko pieknie ... w 1vs1 moze zdazysz jezeli nie dostaniesz stun/silence, w mass no nie wiem pewnie uda ci sie przyzwac summona ponownie ale i tak wiekszej zadymy na mass nie zrobisz summonem, a na olimpiadzie moze byc ciezko bo uzywa sie spiritshotow ...

Cytuj
Widzę ,że nikt esem nie grał mówicie ,że gdy koń padnie summoner to kwestia czasu..
bo tak jest ... summoner jest wizardem/robe userem i przezywa na polu walki dluzej od normalnego nukera tylko dlatego ze po 1) ma TP i po 2) targetuje sie go pozniej niz nukera ... a w 0,5 sek i w czasie buffowanai konia DD/nuker zdazy ci tyle dmg zrobic ze outheal juz sie nie uda ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 10:21:27 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2007, 02:15:36 pm »
Nie mam pytan..Co wy gadacie ES wyje*** TH w kosmos bez gadania malo kto moze pokonac sumonerow.Walka bedzie wygladala tak TH podbiega do konia lub gracza podbiega do konia wali blowy a sumoner na luzie healuje konika TH nie ma duzo blowow wiec troche beda sie przeladowywac przez ten czas sumoner podhealuje konia do max hp a nie bede wspominal ze TH bedzie dostawal ladne dmg od konia.A na Olimpiadzie sumoner>all
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2007, 02:51:33 pm wysłana przez Leathien »
Abyss x7
Leathien: MS-78/Soutaker76---Hero
Franz:
Fr0sti: WS+40 :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2007, 03:59:29 pm »
Powiem ze swoje perspektywy. Bijesz summonera, to masz przesrane, a jak summona to tym bardziej. Poprostu z TP5 Ty wywalisz się z many, a go nie zabijesz. CP>średni DMG daggera. Jedyny nasz ratunek to detarget, który w magów siada jakby nie mógł, ew. bluff. No poprostu nie ma innej opcji na otwartej walce.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2007, 04:03:31 pm »
NIe widziales? A ja widzialem :D Ale serio nawet bijac sumonera nic mu nie zrobisz bo konik zabije Cie szybciej niz ty zabijesz ES :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2007, 04:05:31 pm wysłana przez Leathien »
Abyss x7
Leathien: MS-78/Soutaker76---Hero
Franz:
Fr0sti: WS+40 :P


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 10, 2007, 09:28:22 am »
Jeśli ES jest ogarnięty to rozwalenie TH nie powino stanowić problemów. O walce bez buffów nie ma co mówić, natomiast na buffach (szczególnie po 3 profie) warrior bane + wind schakle i wtedy chłopak jest i wolniejszy i jego atk. speed fascynujący nie jest. Można biedaka nawet z kite'ować.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2007, 09:53:54 am »
Daggerzy lubia miec na sobie PoWi ew. PoF.Dostaniesz Bluff to ci TP nie pomoze.Jezeli masz robe to wchodzi w ciebie rowno.Bane moze uratowac ale nie mow ze skitujesz go bo on moze wlaczyc Dash a Dasha nie da sie sciagnac.

Cytuj
Ale serio nawet bijac sumonera nic mu nie zrobisz bo konik zabije Cie szybciej niz ty zabijesz ES

Po nerfie w C5 z dmg summonow to ja szczerze watpie.

Cytuj
CP>średni DMG daggera

Nie powiesz mi ze CP potem leczysz blowa bo CP>Tank dmg chyba tego to sie tyczylo :P

I tak to zalezy od farta bo jezeli ci nie wejdzie zaden blow to qpa a moze wejdzie ci krytyk jak zrobisz obieganke.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 18, 2007, 02:05:19 pm »
Super rozwiązanie jeżeli gramy w interlude albo c5 założyć heavy i starać się leczyć coś haha... a w robe to da się wyleczyć siebie spokojnie bhealem.. przy 2kc speda boosko sie leczy... jeszcze jak wind shackle wejdzie to.. już na luzie.. jak już mówiłem koń przy takim cspeedzie to 3 sek dajemy mu 4 bufki pod.. i od nowa jazda..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2007, 06:54:39 pm »
na full bufie ciężko jest bo dager za mocno bije konika nie da rady wychelowac często, jak będzie biegł do nas to uciekać póki jest daleko ale jak podejdzie to trzeba stać już w miejscu bo w robe tyłem do dagera schodzimy za szybko, na self buff łatwiej jest bo dager bije sporo słabiej sporo i bheal i leczenie sumona wyrabia
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:00:06 pm »
es vs th na oly -> th uderzy cos jesli wejdzie mu bluff, pozniej jeszcze troszke na dashu, a jeszcze pozniej - bedzie biegl, biegl, biegl, biegl poki summon go nie wydyma. SNAIL ;]


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:14:25 pm »
jak es bedzie uciekał to nie jestem pewny czy wygra focus power i po 4 blowach go nie ma
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2007, 12:07:38 am »
nie dogonisz go.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2007, 09:10:59 am »
nie dogonisz go.

TH nie dogoni ESa? Wątpię...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2007, 02:30:02 pm »
th ma sporo wiecej speed a ma tez dodatkowo dash wiec nie wiem jak by es miał niby uciec próba ucieczki skonczy sie tym że wystawiasz pecy na backsatby a na focus power całkiem porażka uciekac bo th bedzie bił 60% mocniej z blowa
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2007, 07:33:50 pm »
tak jak powiedzialem - oly style. es ma ww i dc robe, a th jest bez ww. dash trwa 15s i hitniesz moze 2x przez ten czas. pozniej juz nie ma szans go dogonic =]


Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2007, 07:46:04 pm »
Cytuj
es ma ww i dc robe
lepiej Major Arcana do tej sytuacji :)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 08, 2007, 11:32:09 pm »
to ja wroce na chwile do tego tematu....

przeciwiczone dzisiaj specjalnie dla was... scenka sytuacyjna es ucieka przed th

lecialem za nim i z dashem weszly 4 blowy.... nie ma co uciekac esem.... mial przefikane


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tresure Hunter vs Elemental Summoner
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 09, 2007, 02:27:29 pm »
bo przed dagerami sie nie ucieka, chyba ze ten dager dostal slowa,cancel zdjal mu wind walk i do tego ma cov to wtedy mzona sie odwrocic pleckami, w innych przypadkach i transfer pain nie pomoze ;>