Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter vs Plainswalker  (Przeczytany 17643 razy)

Treasure Hunter vs Plainswalker
« dnia: Maj 26, 2007, 03:20:43 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2007, 08:44:33 am wysłana przez Scroller »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

  • water fall
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2007, 01:20:16 pm »
TH vs. PW
wszystko zalezy od doswiadczenia graczy, mysle ze TH tu ma wieksza szanse z racji sredneigo p ataku i najwiekszego HP z dagerow.
taktyka th : podlatujemy, zakladamy UE  i na PW rzucamy trick podlatujemy z tylu i walimy back staba, gdy back stab wejdzie rzucamy deadly blowa i mysle ze bleed i dobijamy PW ktory napewno nie zbil nam duzo HP...   :elf_2_1:
rada dla PW : gdy zobaczysz TH biegnacego ku tobie ktory che cie zalatwic ZWIEWAJ !!!
rada dla TH : nie nadstawiaj sie tylem do PW
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2007, 01:24:13 pm wysłana przez fofo »
TH
40+
overmydeadbody
l2-paradise


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2007, 01:55:43 pm »
omg a PW bedzie cie bil regularami ... skad wiesz ze PW pierwszy nie wrzuci ci tricka/switcha czy co tam PW ma?

Cytuj
rada dla PW : gdy zobaczysz TH biegnacego ku tobie ktory che cie zalatwic ZWIEWAJ !!!
taa swietna rada ... to moze od razu rada dla PW: gdy zobaczysz ze ktokolwiek biegnie w twoja strone to uciekaj


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2007, 02:09:09 pm »
Bula ja myślę, że PW sam się plecami odwróci...
Ty sobie podlecisz, założysz UE i w tym momencie dostajesz Blinding Blow, odwracasz się pięknie do niego plecami i już masz bacstaba i deadly blow.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2007, 03:24:41 pm »
na razie rady sa genialne...

Cytuj
wszystko zalezy od doswiadczenia graczy

Walka daggerow:
70% szczescie
20% umiejetnosc
10% klasa

Cytuj
mysle ze TH tu ma wieksza szanse z racji sredneigo p ataku i najwiekszego HP z dagerow.

Oooo bijecie sie po 3k to roznica 500 hp robi ci roznice...

Cytuj
taktyka th : podlatujemy, zakladamy UE

Napewno bedziesz czesciej mijal blowy...lepiej trick/switch.

Cytuj
gdy back stab wejdzie rzucamy deadly blowa i mysle ze bleed i dobijamy PW ktory napewno nie zbil nam duzo HP...

2 sprawy...po co bleed? Szkoda MP lepiej Critical Strike a 2 to napewno kazdy blow wszedl...

Cytuj
Bula ja myślę, że PW sam się plecami odwróci...

Juz to widze...Prosze panie TH masz wiecej HP i ciebie nie zabije ualtwie ci to i sie odwroce plecami.

Cytuj
w tym momencie dostajesz Blinding Blow, odwracasz się pięknie do niego plecami i już masz bacstaba i deadly blow.

W koncu ktos cos napisal sesownego.Wejdzie BB i padasz a walki daggerow to fart a nie "th ma mniejszy dex to blowy mu nie wchodza" pewnie jak je walisz od przodu...


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2007, 03:35:21 pm »
Cytuj
Juz to widze...Prosze panie TH masz wiecej HP i ciebie nie zabije ualtwie ci to i sie odwroce plecami.
owned  :rotfl: :rotfl:


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2007, 03:57:26 pm »
HP to jest akurat bardzo mało istotny czynnik. Sam moim AW (najniższe HP ze wszystkich fighterów) wygrywałem na self buffie z destro (najwyższe HP). Oczywiście mowa o 1vs.1 (arena)

TH jest najgorszym sztyleciarzem.
PW> TH
1 blow więcej
wyższy dex (częściej blowy wchodzą)
entangle (spowalniasz, odsuwasz się dostatecznie daleko i elemental heal)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2007, 07:12:57 pm »
Elemental heal troche dużo many żre jak dla mnie...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2007, 09:14:31 pm »
Dokładnie. Nie ma co się leczyć, tylko zamiast ok 3 leczeń włożyć 2 blowy. już nie pamiętam ile co żre many.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:33:17 pm »
wszystko zależy. Mi nawet na destro (C4, gdzie jeszcze musiałem CP zdjąc) starczyło MP na AW (arena)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:59:21 pm »
Cytuj
TH jest najgorszym sztyleciarzem.

Tylko ty tak twierdzisz.2 detargety robia roznice.

Cytuj
PW> TH

Jak ma szczescie to tak.

Cytuj
1 blow więcej

BS,DB dla PW BB i dla TH CB.Gdzie tu 1 blow wiecej?

Cytuj
wyższy dex (częściej blowy wchodzą)

Co nie znaczy ze zawsze wchodza.Starczy ze ten kijowy TH bedzie mial farta i wejdzie lethal/crit i masz GF praktycznie.Moze byc odwrotnie.

Cytuj
entangle (spowalniasz, odsuwasz się dostatecznie daleko i elemental heal)

Trick/Switch,Dash jestes za plecmi i zarywasz blowy od TH.

Cytuj
Elemental heal troche dużo many żre jak dla mnie...

Na olimpiady dobre.

Cytuj
Mi nawet na destro (C4, gdzie jeszcze musiałem CP zdjąc) starczyło MP na AW (arena)

Tak tylko w C4 to wieksze szanse ma PW ale w C5 jest lepszy balans.

BTW dla ludzi ktorzy mysla ze daggerzy beda sie bili zwyklymi hitami...LOL wiecie co to sand bomb? sand bomb+evasion=gowno trafiam panie sztyleciarzu.

Tak gralem Daggerem i wiem jak wyglada walka dagger vs dagger.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2007, 09:57:41 am »
ja wam powiem tak, i tak z nich wszystkich najlepszy ma AW z racji ze ma najwiekszy power (hex) i moze w niewielkim stopniu oslabic sile blowow wroga (power brake). Do tego takiego TH zdotuje bleedem i posionem na spowalniaczu i tyle. PW tez powinien wygrac z TH dlatego, ze na spowalnaiczu moze wyciagnac luk i strzelac. Mało kto nosi łuk z daggerów, a powinien każdy. TH bedzie meic problem z trafieniem takiego PW, (43 dex), natomiast PW nie powinien mieć AŻ takich problemów z racji ze TH ma mało dexa (nie jestem pewny ale TH dostaje boost evasion? jak tak to walka bedzie cholernie długa. Mozna rzucać co jakis czas detarget i ładować bb, a jak TH sie odwroci to gf...)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:16:58 am »
Cytuj
1 blow więcej

BS,DB dla PW BB i dla TH CB.Gdzie tu 1 blow wiecej?
whops, mój błąd, nie zauważyłem Critical blowa, zresztą... ja cały czas gram na C4 :P

Ty po prostu Ryl Light Elfów nie lubisz, też za nimi nie przepadam, ale prawdą jest, że w tej walce PW ma większe szanse. Oczywiście jak pisałeś wiele zależy od farta, ale jednak PW potrzebuje tylko trochę farta. TH b. sporo.


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:24:40 am »
Cytuj
nie jestem pewny ale TH dostaje boost evasion?
omg kazdy sztyleciarz dostaje :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:32:42 am »
Cytuj
Ty po prostu Ryl Light Elfów nie lubisz, też za nimi nie przepadam, ale prawdą jest, że w tej walce PW ma większe szanse. Oczywiście jak pisałeś wiele zależy od farta, ale jednak PW potrzebuje tylko trochę farta. TH b. sporo.

Ta tylko dla PW moze nie wejsc zaden blow a dla TH wejdzie kazdy.Tu nie ma zasady wystarczy jeszcze troche finezji a nie jak ogladalem an Your Tube walki gdzie TH i AW bili sie stojac na przeciwko siebie lol...

A co do Walki PW vs TH...Uzyjcie Fake Death i temu kto pierwszy wstanie ten przegrywa lol...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 21, 2007, 07:50:38 pm »
Ta tylko dla PW moze nie wejsc zaden blow a dla TH wejdzie kazdy.
Raczej mało prawdopodobne. Bardzo mało. Między nimi jest w standardzie 5dexa różnicy. Obaj pójdą w dexa i znowu jest 5 różnicy. Sam niedawno zakładałem dla AW dye +4 i mogę tylko powiedziec, że częstotliwośc wchodzenia blowow miedzy 37dexa (DE z doomem lightem) a 41 (DE, Doom, +4 dye) jest całkiem odczuwalna. Zresztą staliśmy z kumplem na przeciwko siebie i nawalaliśmy sobie blowy w pysk. Sporo więcej mi weszło. Wiele zależy od farta, ale to nie było 5 czy 7 blowów tylko całkiem sporo. Staliśmy i testowaliśmy. Jak chcesz to mogę ponowic to z kumplem ^^ bedziemy stali 30min na przeciwko siebie, walniemy sobie po 150 blowow i zobaczymy ile mi wejdzie a ile jemu. (gram na C4 off)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2007, 09:19:14 pm wysłana przez Yoker »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 21, 2007, 07:57:02 pm »
Stańcie tyłem do siebie...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 21, 2007, 09:20:25 pm »
tyłem u AW wchodzi prawie wszystko. Poza tym wlepienie przeciwnikowi backstaba w 1vs.1 (w C4) jest dosyc trudne. Jest wykonywalne, ale trudne.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:19:06 pm »
Cytuj
a wam powiem tak, i tak z nich wszystkich najlepszy ma AW z racji ze ma najwiekszy power (hex) i moze w niewielkim stopniu oslabic sile blowow wroga (power brake). Do tego takiego TH zdotuje bleedem i posionem na spowalniaczu i tyle.

W momencie kiedy to rzucasz TH jest juz za toba.W walkach Dagger vs Dagger jedynie co sie rzuca to szybkie skille bo jak masz zamiar rzyucac FS to dostaniesz detarget a TH ma ich najwiecej(4).

Cytuj
PW tez powinien wygrac z TH dlatego, ze na spowalnaiczu moze wyciagnac luk i strzelac. Mało kto nosi łuk z daggerów, a powinien każdy.

Ta tylko skad pewnosc ze PW bedzie mial luk a akurat TH nie bedzie mial?

Cytuj
TH bedzie meic problem z trafieniem takiego PW, (43 dex), natomiast PW nie powinien mieć AŻ takich problemów z racji ze TH ma mało dexa (nie jestem pewny ale TH dostaje boost evasion?

Ta z Sandbomb to AW mnie trafial...

Cytuj
jak tak to walka bedzie cholernie długa.

Walka TH vs AW nie trwala na tyle dlugo zeby mi efekt Criticia Blow nikl(15 sec) a ty gadasz o dlugiej walce.

Cytuj
tyłem u AW wchodzi prawie wszystko. Poza tym wlepienie przeciwnikowi backstaba w 1vs.1 (w C4) jest dosyc trudne. Jest wykonywalne, ale trudne.

W C4 jest ciezko ale C5 to inna bajka.TH mimo ze niby jest najgorszy jest silny.Na arenie raz kladlem PW raz on mnie.Bilem sie z AW na otwartym terenie to tez tylko wszystko jest kwestia farta + troche umiejetnosci(a nie ze walisz blow od przodu).Zreszta dagger ktory laduje blowy od przodu niech zalozy reroll set.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:50:15 pm »
Czy ktoś z was wie co to jest obejście? No dobra od c5 zrobiła się era Daggero-lamerów, ale to nie usprawiedliwia was od myślenia.

Dla niewiedzących "obejście" daje nam rzucać blowami stojąc do przeciwnika przodek z ratem jak od tylca. Jak to zrobić? A no trza poćwiczyć na kumplach na arenie lub przy koksie, ale lepiej na playerze.
Stoicie do siebie przodem w malej odległości, ty naciskasz myszką tak jakbyś chciał przejść za niego, gdy już się ruszysz od razu wal back blowa, gratz obejście powinno się udać. :D

Ryl ma rację, walka dagger vs dagger to loteria, a nawet mogę się pokusić o stwierdzenie, że ogołem walka dagger vs ktokolwiek to loteria. Lecz jeżeli zna się obejście to masz przewagę.

A tu kilka pokazów jakie to lamy potrafią walczyć o_O
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=rQrE1fIAd8k[/youtube]

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=W6KZiLekOg0&mode=related&search=[/youtube]

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=x83Zmo7QEJc&mode=related&search=[/youtube]

Z tego co widzę tutaj elf był mądrzejszy i próbował robić obejście, ale coś mu nie wychodziło.

Widzicie leją się w mordy nie ruszając się nawet o_O.


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 21, 2007, 11:24:29 pm »
Cytuj
Czy ktoś z was wie co to jest obejście?
tylko ze obejscie moze bardzo latwo nie wyjsc bo jak bedziesz juz "z boku" przeciwnika zanim blowa mu wcisniesz ten moze sie do ciebie odwrocic przodem naciskajac atak :D nie raz probowalem i nie raz nie wychodzilo ...ale od C5 juz jest lepiej bo sa detargety ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 21, 2007, 11:51:21 pm »
Cytuj
Czy ktoś z was wie co to jest obejście?

Tez sie zastanawiam...jakos robilem detargety za plecami i laduje blowa.W C4 jest z deka trudniej ale tez da sie walczyc.A finezja walki typu bleed,blow,blow i regulary az sie zaladuja blowy to lepiej idz zrobic warriora albo tanka lol.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2007, 09:05:10 am »
Obejscie ? To jest mijanie wroga i proba wyprowadzenia blowa w miejsce pomiedzy tyłem a bokiem.

A o tej dlugiej walce i nie trafianiu to mowilem o walce AW vs TH, gdy obaj uzywaja luku. AW rzuca hexa (a zdazy) laduje blowy, na koniec bb, odbiega, wali spowalnaicz i kituje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2007, 09:08:45 am wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:11:20 am »
Z tym ze TH ma Dasha a AW ma troche gorszy con niz TH a jak wejdzie Stun to jest GF.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:12:38 pm »
chciał bym zauważyć że jak aw i pw maja 3 klase i odpala focus death to mogą walić z przodu w przeciwnika a blowy i tak będą wchodziły w 90%+ fakt że o 30% słabsze ale powinno ich częstotliwość wchodzenia zrekompensowac to z nawiązka tym bardziej jak th będzie też będzie stał jak kołek i bił z blowów
a co do bicia się a potem odbiegania i prób z łuku to nie ma szans różnica w speed jest za mała nawet miedzy th a pw żeby jedne z nich mógł uciekać jednocześnie strzelając chyba ze będzie po każdym strzale odbiegał na sporo odległość ale wtedy przeciwnik pojebie taka walkę i sobie pójdzie pewnie :P jak odbiegać to tylko  żeby dorzucić heal, zresztą na takim odbieganiu można się przejechać i dostać backstaba , najbezpieczniej to przed próbą ucieczki detarget jakiś rzucić
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."