Witaj
Gość

Wątek: Warlock vs Spellsinger  (Przeczytany 8191 razy)

  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Warlock vs Spellsinger
« dnia: Listopad 02, 2008, 07:55:31 pm »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2008, 08:09:37 pm »
Na oli kociazem (kociarzem) dajesz bane i debuffki razem z posyłaniem kotka i leczysz a jak masz nuka z augmentu to nawalasz jeszcze nukiem i po walce.
W terenie (chodz watpie zeby jakis debil chodzil summonerem na wiekrze (większe) pvp) kot ci zdechnie w 3/4s a po jakichś 2 s dolaczysz do kota bo nabuffowany gej zada ci krytykami chory dmg :P

/Fro
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2008, 11:36:24 am wysłana przez Frohike »

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2008, 09:12:42 pm »
Surrender,vort,crusher i nie ma kota juz zazwyczaj.Z 800 m.def(chyba ze cos im zwiekszyli) to kot sobie moze :P Ciekawe jak w gracii(gracii?) to bedzie bo niby summoner moze zmieniac sie w summona :P

/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 10:36:34 pm wysłana przez SknerusKK »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2008, 05:22:48 pm »
A w walce przed 3-cimi profkami? Czasem mam problemy z kociarzami (ja sps) bo te gnojki sobie spokojnie healuja kota a on mnie ostro ciśnie.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2008, 05:50:22 pm »
Spowolnij kota i lej właściciela.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2008, 07:33:37 pm »
A co to ma do healowania summona? chyba ze odbiegne z summonem poza range healowania :P


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2008, 08:29:09 pm »
A co mu da healowanie summona jak sam będzie obrywał?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2008, 05:16:42 pm »
To sam siebie będzie healowal a summon mnie będzie okładał, chyba ze m cryt sie natrafi i sie nie wyhealuje.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2008, 05:44:37 pm »
Przed 3 RD siebie nie będzie nadążał healować (summona healuje chyba za 1k, siebie za 140).. A wspominałem już o spowolnieniu summona. Frost Bolt + Blizzard i summon robi za żółwia (tych skilli chyba summoner nie może zdjąć?).

Poza tym ja nie mówię, że to wystarczy, tylko z mojego punktu widzenia tylko to ma sens.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2008, 08:20:51 pm »
Zwlaszcza ze final/warrior servitor zmniejsza speed.ALE zalezy jakie sa to warunki tej walki(bo nie wiem czy olly czy pvp) bo wiem ze za C4 jak Fro testowal na mnie swojego kaia(na tanku) to dostawalem za 1,4k i za 800 zablokowane ciosy.Na fullbuffach to pewnie kot ma ostre tluczenie w sps(robe).Jezeli mowimy o kompletnym end game to pamietac trzeba ze smart cubic nie pozwoli zeby AL mial dlugo debuffy a banka na kota tez moze byc drazniaca...No i bind cubic z chain para(tak ten cubic moze to zrobic) ale wszystko to jest teoria tylko :P Warlocka tez nie nalezy niedoceniac bo czasem sie zdarzy ze nakopie :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2008, 01:44:10 pm »
Taa

1) Arcane distruption + mage bane i to tyle w kwestii castowania SPS-a. Co do walki poza oly, warto zaznaczyc, ze mage bane bedzie dzialal mimo combo buffow juz niedlugo ( <3), aczkolwiek wiemy jaka jest teraz potega end game fullbuffed elemental nukerow...

2)Final servitor nie obniza speed-a, z tego co mi wiadomo... w temacie "prezentacja sumonerow" czytalem, ze servitor warrior tez tego nie robi, ale to sprawdze sam w ten weekend, jak pojde z kolegami SB wydropic i bede mial nareszcie SP, bo mi ostatnio mocno brakowalo....

3)Kot i tak jest bardzo szybki i mimo spowolnienia go dobiegnie i raczej sie bedzie juz nukera trzymal blisko. Poswiecilbym ten czas na rzucenie dodatkowego nuka. Na fullbuffed w ogole nie ma co sobie slowem zawracac glowy, bo sciagnac kota na magic crita +2 nuki to nie klopot.

4) szybkosc heala z Arcane Agility tez jest niczego sobie i leczenie w ten sposob obrazen od nukera z debuffami (patrz punkt 1) nie powinno byc az tak uciazliwe...


Oczywiscie wiem, ze 2-3 magic crity pod rzad zmiota kazda teorie, ale to nie jest wcale taka regula znowu.


Panowie, nie nadarmo sumonerzy to czesto jedni z lepszych farmerow oly... Na mass PvP to zupelnie inna bajka, ale oly to oly...
(specjalnie nie wypowiadalem sie o dalszych skillach sumonera, bo one tylko ulatwiaja juz walke)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2008, 06:37:46 pm »
Cytuj
2)Final servitor nie obniza speed-a, z tego co mi wiadomo... w temacie "prezentacja sumonerow" czytalem, ze servitor warrior tez tego nie robi, ale to sprawdze sam w ten weekend, jak pojde z kolegami SB wydropic i bede mial nareszcie SP, bo mi ostatnio mocno brakowalo....

Jak czytales moja prezentacje to wiesz lekki fail bo to za czasow C4 jak wszystko bylo swieze :P

Cytuj
Arcane distruption + mage bane

Nom summonerzy maja najwyzszy cast.speed a nawet jezeli masz wiekszy to ci go usraja lub odpala swojego toggle.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2008, 06:45:43 pm »
Cytuj
2)Final servitor nie obniza speed-a, z tego co mi wiadomo... w temacie "prezentacja sumonerow" czytalem, ze servitor warrior tez tego nie robi, ale to sprawdze sam w ten weekend, jak pojde z kolegami SB wydropic i bede mial nareszcie SP, bo mi ostatnio mocno brakowalo....

Jak czytales moja prezentacje to wiesz lekki fail bo to za czasow C4 jak wszystko bylo swieze :P

dlatego napisałem, że sprawdzę to w ten weekend :)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2008, 06:48:43 pm »
l2p mowi ze warrior servitor daje -10% speed, a final -20%


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2009, 12:57:48 pm »
Jak ostatnio walczyłem z spsem na tym samym lvlu co ja (76) , to miałem cubici i mimo braku bizu przeciwnika bind i tak zrzadko wchodził , nasyłałem kotka na przeciwnika i rzuciłem na niego AD , sps walnął kotkowi fear który wszedł , kotek uciekł , sps zabrał sie za mnie bezbronnego i gf ;/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 23, 2009, 07:06:54 pm »
Pierwsza sprawa: czy serwitor blessing nie usuwa przypadkiem z kota efektu fear? Testowałem go na różne debuffy i wiem, że slow kasuje na 100%, ale fear nie pamiętam akurat...            Po drugie: w nukera uderzasz combo: mage bane i AD (w tej kolejności) z czego jeżeli AD nie weszło, poprawiamy od ręki! Jeżeli mamy możliwość odpalamy potka na water m def. tudzież mając w zapasie jakąś parę rękawiczek/butów itd. MA z wbitym water zamieniamy. Póki żyje summon, sps nic nam nie zrobi. Od 80 dzięki smart cubicowi nie mamy się też co martwić specjalnie o ew vortexy/debuffy itd. A ten binding (szczególnie podbity wchodzi nie tak strasznie :) o ile wróg nie nosi DC...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:15:18 pm »
1. Po co używać servitor blessing , skoro ten ma długi reuse i sps znowu by mógł rzucić fear
2. to walka bez buffa i potków jedynie na self buffach (jak to na tvt)
3. Trudno wyhealować kotka gdyż servitor heal dlugo się rzuca a def kotka jest koszmarny
4. ta ale jak summon padnie to my po 3 - 10 sukundach


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2009, 06:47:19 pm »
Hmm, ciekawe teorie... Po 1) to że na selfach jest akurat z korzyścią dla nas... Na full buffie przyznam, że byłoby ciężko (aczkolwiek możliwe do wygrania). Łatwiej wejdzie AD i Twój ew. potionek zostanie usunięty. SpS na takich warunkach nie ownuje już tak bardzo :) Po 2) długi re use? Nie używasz Arcane Agility? A nawet i bez tego re use powinien być conajmniej na równi z fearem. Przypominam, że smart cubic ładnie czyści też debuffy z kotka! Na selfach kota wyhealujesz spokojnie, komplikuje się sprawa przy full buffie... Od final będę chodził z dodatkowym kompletem rękawiczek/butów z water, bo jak resist zacznie działac też na kota, to będzie o wiele łatwiej. Imho nukerow i archerów się boję najmniej atm. Największe walki są z daggerami/warriorami...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 25, 2009, 12:47:59 pm »
Fear ma re use 30 sekund ?? od kiedy ??  Ja mam 76 lvl i nie mam arcane ani smarta .


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 26, 2009, 01:15:06 pm »
to że nie masz tych skilli, to nie moja wina. To jakby mówić, że Pal jest z dupy, bo mam tylko 76 lvl i nie mogę nic zrobić. Pewne profesje rozwijają skrzydła dopiero po uzyskaniu pewnych skilli. Ale jeżeli ty nie masz tych skilli to zakładam, że sps też crushera nie ma. Co ty z tym reusem? Nie wiem na jakim lolprivie grasz, ale servitor blessing ma max jakieś (zależnie od  cast. Speedu) 4-6 sec. Reuse, więc o czym ty mówisz..? I na pewno nie wchodzi 100% fear. Max to jakieś pół na pół.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 02, 2009, 11:48:00 pm »
nie wiem , na moim serwerze z cast speedem ~700 reuse servitor blessing jak i crue jest jakies 30 - 35 sekund , przez co napewno zmniejsza efektywność mojego Arcana lorda . Mam jeszcze pytanie , czy na selfie spsa i mojego Feline Kinga , to czy Feline King jest na 2 skille :
- Ice Vortex
- Ice Vortex Crusher

????


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 03, 2009, 12:21:10 am »
masz więc kilkakrotnie za wysoki re use. Jak biłem się z SpS na selfach, to po takiej kombinacji king miał jeszcze około 40% hp. Z arcane agility spokojnie dało się wyhealowac, kiedy AD siadł na SPS-a. Teraz w finalu powinno być jeszcze łatwiej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 03, 2009, 11:55:26 am »
masz więc kilkakrotnie za wysoki re use. Jak biłem się z SpS na selfach, to po takiej kombinacji king miał jeszcze około 40% hp. Z arcane agility spokojnie dało się wyhealowac, kiedy AD siadł na SPS-a. Teraz w finalu powinno być jeszcze łatwiej.

Co masz na myśli ??


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 03, 2009, 12:54:24 pm »
masz więc kilkakrotnie za wysoki re use. Jak biłem się z SpS na selfach, to po takiej kombinacji king miał jeszcze około 40% hp. Z arcane agility spokojnie dało się wyhealowac, kiedy AD siadł na SPS-a. Teraz w finalu powinno być jeszcze łatwiej.

Co masz na myśli ??
Kombo buffy da się zdjąć banami:P A wiadomo nuk bez buffa to jak ślepy bez laski XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock vs Spellsinger
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 03, 2009, 01:38:07 pm »
A oprócz tego elemental resisty z summonera działają na jego summona, więc mając water 60 (przynajmniej) nasz kotek od razu obrywa około 30% słabiej. Skrócony re use Servitor heal też jest bardzo przyjemną kwestią.

Imho W finalu Warlock z nukerem, jak zdąży rzucić mage bane i AD i utrzymać kota do tego czasu = win
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker