Witaj
Gość

Wątek: Najlepszy fighter do expienia solo...  (Przeczytany 26539 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:27:46 am »
@Dev

Do Twojej świadomości grałem SK :) I uważam, że moby lepiej już sie WC ownuje, niż jakimś tankiem, no ale jak widziałem po wielu postach upodobałeś sobie swojego SK, więc ty sie prędko nie poddasz :P


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:33:18 am »
Nie tylko dev uwaza ze SK jest swietny i wydajny w expie solo. Hex, duzo STR, bron z focusem i moby padaja jak muchy. Do tego drainy.. A WC moby meczy, a nie ownuje. poza tym SK to nie "jakis tank", tylko tank ofensywny, nastawiony na zadawaniu dmg bardziej niz ktorykolwiek tank w grze (DA jest na drugim miejscu).

Uhhh.. Wreszcie mam neta :D


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:24:20 am »
no dobra dobra ale juz nie popadajcie w slepy zachwyt,tanki,nawet sk,tragicznie expia w porownaniu do
np sh,lucznikow czy tyranta albo destro :) mam na subie pw i to juz jest kosmiczna roznica w stosunku do tk,zreszta sam widze jak szybko koxa kolega sk z klanu (70+) a jak szybko koxal kolega destro (obaj glownie solo,kolega destro ma 3-cia profke i subke 60+ juz,a zaczynali w podobnym momencie :) )


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:27:32 am »
To ja destro po 48lvlu juz mialem zonki solo (pewnie zle gralem..?), a SK lajtowo idzie. No i fakt faktem, nie ma co porownywac meele do nukera..


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:47:24 am »
warlordem bez se hmm spot musi byc naprawde dobrze dobrany
Destro moim zdaniem najdalej sam pociagnie,
a najlepszy fighter to summoner, bo przeciez bije wrecz i summon tez bije wrecz czyli PS do samotnego expienia kiedy i gdzie sie chce, resy tylko na sumonowanie =D

poza tym mi juz po 40 lvlu nie chce sie samemu expic bo to nudne =P nie po to sie gra w mmorpg zeby samemu expic =P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 09, 2007, 01:11:26 pm »
nie. Poprostu mowie prawde. Większosc postaci potrzebuje rest, natomiast sk moze expic ciagle dopoki mu sie ssy nie skończą. Dlatego jest jak najbardziej do solo ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:00:40 pm »
Cytuj
I uważam, że moby lepiej już sie WC ownuje

Ta walisz Flame i uciekasz zeby dobic Drainem...

Cytuj
Nie tylko dev uwaza ze SK jest swietny i wydajny w expie solo. Hex, duzo STR, bron z focusem i moby padaja jak muchy

Dolicz ze wezmiesz MJ i +5 STR...

Cytuj
no dobra dobra ale juz nie popadajcie w slepy zachwyt,tanki,nawet sk,tragicznie expia w porownaniu do
np sh,lucznikow czy tyranta albo destro

Tyrant wolno expi na mobach(szybko zdycha z many i z ss) a lucznik za duzo gania sie z mobem.Magowie to logiczne ze dobrze soluja jak 1 nuk i moze mob pasc ale mowimy o tankach.

Cytuj
a najlepszy fighter to summoner, bo przeciez bije wrecz i summon tez bije wrecz czyli PS do samotnego expienia kiedy i gdzie sie chce, resy tylko na sumonowanie =D

Summoner to nie jest fighter tylko mag.

Cytuj
Większosc postaci potrzebuje rest, natomiast sk moze expic ciagle dopoki mu sie ssy nie skończą

No ja co 10 mobow walne jednego potiona(a nosze ich 100) na zoltych mobach.A jak odpale cuby to juz czesto mam tak ze wcale potow nie uzywam az mi cuby nie znikna.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:10:37 pm »
omg i znowu sk ..

a z ludzkich fighterow do solo najlepszy jest da


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:55:50 pm »
Summoner to nie jest fighter tylko mag.
to moze tak:
mag mogacy walczyc jak fighter
chociaz osobiscie to uwazam iz na wyzszych lvlach powinno sie miec acu w broni i taluma robe; battle heal itp tak pod pvp, do grindu roznie


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:06:55 pm »
koles sie pyta o FIGHTERA SOLO. SK to nei fighter ? N/c ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:20:08 am »
koles sie pyta o FIGHTERA SOLO. SK to nei fighter ? N/c ...
SK to nie human n/c , lolmod


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:34:07 am »
Cytuj
mag mogacy walczyc jak fighter

Nie to nie jest to samo.SK mimo ze ma nuki tez nie jest nukerem tylko Tankiem a te skille to uzupelnienie.Do Solo to summoner a tak to nie wiem...Warlord moze?


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

  • WTB PVP ^^
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 23, 2007, 05:43:39 pm »
Warlord lub HE na buffie  :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 23, 2007, 08:46:52 pm »
Watpie zeby lucznik byl dobry do solo,za dlugo ganiasz sie z mobem.Warlord nawet dobry ale potem bez SE/WC to zonk.


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 22, 2007, 05:16:43 pm »
Jesli chcesz HE to ok spoko jest polecam go tylko moze cie wkurzac brak many musisz duuzo odpoczywac.Glad jest bardzo silny i szybki ma fajne skille itp tylko jesli chodzi ci o expienie solo to DA baardzo silny i wytrzymaly,ma duzo hp i jest wytrzymaly no to tyle


wybierz jakiego chcesz kazdy z nich jest dobry ale nie zapominaj ze mozesz wziąć treasure hunter styleciarz dobry


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 22, 2007, 09:12:38 pm »
Nie no polewe mam jak to czytam :rotfl: SK najlepszy do solo? My chyba nie gramy w tą samą gre, albo mówicie o kosmicznych ratsach. Zanim on zabije jednego moba to AW/TH zabije 3. Nie mówie już o WL który of course jest nr1 bo do tego jest stworzony.

Wy macie jakaś manie SK? Do każdego topicu go wpieprzacie i zawsze jako nr1...


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:21:21 pm »
Nie no polewe mam jak to czytam :rotfl: SK najlepszy do solo? My chyba nie gramy w tą samą gre, albo mówicie o kosmicznych ratsach. Zanim on zabije jednego moba to AW/TH zabije 3. Nie mówie już o WL który of course jest nr1 bo do tego jest stworzony.

Wy macie jakaś manie SK? Do każdego topicu go wpieprzacie i zawsze jako nr1...

Widac ze nie grales SK.. :) Duzy str, dex, zawalisty blok tarcza, 3 drainy, kubiki = dlugi exp bez resta. Moze nie zabija szybko ale skutecznie. SK zabije wolniej, ale wiecej mobow niz AW/TH, ktorzy bez buffa po 2, 3 mobkach beda musieli siedziec na 4 literach. WL bez wc/se to dupa


Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:25:04 pm »
Wy macie jakaś manie SK? Do każdego topicu go wpieprzacie i zawsze jako nr1...
to zostalo naukowo dowiedzione ............. o przepraszam nie do kazdego ... chyba w podforum o dorfach nie ma o SK nic ... chociaz pewnie jakby poszukac to by sie znalazlo ...



  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 22, 2007, 10:45:17 pm »
Grałem SK i dobrze wiem jak się nim koksi :shock: (a to był rate x5!) w powównaniu do innych fighterów. Farmienie bez buffów pozostawie bez komentarza... I czy ten topic nie miał być o human fighterach?


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 22, 2007, 11:33:40 pm »
WL na full buffie z chant of vampire i dance of vampire, bless the body i song of vitality biorąc na klate 2-3 pokoje w katach praktycznie nie schodzi z HP....WL expi najlepiej i nie ma chu*a na niego... Razz


Ktoś pisał że warlord jest słaby do pvp......na high rate serwerze testowałem DA i mając około 3000 p.atk i 2400 p.def miałem pvp z Warlordem.Sprawa była prosta jak zaczliśmy się tłuc (obaj na full bufach) to on nagle z zaskoczenia wyciągnął łuk i zaczął uciekać i naparzać, na lioneheart z ressist shock stun na niego nie wchodził, shackle na 20 prób wszedł może 3-4 razy, harmstring wszedł ale ziomek nadal mi uciekał,gdy zjechałem mu  troche HP właczał BR....gdy było krytycznie dla niego odpalił revival i ciorał dalej z full hp  :o pierwszy raz mój mega kox DA dostał tak po dupie :P :P :P

jaki morał -> jak sie zna swoją postać to wygra się pvp z każdym (prawie) :D


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 22, 2007, 11:53:35 pm »
Tyrantem jest ciężko, hp zjeżdża masakrycznie.

WLem przynajmniej mi się rewelacyjnie expiło solo. Nie mówię po jednym mobku ani nie po 20 ale po 3-5 ist gut.

a z SK to faktycznie jakaś mania. Jeszcze tylko z niego healera i buffera zróbcie i bydzie gites.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 23, 2007, 12:01:46 am »
Sorry krude ale ja SK potrafilem bez zadnego wracania do maista expic 4-5 godzin. I exp nieoplacalny ? Widocznie zle grales SK bo ja kumpla AW przegonilem o 5 lvli ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 23, 2007, 01:02:43 am »
Ty 40 level a kumpel 70?? :rotfl:


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 23, 2007, 10:24:05 am »
Kumple co chwile siadal bo sie wypierdalal z many, ubil dwa moby szybko a potem siedzial. na normalnych serwerach nie ma mana pot. Ja nie musialem zadnej poty nosic, wzialem tylko 40k ssc i 3k bssc i to wystarczało mi na bardzo długi czas. Hp utrzymywałem w jednym miejscu. Do 60 spokojnie i szybko sie przesoluje.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Najlepszy fighter do expienia solo...
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 23, 2007, 10:42:21 am »
Cytuj
[...]na normalnych serwerach nie ma mana pot. Ja nie musialem zadnej poty nosic, wzialem tylko 40k ssc[...]
selfown? :shock:

Spokojnie bym się założył, że na retailu ja szybciej bym wykoksić AW na 60 niż Ty SK. Ale to moje zdanie. Nie rozumiem tylko, dlaczego z SK robicie all in one skoro to TANK.