Witaj
Gość

Ankieta

Jaki jest ciekwszy/lepszy?

Warlock
36 (34.3%)
Phantom Summoner
38 (36.2%)
Elementar Summoner
31 (29.5%)

Głosów w sumie: 105

Wątek: Summonerzy  (Przeczytany 17365 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 12, 2007, 03:33:24 pm »
a co to tematu to masz taki sam na drugiej stronie który stworzyłem, wystarczy tylko poszukac, a nawet szukac nie trzeba bo drugą strone można jeszcze przeglądać, wystarczy umieć czytać


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 13, 2007, 02:07:21 am »
necro!!!!!!1
a dla summonera 3 bronie!
mental, btb i health/acumen

Wl 7x


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 13, 2007, 12:28:32 pm »
bron oczywiscie ze acumen :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 13, 2007, 12:30:28 pm »
bron oczywiscie ze acumen :D
nie takie oczywiste... ja zawsze nosze blunta z healt i spisuje sie rewelacyjnie



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 13, 2007, 01:52:01 pm »
bron oczywiscie ze acumen :D
nie takie oczywiste... ja zawsze nosze blunta z healt i spisuje sie rewelacyjnie

Po 7x wygodniejszy jest Acumen.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 13, 2007, 02:11:26 pm »
bron oczywiscie ze acumen :D
nie takie oczywiste... ja zawsze nosze blunta z healt i spisuje sie rewelacyjnie

Po 7x wygodniejszy jest Acumen.
Nie jest, przynajmniej nie dla mnie z prostej przyczyny, w maju (zawsze składam maja) i na buffach:
Broń acumen- 1795 cast i 7404 hp
Broń healt- 1561 cast i 9255
Podsumowując lepiej mieć 1851 hp niż 234 casta



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 13, 2007, 02:20:27 pm »
To zalezy jak komu bardziej pasi ale ja majac bron z Acu uzywalem na warlocku MJ robe(lub DC) i szybciej sie leczylem no i wiecej mp ale to do walki z magami.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:51:17 am »
imo szybkosc leczenia jest wazniejsza bo dodatkowe hp ci zejdzie i wtedy szybkosc jest duzo wazniejsza, a imo najlepszym rozwiazaniem jest jakas yaksa health, a potem przelaczasz sie na soma acu gdy zejdzie ci te dodatkowe 25% hp, ale szybkosc jest duzo wazniejsza.

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:20:47 am »
Wlasnie o to mi chodzi,duzo summonerow potem przechodzi w robe dla wiecej mp,cast speed i bron z acumen.HP jest dobre jak sie koxa glownie bo w pvp zauwazylem ze jak nosze bron z acu to mam lepsze wyniki.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 14, 2007, 12:13:41 pm »
dobre dla summonera jest to z czym ci sie skutecznie i fajnie gra, a summoner ma to do siebie ze moze byc efektywni na wiele sposobow

dla wszystkich "narzucaczy jedynego slusznego wyjscia"  :o --8

ty.

Wl 7x


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:55:37 pm »
jak, jak gralem PS'em, to po 40 biegalem w Theca z daggerem i musze przyznac, ze troche szlo na ssc, ale exp jak zloto lecial. Z dualkami przypuszczam jeszcze lepiej.
@tworca tematu: myslisz, ze wszyscy ktorzy zaglosowali i wypowiedzieli sie tu grali wszystkimi trzema summonerami? Generalnie to gdybym mial teraz robic summonera nie zrobilbym na pewno PS'a, gdyz ciezko jest o party i przede wszystkim klan...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2007, 01:59:21 pm wysłana przez olq »


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2007, 02:14:49 pm »
imo szybkosc leczenia jest wazniejsza bo dodatkowe hp ci zejdzie i wtedy szybkosc jest duzo wazniejsza
Tu sie nie zgodzę, przy cast speedach rzędu 1,5k- 1,7k nawet nie odczujesz różnicy przy spamie battle healem gdyż pojęcie takie jak reuse praktycznie przy takich wartościach nie istnieje. Po za tym gdyby taka mała różnica w cast speedzie była istotna to co miałby powiedzieć PS który nawet z bronią z acu nie wyciśnie tyle co ES z bronią healt :)
Wlasnie o to mi chodzi,duzo summonerow potem przechodzi w robe dla wiecej mp,cast speed i bron z acumen.HP jest dobre jak sie koxa glownie bo w pvp zauwazylem ze jak nosze bron z acu to mam lepsze wyniki.
Ja nie przechodzę na robe, ja zawsze biegam w robe, hp do expa akurat jest najmniej potrzebne bo i tak nie ma możliwości żebyś zdjął agro z summona dlatego ja nosze na exp converion/ mana up a na pvp healt.
dobre dla summonera jest to z czym ci sie skutecznie i fajnie gra, a summoner ma to do siebie ze moze byc efektywni na wiele sposobow
:) zgadzam sie w zupełności



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 14, 2007, 04:22:19 pm »
Cytuj
Ja nie przechodzę na robe, ja zawsze biegam w robe, hp do expa akurat jest najmniej potrzebne bo i tak nie ma możliwości żebyś zdjął agro z summona dlatego ja nosze na exp converion/ mana up a na pvp healt.

Health sie przydaje na exp bo zazwyczaj ja tak robilem ze szedlem na pierwszy ogien.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 14, 2007, 05:11:01 pm »
Czy ja dobrze rozumiem tankowałeś dla summona? :o



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 14, 2007, 06:38:55 pm »
Bo to raz.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 14, 2007, 06:56:23 pm »
Ja tam mam inne doswiadczenia :p i wiem ze do pvp Psem najleprze sa to haste kubiki PS to jego bron zwlaszcza spark :) Nigdy niezdazylo mi sie zeby w pvp zatluk mnie mag ktory by nie wali z partyzanta albo by nie kozczyl z kolega z boku :P Dla mnie accu nie przydaje sie nawet na mass pvp bo zwylke jest tak ze z 10 nurkow targetuje na raz summona albo mnie ;P healt przydaje sie jak sie tluke z tankami w zwarciu :P zwlaszcza tk -to dziadostwo ma za duzo hp :p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:07:32 pm »
Bo to raz.
To mamy zupełnie inny styl, ja wole siedzieć w koncie lub pod drzewkiem i tylko summonem zbliżać się do mobków :D



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:24:46 pm »
No ja gram tak a ty inaczej ^^ Generalnie to wolalem tak grac ze tankuje a jak mob ma okolo 1/3 hp zdjetego to mob rzuca sie na niego.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:48:24 pm »
Ja zawsze sobą agruje moby, potem bije summonem i się wtedy nie denerwuję, że koń krzywo pobiegł =]


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:46:26 pm »
Ja zawsze sobą agruje moby, potem bije summonem i się wtedy nie denerwuję, że koń krzywo pobiegł =]

lol :D

ja zawsze gram w party wiec tylko wrzucam blessing raz na dwie minuty i czasem kogos healne jak healer jest afk :P

Wl 7x


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 11, 2007, 04:26:05 pm »
zeby nie robic nowego tematu, odswieze ten. Mam pytanie: phantom summonerowi, kto sie bardziej przyda do party - necro czy sorc?? jakie sa wasze opinnie?z gory thx za opowiedz!


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:30:13 pm »
Warcrayer :) a najlepiej to wc i bd :P ja jakos srednio czulem sie  zmagami w pt , pcha to to sie na moby a potem trzeba naprawiac co spieprzyl :) a tak co do pytania to wziolbym necro - wiekszy dmg , mniej czekania na regen mp . ale nie powiedzialbym zeby summonerzy i magowie zostani stworzeni do bicia razem :)


Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:33:43 pm »
Cytuj
a tak co do pytania to wziolbym necro - wiekszy dmg
yyy?
chyba ze uzywajac CDL'a ale wtedy necro musialby sie trzymac z tylu


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:45:12 pm »
zeby nie robic nowego tematu, odswieze ten. Mam pytanie: phantom summonerowi, kto sie bardziej przyda do party - necro czy sorc?? jakie sa wasze opinnie?z gory thx za opowiedz!
Ja teraz biję w kata z kumplem necro na dwa summony (on tylko gloom/anchor/sleep rzuca) każdy z nas ma oczywiście coś takiego jak dualbox (SE + PP) lvle mobów ~76, hp z summonów schodzi dość wolno, a exp jest naprawdę niezły:)


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 11, 2007, 07:26:19 pm »
wedlug mnie najfajnieszy jest PS (klimat) jednak musze z przykroscia stwierdzic ze ten pedal wk jest najlepszy..
jak na zlosc :/ wstyd grac taka postac jak wk...

NCSoft zmienic te jebaneeee koty!!!!!!! jakby malo bylo stworzen to musieli dac kur... kota :////