Witaj
Gość

Ankieta

Jaki jest najlepszy build dla SK pod pvp:

Wojownik (ofensywny dd)
4 (80%)
Nuker (drainy debuffy itp)
0 (0%)
Polaczenie woja i maga
1 (20%)
defensywny tank
0 (0%)

Głosów w sumie: 5

Wątek: Build dla SK  (Przeczytany 4427 razy)

  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Build dla SK
« dnia: Październik 11, 2007, 11:28:47 am »
Interesuje mnie najlpeszy build dla SK pod pvp, napiszcie co o tym sadzicie
Skończyłem z Lineage II


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2007, 01:17:43 pm »
Nie ma najlepszego.Wejdz na HR i sobie sprawdz kazdy tylko pamietaj nie na arenie a na PvP normalnym bo tak to wiekszosc buildow jest z dupy(np.warrior).

BTW jak ty chcesz polaczyc wojownika i maga? -10 dex?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2007, 02:11:14 pm »
defensywny tank chyba tylko na innych tankow (dot ftw)
oddalem glos na polaczenie, wydaje sie byc najbardziej uniwersalne
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2007, 03:21:28 pm »
Wiem ze jak mialem Defensywny(NM +5 con -5 str) to Dev sie ciagle wkurzal bo niby zrobilem build "anty tank" :P

Nie kumam jaki to polaczenie maga i woja dalej...Czysty to nie zadne takie polaczenie :P (zreszta nie wiem jak mozna by takiego zrobic...dasz mu MJ i SoM z acumen?).SK to jest normalnie polaczenie maga i woja wiec taki build to chyba czysty ^^

Ale gralem kazdym chyba buildem dla SK(nawet anty da :P) i moge powidziec cos:

Wojownik:
Ostatnio nim pogrywalem,jezeli chodzi o areny to jest strasznie dupny ale na mass pokazuje co moze bo zazwyczaj na arenie nie mozna uzywac CP pot.Duzy dmg z buffami i sprzetem jak archerzy(nie mowie tu o light) krytyk w SpS za 6k :P Jak mozna sie domyslic jego najwiekszy minus to chyba Mala ilosc HP i wieksza podatnosc na stun i doty.Dlatego jezeli walczymy z HP lub Nuker SK to mamy przesrane bo DoTy nas wykoncza.Bron to tylko z Focus  jak damach,FB i draconic a co do Armoru to najlepszy jest MJ(chyba ze masz nie wiem skad dynasty z shoulderami Shield Master) dodatkowo zwieksza nam dmg i accuary.Na S grade mozna latac w IC ale dobrze miec ciagle ressist shock i/lub zakena lub antka.

Nuker:
Jakos nie za bardzo przepadam za tym buildem ;/ Bron to SoM lub Valhala z Acumen(Magic power nie warto bo to nasza glowna bron wiec Mp potrzebujemy),debuffy wchodza genialnie a nuki zadaja duzy dmg.W mass pvp jakos ten build jest denny bo kazdy kto zadaje dmg w h2h zabija szybciej niz my.Armor to Doom,DC lub w S grade IC Arcany nie warto uzywac bo nie mozna walic stinga dlatego lepiej sobie dopalic SoMa.Jeden z kilku buildow na ktorych wyciagamy 100% bloku(wyjatek w IC) bez GS.

Polaczenie woja i maga:
Rozumiem ze tu chodzi o czysty? Jezeli tak to praktycznie kazdy set sie nada.Ja osobiscie uwazam ze OE Doom(+6) i DLE z Health to genialne polaczenie.Dobry blok,duzo HP i ciagle w miare dmg.Chyba najbardziej uniwersalny bo mozemy brac kazda bron i armor jaki nam sie podoba.

Defensywny tank:
Tutaj raczej chyba chodzi o -9 str +5 con +4 dex?Jakos nie przepadam za tego typu buildami(jak juz +5 con) ale armory to dajace bonusy defensywne(doom,dc,nm jest bardziej uniwersalny i IC).Z duzym blokiem i duza iloscia HP ciezko jest zabic takiego tanka(jak odpali jeszcze GS i SF to blokuje kazdy atak i nuk) dla ludzi raczej ktorzy chca tylko tankowac,laza w grupach i lubia padac ostatni.

Ostatni build nie wspomniany HP SK:
Najczesciej go uzywalem,build prosty bo dajes sie tylko +5 con -5 str i tyle.Najlepiej sie spisuje z NM bo nie tracimy 9% p.atk tylko 5%(NM daje nam +4% do p.atk) i nie odbiera nam STR.Set dobry na czystego lub DD sk bo nasze doty go wybija szybko a nam jest je ciezko wbic :P Dobry jest ze w miare majac duzo HP dobrze czujemy sie na kazdym dystansie(dobrze nukujemy bo mamy duzo HP i dobrze w zwarciu walczymy nawet).

Jakbym mial wybierac to bym bral HP lub DD.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 03:41:38 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2007, 05:46:10 pm »
co to dot?
nie gralem nigdy SK wiec mam prawo nie wiedziec
Skończyłem z Lineage II


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2007, 06:03:27 pm »
Damage Over Time
Taki rodzaj skillow, ktory nie zabiera zycia od razu tyko co pare sekund, ale mniejsza wartosc.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2007, 06:19:35 pm »
czyli poisony, bleedy, flame od WC itp.
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2007, 06:35:06 pm »
hm ... warrior build imo ... albo health ale wtedy trzeba miec klan i ciagle party ... i sprzet najlepiej DLE+health(ewentualnie FB+health ale to marnotrawstwo jest) i doom set +6 i wyzej :D

Cytuj
Nie kumam jaki to polaczenie maga i woja dalej...
imo to jest cos w stylu jaki WF opisal dla paladin setup : -1str+1con/-2dex+2con i NM set :D


Cytuj
Wiem ze jak mialem Defensywny(NM +5 con -5 str) to Dev sie ciagle wkurzal bo niby zrobilem build "anty tank"
ta ... ja mialem +5dex-5con i tez mowil ze "anty-tank" :D



  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2007, 06:56:04 pm »
Wydaje mi się, że lepiej warrior. Ubierasz w DLE +h i NM heavy i jazda :D


Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2007, 07:08:12 pm »
warrior build +NM?  :o
jezeli zakladasz NM i DLE +Health to juz nie jest za bardzo warrior .... bo wtedy jak dasz dye +str-con to bedzie cos w stylu zaprzeczenia bonusow od seta ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2007, 07:45:28 pm »
Cytuj
hm ... warrior build imo ... albo health ale wtedy trzeba miec klan i ciagle party ... i sprzet najlepiej DLE+health(ewentualnie FB+health ale to marnotrawstwo jest) i doom set +6 i wyzej

W warrior masz zazwyczaj Bron + luk.Jezeli zmienisz bron z miecza na luk i spowrotem to tracisz 25% z Health wiec to jest glupie(jedna z wad w kilku buildach).Focus>Health i tyle ^^

A do warrior to doom sie nie nadaje tylko raczej MJ lub IC.

Cytuj
imo to jest cos w stylu jaki WF opisal dla paladin setup : -1str+1con/-2dex+2con i NM set

No to to jest paladin a nie mieszaniec :P

Cytuj
ta ... ja mialem +5dex-5con i tez mowil ze "anty-tank"

Czyli dla niego "kazdy set z ktorym mam problemty jest anty tank "xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2007, 08:52:59 pm »
lol myslalem ze wtedy miales +con +dex -str bula xDD
Nikt nie w spomnial o fast shield bulid a.k.a bash build ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2007, 10:12:15 pm »
Bo SK nie spamuje skillami fizycznymi :P


Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2007, 10:25:18 pm »
Cytuj
W warrior masz zazwyczaj Bron + luk.Jezeli zmienisz bron z miecza na luk i spowrotem to tracisz 25% z Health wiec to jest glupie(jedna z wad w kilku buildach).Focus>Health i tyle ^^

A do warrior to doom sie nie nadaje tylko raczej MJ lub IC.
zle napisalem ... doom i bron z health odnosilo sie do health buildu ... o warriorze napisalem tylko ze ja bym taki wzial :D

lol myslalem ze wtedy miales +con +dex -str bula xDD
Nikt nie w spomnial o fast shield bulid a.k.a bash build ?
mialem +5dex-5con/+2wit-2int MJ set DLE+CD :P i SoMa +MP

jak mialem +con/+dex - str to mnie rozwaliles :D


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Build dla SK
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2007, 10:51:57 pm »
A ja to myślę, że nie po to są 62 strony tematu o SK... (+ 500 stron spamu w innych tematach^^) żeby zadawać jeszcze takie pytania w oddzielnym temacie.

Zamykam i zapraszam do przeczytania tematu o SK.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...