Witaj
Gość

Wątek: Czy WC nadaje sie do pvp?  (Przeczytany 26271 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 09, 2006, 12:05:42 pm »
hmmm...walker... czego sie irytujesz?... przeciez napisalem ze nikt ci zdania nie kaze zmieniac... na zawał zejdziesz przy takich nerwach...

a co do HR serwów to przelecialem sie juz dawno po wszystkich z top200 i dlatego twierdze ze:

po pierwsze:

Cytuj
High Ratowe serwery są do dupy...


po drugie:

sa zbugowane i nie odzwierciedlaja prawdziwej gry...

PS. to ty sie teraz zaczynasz zachowywac jak dzieciak... co to sie piekli na kogos kogo nie udalo mu sie przekonac i teraz zaczyna tupać nóżką...


USERZY OGOLNIE MAJA SWOJ ROZUM I PRZECZYTAJA SOBIE CALY TEMAT A POTEM SAMI WYBIARA KOMU WIERZYC I NA CO SIE ZDECYDOWAC... masz walker za malo wiary w tych dla ktorych piszesz posty...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 09, 2006, 05:34:38 pm »
2 strona a tu nadal zadnyck konkretów ... Wiec panowie admini/moderatoży moze w koncu zamiast zlewania mnie podacie jakieś konkrety skoro widze ze obyci jesteści z offem i postacia WC na nim?

 Staty mojej postaći 78 doom crayer (set bw light + aoba/health + bizuteria bo) na selfie z victory wyglądają mniejwięcej tak  : 1100 p tak , 70 cryt , 611 atak spd , okolo 520 cast spd ,  1660 m defa , 1059 p defa (z chęcia dowiem sie które z nich są zawyzone).
 
walka na ogół wyglada tak ze na poczatku leca sleepy ktore w 80% nie wchodza (doomcraera wchodzą czesciej jak uzywam a.wisom), potem stuny, jak dominator unieruchami dc to leca debufy z ktorych malo ktory wchodzi , jak dc unieruchomi dominatora to leci aurasink (a widom znowu), wyssania tez idą w ruch ale z malym skutkiem bo obie postaci maja duzy m def , po paru seriachw ktorych dc udalo sie wewalic sinka dochodzi do zwarcia w ktorym  crayer ma ogromna przewage - tak wyglądają moje pvp .

mam nadzieje ze w koncu ktoś wysili sie i  zechce wytłumaczyć mi dlaczego dominator (i podac jego staty przyblizone na 78) powinien pokonac wc i jak bardzo na ofie pvp wc-ol odbiega od tego co napisałem ?


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2006, 06:56:04 pm »
Buehehe chcesz usłyszeć jak twoja teoria sprawdza się w praktyce?


Cytuj
walka na ogół wyglada tak ze na poczatku leca sleepy ktore w 80% nie wchodza (doomcraera wchodzą czesciej jak uzywam a.wisom)


Ciekawe czemu twój sleep ma wchodzić częściej niż sleep dominatora? Dominator posiada mój drogi Arcane Power zwiększający m.atk odpowiedzialny za skuteczność sleepa.A jego buffy pokrywają się w większości z twoimi tyle że działają na cały klan.


Cytuj
jak dominator unieruchami dc to leca debufy z ktorych malo ktory wchodzi


Root wchodzi ale debuffy już nie wchodzą?Ojej a niby dlaczego jeśli atrybut odpowiedzialny za obrone przed klątwami typu hold czy silence to WIT (dopiero pózniej MEN i związany z nim m.def)którego to WIT zarówno OL jak i WC mają przeraźliwie mało.Tobie wchodzi aura sink jak w masło a Dominatorowi nie wchodzi np. seal of silence czy seal of gloom(który działa podobnie jak aura sink) mimo iż piszesz że root w ciebie wchodzi?!
Chcesz napisać że masz chant of spirit?Dominator ma soul of paagrio.Chwilowa przewaga DC znowu spełza na niczym.Coż to będzie?1Cóż to będzie?!


Cytuj
dochodzi do zwarcia w ktorym crayer ma ogromna przewage


W zwarciu to ty możesz misiu Dominatora co najwyżej połechtać.Oboje macie soul cry,stuna tyle że Dominator ma jeszcze taki uzyteczny skil zwany Soul Guard który działa jak soul cry tyle że zwiększa p.defa postaci.

Na koniec popatrz sobie kolego na skill dominatora zwany soul of despair i zobacz cóż takiego ten skill robi.

A twoje bajki możesz włożyć sobie pomiędzy inne opowieści dziwnej treści i kontemplować "wspaniałe" przewagi uzyskiwane nad OL czy Dominatorem.

P.S. Zapomniałem dodać że odnośnikiem były serwey l2j nie offowe wobec czego chyba nie możesz powiedzieć że off to off a l2j to coś innego i się nie liczy .
[


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 09, 2006, 07:46:38 pm »
---------- 19:45 09.09.2006 ----------

całkiem mozliwe ale wydaje mi sie ze w zwarciu to ciut przesadziles . dc ma wampira , revenga i pomimo tego ze bedziesz mial te 250 p defa to nie daje za duzej przewagi tym bardziej ze zeby pocwaniakowac w zwarciu musisz miec zalonczone cry i shld = mana znika. bez many wc jest o wiele groznijszy od olka .Sleep wc wchodzic ma gorzej nei dlatego ze nia ma duzego m.ataku ale przez a wisdom, a co do roota to nie przypominam soebie zebym powiedział ze wszedł . poza tym o ile mi wiadomo to inta shamani tez za duzo nie maja bo  = maly p atak + nieduza szansa na wejscie debufow . jak na to nalozyc ogromną ilość m defa warcrayera (pomimo malego wit )...  Ale co do jednego sie zgodze takie gdybanie jest mało warte . Nadal jednakjestem ciekaw stat kogoś kto grał na oficjalu i jego opini .

---------- 19:46 ----------

ps: kazdy szanujacy sie dc ma dyes na wit....


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:36:42 pm »
po 1 jeżeli victory działa jak despair tyle że na odwrot  to dminator ma kłopocik... gdyż wzrasta celność szybkość krytyki i mdef i atak...po 2 doomcryer ma spirita przez co użycie antybufów jest trudniejsze... po 3 doomcryer ma arcane wisdom przez co sleep i sink będą lepiej wchodziły... po 4 - soul cry + shield + arcana power (więcej mp pożerasz) + ciągłe wklepywanie seali + dye +wit-men = dość szybkie wyczerpanie many... a jak wiadomo dla dominatora mana to życie albo śmierć... po 5 - jak już kolega dobrze zaznaczył
Cytuj
bez many wc jest o wiele groznijszy od olka

i to jest prawda... jak już powiedziałem : vampir + reflect boli...
po 6 - wszystko też zależy od graczy gearu ekw buffach z innych klas i wyszkolenia...

więc Rake zanim zaczniesz się wymądrzać to lepiej wszystko przeczytaj po kilka razy i dowiedz się jakie mają skille obydwie klasy jak mówimy o klasach...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:42:01 pm »
@Rake co do oficjalnego serwera i OL to jego debuffy sa malo warte, niska szansa wejsca nawet na postacie o 10lvl slabsze, wszyscy biegaja z buffami wiec OL ma kiepsko. Obecnie OL na oficjalnym serwerach to biegajaca apteczka alliance, ich glowne zadanie to leczenie HP i CP, dalej buffuja i tego sie maja trzymac.
Wiec jak ktos tu podaje jake on debuffy uzywa w walce i jak swietnie one dzialaja to tak naprawde nie ma pojecia o OL.

Walka OL vs WC na magie, wygrywa WC do 63lvl, na 64 Ol dostaj eleczenie CP i w tym momecie WC nie ma szans az do 78 (cov)

Walka OL vs WC na melee to mozna sie spierac ale na 78lvl WC (cov) wygra z OL
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:44:33 pm »
Dlatego posłużyłem się przykładami z l2j.
Tak na marginesie to od kiedy chant of vampire działa na pvp? LOL.
[


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:49:43 pm »
Cytuj
na 64 Ol dostaj eleczenie CP i w tym momecie WC nie ma szans az do 78 (cov)


a prędzej to się olkowi mana nie wyczerpie ?!
btw montezuma wytłumaczysz nam to zjawisko ??

Cytuj
Tak na marginesie to od kiedy chant of vampire działa na pvp? LOL

na l2j czy na offie  :|


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 09, 2006, 10:24:58 pm »
Cytat: Rake

Tak na marginesie to od kiedy chant of vampire działa na pvp? LOL.


LOL, cov to Chant of Victory. buff 5min dajacy  +20% hp, i_hp_per_max 20 (heals 20% hp boost), -20 speed, +4 accuracy, +20% pdef, +10% patk, +20% attack speed, +20% crit damage, +20% crit rate, +20% mdef, +20% matk, +20% cast speed, -20% debuff resist

Chant of vampire takze dziala w pvp i zwraca czesc twego dmg melee jako twoje hp, nie ma nic w tym dziwnego, niestety ten buff w pvp jest malo przydatny, zwraca ok 12%dmg na 4lvl, jest to zbyt mala ilosc hp.

Cytat: ~Armagedon~
Cytuj
na 64 Ol dostaj eleczenie CP i w tym momecie WC nie ma szans az do 78 (cov)


a prędzej to się olkowi mana nie wyczerpie ?!
btw montezuma wytłumaczysz nam to zjawisko ??


proste, skill z 64lvl Ritual of Life zwraca 764 Cp dla OL, kosztuje 104mp, WC uzywajacy na OL Steal Essence zadaje w przyblizeniu podobny dmg ale zuzywa na to 158mp (w c5 steel esense kosztuje o 30% wiecej mp) wiec WC szybciej wyczerpie MP uzywajac steel essence i spalania niz OL leczac sobie jedynie CP
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 10, 2006, 10:01:24 am »
Cytuj
proste, skill z 64lvl Ritual of Life zwraca 764 Cp dla OL, kosztuje 104mp, WC uzywajacy na OL Steal Essence zadaje w przyblizeniu podobny dmg ale zuzywa na to 158mp (w c5 steel esense kosztuje o 30% wiecej mp) wiec WC szybciej wyczerpie MP uzywajac steel essence i spalania niz OL leczac sobie jedynie CP


od kiedy to wc walczy tylko na spalania i steale ?? myślałem że wc to natychmiastwoe zwarcie... no cóż... coodziennie coś nowego...

Cytuj
LOL, cov to Chant of Victory. buff 5min dajacy +20% hp, i_hp_per_max 20 (heals 20% hp boost), -20 speed, +4 accuracy, +20% pdef, +10% patk, +20% attack speed, +20% crit damage, +20% crit rate, +20% mdef, +20% matk, +20% cast speed, -20% debuff resist

czyli dodać jeszcze wisdoma to nic dziwnego iż dc ma większą szanse sleepnąć... (te + 20%mataku i +20%casta to nie w kasze dmuchał...)
 btw spirit ile daje procentowo debuffresist ??

Cytuj
niestety ten buff w pvp jest malo przydatny, zwraca ok 12%dmg na 4lvl, jest to zbyt mala ilosc hp.

dagger z focusem będzie wiecej dawał hp niż blunt z healthem... poza tym i tak te 12% pomaga na pure melee...
a tamten reflect to ile oddawał ??


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 10, 2006, 12:19:15 pm »
Cytuj
Chant of vampire takze dziala w pvp i zwraca czesc twego dmg melee jako twoje hp, nie ma nic w tym dziwnego, niestety ten buff w pvp jest malo przydatny, zwraca ok 12%dmg na 4lvl, jest to zbyt mala ilosc hp.


Może na offie.Na l2j nie spotkałem się z tym a jeśli nawet działalo jak piszesz to nie miało to żadnego wpływu w pvp.

Cytuj
od kiedy to wc walczy tylko na spalania i steale ?? myślałem że wc to natychmiastwoe zwarcie... no cóż... coodziennie coś nowego...


Właśnie taką opcje pvp uskuteczniali ludzie grając przepakowanymi WC na l2j.Dawało to rezultaty nie moge powiedzieć.Tyle że kiedy WC został "znormalniony" już tak pięknie nie było.Btw.może jeśli twoim zdaniem pvp WC opiera się tylko na meele combat to przemianujmy go na fightera?LOL
[


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 10, 2006, 03:07:18 pm »
Cytuj
a prędzej to się olkowi mana nie wyczerpie ?!



no nieee... jeszcze zaczniecie mi wmawiac ze WC bedzie mial wiecej many i mniejsze jej spalanie od Ol.... buhahaha  :twisted:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 10, 2006, 07:28:45 pm »
Cytat: ~Armagedon~

od kiedy to wc walczy tylko na spalania i steale ?? myślałem że wc to natychmiastwoe zwarcie... no cóż... coodziennie coś nowego...


To ciekawe, bo jeszcze nie widzialem WC 7x ktory by walczykl melee w pvp. Grajac melee WC w pvp jest na straconej pozycji, niski cast w heavy, stun b zadko dziala, niski crityc z blunt,

Cytat: ~Armagedon~

dagger z focusem będzie wiecej dawał hp niż blunt z healthem... poza tym i tak te 12% pomaga na pure melee...
a tamten reflect to ile oddawał ??


Taka bron to dobra jest w pve, w pvp dagger nie sprawdza sie. Obecnie jedyne rozwiazanie dla WC to wlaka jak mag, drain i spalanie, dodatkowo jego  cast sleep jest szybszy od sleep magow.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 10, 2006, 09:52:32 pm »
---------- 21:44 10.09.2006 ----------

Oj shaman na pewno grałeś tymi postaciami? ol ma o wiele wieksze spalanie many bo m na co ja zuzywac :) wszystkie debufa ciagna po 200+ mp - i niestety zadko w wc wchodzą (co do tego arcane power i seala na m atak - na branchu watosc m ataku oscyluje w granicach 1k - nukerzy mają o iwel wiecej a pomimo to i tak nieliche problemy z zarzuceniem sleepa i debufow) . wc z kolei potrzebuje tej many o wiele wiele mniej gdyz uzywa sleepa , stuna i aura sinka tlyko w pvp. Na self bufie DC mozna spokojnie zakwalifikowac do fighterow - ma z helthem z broni okolo 6,5k hp (na victory)  i konkretny dmg z soul cry , dobry ol walczy stafem zeby miec wiekszy m atak i acumen = brak bonusu z sa health , mniejszy atak spd i mniejszy p atak .wampir odnawia 14% ale na 1 lvlelu - a są 4 :) , revange odbija okolo 35-40% otrzymywanego mele dmg (da z reflectem , nighmare heavy + revange robie wiksze aua jak stoi niz jak bije :) )

---------- 21:52 ----------

a no właśnie zapomniałem - dlaczego dominatorowi skocnzy sie o wiele szybciej mp niz DC (zakladajac ze  wysysania many udadza im sie podobnie)? bo ol ktory posiada wlasnie arcane power ma zwiekszoną konsumpcje many przy zaonczonym skilu , a wc na arcane widom ma zmniejszony koszt zucania czarow ...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 10, 2006, 10:25:37 pm »
Cytat: walker

Oj shaman na pewno grałeś tymi postaciami?


Czytajac twoj post wiemy ze ty nie grales w L2

Cytat: walker

co do tego arcane power i seala na m atak - na branchu watosc m ataku oscyluje w granicach 1k -


jestes tego pewien?




Cytat: walker

wampir odnawia 14% ale na 1 lvlelu - a są 4 :) ,


LoL, jedynie na twoim piracie

Cytat: walker

revange odbija okolo 35-40% otrzymywanego mele dmg (da z reflectem , nighmare heavy + revange robie wiksze aua jak stoi niz jak bije :) )


patrz wyzej, jedynie na twoim piracie
[/img]
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:36:59 am »
Montezuma brawo... takiego screena mi brakowalo ;)

caly czas mu powtarzam ze gra na totalnie zbugowanym serwie skoro tak latwo sie tam olkow zdejmuje :D ... ale jakoś chłopak jest tak zapatrzony w swoje błędne info ze nie chce sluchać...


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:41:08 am »
Wiecie co ? A ja Wam powiem że ta cała dyskusja to tylko teoria, w praktyce (przynajmniej na low-rate serwach) wsyzstko może wyglądać zupełnie różnie ;)

WC czy OL? nie ważne, jeden i drugi jest dobry gdy jest dobrze prowadzony :) ot cała filozofia :angel:

 :poklony:

PS. Fajny cast.spd.  :shock:


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 11, 2006, 10:12:25 am »
LOL power . człowieku mi sie zdaje czy ja cały czas o selfie mowie? dlaczego nei dales screena ze statami na selfie ? A moze na tym serwku mozna wykupowac na subce skille innych profek:D ?  ,Co do Vampira to nie chce mi sie wierzyc ze graliscie na kilku serwerach nawet L2j - na wszytkich na których grałem V zwraca okolo 35% (exi , grave , world wide , alseron, i z dziesięć serwerów x5000 (tak wiem one sa zbugowane ale nie mozliwe ze na kazdym jest ten sam bug - i  dodam zeby nie było : x 5000 odpalam tylko po to zeby zlozyc sobie eq +100 i sie zrelaksowac nie zeby testowac postacie )) , a w jednej z wypowiedzi ryltara przeczytałem  (ten człowiek chyba gra na ofie czy cus ?) ze ktorys z summonow ma pasywny skill ktory zwraca mu hp podobnie jak ostaTNI LVL Vampira (25-35%) . Wniosek taki -na moim serwerze wc nie jest przegiety a jezeli tak to minimalnie , za to na waszym jest totalnie pojechany . (ps: na moim 25% graczy to olkowie , ciekawe ile na waszym jest warcrayerow? :))  Jest ktoś kto ma WC na oficjalu ?


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 11, 2006, 10:30:00 am »
Ryltar nie mial nigdy zadnego high lvl shamana nigdy... sam to wielokrotnie powtarzal... a jezeli chodzi o stwierdzenie czy znam kogos kto gra na retku WC to tak ...znam ... jak tylko wroci teraz z wakacji to poprosze by sie wypowiedzial....
Cytuj
WC czy OL? nie ważne, jeden i drugi jest dobry gdy jest dobrze prowadzony

ja wcale nie twierdze inaczej... nie gralbym wc nigdy gdybym nie uwazal tej postaci za wypasik...

my sie poprostu doczepilismy do teoretycznego wywodu walkera jak to latwo ownowac olka... :D
Walker...tylko mi powiedz co w takim razie robisz na arenie gdy ktos zaczyna walczyc niekonwencjonalnie ... tak ze nie przewidziales ze zrobi to i to bo niby ty bys tak zrobil...

i nadal twierdze ze tamten opis byl czysta teoria nie majaca odzwierciedlenia w grze... ;)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:18:37 pm »
Tak jest - niekonwencjonalnie dostaje po dupie . Mało tego dostaje w pierdziel zawsze gdy wejdzie silence i despair , albo root + lanca z odległości . aoba/dg/elysian + majestic robe na olku to tez ciezka sprawa. Tylko ze wiekszosc oklow których miałem przyjemność spotkać wlaczy konwencjonalnie :) i dlatego zachecam wszystkcih DC do kopania im tylków  .Dobry olek vs dobry wc to jest jedna z najlepszy chwalk jakie mozna obejrzec w l2 .


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 11, 2006, 01:05:23 pm »
Dobra to umowmy sie ze trudno zołnować  :)  ola i trudno zołnować WC


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 11, 2006, 03:21:18 pm »
Cytat: walker
LOL power . człowieku mi sie zdaje czy ja cały czas o selfie mowie? dlaczego nei dales screena ze statami na selfie ?


haha, wiedzialem ze sie do tego przyczepisz, jedyny buff ktorego nie posiada OL a zwieksza m att to dance BD, odejmij 20% od bazowego m att i nadal masz znacznie ponad 1k m att

Cytat: walker

 A moze na tym serwku mozna wykupowac na subce skille innych profek:D ?


Jak zamieszczam screeny to tylko z serwerow oficjalnych, jest to OL z devianne, linkt do tematu o nim http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=22670

Cytat: walker

  ,Co do Vampira to nie chce mi sie wierzyc ze graliscie na kilku serwerach nawet L2j - na wszytkich na których grałem V zwraca okolo 35% (exi , grave , world wide , alseron, i z dziesięć serwerów x5000 (tak wiem one sa zbugowane ale nie mozliwe ze na kazdym jest ten sam bug - i  dodam zeby nie było : x 5000 odpalam tylko po to zeby zlozyc sobie eq +100 i sie zrelaksowac nie zeby testowac postacie )) ,


Wszystko jasne, grasz na zbugowanych piratach jezeli jeszcze o tym nie wiesz, prawdziwa wartosc HP zwracana przez VR jest zniacznie nizsza co ci sie staram wyjasnic ale jak widze masz bardzo duze problemy ze zrozumieniem

Cytat: walker

a w jednej z wypowiedzi ryltara przeczytałem  (ten człowiek chyba gra na ofie czy cus ?) ze ktorys z summonow ma pasywny skill ktory zwraca mu hp podobnie jak ostaTNI LVL Vampira (25-35%) .


Ten pasywny vr nie zwraca tyle samo HP co buff VR od SE czy WC

Cytat: walker

 Wniosek taki -na moim serwerze wc nie jest przegiety a jezeli tak to minimalnie , za to na waszym jest totalnie pojechany . (ps: na moim 25% graczy to olkowie , ciekawe ile na waszym jest warcrayerow? :))  Jest ktoś kto ma WC na oficjalu ?


Zyj dalej w swoim urojonym swiece, na oficjalu WC high lvl jest bardzo poszukiwany i uznawany za jednego z najlepszych bufferow z duzymi mozliwosciami w pvp, gra nim sporo osob, jak i OL.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 11, 2006, 05:42:14 pm »
Montuzema ale z tego co przeczytalem to ty chyba masz jakas zła przeszłosci z OL przeciez z tego co sam widzialem on naprawde ownuje i baffy tez ma jako takie.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 11, 2006, 07:01:01 pm »
Cytat: bonco_pl
Montuzema ale z tego co przeczytalem to ty chyba masz jakas zła przeszłosci z OL przeciez z tego co sam widzialem on naprawde ownuje i baffy tez ma jako takie.


Ale gdze widziales, na piracie? Ja pisze majac doswiadczenie w postaci pvp, sige na oficjalnym serwerze i tam debuffy OL wchodza b ciezko i wlasciwe jedynie na postace bez buffow. 99%walk jest z fullbufet, tam nie wychodzi sie z miasta bez buffow. OL jest dobry, niezastapiony uffer na rajdy, pvp, doskonaly healer hp iCP{/b] i to w zasadzie wszystko na chwile obecna.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Czy WC nadaje sie do pvp?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 13, 2006, 11:49:59 am »
witam czytam z zaciekawieniem ten temat i chcialbym sprobowac rozwiac niektore watpliwosci dotyczace tyh postaci zapraszam do lektury :)
http://l2p.bravehost.com/debuffbaserates.html
uwazam czetotliwosc wchodzenia debuffow za rozwiazana WC jest zdecydowanym faworytem jesli  o nie chodzi. Porownujac sklle takie jak aura sink VS seal of gloom wydaje mi sie ze aura wejdzie napewno duzo czesciej.Wyssanie mp sinkiem wiaze sie z natychmiastowa smiercia OLeczka , gdyz nie wiele OL moze zrobic bez niej a jush napewno w zwarciu nie bedzie go stac na urzywanie soul cry i guard nie mowiac jush o uzywaniu jakich kolwiek innych skili. Pozdrawiam