Witaj
Gość

Wątek: Nowy na skeleth - wrażenia.  (Przeczytany 3964 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Nowy na skeleth - wrażenia.
« dnia: Maj 02, 2018, 02:51:48 pm »
Siemanko.

 Jeśli ktoś nowy zamierza zacząć grę na Skeleth to serdecznie zachęcam by to zrobił.  Ja co prawda zacząłem tutaj grać 2 dni temu, ale ilość ludzi na low spotach mnie pozytywnie zaskoczyła, a jeszcze bardziej ilość Polaków :). Gram BD, ale na boxie sobie zrobiłem łuka, którym będę go expił i po prostu będę grał dwoma postaciami do pewnego czasu, a później wybiorę, którą rozwijać dalej.  Po zrobieniu profek spotkałem Polaka, który robi SwS, a 15 min później kolejnego, który robi PR. Po kilku wymianach zdań na chacie daliśmy sobie party i poszliśmy expić razem w Forgoten Temple gdzie spotkaliśmy kolejnego Polaka, który sobie expił HE ^^ i tak więc po 2 dniach gry spotkałem 3 spoko ziomków i gramy sobie teraz razem. Mamy 3 archerów BD + SwS i pp 52 na boxie pożyczony. Naprawdę jestem mile zaskoczony, ponieważ myślałem, że pogram parę dni i się zniechęcę pustkami na low spotach, ale na szczęście się myliłem.  Widziałem tutaj wiele pytań czy warto bla bla bla. Ja szczerze polecam serwer i jeśli brak komuś starego dobrego l2 to ten serwer spełni wasze oczekiwania, a co do mitu, że jest tutaj trudno expić to jest to nieprawda. Może na kronice 1.5 tak było, ale teraz jest łatwo i przyjemnie ^^.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2018, 04:44:07 pm »
Siemanko.

Jeśli ktoś nowy zamierza zacząć grę na Skeleth to serdecznie zachęcam by to zrobił. 
Ja co prawda zacząłem tutaj grać 2 dni temu, ale ilość ludzi na low spotach mnie pozytywnie zaskoczyła, a jeszcze bardziej ilość Polaków :).

Gram BD, ale na boxie sobie zrobiłem łuka, którym będę go expił i po prostu będę grał dwoma postaciami do pewnego czasu, a później wybiorę, którą rozwijać dalej. 

Gratulacje, spokojnie dobijesz 68 i idziesz do jakiego chcesz CP. Najlepiej jak pojdziesz do TOP CP wyexpia Cie ez do 77/8, a potem mozesz myslec. Jako BD swiat Twoj na Skelcie


Po zrobieniu profek spotkałem Polaka, który robi SwS, a 15 min później kolejnego, który robi PR. Po kilku wymianach zdań na chacie daliśmy sobie party i poszliśmy expić razem w Forgoten Temple gdzie spotkaliśmy kolejnego Polaka, który sobie expił HE ^^ i tak więc po 2 dniach gry spotkałem 3 spoko ziomków i gramy sobie teraz razem.

No i to akurat git, tutaj taktycznie powinienes zrobic WC, i niech inni expia a ty skonczysz z nice boxem (lub PP)

Mamy 3 archerów BD + SwS i pp 52 na boxie pożyczony. Naprawdę jestem mile zaskoczony, ponieważ myślałem, że pogram parę dni i się zniechęcę pustkami na low spotach, ale na szczęście się myliłem.  Widziałem tutaj wiele pytań czy warto bla bla bla. Ja szczerze polecam serwer i jeśli brak komuś starego dobrego l2 to ten serwer spełni wasze oczekiwania, a co do mitu, że jest tutaj trudno expić to jest to nieprawda. Może na kronice 1.5 tak było, ale teraz jest łatwo i przyjemnie ^^.


Wlasnie o to chodzi w "MMO", problem po prostu jest z tym, ze ludzie nastawiaja sie na CP a cale CP z supportem nigdy sie latwo nie skladalo. Granie BD duzo lepsza opcja i nie robienia na sile "CP".
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2018, 04:51:01 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2018, 06:14:26 pm »
Siemanko.

Jeśli ktoś nowy zamierza zacząć grę na Skeleth to serdecznie zachęcam by to zrobił. 
Ja co prawda zacząłem tutaj grać 2 dni temu, ale ilość ludzi na low spotach mnie pozytywnie zaskoczyła, a jeszcze bardziej ilość Polaków :).

Gram BD, ale na boxie sobie zrobiłem łuka, którym będę go expił i po prostu będę grał dwoma postaciami do pewnego czasu, a później wybiorę, którą rozwijać dalej. 

Gratulacje, spokojnie dobijesz 68 i idziesz do jakiego chcesz CP. Najlepiej jak pojdziesz do TOP CP wyexpia Cie ez do 77/8, a potem mozesz myslec. Jako BD swiat Twoj na Skelcie


Po zrobieniu profek spotkałem Polaka, który robi SwS, a 15 min później kolejnego, który robi PR. Po kilku wymianach zdań na chacie daliśmy sobie party i poszliśmy expić razem w Forgoten Temple gdzie spotkaliśmy kolejnego Polaka, który sobie expił HE ^^ i tak więc po 2 dniach gry spotkałem 3 spoko ziomków i gramy sobie teraz razem.

No i to akurat git, tutaj taktycznie powinienes zrobic WC, i niech inni expia a ty skonczysz z nice boxem (lub PP)

Mamy 3 archerów BD + SwS i pp 52 na boxie pożyczony. Naprawdę jestem mile zaskoczony, ponieważ myślałem, że pogram parę dni i się zniechęcę pustkami na low spotach, ale na szczęście się myliłem.  Widziałem tutaj wiele pytań czy warto bla bla bla. Ja szczerze polecam serwer i jeśli brak komuś starego dobrego l2 to ten serwer spełni wasze oczekiwania, a co do mitu, że jest tutaj trudno expić to jest to nieprawda. Może na kronice 1.5 tak było, ale teraz jest łatwo i przyjemnie ^^.


Wlasnie o to chodzi w "MMO", problem po prostu jest z tym, ze ludzie nastawiaja sie na CP a cale CP z supportem nigdy sie latwo nie skladalo. Granie BD duzo lepsza opcja i nie robienia na sile "CP".

Dodam tylko tyle, graj postacią która Ci nie przeszkadza, sprawia trochę radości i nie zmieniaj zdania co 3 dni bo frapsa zobaczyłeś. Ludzie z offa doceniają stabilność postaci i osobowość. Od kiedy pamiętam, każdy normalny gracz znalazł sobie CP.

Tego czego nie polecam to zaczynanie solo z planami stworzenia CP od zera, to bez sensu. Z czasem jak ktoś ma zaparcie i czas to może stworzyć wszystko ale krok po kroku. Off to nie lol priv.

EDIT: Oczywiście neguje chujowe podejście przedmówcy. Idź do TOP co niech Cię wyexpią a potem pójdziesz gdzie chcesz. To myślenie typowe dla polaczka dla zysku, taka dota ech.

Jak masz dużo czasu, to powiedź mam 10h dziennie, mogę być driverem lub trzepać $$$ w zamian chce moją postać na 79  i też uzyskasz cel a do tego nikt nie będzie z Ciebie miał beki do końca serwera.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2018, 06:18:34 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2018, 06:23:04 pm »
Co do low lvl spotów to rzeczywiście ciasno jest popołudniami. Też zacząłem pare dni temu, robie WC więc można potem jakieś pt poskładac  :)  PM  "gorst
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2018, 10:41:11 pm »
Siemanko.

Jeśli ktoś nowy zamierza zacząć grę na Skeleth to serdecznie zachęcam by to zrobił. 
Ja co prawda zacząłem tutaj grać 2 dni temu, ale ilość ludzi na low spotach mnie pozytywnie zaskoczyła, a jeszcze bardziej ilość Polaków :).

Gram BD, ale na boxie sobie zrobiłem łuka, którym będę go expił i po prostu będę grał dwoma postaciami do pewnego czasu, a później wybiorę, którą rozwijać dalej. 

Gratulacje, spokojnie dobijesz 68 i idziesz do jakiego chcesz CP. Najlepiej jak pojdziesz do TOP CP wyexpia Cie ez do 77/8, a potem mozesz myslec. Jako BD swiat Twoj na Skelcie


Po zrobieniu profek spotkałem Polaka, który robi SwS, a 15 min później kolejnego, który robi PR. Po kilku wymianach zdań na chacie daliśmy sobie party i poszliśmy expić razem w Forgoten Temple gdzie spotkaliśmy kolejnego Polaka, który sobie expił HE ^^ i tak więc po 2 dniach gry spotkałem 3 spoko ziomków i gramy sobie teraz razem.

No i to akurat git, tutaj taktycznie powinienes zrobic WC, i niech inni expia a ty skonczysz z nice boxem (lub PP)

Mamy 3 archerów BD + SwS i pp 52 na boxie pożyczony. Naprawdę jestem mile zaskoczony, ponieważ myślałem, że pogram parę dni i się zniechęcę pustkami na low spotach, ale na szczęście się myliłem.  Widziałem tutaj wiele pytań czy warto bla bla bla. Ja szczerze polecam serwer i jeśli brak komuś starego dobrego l2 to ten serwer spełni wasze oczekiwania, a co do mitu, że jest tutaj trudno expić to jest to nieprawda. Może na kronice 1.5 tak było, ale teraz jest łatwo i przyjemnie ^^.


Wlasnie o to chodzi w "MMO", problem po prostu jest z tym, ze ludzie nastawiaja sie na CP a cale CP z supportem nigdy sie latwo nie skladalo. Granie BD duzo lepsza opcja i nie robienia na sile "CP".

Dodam tylko tyle, graj postacią która Ci nie przeszkadza, sprawia trochę radości i nie zmieniaj zdania co 3 dni bo frapsa zobaczyłeś. Ludzie z offa doceniają stabilność postaci i osobowość. Od kiedy pamiętam, każdy normalny gracz znalazł sobie CP.

Tego czego nie polecam to zaczynanie solo z planami stworzenia CP od zera, to bez sensu. Z czasem jak ktoś ma zaparcie i czas to może stworzyć wszystko ale krok po kroku. Off to nie lol priv.

EDIT: Oczywiście neguje chujowe podejście przedmówcy. Idź do TOP co niech Cię wyexpią a potem pójdziesz gdzie chcesz. To myślenie typowe dla polaczka dla zysku, taka dota ech.

Jak masz dużo czasu, to powiedź mam 10h dziennie, mogę być driverem lub trzepać $$$ w zamian chce moją postać na 79  i też uzyskasz cel a do tego nikt nie będzie z Ciebie miał beki do końca serwera.


A czemu mialby nie dolaczyc? Te "TOP" LOL cp wymagaja, zeby support mial 68/70, to on dobije dojdzie, nie oznacza to ze z nimi musi zostac na zawsze....

Moze, a nie musi, ja nigdzie nie napisalem ze musi wyjsc, zwyczajnie ma wtedy wiecej opcji - moze zostac, zmienic itd.

Kto sie z niego bedzie smial? :D Te CP co wymagaja 70 na sws/bd, a sami boxuja bo sa pro? Pff, a co to jakies niewolnictwo ze musi u nich zostac jak mu nie bedzie odpowiadac?


"chujowe podejscie", podaj nicka czarowniku z Blue Sidea co od 2.5 roku sie nicka obawia podac na forum :D Posmiejemy sie, co za pve laps 3letni.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2018, 04:55:00 pm »
spokojnie wiem co robię. Gram w tą grę od c2 z drobnymi przerwami i jeszcze mi się nie znudziła ^^.  Dzięki wam za rady i do zobaczania w grze, a nowych graczy zachęcam do kontaktu na pw :).


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2018, 05:43:17 pm »
pepsi, kiedy w końcu zrozumiesz, że liczy się TYLKO PVE!!!
PVE FOREVER!
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy na skeleth - wrażenia.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2018, 06:00:12 pm »
Pepsi chyba, każdy co gra na Skelth wie jaką postacią gram, no tak ale Ty zrobiłeś QQ po miesiącu xD