Witaj
Gość

Wątek: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?  (Przeczytany 2692 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« dnia: Marzec 02, 2007, 10:56:30 am »
Mogli byscie polecic jakies fajne miejsca godne odwiedzenia ?
Mam postac 78 zsubowana i jakos nie wiem gdzie mam isc, co bic :- /
Mile widziane miejsca z fajnymi mobami co wypluwaja dobre itemy(lub sporo adenki :P) i nie sa az tak mocne zeby samemu nie dalo ich sie zalatwic.
Jak wstep do edenu co : P ?
Prosze o wasze opinie i wskazowki :)
Pozdrawaim.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2007, 12:35:37 pm »
Na tym lvl to juz ciezko o drop ze zwykłych mobów, a exp nie potrzebny chyba ze dla samego SP by wszystkie skille wykupic

jedyna przyjemnosc jaka Tobie została to RB, siege i Coloseum :-)



« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2007, 05:53:23 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2007, 01:20:42 pm »
Ja gdy bede mial taki lvl to postanowilem ze zrobie wyprawe dookola królestwa Aden :P



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2007, 04:07:06 pm »
zależy jakie reate serva :P ja nawet jak nabiłem maxa na moim he/pp 78lvl to chetnie chodziłem na adenkę i dropy/matsy na hot spring, polecam forest of the dead, również ciekawym ale bardzo cięzkim miejsciem jest Forge of the Gods ( jak CI się nudzi to polecam wycieczkę solo na Embera :P ), spróbuj poszukać jakiś fajnych ukrytych lokacji i jeśli po prostu się nudzisz to polecam udać się do lokacji gdzie jeszcze nie byłeś :D Zrób questa na Valakasa i go go go ! :D

matim


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2007, 04:18:37 pm »
Ketra ?
Dobry drop adeny ; ]


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2007, 04:41:38 pm »
Mogli byscie polecic jakies fajne miejsca godne odwiedzenia ?
ksiegarnie albo biblioteke a tam mozesz sie uzbroic w słownik.

postac to chyba na allegro kupiles skoro masz 78lvl oraz suba a nie wiesz gdzie chodzic


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 02, 2007, 05:15:50 pm »
Zawsze mosi znalesc sie jakis ortofil/pedancik ktory wrzuca swoje dwa grosze. To jak pisze a wiem jak to robie to moja sprawa i nic Ci do tego... Jesli mam sie sugerowac Twoim tokiem myslenia Shen to proponuje zakupic na alegro ksiazke z opisem dobrych manier.
Wszystko robie wedlug schematow, nie inaczej jest i z lineage. Mam swoje expiska odpowiednie do levelu i co postac je odwiedzam a ze ten 1 raz Char naprawde mi sie udal i nie mam zamiaru robic kolejnych grzecznie pytam o ciekawe miejsca. I nie ma w tym raczej nic dziwnego bo byc moze do co niektorych miejsc a wymienionych juz przez forumowiczow(za co serdecznie dziekuje)moglbym nie dotrzec : -) Wiadomo, dzien grasz a nastepny juz nie : P
Choc mam wys, level czesto odwiedzam BS i na dropy tam nie narzekam : PP
Forge of Gods jest ciekawe ale albo mialem pecha albo zawsze tam na przesjciu stoi watacha mobow oraz te plujki :P  i zaczyna sie hardkor : )
Tak wiec, prosze bez sarkazmow i obrazliwych wtyczek : )
Czekam na dalsze propozycje : D
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2007, 05:36:49 pm »
Zawsze mosi znalesc sie jakis ortofil/pedancik ktory wrzuca swoje dwa grosze. To jak pisze a wiem jak to robie to moja sprawa i nic Ci do tego... Jesli mam sie sugerowac Twoim tokiem myslenia Shen to proponuje zakupic na alegro ksiazke z opisem dobrych manier
Jeśli piszesz "bez sarkazmów prosze" to sam sobie je oszczedz (tak jakbyś za wszelką cene chciał mieć ostatnie słowo w docinkach a to do dobrych manier się nie zalicza. ;) ) to tak na przyszłość żeby nie wyszło na jaw że to tobie potrzeban jest owa książka o której piszesz..... to tak na przyszłość.

JEśłi chodzi o dobre mijesca to mając lvl 78 + sub powinieneś wiedizeć o takiej stronce jak http://lineage2.stratics.com/content/library/monsters/zones.php?order=level , ale gdyby co to daje linka. Wiele słyszałem, że dobrym miejscem jest  Shrine of the Loyal. Nie byłem tam ale z tego co widze to moby nie mają mnożnika x 2 do HP i właśnie dlatego teraz ide się tam przejść :)

« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2007, 05:39:53 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2007, 07:23:53 pm »
Oj Daab niedobry chlopczyku i Ty przeciwko mnie :P
Daab sa tacy co wiedza duzo, mniej i co nic nie wiedza(chodz graja bardzo duzo) tzw. lamki/lolki czy jak sie tam to zwie. Byc moze jestem jedna z nich :P(a moze napewno?) Stratixa urzywalem glownie do questow(w jaki sposob wykonac itp.) Jakos nie bylo czasu na zglebienie tajnikow tej strony :)
Dzieki Tobie Daab byc moze sie to zmieni.
Ketra ?
Dobry drop adeny ; ]
Nie ma mowy! Nigdy wiecej tam nie zawedruje : P


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Gdzie chodzic rzeby bylo milo i fajnie ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2007, 07:52:15 pm »
Oj Daab niedobry chlopczyku i Ty przeciwko mnie :P
Daab sa tacy co wiedza duzo, mniej i co nic nie wiedza(chodz graja bardzo duzo) tzw. lamki/lolki czy jak sie tam to zwie. Byc moze jestem jedna z nich :P(a moze napewno?) Stratixa urzywalem glownie do questow(w jaki sposob wykonac itp.) Jakos nie bylo czasu na zglebienie tajnikow tej strony :)
Dzieki Tobie Daab byc moze sie to zmieni.
Ketra ?
Dobry drop adeny ; ]
Nie ma mowy! Nigdy wiecej tam nie zawedruje : P

A jednak sięprzyała :) choć drop calc lipny bo nie pokazuje od razu ratów przy mobie ale od tego jest bo.pl

co do tego co pisałem... oprostu nei lubie jak rozmowa przekształca sie w docinanie sobie na wzajem. Lepiej nie odpowiadać nic, albo cytując odpisać głupie "OK " :) pozdrawiam