Witaj
Gość

Wątek: Co słychać na DN?  (Przeczytany 5233 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Co słychać na DN?
« dnia: Styczeń 03, 2011, 03:33:51 pm »
Witam. Dazwno temu grałem na Dragonie, lecz nie wiem co tam się teraz dzieje. Warto tam grać? Ponoć otwarli jakiś nowy serw? Dużo ludzi online na nim? Jak z boxami itd.? Większość rzeczy działa, czy nie? Proszę o jakieś opinie. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2011, 11:06:30 pm »
dn zdechł


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:05:00 am »
Zalezy jeszcze gdzie ale np na infinity jak wchodziałem z 2 tyg temu to kilka os mi sie przewineło totalna pustka. Moze jeszcze na tym nowym x7 jest jeszcze jakis sensowny online ale watpie.
A  co do pytania czy wszystko działa tu sie akurat nic nie zmieniło od dawna a mianowicie nic nie dziala jak powinno  :D


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2011, 05:23:34 am »
x9 nie 7 a tam chyba jeszcze większe pustki jak na inf
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2011, 10:20:33 am »
Warto tam grać?

To było pytanie retoryczne :D


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:58:41 pm »
jak chcesz sobie przyjemnie pograc, to lepiej rpg-club x15 - widzialem tam ponad 8000 osob


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:26:07 pm »
Jak by nie patrzec predzej czy poziej Dn zaliczy faila i misu sie z tym pogodzic.Tam graja juz tylko ludzie ktorzy wydali kupe kasy na postacie i szkoda im to wszystko zostawic normalni gracze odeszli.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:39:06 pm »
Takie wypowiedzi słyszę od 3 lat. Ale jakoś dalej ludzie graja. Ja jakoś nie wydałem tam kupe kasy, a gram tam ze względu na specyficzny klimat + dożą ilość znajomych z którymi gra mi się najlepiej...
Ktoś nowy... fakt pewnie się zrazi ze względu na mała ilość graczy itp itd...
Ale jak ktoś już zasmakował gry na DN kiedyś to jest spora szansa ze i tak tam wróci i tak  :)
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2011, 03:16:46 pm »
DN zdycha już 5 lat, i coś zdechnąć nie może...
Ale prawda jest taka że Valkyrii nie ma co zaczynać, mało kto już tam gra, podobnie Infinity (nie wiem jak NM). Najwięcej ludzi na Dragon x15, jak ktoś chce to chyba tylko tam.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2011, 07:26:28 pm »
Takie wypowiedzi słyszę od 3 lat. Ale jakoś dalej ludzie graja. Ja jakoś nie wydałem tam kupe kasy, a gram tam ze względu na specyficzny klimat + dożą ilość znajomych z którymi gra mi się najlepiej...
Ktoś nowy... fakt pewnie się zrazi ze względu na mała ilość graczy itp itd...
Ale jak ktoś już zasmakował gry na DN kiedyś to jest spora szansa ze i tak tam wróci i tak  :)

no wlasnie. zgadzam sie w 100%. juz tyle serwerow probowalem i dalej wracam na DN. dlaczego? ze wzgledu na rozwiazania ekonomiczne, laczone suby. to wszystko bardzo mnie sie podoba, a nie ma tego na innych serwerach. szkoda tylko, ze dn nie wprowadza nowych kronik i nowego ekwipunku.


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 04, 2011, 08:21:39 pm »
Nie wprowadza prawdopodobnie dlatego ze np vesper byłby lepszy od dnet-a co spowodowało by niezadowolenie graczy ktorzy wydali sporo kasy na ten set.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2011, 08:25:35 pm »
a ludzie ciągle na allegro kupują te donator coiny ;d


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2011, 08:35:53 pm »
Nie wprowadza prawdopodobnie dlatego ze np vesper byłby lepszy od dnet-a co spowodowało by niezadowolenie graczy ktorzy wydali sporo kasy na ten set.

tez prawda. ale moze wiekszosc zmobilizowaloby to do wydania znowu kasy na nowe armory. jezeli nie bedzie nic nowego, to naprawde zostana tylko ci, ktorzy graja tu juz dlugo. nie bedzie zadnych nowych graczy. to sie wiaze z coraz mniejszym dochodem administratora serweru, poniewaz ci co juz maja wszystko za kase, wiecej jej nie wydada. wprowadzenie nowych kronik i ekwipunku, przyciagneloby nowych graczy. tak mnie sie wydaje.

mozna by bylo zrobic tez tak, ze vesper bylby taki sam jak dnet. od graczy zalezaloby czy wydac na nowy armor, aby zmienic wyglad postaci, czy dalej biegac w dnetach. kto jeszcze nie zdarzyl wydac na dneta, kupilby vespera :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 08:37:58 pm wysłana przez djk_25 »


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2011, 11:26:47 pm »
Może i racja ale administracja wykazuje małe zainteresowanie serwerem kolega zgłaszał buga z akamahem po 2 miesiacach zostal naprawiony. A samego GM-a mozna zobaczyc raz na miesiąc.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:26:52 pm »
Nie wprowadza prawdopodobnie dlatego ze np vesper byłby lepszy od dnet-a co spowodowało by niezadowolenie graczy ktorzy wydali sporo kasy na ten set.

tez prawda. ale moze wiekszosc zmobilizowaloby to do wydania znowu kasy na nowe armory. jezeli nie bedzie nic nowego, to naprawde zostana tylko ci, ktorzy graja tu juz dlugo. nie bedzie zadnych nowych graczy. to sie wiaze z coraz mniejszym dochodem administratora serweru, poniewaz ci co juz maja wszystko za kase, wiecej jej nie wydada. wprowadzenie nowych kronik i ekwipunku, przyciagneloby nowych graczy. tak mnie sie wydaje.

mozna by bylo zrobic tez tak, ze vesper bylby taki sam jak dnet. od graczy zalezaloby czy wydac na nowy armor, aby zmienic wyglad postaci, czy dalej biegac w dnetach. kto jeszcze nie zdarzyl wydac na dneta, kupilby vespera :)

Dnet bije wszystko na głowe, nawet wesper go nie przebije (poczytajcie albo idzie na inne serwery gdzie nie ma dnetow tylko dynasty i wepery). Co do wydawania kasy to sobie wlasnie zabili kolejnego ćwieka obniżając cenę icarusów i w/w dnetow. Jeśli ktoś ma dobrego kompa to niech idzie zobaczy jak wygląda gospodarka i dobry klimat na innym serwerze (nazwy nie wymienie - bo to chyba nie zgodne z regulaminem "towarzysze"  :o)


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:07:02 am »
Ja własnie gram na ''innym serwerze'' i zdaje sobie sprawe jak powinna wygladac gospodarka i to jak wyglada na dn co jest lolejnym powodem odchodzenia z tamtad ludzi.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:43:17 am »
Ja własnie gram na ''innym serwerze'' i zdaje sobie sprawe jak powinna wygladac gospodarka i to jak wyglada na dn co jest lolejnym powodem odchodzenia z tamtad ludzi.

Dokładnie tak, jak maja nowi ludzie przychodzić na serwer jak jakimś cudem skołują sobie a albo s grade a tu wypada na nich sps/ee w dnecie +icarus+10 + blessing of eva i wykasza całe pt. DN to serwer donatorow i tak jak ktoś to w temacie zauważył zostali tylko Ci co wje...li w tą grę kasę bądź dorobili się przez lata granie. Idąc na inny serwer zaczynając od nowa stajesz się nikim jeśli nie masz sprzętu robisz za mięso armatnie. Nie każdemu się chce zaczynać wszystko od nowa.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:01:27 pm »
Servery Dn nie stoja rok a juz ponad 6 lat!
Jesli ktos wie co i jak da rade sie dorobic w ciagu 1 roku i niebedzie odstawal od innych.
Na kazdym serverze ktory stoi kilka lat jest tak samo.Ciezko jest zaczac patrzac na eq innych graczy ale prawda jest taka ze kazdy kiedys zaczynal.
Jedynym serverem gdzie gra jeszcze znaczaca ilosc ludzi jest x15 ok 1.5-2k ppl.


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 06, 2011, 02:08:40 pm »
Tu raczej chodzi o to ze przepaśc pomiedzy graczami tworzy sie nie poprzez lata gry lecz przez dotowanie częscto zdarza sie że nowy gracz ktory wydał kase na eq bez problemu kosi weteranów serwera którzy grali bez dotacji.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:35:47 pm »
Jedynym serverem gdzie gra jeszcze znaczaca ilosc ludzi jest x15 ok 1.5-2k ppl.

wydaje mnie sie, ze liczysz chyba otwarte boxy a nie graczy. graczy to pewnie jest tu nie wiecej jak 250 - 300, a kazdy z nich ma otwarte po przynajmniej 3 okna. chcialbym, zebys mial racje co do ilosci graczy. to by mnie zatrzymalo na dn, bo zastanawiam sie nad rpg club x15. na oficjalnym forum dn znalazlem fajnego posta o tytule 'ilu z was, udzielajacych sie na forum, gra na dn?'. naprawde uwiezcie mi, ze nie wielu :)


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 06, 2011, 10:52:50 pm »
Ja juz tam nie gram co można wywnioskowac po mojej sygnaturze, ale to chyba mi nie zabrania wypowiadania sie na e temaci poswięconym mojemu byłemu  serwerowi? :P


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 07, 2011, 08:37:54 pm »
zastanawiam sie nad rpg club x15
[/quote]

Jak tylko masz dobrego kompa to polecam, do 11k online widziałem (niech będzie, że 4k to sklepy i boxy to i tak daje niezły wynik) Zacząłem tam grać ale niestety mój sprzęt nie wyrabia, więc rzuciłem to w cholerę.

Ps. tak poza tematem gra ktoś na ps3???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 08:39:39 pm wysłana przez Margrit »


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 07, 2011, 11:44:31 pm »
Tak poza tematem zapraszam do oftopic  :P


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:03:23 pm »
na oficjalnym forum dn znalazlem fajnego posta o tytule 'ilu z was, udzielajacych sie na forum, gra na dn?'. naprawde uwiezcie mi, ze nie wielu :)
polska sekcja to inny swiat z wlasnym ekosystemem, fauna i flora xD


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Co słychać na DN?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2011, 06:21:44 pm »
na oficjalnym forum dn znalazlem fajnego posta o tytule 'ilu z was, udzielajacych sie na forum, gra na dn?'. naprawde uwiezcie mi, ze nie wielu :)
polska sekcja to inny swiat z wlasnym ekosystemem, fauna i flora xD
+1  :P

A tak apropo Dn jaka jest teraz szansa na udany enchant(broni zbroi i skila) na arenie (x200)? :)