Witaj
Gość

Wątek: SE, gracia Epilogue  (Przeczytany 2124 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: -1

SE, gracia Epilogue
« dnia: Luty 16, 2010, 10:30:28 pm »
Witam mam pytanie odnoścnie SE i jego skilli wprowadzonych w Graci Final oraz Epilogue. Pewnie jakbym poszukał dłużej to znalazłm odpowiedź ale zapytam, może ktoś mi szybko odpowie i będzie po kłopocie. A więc... jakie skille SE dostaje w wyżej wymienionych kronikach i co one dokładnie dają. Wiem też, że SE jest się w stanie nauczyć 4 skilli z innych bufferów. To jakieś wybrane skille?


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: SE, gracia Epilogue
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2010, 10:37:30 pm »
GF - stigma (lepszy hex)
GE - Skill transfer - możesz nauczyć się na 76 lvl 4 dowolnych skilli od Bisha i EE z ich 2 profki (również enchantować je)



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: -1

Odp: SE, gracia Epilogue
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2010, 10:08:12 am »
Na którym lvlu mogę nauczyć sie stigmy? Bo jakoś na stronie oficjalnej nie mogę znaleźć tego skilla.
A co do skilla bless the blood. Ile trwa, jaki ma reuse, jaka jest szansa na heal w momencie ataku? Oczywiśćie chodzi mi o to jak te sprawy wyglądają na retailu a nie l2j itp.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: SE, gracia Epilogue
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2010, 10:25:14 am »
Stigme uczysz sie na kolejno 40,52,62,70 lvl. Co do bless the blood to trwa 15 sek, reuse 15 sek. Szansy dokładnie nie znam ale gdzieś około 20-30%



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: -1

Odp: SE, gracia Epilogue
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2010, 11:24:27 am »
Ok dzięki a jeszcze mam jedno pytanie. Ile HP powinno się odnawiać jeżeli mam Bless the Blood na max lvlu? Zależy to od dmg czy wartość ta jest stała? Pytam bo przed chwilka wbilem na jakis h rate, zrobiłem SE i odnawiało mi na max lvlu 230 HP, tak ma być czy to bug serwera?