Witaj
Gość

Wątek: Glad/Pall  (Przeczytany 1349 razy)

  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Glad/Pall
« dnia: Maj 16, 2010, 09:44:55 pm »
Witam dosc długo gram gladem i opanowałem go mozna powiedziec do perfekcji, biorąc pod uwage że glad to łatwa i przyjemna postac ale do rzeczy teraz gram na serie s subami łaczonymi mam juz odpowiedni lvl i to kwestia dni jak zrobie sube wybrałem palladyna i tu moje pytanie czy ktos mogóby mi strescic jak grac taka postacia bo glad uzywa duali pall miecza i tarczy jak to pogodzic czy uzywac z palla tylko takich skill jak ud i skilli ktore nie wymagaja zmiany broni, czy w czasie pvp zmieniac na miecz i tarcze i uzywac np shield stun?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Glad/Pall
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2010, 10:36:27 pm »
Spytaj w dziale swojego serwera(pewnie Dragon-network). L2 na normalnym serwie nie ma laczonych subclass.

Z autopsji wiem, ze taki tematow w tamtejszym dziale bylo wiele. Poszukaj, a moda prosze, aby przeniosl ten temat do odpowiedniego dzialu badz kosza :).

Ps. Glad/pal ->jesli maszpp/bd albo cos inneog do buffowania.
Glad/pp -> jesli lubic byc niezaleznym od kogos/badz nie ludzisz odpalac dualboxa/badz lubisz solowac
glad/wk -> podobnie jak glad/pal, jednak wydaje mi sie, ze pomimo tp jest on slabszy niz glad/pal z ai i flame icon.
glad/da <glad/pal
:)
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Glad/Pall
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2010, 03:49:54 am »
Locked za kilka dni kosz, na przyszłość przejrzyj forum
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader