Witaj
Gość

Wątek: Online zdechł  (Przeczytany 18469 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2018, 05:35:50 pm »
Na żywym serwerze PL set robisz w 2 dni...trzeba umieć grać a nie gadać takie farmazony.
2 dni? to długo :D



  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 25, 2018, 05:48:54 pm »
Nie mówie o 30 sekundach w Giran...:)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 25, 2018, 06:03:07 pm »
Prawda jest taka że to wszystko zależy od czasu jakim się dysponuje, ja PL'ke składałem zawsze w jeden dzień, inny będzie ją składał tydzień, a jeszcze inny 2 tygodnie...

Przykład 2 graczy z Naszego serwera, Romeo i Julia, 0 Doty (może jedynie PA), a pierwsi łucznicy w PL na serwerze, dalej pierwsze BOPy i finalnie 1 DB...



  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 25, 2018, 06:55:39 pm »
samemu juz się tak łątwo nie zrobi..:) ale we 2-3 to jest małe piwo...Kratory i swamp warriory nie zartują :P


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 25, 2018, 09:43:49 pm »
Z tą dotą c grade nie jest tak tragicznie, myślałem że będzie gorzej. Starter pack c grade kosztuje 20 euro i jak na razie niewielu graczy sobie go kupiło. Większość na szczęście woli złożyć c graty. To niewiele roboty ( a zawsze ponad 80 zł w kieszeni ). :D


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:22:42 am »
Na dote czapeczki, runki expa i inne małe, pierdoły, które nikogo nie bolą.  A nie sety i top bronie. Nie wiem jak inni, ale ja takiej doty nie widziałem na ruskich serverach. Może jest, nie wiem. No i teraz jest hajs na utrzymanie servera dla obecnie 200 online - boxy i sklepiki. Wieczorem widziałem online 400, to ile tutaj gra 60 osób? A miesiąc nie minął. Rozumiem, że osoby, które są kumplami admina lub wydały hajsy, to będe broniły tego servera jak cnoty matki.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:33:04 am »
a ja powiem tak. Propsy dla asgoty (choc cie nielubie za walenie w huja na rpg i wyjebanie mnei z pt xD) za serce dla serwa, sam tu gralem. Od problemy naprawiane roznie raz szybko raz nie -  niewazne. Ale to pierwsza edycja , debiut asgoty jako GM i powiedzmy prawde serwer padl ALE kolejna edycja po doswiadczeniach z tej bedzie napewno lepsza :).

wiec powodzenia asgot i napewno zawitam na next edycje :)

ps. co by nie powiedziec ja bym tam widzial GF zamiast interlude.

edit: Tak mi sie przpomnialo i se poplacze troche - wkuriwja mnie ludzie ktorzy pierdola ze bugi wieksze czy mniejsze. gdzie byliscie na becie? pewnie w giran enczantowaliscie bron.....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2018, 10:40:12 am wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:44:35 am »
Co do „kumpli admina” społeczność L2 w Polsce kurczy sie już tak mocno ze już każdy z każdym jest „kumplem” :)
GRAŁEM wiec raczej cieżko nie znać niektórych nickow itd...
Rzecz w tym ze nikt niczego odemnie nie dostał :) taki ze mnie chujowy kolega.



  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2018, 11:52:32 am »
Ten licznik na stronie trochę mnie zaskoczył...sklepy czy serio taki odpływ?


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 26, 2018, 11:55:32 am »
Dodaj jeszcze adenke w stocku 2kkk po 10 dniach na allegro  hahaha


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 26, 2018, 12:01:30 pm »
Dodaj jeszcze adenke w stocku 2kkk po 10 dniach na allegro  hahaha

gdzie niby tak bylo? o.O
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 26, 2018, 12:02:24 pm »
edit: Tak mi sie przpomnialo i se poplacze troche - wkuriwja mnie ludzie ktorzy pierdola ze bugi wieksze czy mniejsze. gdzie byliscie na becie? pewnie w giran enczantowaliscie bron.....
A to gracze mają jakiś obowiązek testować serwer? Są dotacje, admin teoretycznie na tym zarabia. Jak ci robią remont też kupujesz robotnikom narzędzia?
Otwieranie low rate w wakacje, w czasie mundialu, bez .ru community, na wątpliwych plikach nie mogło być sukcesem.
+ jest to już trzecia edycja emi, (pierwsza tych plików)

Nie ma community na takie projekty i jakość, może z 5 lat temu taki serwer by się utrzymał.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2018, 12:05:47 pm »
edit: Tak mi sie przpomnialo i se poplacze troche - wkuriwja mnie ludzie ktorzy pierdola ze bugi wieksze czy mniejsze. gdzie byliscie na becie? pewnie w giran enczantowaliscie bron.....
A to gracze mają jakiś obowiązek testować serwer? Są dotacje, admin teoretycznie na tym zarabia. Jak ci robią remont też kupujesz robotnikom narzędzia?
Otwieranie low rate w wakacje, w czasie mundialu, bez .ru community, na wątpliwych plikach nie mogło być sukcesem.
+ jest to już trzecia edycja emi, (pierwsza tych plików)

Nie ma community na takie projekty i jakość, może z 5 lat temu taki serwer by się utrzymał.


no nie maja obowiazku wiadomo ale moim zdaniem tak jak z wyborami "nie glosuje wiec nie narzekam" tak samo - nie pokwapilem sie na bete wejsc, pomoc w pracy admina zeby grac bez stresuto nie powinno sie hejtowac.


nie jest to personalnie do nikogo ale jest taka mentalonosc i nie powiesz ze nie...
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2018, 12:10:11 pm »
Tylko tak na uboczu świat l2 nie jest mały... No i jest co testować...
2 ludzi nie sprawdzi plików tak szybko i dokładnie jak 500+...

Tak co do remontu ;) fachowiec wchodząc dostaje instrukcje od właściciela co ma zrobić :)
My jak dostajemy instrukcje od gracza co jest nie tak, to ruszamy z naprawa :)

To tak jakbyś wezwał fachowca i powiedział „to mój dom, rób pan co trzeba a ja zapłacę”, a dom to 500m2+
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2018, 12:12:12 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 26, 2018, 12:15:49 pm »
Serwer trze ratować a nie płakać..:P


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 26, 2018, 12:57:07 pm »
Ja planuję grać ze swoim constem do końca. Server nie jest idealny, ale całkiem przyjemnie się pyka. Jedynie to gospodarka trochę szwankuje bo fakt, jest problem z kupnem/sprzedażą wielu keyów i innych itemków. No nic, może coś się rozkręci.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:41:03 pm »
To tak jakbyś wezwał fachowca i powiedział „to mój dom, rób pan co trzeba a ja zapłacę”, a dom to 500m2+

nie, stawiać tak zabugowany serwer, to tak jakbyś zaprosił otwarcie ludzi na domówke na drugi koniec miasta, reklamował się w kościele w poprzedzającą niedziele u proboszcza za drobne 'bóg zapłać', wystawił browary i przystawki do kupienia, miał grzyb na ścianach, zasrany kibel z niedziałającą spłuczką, śmierdzące skarpetki pod stołem i zapomniał założyć kaganiec psu któremu w życiu nie robiłeś szczepień ani żadnych badań i ufasz, że nikogo nie pogryzie, i 'bawcie sie dobrze'

poważnie? dalej bronisz się tym że ludzie ci nie przetestowali i to DO NICH masz pretensje o to wszystko? zapłaciłeś komuś za to by roszczyć sobie prawa do takiego podejścia? czy może jest to: 'bo tworzymy to dla was, powinniście być wdzięczni i pomagać testować', bo jeżeli tak, to znaczy że gówno cie obchodzą gracze i cała idea hostowania serwera l2, inaczej nie stawiałbyś bugolandu, sprawdziłbyś porządnie na jakich plikach operujesz
jeżeli wynika to z niewiedzy, to nie widze sensu stawiania czegokolwiek
jeżeli wynika to z braku czasu, nie widze sensu stawiania serwera bez pomocy ludzi którzy mają ten czas, bo z tego co widze administracja tego forum jest tylko jako ikona, twarz reklamowa która nijak nie ma się do wkładania jakiejkolwiek chęci i praci w tworzenie serwera oprócz może dyskusji o ratach

szkoda mi graczy i ich czasu na coś, w co wierzyli że będzie miało ręce i nogi, puste ambicje i niespełnione marzenia samolubnie i nieuczciwie kradną ludziom czas, co jest po prostu smutne
smutne jak ich rozczarowanie po tym co się działo przez te 'prawie' 4 tygodnie

szkoda mi też jednej osoby która nie wiem jaki miała wkład i podejście do serwera, mianowicie shani, miałem okazję dość dawno temu porozmawiać z nią na temat sceny l2, serwerów i idei jakie wspólnie dzieliliśmy z czasów, kiedy sam przymierzałem się z projektem, ale.... może będe miał okazje kiedyś zaprosić ją na serwer, do którego profesjonalne podejście właścicieli to standard

i proszę mnie tu nie cytować wyrywkowo, wątpie by chciało mi się jeszcze cokolwiek pisać na temat tego serwera, ludzie mają oczy, nie trzeba im tłumaczyć że białe jest białe, a czarne jest czarne, a napewno nie potrzebują więcej wymówek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2018, 08:30:32 am wysłana przez Salamon »
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 26, 2018, 05:06:31 pm »
Sorry za ofttop. Ja zdania nie mam w tej kwestii czy dobry serwer, czy nie, nie grałem, nie wypowiadam, się. Jednakoż - Salomon na Twój serwer już czekam parę lat, już od paru lat rozmyślasz nad jakimś projektem i od paru lat grzebiesz w pliczkach (ponoć). Czekam z utęsknieniem na jakiś finał tych działań... kiedyś... może...


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 26, 2018, 05:36:16 pm »
i proszę mnie tu nie cytować wyrywkowo, wątpie by chciało mi się jeszcze cokolwiek pisać na temat tego serwera, ludzie mają oczy, nie trzeba im tłumaczyć że białe jest białe, a czarne jest czarne, a napewno nie potrzebują więcej wymówek

Oby tak było, odpisał bym coś, ale nie chce mi się, szkoda czasu :D

Sorry za ofttop. Ja zdania nie mam w tej kwestii czy dobry serwer, czy nie, nie grałem, nie wypowiadam, się. Jednakoż - Salomon na Twój serwer już czekam parę lat, już od paru lat rozmyślasz nad jakimś projektem i od paru lat grzebiesz w pliczkach (ponoć). Czekam z utęsknieniem na jakiś finał tych działań... kiedyś... może...




  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:43:18 pm »
na Twój serwer już czekam parę lat, już od paru lat rozmyślasz nad jakimś projektem i od paru lat grzebiesz w pliczkach (ponoć). Czekam z utęsknieniem na jakiś finał tych działań... kiedyś... może...

jak myślisz, czemu to trwa tak długo? nigdzie nie napisałem, że przestałem
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:22:22 pm »
Jak dla mnie skoro L2ex mial pliki docelowo na H5 (co było kupę lat temu) 3x lepsze niż te które zaoferowałeś oznacza tylko tyle, że cytując Stonogę "Nie warto było".  A co najlepsze jak dla mnie jesteś spalony za podejście z cyklu:
- nie testowaliście jak była taka możliwość
- robię to dla Was doceńcie to
- teraz macie pretensje a gdzie byliście 3 miesiące temu

Po pierwsze tworząc serwer i wystawiając w nim możliwość dotowania to sprzedajesz produkt, więc wybacz że nie dociera do mnie argument z cyklu robię to dla Was. Po drugie Twoje podejście do graczy: jak się nie podoba to nie musisz tutaj grać oznacza tylko tyle, że jesteś ignorantem. Po trzecie jesteś burakiem po tonie Twoich wypowiedzi względem innych, więc mam nadzieję że ten serwer zdechnie i każda jego kolejna pseudo edycja też.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2018, 10:24:13 pm wysłana przez WollferDrHouse »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:32:55 pm »
A co najlepsze jak dla mnie jesteś spalony za podejście z cyklu:
- nie testowaliście jak była taka możliwość
- robię to dla Was doceńcie to
- teraz macie pretensje a gdzie byliście 3 miesiące temu
Nie obwiniam graczy, po prostu tworząc pliki potrzebujesz ludzi do testów, ludzie się pojawiali i pomagali, ale z 6 miesięcy tak naprawdę może jeden miesiąc był tak naprawdę owocny pod względem testerów.
Jeżeli nie rozumiesz tego że aby wyeliminować wszystkie błędy potrzeba więcej niż 2 osób, to już twój problem...
Świat l2 nie jest taki mały...


Po pierwsze tworząc serwer i wystawiając w nim możliwość dotowania to sprzedajesz produkt, więc wybacz że nie dociera do mnie argument z cyklu robię to dla Was.
1.Dotacja jest dobrowolna.
2.Dotacja jest na cel utrzymania serwera, domeny, hostingu etc. Uwierz mi nie jest to tylko jeden Dedyk i domena... Mam tego trochę pod sobą i wszystko jest opłacone na grubo pół roku do przodu...


Po drugie Twoje podejście do graczy: jak się nie podoba to nie musisz tutaj grać oznacza tylko tyle, że jesteś ignorantem.
Nieraz mam chęc tak powiedzieć lub napisać, bo po prawdzie jesteśmy dorośli i to jest czystą prawdą... Ale hamuje się ;)
Więc nie wiem skąd sobie to wiozłeś ;)


więc mam nadzieję że ten serwer zdechnie i każda jego kolejna pseudo edycja też.

Również serdecznie pozdrawiam :)



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 28, 2018, 05:05:56 pm »
Grałem na serwerze od początku i ciekawie się zapowiadało wszystko. Ogólnie nie grałem nigdy na kronice interlude, zdecydowanie wolę kolejne kroniki, ale każdy ma swoje upodobania: Ogólnie moje wnioski co do serwera wyglądają następująco:
- Asgota spoko ziomek ogólnie, nie obwiniam Ciebie za bugi, których ja sam osobiście poza geo nie spotkałem,
- L2 samo w sobie to stara gra, ale gdyby ten sam serwer wystartował z ratami dużo większymi wyglądałoby spoko,
- kiedyś dawno temu grałem na serwerze Graveland (nie mówię o tej tandetnej podróbie, która miała miejsce niespełna rok temu, pod nadzorem dwóch homoseksualistów Jokera i Kesego), ale pomijając tych dwóch parobków, to mocą starego GraveLand`u było nie tylko to, iż stał on w czasach, gdy L2 było grą na topie, tylko fakt, iż serwer ten co pewien okres czasu (zazwyczaj około roku) szedł kronikę w górę. I tak naprawdę ciągle trzeba było farmić, koxać, expić etc. Serwer Graveland też miał dużą ilość bugów, ale gdy zacząłem na nim grać w roku 2008, było tam sądzę około 800 aktywnych graczy. Taki projekt miałby szansę powodzenia na długi okres czasu, ale wiem, że ogarnianie takich plików to prawdopodobnie Mission Impossible 69.

Asgota myśl co dalej. x7 szansy nie ma, postoi trochę i to na tyle. Ja na nim przestałem grać nie przez bugi, chujowego admina czy inne farmazony, jak co niektórzy tu piszą, tylko przez spinę w klanie o piksele. Rusz interlude na ratch x50, daj buffera, niech ludzie wpadną się napierdalać, farmić i tyle. A jak to nie da rady to jedyne co ma szansę to h5 - tylko nie bierz plików od homo Jokera i jego dziewczyny Kesego - taka mała sugestia z mojej strony.

Pozdro600


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 28, 2018, 06:27:24 pm »
INterlude to farma..jak chcesz pograć w podskoki i błyski z nieba to GoD..


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: Online zdechł
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 28, 2018, 08:11:34 pm »
GoD to matrix. A ja na Keanu Reaves`a nie wyglądam.