Witaj
Gość

Wątek: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)  (Przeczytany 53930 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:21:27 am »
Bo nie ogarniasz x). Mozesz podac mi pasy i login to Ci zaklepie miejsce na serwerze póki sa jeszcze wolne miejsca :P
nie zaklepuj mu bo jest bucem! :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 19, 2009, 11:23:12 am »
Już zrobiłem :p nie chciało się przez jakiś czas odpalić nawet force launchem ale w końcu poszło jestem na spatalosie nick: Elenestir :D




  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

  • Ozona Orange + Alsbo Vanilla
Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 19, 2009, 07:37:41 pm »
Drobna informacja.

Postać usuwa się 6 minut, także nie trzeba się zbytnio przejmować jej wyglądem podczas pre-selekcji. ^^
Eva's Saint 79 @ RU Lancer [Alarion kupił]
Sword Muse 79 - Destroyer 75 @ NA Fraz [Dead]
G4y Elf lovah.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:57:15 am »
kase mozna juz kupowac na allegro, boty spamuja na pm, szybko poszlo


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 30, 2009, 04:42:31 pm »
wow za kase sobie kupisz sprzet, ktory na 30 wymienisz na ten wyfarmiony z FT !!1  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 01, 2009, 02:52:17 pm »
Gdyby kasa w tej grze miała chociaż połowę tej wartości co w l2, to byłaby inna bajka, a tak idź Shen płakać gdzie indziej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 03, 2009, 12:42:37 am »
Kurde Mef, RM i GreenFire mocną zergują jak widzę i ciężko wam coś zrobić na chwilę obecną ; p

Dziś próbowaliśmy z 3-4 przelecieć na zachodnie wyspy od naszej bazy, ale albo z 1, albo z 2 zablokowane przez zerg waszych ; > Muszą się nasi wziąć w garść, bo na razie to lipa trochę u czarnuchów... >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 03, 2009, 01:29:37 pm »
Ktos mi tu mowil ze jakies problemy logowaniem sa, jakies kolejki? Kurcze nikt tutaj nie pisze to pewnie nolife mode on... dajcie jakies screeny ciekafffe.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 03, 2009, 10:16:48 pm »
Problemem są kolejki. W weekendy wieczorem mozesz nawet do 2-3 h stać w kolejce, ale to się niedługo zmieni, ponieważ:

"dzisiaj doszly nam 2 nowe servery jeden francuski i jeden angielski ale to nie wszystko co planuje nc soft by rozluznic kolejki.
jesli zrobicie postac na tych serverach dostaniecie 10 buteleczek napoju jednorazowo na postac ktore podniosa zdobywany exp o 20 procent na godzine kazda smile.gif

servery maja zostac poszerzone o okolo 25 procent. w nastepnym miesiacu ( nie wiadomo czy w pazdzirniku ktory sie teraz zaczal czy w listopadzie) zostanie uruchomiona usluga transferu postaci na inny server i co ciekawy jednorazowy transfer bedzie bezplatny smile.gif przez okreslony czas na wybrane servery smile.gif "


^^

Dziś stuknęło mi 300 PvP i będę już więcej w abyss siedział, a kurde Mef ma 500 >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 04, 2009, 11:11:06 am »
poprostu sie opitalasz i masz tylko 300 :P nie tylko nasi zerguja bo szczerze mowiac czesciej widuje wasze zergi niz nasze  :oops: najbardziej mnei dobija to ze jak latam z moja grupa i sie tluczemy to zaraz jakies randomy wpadaja i zabieraja abbys pointy ;<
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 04, 2009, 11:13:17 am »
Wczoraj faktycznie wasi byli większość dnia spychani do defensywy, ale ogólnie to ja więcej zergów waszych widzę ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 07, 2009, 08:31:08 am »
Mam kilka pytań!

1. Czy jak teraz aktywuję konto Aiona (miałem wykupiony preorder) to mogę jeszcze odebrać itemy z preorderu? Jakoś tak się złożyło, że do dzisiaj jeszcze nie otworzyłem pudełka z grą, a teraz mam zagwozdkę, czy jednak otworzyć i aktywować, czy sprzedać na allegro :P

2. Czy nadal są kolejki?

3. Szczerze, jak wygląda sytuacja z botami? Czy dużo ich i czy banują?


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 07, 2009, 03:31:00 pm »
1. jak miales konto zalozone na bety i headstart to bedziesz miec itemy (ale procz 5 smiesznych amuletow na xp nic fajnego niema)
2. zalezy jaki serw ale jak na spatalos to sa (chociaz juz nie takie -_-'iste jak przy premierze)
3. botow prawde mowiac jest malo (a przynajmniej ja nie zauwazam ;P) a przy tym calkiem duzo banow leci (tylko w tym problem ze ta osoba musi kilka reportow zebrac zeby sie przyjrzeli ^^;)

BTW. alarion sie osral i nie wyszedl na 2v2 ;<
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 10, 2009, 02:05:04 am »
Po prostu ta gra jest zaje****! Każdego dnia PvP kiedy tylko chcę i są ludzie, a znaleźć skład to nie jest wielki kłopot. Dziś 3 h latania/biegania po abyss i wynik +5,5k abyss points :



Po prostu piękna rzeź. I tak się tłukliśmy z 30 minut ponad, raz my spychając ich do ich NPC (którzy zaraz robili przesiew wśród naszych xD) albo oni nas na otwartą przestrzeń.

To, co sprawia, że można się bić tak bardzo długo, to brak uzależnienia postaci od buffów.

Chanter dysponuje 2 buffami na krzyż (dla siebie 1 więcej) + mantry, które działają jak aury kiedy party jest blisko chantera. Mam też fajny buffek 15 sekundowy podnoszący defensywę (żre dużo many i trzeba go często rzucać na mass, ale są bardzo łatwo dostępne mana poty, więc to nie kłopot) i potem alter wersja, tyle, że ofensywna dojdzie mi na 40 lvlu. I to tyle. Można odpalić scrolle z alchemii i jedzenie, ale to da boost około 5-8% do ogólnej mocy postaci. Rez rzuca się ze 3x dłużej niż w l2, brak reusa sprawia, że można szybko podnosić każdego, o ile nie umarł w środku zergu, bo wtedy trzeba czekać, aż się zrobi szarże i się ich zepchnie trochę do tyłu, by odsłonili ciała naszych.

Jedyna przeszkoda to soul sickness przez 30 sec po zgonie, ale można się cofnąć i przeczekać. Ofc nei raz zdażyło się, że walcząc z taką grupą przylatywała druga taka na nasze plecy, co sprawiło, że bywało się między młotem a kowadłem. ale to tylko kolejny aspekt mass PvP. siedząc wszyscy na vencie, emocje były ogromne ( "GREESHA! PODNOŚ MNIE BO MI FRAGI UCIEKAJĄ!" - krzyczący Pshepyoor : bezcenne ; p )

Każda postać jest bardzo ciekawa i dobrze nadaje się do wielu zadań. Tank ma tu wspaniałą rolę podczas takieo mass, bo pzoa tym, że stojąc z przodu przeciwnicy na jego lvlu to go smyrają z clerem i chanterem na plecach, to jego "wyciągarka" jest podstawowym skillem do wyłapywania pojedyńczych targetów z grupy enemy.

Co ciekawsze, nie ma tego co mnie w L2 tak nieziemsko irytowało od ostatnich kronik, czyli "1 shot - 1 death". Tu nawet jak tank swoją linką wyłapał kogoś i przyciągnął do siebie, to tamta osoba albo miała jakiegoś skilla w zanadrzu (nuker tarcza + taki blink SB kamaela, Chanter Word of warding, assasin wejście w hide w czasie combat, albo UE itd. itd.) albo heala na plecach, że dał radę mimo nawalania w niego kilkunastu osób wycofać się do swoich ponownie.

Rola jaką mam chanterem, czyli trochę przywalić z kilku chainów, rzucać buffki i switchować mantry + lekko healować (coś jak support EE dla bisha) i resować, to rola w mass PvP idealna dla mnie. W gank PvP mając ofensywny stigma build mogę mierzyć się 1 vs 1 na równi z innymi postaciami, o czym EE/bishop mógł zazwyczaj zapomnieć (szczególnie teraz).

Nie czekasz na mass PvP, ono jest cały czas gdzieś. Często w kilku meijscach na raz. Siege są codziennie i coraz bardziej nieprzewidywalne. Dziś mieliśmy 3 fortece z dolnego abyss. Najpierw podczas walki o sulfur fortress przyleciał statek matka Balauruów (tej 3 rasy smoków) i pojechał zarówno elyo jak i asmo, przejmując przez smocze pomioty fort. Kolejne 2 siege zakończyły się sukcesem pedałków, więc asmo są w tej w/o fort ;D 

No i Abyss points. Im więcej PvP, tym lepszy sprzęt sobie kupię za nie. W L2, neistety mogłem o tym zapomnieć i było tylko zgryztanie zębami, "dlaczego znów padłem"

Jeszcze 2 screeny z mass PvP

Odbijanie artefaktu ( te czerwone napisy to enemy, tylko mi się nie zdążyły doczytać, tak samo jak nasi, ale białe napisy wyłączyłem xD)



Rush z powietrza na zerg enemy ; ) Priceless


Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 11, 2009, 10:33:19 am »
Ta gra jest az tak slaba graficznie czy te screeny takie z dupy?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 11, 2009, 11:49:09 am »
Ta gra jest az tak slaba graficznie czy te screeny takie z dupy?
to jest CRYEngine (ten z pierwszego FarCry'a), więc graficznie jest b.dobra, ale szczerze wątpię, czy Alarion ma tak mocnego kompa, żeby przy takim pvp w TAKICH okolicach, gdzie sprzęt rzyga tranzystorami, mieć odpalonego aiona na full :D
I'm offline.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 11, 2009, 12:20:40 pm »
l2 lepiej na low wyglada


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 11, 2009, 12:31:50 pm »
Co? Według mnie gorzej wygląda l2 na low. Aion to jest jednak Aion, fajne PvP Alarion =).
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 11, 2009, 01:05:03 pm »
l2 lepiej na low wyglada
zagraj w aiona pozniej mow  :shock:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 11, 2009, 01:37:59 pm »
l2 lepiej na low wyglada
zagraj w aiona pozniej mow  :shock:

Na tych screenach wyglada to jak kupa gowna


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 11, 2009, 02:43:17 pm »
l2 lepiej na low wyglada
zagraj w aiona pozniej mow  :shock:

Na tych screenach wyglada to jak kupa gowna

kupa gówna wygląda lepiej ffs.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 11, 2009, 02:53:09 pm »
wygląda do dupy, bo na mass lecę na lower details. Muszę dokupić ramu trochę, to na średnich da radę ; p

Chodziło mi bardziej o pokazanie idei, jak wygląda mass PvP i że jest ono wszędzie prawie o każdej porze. W L2 czasem łaziliśmy po spotach i jedyny sposób na sprowokowanie PvP to było PK-nięcie czyjegoś bot traina, żeby właściciela sprowokować do przyjścia.

Sebal, wiesz że idziesz na serwer, gdzie jest totalana dominacja asmo? Czyt. słaba będzie zabawa, ale jak uważasz ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 11, 2009, 03:34:19 pm »
wygląda do dupy, bo na mass lecę na lower details. Muszę dokupić ramu trochę, to na średnich da radę ; p

Chodziło mi bardziej o pokazanie idei, jak wygląda mass PvP i że jest ono wszędzie prawie o każdej porze. W L2 czasem łaziliśmy po spotach i jedyny sposób na sprowokowanie PvP to było PK-nięcie czyjegoś bot traina, żeby właściciela sprowokować do przyjścia.

Sebal, wiesz że idziesz na serwer, gdzie jest totalana dominacja asmo? Czyt. słaba będzie zabawa, ale jak uważasz ^^
czyli gdzie? XD
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 11, 2009, 05:44:06 pm »
Nie wiem, czy chce, żebym mówił, więc niech sam się wypowie jeżeli sobie życzy ; )

Anyway Mef, wczoraj w składzie:  Greesha, ja, Kassei, Drozd, Auriel, Wilde (ten Wildecard z Franza ; p ) mieliśmy 4 raz party vs party z waszymi. Z czego waszych tam było ze dwa razy ponad 1 party, ale nvm, pewnie w ally biegali.

Wynik 3:1 dla nas, raz nas ładnie pojechali jak czekaliśmy aż od wierzy odejdą i zrobili nam pięknego rusha. Ale ogólnie to i tak mieli fory, bo Grzesiu był tak naj****, że myślał, że jak odpali tarczę to będzie stał dłużej od tanka  xD

W dziwnym party biegają wasi... 2 tankow, 2 magow, cleric i sin jakiś. xD

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Aion - Dyskusja (aka wszystko i nic, byle o Aionie i okolicach)
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 11, 2009, 06:14:46 pm »
nie myl "naszych" z moimi bo to jest w chuj duza roznica zreszta na gg ci pisalem
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...