Witaj
Gość

Wątek: Przemyslenia  (Przeczytany 5946 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: -1

Przemyslenia
« dnia: Marzec 05, 2010, 10:42:10 pm »
zastanawiam sie dlaczego na naszym kochanym forum nie ma oddzielnego dzialu, czy chociaz jakiegos tematu o l2w clickerach controlach czy l2 netach, gdzie moglibysmy wymieniac sie systemami/ skryptami susgestiami itd :(

WietrznyRajdowiec 82lvl
@Biedronki
A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
Techno energi over 9k


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2010, 10:43:51 pm »
Bo jest tu taki dziwny regulamin, ktory to zabrania   :o


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2010, 10:48:41 pm »
szkoda

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2010, 10:50:22 pm »
Nie było, nie ma i raczej nie będzie.

Każdy temat o programach typu l2w jest kasowany, a co dopiero dział o tego typu programach.

Czemu NIE

Po pierwsze tego typu programy są nielegalne.
Po drugie Administracja tej strony jak i forum nie popiera grania takimi programami bo uważa to za OSZUSTWO.
Po trzecie tego typu programy są zabroniona na większości serwerów.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2010, 11:06:52 pm »
Serwery postawione na nielegalnych plikach nie sa zgdone z prawem, a reklama ich jest dozwolona ;p

Ale z drugiej strony nawet dobrze, uchronimy sie przed dzieciakami uzywajacymi takich programow. Szkoda, ze jest tu dzial "wlasny serwer", bysmy sie uchronili przed stawianiem smiesznych serwerow, ktore padaja po miesiacu :(.

A dostep do tych programow jest dosc latwy, wystarczy tylko podstawowa znajomosc angielskiego

troche chaotycznie napisane, ale nie chce mi sie tego poprawiac


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2010, 01:21:47 am »
Ogólnie kiedyś byłem za dopuszczeniem takich programów na forum, jednak teraz z powodu który napisał Ryane chyba lepszym pomysłem jest darowanie ich sobie. [Oprócz tego że to jawna hipokryzja na forum o pirackich, nielegalnych serwerach argumentować iż takie programy są nielegalne :D )


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2010, 11:34:52 am »
Nie było, nie ma i raczej nie będzie.

Każdy temat o programach typu l2w jest kasowany, a co dopiero dział o tego typu programach. Bo taki regulamin

Czemu NIE

Po pierwsze tego typu programy są nielegalne. Robisz na własne ryzyko (To tak jak z stawianiem serveru)
Po drugie Administracja tej strony jak i forum nie popiera grania takimi programami bo uważa to za OSZUSTWO. Witamy w świecie L2.
Po trzecie tego typu programy są zabroniona na większości serwerów. J/w Robisz na własne ryzyko.
Ja wcale tego nie popieram, ani nie krytykuję, ale ten dział mógłby być tylko dla użytkowników z min. z ilością 300 postów. Wtedy by nie wyglądało to jak do teraz, kolo rejestruje konto o nazwie L2walkeroog czy jakoś tak, kopiuje i wkleja info o danym programiku, wylogowuje i cya.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2010, 05:46:08 am »
Tutaj jakos sa podawane linki do l2c i nic z tym nie robicie....

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,24756.0.html

btw chyba ze l2c to normalny program a nie jakis hax0r wspomagator gry jezeli tak to chyba go dawno nie odpalialiscie.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2010, 05:12:52 pm »
Tutaj jakos sa podawane linki do l2c i nic z tym nie robicie....

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,24756.0.html

btw chyba ze l2c to normalny program a nie jakis hax0r wspomagator gry jezeli tak to chyba go dawno nie odpalialiscie.
Wywaliłem linki do Controla i Rangera. Daj znać jeśli coś przeoczyłem ;]


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2010, 07:42:21 pm »
Jak ktos chce to i tak znajdzie. Ale moim zdaniem uzytkownicy tworza forum (administracja tez)- bez nich nie byloby tego serwisu :). Wiec moze wato posluchac glosu czego chca/potrzebuja i znalezc jakis srodek miedzy tym.
zzOMGzz AW/sk


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 24, 2010, 07:35:32 pm »
Nie było, nie ma i raczej nie będzie.

Każdy temat o programach typu l2w jest kasowany, a co dopiero dział o tego typu programach.

Czemu NIE

Po pierwsze tego typu programy są nielegalne.
Po drugie Administracja tej strony jak i forum nie popiera grania takimi programami bo uważa to za OSZUSTWO.
Po trzecie tego typu programy są zabroniona na większości serwerów.
Heh juz pare osob to napisalo, ale tez musze to napisac ;p.Te twoje 3 "zasady" troche mijaja sie z celem, nie jestesmy lineage2-info.pl gdzie nie mozna prirackich serverow reklamowac, ani walkerow itp.
Jednak jak juz reklamujemy pirackie servery ktore tez sa niezgodne z prawem owej gry.
Oszustwem ludzie nazywaja graniem na privach, o dziwo ponad 70% tego forum to osoby co graja/graly na privach...
I don't care  :oops:
To tyle, wiem ze moja wypowiedz nic nie zmieni, ale warto miec swoje zdanie



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 24, 2010, 08:49:31 pm »
Wiekszosc ludzi na tym forum ma podobne zdanie. Mi to juz jest obojetne, jak cos potrzebuje to wchodze na elitepvpers i mam, a problemow z angielskim nie mam, wiec skonfigurowac sam program potrafie ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 24, 2010, 08:59:17 pm »
Nauczcie sie grac a nie prosicie o dzial z czitami.... Oczywiscie ze jestem jak najbardziej przeciwny nobostwu w necie i na tym forum tez.

+1
Dla administracji forum.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 24, 2010, 09:53:25 pm »
Wiele osób zwyczajnie lubi sobie uprościć rozgrywkę korzystające z różnego rodzaju 'wspomagaczy', w wielu przypadkach wydaje się to o wiele prostsze niż marnować czas samemu aby cokolwiek w tym kierunku zrobić. Dziwi mnie także to, że wielu graczy decyduje się na dowolny serwer a w efekcie sami pozbywają się wielu elementów, które łączy w sobie ta właśnie gra. Wszystko dla ludzi, jednak ruch do przodu w tym kierunku to kolejny krok niszczący rozgrywkę w znaczeniu fair-play. Rozpowszechniając to sami wbijacie gwóźdź do trumny, nie dając szans temu czego i tak za wiele nie pozostało. Po prostu przestańmy kombinować i grajmy tak, jak tego oczekujemy od innych.

Btw. przestańcie prowadzić słowne walki na forum - niczemu to nie służy.
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 24, 2010, 09:59:47 pm »
...
Btw. przestańcie prowadzić słowne walki na forum - niczemu to nie służy.

+1
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 24, 2010, 10:47:09 pm »
jak to nei, przynajmniej masz radoche.
imo to mogliby dac dzial bo wiadomo ze jak ktos nie znajdzie tu to pojdize szukac gdzie indizej np maxcheaters, wiec tak to sie tlyko komus skroci szukanie.
naito bosshshshse mishaczq nie qqaj jush
btw. moar gays in ur foto plz!


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 24, 2010, 11:08:11 pm »
Z drugiej zas strony na maxcheaters/elitepvpers trzeba cos po angielsku napisac, a to juz jest problem dla pewnych osob, ktore w grze nazywam noobami. Ale tez jest inne polskie forum, gdzie sa wklejane linki z elitepvpers ;] Ale argument, ze to jest nielegalne, wiec na forum tego nie bedzie, nie zgadza sie z wieloma dzialami na tym forum. Ale nie ma sensu o tym dyskutowac, bo z tego co widze to nic nie zmieni.


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2010, 07:34:17 am »
Cytuj
Z drugiej zas strony na maxcheaters/elitepvpers trzeba cos po angielsku napisac, a to juz jest problem dla pewnych osob
+1 tez nei lubie osob co nie znaja angielskiego bo to imo podstawowa sprawa
mimo wsyzstko jednak ktos kto nei zn angielskiego nei musi byc noobem


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 25, 2010, 09:06:34 am »
Sa wyjatki, ale obecnie w l2 graja same dzieci, wiec tych starszych osob co w szkole nie mialy angielskiego jest bardzo malo.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 25, 2010, 09:34:19 am »
Skoro jest tylko roznych innych for, gdzie mozna znalezc linki do l2w czy innych progarmow wspomagajacych to po co umieszczac to takze tutaj ? Niech sie troche ludzie pomęczą zanim znajdą l2w czy cos innego.

Tak wielu z Was narzeka na boty a sami chcecie je tutaj umieszczac. Cos tu jest nie tak..

Mimo, ze sam z tego korzystalem, jestem kategorycznie na nie jezeli chodzi o umieszczanie tutaj linkow do l2w etc. Zachowajmy jakis poziom tego forum, plx.

Co do acp etc...To jest juz cos innego. Rownie dobrze, ktos moze kupic sobie nostromo czy g15 i tez miec spam cp caly czas. Taki programiki pomagaja ludziom wyrownac szanse, jezeli ktos nie ma/nie chce wydawac 200+ zl na urzadzenie to m.in spamu cp potek.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 25, 2010, 11:29:49 am »
Cytuj
Niech sie troche ludzie pomęczą zanim znajdą l2w czy cos innego.
sorry ale to takie typowe - idz i sie pomecz, nie pomoge ci bo mi sie nie chce, i nie bede nic z tego mial...
co do samego tematu czy beda linki czy nie to mi to ryba bo zagladam tlyko do niektorych dzialow.
wszystko ma swoje plusy i minusy, jak bedzie l2w i inne tego typu, to bedzie wiecej ludzi


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 25, 2010, 11:38:27 am »
Cytuj
Niech sie troche ludzie pomęczą zanim znajdą l2w czy cos innego.
sorry ale to takie typowe - idz i sie pomecz, nie pomoge ci bo mi sie nie chce, i nie bede nic z tego mial...
co do samego tematu czy beda linki czy nie to mi to ryba bo zagladam tlyko do niektorych dzialow.
wszystko ma swoje plusy i minusy, jak bedzie l2w i inne tego typu, to bedzie wiecej ludzi

Nie..jezeli by mial problem jak odpalic l2 etc to jak najabardziej znajdzie tu pomoc. Ale jezeli ktos chce oszukiwac to ja mu tego ulatwiac nie bede. Sa serwisy gdzie moze znalezc to i owo do roznych gier wiec niech szuka tam.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 25, 2010, 11:53:29 am »
Sa wyjatki, ale obecnie w l2 graja same dzieci, wiec tych starszych osob co w szkole nie mialy angielskiego jest bardzo malo.
Zebys sie nie zdziwil...
Z reszta sam sobie zaprzeczasz piszesz ze w l2 graja same dzieci, a dzieci najszybciej sie ucza angielskiego i maja go w szkole pare h tygodniowo.Zarazem jest "troche" osob starszych co nie mieli angielskiego w szkole, albo 1/2 lata i to tyle z angielskim.Co do tego ze all narzekaja, to teraz jest tak czemu te 70% ma uzywac bota, a inni nie moga? Nie tyle ze nie moga tylko poprostu moze i sie angielski zna, ale nie kazdy zrozumie 100% tego co tam jest napisane



  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 25, 2010, 02:38:54 pm »
Cytuj
Nie tyle ze nie moga tylko poprostu moze i sie angielski zna, ale nie kazdy zrozumie 100% tego co tam jest napisane
ta bo tam jest zajebiscie trudny ang... poza tym nie trzeba byc jakos bardzo inteligentnym zeby ustawic bota


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Przemyslenia
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 25, 2010, 04:14:20 pm »
Nawet marne tlumaczenie google translate wystarczy ;]