Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker vs tyrant  (Przeczytany 17311 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 24, 2008, 10:20:46 am »
Jeżeli się ma ten 78 .... A jak wyglądała by walka z punktu widzenia 61 + lvl ?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 24, 2008, 03:50:04 pm »
Nie warta rozpatrywania...
No ale skoro...
Tyrek odpala Ogra, ładuje blastera, ty po tym możesz mu zbić target. Podbiegasz, on wrzuca ci cripple, hurricane, tu możesz mu znów zbić target, próbujesz obiec, jeśli Tyrek jest wprawiony łapie cię zwykłym atakiem (na cripple wolno się biega), stun, Blaster, hurri i GF...

Problem może być jeśli cripple nie wejdzie, to AW ma spore szansę aby wejść na plecy, no ale on musi to zrobić z 3x aby zabić Tyrka...

Jak masz 78 to wlaczasz focus skill mastery, trick, bluff (tak dlugo az nie wejdzie), critical wound i backstaba spamujesz. Oczywisci z mortal strike i focus death :>

Nie ma to jak wyzbyć się całej many i życia, nie zadając obrażeń przeciwnikowi.


Chyba pomyliłeś skille


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 24, 2008, 04:02:11 pm »
jezeli uzyjesz tricka bedac bardzo blisko niego (biorac pod uwage ze on wejdzie ) to zdarzysz wbiec na plecy zanim ktokolwiek cie stargetuje. Ogolnie aw/pw zaczyna sie robic grozny w 1v1 dopiero od 78 szybciej niema co sie bawic w 1v1 z takimi postaciami jak tyran/destro  :D
SWARM


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:35:05 pm »
jezeli uzyjesz tricka bedac bardzo blisko niego (biorac pod uwage ze on wejdzie ) to zdarzysz wbiec na plecy zanim ktokolwiek cie stargetuje. Ogolnie aw/pw zaczyna sie robic grozny w 1v1 dopiero od 78 szybciej niema co sie bawic w 1v1 z takimi postaciami jak tyran/destro  :D

Dziwne nie zauważyłem. Jeśli tylko AW miał cripple na sobie to nie udawało mi sie ztargetować go tylko jak mi kursor odskoczył. No ale ja się trochę wspomagam macro, gdzie mam po każdym skillu /attackforce i może w ten sposób łapie przeciwnika po detargecie. Albo mam słabych daggerów na serverze....


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 17, 2008, 12:16:52 am »
 AW jest na tyle ciekawa postacia, ze dobrze kierowany jest wstanie wygrac z kazdym (nawet tyrantem ;))
 tak jak na filmiku:
http://zoome.jp/zoopk/diary/16/
pozdro :)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 17, 2008, 10:26:40 am »
Z Tyrantem ktory nie ma mozgu co widac na tym filmiku. Zajechac sie w takim sposob na daggerze, to trzeba byc LOLkiem a nie Tyrantem.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 18, 2008, 11:56:31 pm »
heheh niegdys narajan podniecal sie ga1'em a teraz mowi ze gra na l2c, jego wrogowie nie porafia grac itd... ofc wszyscy wiedza ze filmiki narajana bija ga1 na glowe i skille narajana z daggerem co bylo widac na filmiku (lol) przewyzszaja ga1 i technika grania i sprytem... n/c

wracajac do tematu to AW/GH ma trudniej niz ork ale wcale nie jest powiedziane ze niema szans. powiedzmy nwaet wystarczy ze lethal dobrze siadzie (xD)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 19, 2008, 03:26:55 pm »
heheh niegdys narajan podniecal sie ga1'em a teraz mowi ze gra na l2c, jego wrogowie nie porafia grac itd...
opinie ludzi sie zmieniaja, tak jak na przyklad moja o botach :>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 19, 2008, 04:26:55 pm »
Podniecalem sie, ale jak sam sie uczysz to rozumiesz ze to zadna super akcja to co on tam wyprawial. Druga sprawa, jak sie ma 66lvl i jest newbem i sie podnieca filmikiem aw co ma 77-78 to ma jakis sens(jak ja w przeszlosci), ale jak juz sam to robisz to...
Moj filmik od razu byl nazwany tak, zeby nikt nie liczyl, ze ja na daggerze strickte tam nie gram - nie wiem o co kaman...daj lepszy film z czitstickiem to pogadamy.
Nie wiem co on uzywa, mi to jedzie snifferem jak sie przygladam bardziej niz controlem, w/e...control smacznie spamuje CP, tested ;]
A nie komentuje enemy, a jednego nie ogranietego tyranta ktory chyba mial niesamowita podnietke i chec nabic to +1 na GA1u za wszelka cene i wylaczyl mozg(ktorego wcale duzo do L2 nie trzeba)
netheril - podyskutuj ze mna ingame moze, bo na razie poor-nonfactor z Ciebie co ma tylkoooo duuuuuza buuuuuuuzie.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 19, 2008, 08:17:15 pm »
netheril - podyskutuj ze mna ingame moze, bo na razie poor-nonfactor z Ciebie co ma tylkoooo duuuuuza buuuuuuuzie.
czy kiedykolwiek uwazalem ze jestem uber factorzz? wydaje mi sie ze nie bo do Marc1nka mi troche braknie ;>
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 19, 2008, 08:45:26 pm »
a moze by tak do tematu wrocic? :<


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 19, 2008, 09:24:14 pm »
spamzorrs!

krótko: w ile tyrek na fullbuffie+fullelement+enchant nie przesadzony powiedzmy +8 jest w stanie zabić rb 76<?
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 19, 2008, 09:34:13 pm »
Zalezy ktorego, ale ogolnie <2min :)
HATE ME MOAR!


Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 19, 2008, 09:42:28 pm »
spamzorrs!

krótko: w ile tyrek na fullbuffie+fullelement+enchant nie przesadzony powiedzmy +8 jest w stanie zabić rb 76<?
pozwolilem sobie wrzucic frapsa Narayana ))) bo na jego profilu juz ni ma albo ja jestem slepy

http://files.filefront.com/Decabriaunder1miny0avi/;12313725;/fileinfo.html


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 19, 2008, 10:07:29 pm »
spamzorrs!

krótko: w ile tyrek na fullbuffie+fullelement+enchant nie przesadzony powiedzmy +8 jest w stanie zabić rb 76<?
To też jest nie na temat, ale niech będzie :D


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 23, 2011, 03:10:16 pm »
Która postać lepiej sobie radzi w PvP po 70 lvlu w zwyż (czyli już do 85 włącznie) na kronice freya i h5 i dlaczego ??  Która jest lepsza na oly ?? I która postać ma większe szanse w takiej walce i dlaczego ??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 07:11:26 pm wysłana przez AleUrwal »