Witaj
Gość

Wątek: [Fraps] Best pve clan - Archer pov  (Przeczytany 9334 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Best pve clan - Archer pov
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2013, 05:54:40 pm »
nie, pvp z 1 healerem nie jest fajne, szczególnie w livindor (((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Best pve clan - Archer pov
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2013, 06:38:09 pm »
y, klikales raz, na 2 razy ktore podjalem walke, w pozostalych przypadkach kazalem spalic pr bo 1) wpadliscie na spota spaleni a ja bylem bez skilli 2) nie mialem zamiaru bic sie majac na plecach moba ktory sciaga kazdego 1 hitem

Dwa pierwsze wasze PRy było bez żadnego zagrowanego moba i na dodatek na shadole biegliście po ścieżce więc proszę skończ kłamać, racze dodać, że podjąłem walkę 6 vs 7.

i nie hejtuj mnie bo nic do ciebie nie mam a szkoda zebys znizal sie do poziomu alariona, mojego albo evandera z hv, lub jeszcze nizej do poziomu qry :D a swoja droga kto ze mna gral wiejaki jestem, a wy akurat gowno wiecie ;)

Dobrze wiesz, że w nie udzielam się normalnie na tym forum, bo jakoś mnie to nie kręci. Chyba, że ktoś wyjątkowo bzdury pisze na mój temat.

a jesli jestem tak slaby to wychodzi na to ze dostaliscie 6v14 a ja tylko nagrywalem :D jeszcze lepiej :D a i btw gram na 6-letnim kompie z 2gb ramu i szczerze zazdroszcze tym ktorzy moga sobie pozwolic na gre na full detalach i brakiem lagow na pvp ;)

O czym ty mówisz? Czy ja tam byłem? no chyba nie ... "Wygląda na to, że jeden z nas musi obejrzeć frapsa jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz ..." ;p
A co do kompa, to super tyle, że ja gram na starym lapku .... myślisz, że dlaczego frapsów nie kręce? Siege, Smoki i Mass pvp to żadna dla mnie frajda ...

moj sprzet w grze tez jest daleki od twojego a pomimo to mam przynajmniej 4 frapsy na ktorych jade twoje cp - co nie znaczy ze jest ono lepsze od twojego

Sorry, ale nigdy nie przegraliśmy z wami w normalnym naszym składzie. Jedyna możliwość to albo na w jakimś random party albo na subach, albo gdy było was więcej. Nigdy nie daliście się namówić na ustawkę. I czekam na te frapsy to się pośmieje.

co do oly nie graj glupa, sam wiesz jakim fartem o milimetry wygrales ze mna kilkanascie dni wczesniej ;), a ja nie biegam z bless valakasem po oly tylko z oly ringiem, tezza i earringami z coc :D

Valdka to ja nie pamiętam kiedy na Oly miałem, w tamtym miesiącu to chyba ani razu, bo albo mial go Evander albo raXor albo inni. To że w CP mamy Valdka nie oznacza, że każdy go ma gdy Tylko na Cie spotyka...
I nie przypominam sobie żebym miał jakiekolwiek problemy na oly z Tobą. Pamiętaj że ilość HP na nuku o niczym nie świadczy bo jest jeszcze Arcane Barrier.

ps dobrze dla ciebie ze swego czasu nie przyjalem twojego zaproszenia do cp bo dopiero mialbys slabego dd :P

To było dawno i wtedy uważałem Cię za bardziej rozważnego człowieka. W sumie nawet do niedawna. Widać się myliłem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 11:45:59 am wysłana przez w00dy »
Server: Core
w00dy - Feoh Wizard
CP: [sQam sQuad] Party Leader


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Best pve clan - Archer pov
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2013, 06:40:46 pm »
był tam w00dy? Tam było tylko nasze CC na epic istine. W tym nasze pt na 1 heala więc było smiesznie.  Chyab, że o jakimś innym CC mówisz.  Sepsa + Unext + Shanique + my + ktoś jeszcze.  Chyba, że w00dy skoczył se z kimś innym

Wydawało mi się że w00dziak się tam przewinął ale nie da się ukryć że pvp było fajne ;)

Masz racje, Tylko Ci się wydawało ;p Nie było mnie tam.
Server: Core
w00dy - Feoh Wizard
CP: [sQam sQuad] Party Leader


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Best pve clan - Archer pov
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2013, 09:49:19 pm »
koniec juz?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Best pve clan - Archer pov
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:46:24 pm »
y, klikales raz, na 2 razy ktore podjalem walke, w pozostalych przypadkach kazalem spalic pr bo 1) wpadliscie na spota spaleni a ja bylem bez skilli 2) nie mialem zamiaru bic sie majac na plecach moba ktory sciaga kazdego 1 hitem

Jak to dobrze że nie wszyscy mają tak lamerskie podejście. Tak to by nigdy nie było pvp w tej grze.

Sorry, sorry nie bijcie bo nie mam rapso i 3 skilli, aaa i nasz hiler coś mówi że głowa go boli.

Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.