Witaj
Gość

Wątek: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie  (Przeczytany 42716 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
[FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« dnia: Luty 11, 2009, 10:44:25 am »
Poradnik dla RUS OFF


1. Jak zacząć grać?

-Najpierw musisz sciagnac odpowiedniego Rosyjskiego klienta z tąd:
http://l2.ru/download/client.html (aktualny klient to 1.1.0 który zajmuje 3.7 GB)
 

-Nastepnie musisz sie zarejestrowac na stronie:
https://quickreg.la2.ru/
jezeli powyzszy link nie dziala sproboj ten:
https://quickreg.4game.ru/lineage2/?&did=19985-

w kolejnosci:
Логин login: jestemziom
Никнейм nick: materid
Пароль hasło: hojehaslo
Повторите пароль powtórz hasło: hojehasło
E-mail: [email protected]

i kliknac na ten przycisk z zielona fajeczka :)))
Juz mozecie grac nie musicie czekac na potwierdzenie na mailu mimo ze przyjdzie tak czy siak!



Jezeli nie wiecie jak poradzic sobie z Updaterem to macie obrazek u gory ktory wam wszystko wyjasni!


Wiec czeka Cie wybór "który serwer?"


Zeby nie zadawac 1001 pytań "A na którym serwie mam zagrac" zapraszam do odwiedzenia działów wszystkich serwerów. Najwieksze Polskie community znajduje sie na serwerze Lancer. Gra tam około 200 Polaków którzy są pewna siła na serwerze.

Kilka osob zadeklarowalo sie ze gra na serwerze Airis, mozecie probowac tez tam. Nie wiem jak sytuacja wyglada wiec zapraszam: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,35080.0.html

No i kwestia KIM GRAĆ?
W tej kwestii odsylam do tematu:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,18187.0.html

Jezeli jestescie całkowicie zieloni w L2 i nie znacie interfejsu zapraszam do tego poradnika:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,14429.0.html


GRA SIE NIE URUCHAMIA BŁĄD "CANNOT RUN THIS LOCALE"

ZMIANA UNICODE NA ROSYJSKI  (BEZ TEGO NIE ODPALI GRA)
Wchodzimy kolejno:
1. Ustawienia
2. panel sterowania

3. Opcje Regionalne

4. Administracyjne

5. zmieniamy unicode z Pol na Ros :)

// NIE ZAPOMNIJCIE ZATWIERDZIC I URUCHOMIC PONOWNIE KOMPUTERA!

2. Pierwsze wrażenie?

Wszędzie są ludzie nie ma wolnych lokacji juz na Gremlinach bedzie biegało conajmniej 3 rosjan razem z Toba :)))
Zrób początkowe questy na SS i udaj sie do miasta. Znajdz tam Newbie Guid i z nim pogadaj (da Ci quest za ktory dostaniesz w kolejnosci od razu 9lvl =>15lvl =>18 lvl)
U Newbie klikaj na wszystko da Ci dzieki temu SSy, Bilety na Shadowy No-grade oraz podstawowe buffy :)))

-Klan:
Jezeli masz ochote dołączyć do jakiegos Polskiego klanu to zapraszam do tego działu:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,208.0.html

3. Zrobilem w godzine 18  :o co teraz?

Teraz zacznij questa na profesje mimo ze skonczysz go na 18 dostaniesz od razu 20 lvl i 15 bilecikow na Shadow Weapony D. Nie kupuj armorow D (i tak Cie pewnie nie stac) bo nie ma sensu na taki krotki okres zainwestuj kase w COMMON item (sa to itemy ktore maja tyle samo P.DEF co odpowiednik Dale nie mozna ich enchantowac i nie dodaja Ci statystyk (jak unsealed). Ahh i bym zapomnial do 41 masz darmowe TP :) u GK  a do 75 lvl-u dostajesz darmowe buffki od NPC. Jest on w każdym mieście i wiosce.



4. Rosyjskie teleporty?

Niespodzianka zapewne bedzie dla Ciebie rosyjska mapa i rosyjskie teleporty :))) nie ma w tym nic strasznego bo sprawdzasz sobie dane miasto na mapie a pozniej do niego lecisz :P po ok tyg łatwo załapac ktore miasto jak sie nazywa po Rosyjsku дчои (np to jest Dion czyli po rosyjsku Hion :) )
Mozna szybko zapamietac.

5. Scammerzy

Uwazaj na Scammerow bo wszedzie siedza sprzedaja Common Item za cene normalnego Itemu :) lub sprzedaja SSy czy inne rzeczy po niewyobrazalnych sumach. Widzialem SSD po 9k :))) ... Po prostu trzeba byc przezornym

6. Rosjanie jak sie dogadac?

Wiekszosc Rosjan zna angielski ale niekoniecznie chca w tym jezyku rozmawiac i na procz rozmowy czesto mozna zauwazyc "Sry my english is bad, why u american play on Russ serv? (Wiec mysle ze to dlatego ze uwazaja nas za Amerykanow) ale po chwili jak dojdziecie do porozumienia powiesz ze jestes PL :))i odpowiednio zagadasz chetnie wezma Cie do PT a nawet na Raid Bossa czy KAME :))

7. Jak sie szybko naexpic?

Grind Grind Grind + codzienne chodzenie na Kamaloke (na 33 lvlu za Kame bita w 3 osoby [padla po 30 minutach] dostalem 1 lvl ok 70% :))) ) Innej rady nie ma, odradzam korzystanie z BOTow szczegolnie ze gracie z Polskiego IP xD a to na pewno nie bedzie mile widziane :)


Kilka zwrotow po RUS na nasza klawiature



Cześć! Привет!  priviet albo zdrast'
Co u ciebie? Как дела? kak diela lub 4to y te6a/
Nie mówię po rosyjsku - Я не говорю по-русски. 9 ne xabapu na pyccku
_____________________________________________
Wysyłajcie mi pytania na Priv ja je tutaj wsadze zeby po prostu nie robic w tym temacie BURDELU
Pozdrawiam i prosze o przyklejenie!



8. Skąd wziąć najświeższe newsy i info z serwera (o Eventach, akcjach itd)?

Wystarczy wejsc w skrócone przez mnie linki zeby mieć po Polsku (polskawemu raczej tak tłumaczy GOOGLE TRANSLATE) strone lub Forum serwera. Mimo ze nie jest to poprawna polszczyzna mozna wiele zrozumiec i dowiedziec sie nowych informacji.

Adres Strony (po Polsku): http://tnij.org/rutailpl
Adres Forum (po Polsku): http://tnij.org/forumrutail

Co do przydatnych LINKOW to polecam jeszcze L2WH
znajdziecie tam aktualna baze dropu itemow :)))
http://www.l2wh.com/

9. Ale ja chce grać po angielsku (DRAMA)

Ściągnij zangielszczenie:
Nastepnie radze sciagnac zangielszczenie gry bo granie po rosyjsku (nazwy mobow, skilli, armorow i wszysykiego co nie wychodzi od serwera jest męczące)
Podaje kilka źródeł gdzie mozecie to zrobic:
http://www.megaupload.com/?d=V1QNBVDM


10. Akademie

Wiele akademii na serwerze gwarantuje wynagrodzenie za zrobienie 40 lvlu. Nie sa to zawsze jakies znaczne sumy ale jednak jakies sa a Adena na sprzet C na pewno sie przyda. Wiekszosc akademii przyjmuje 50% przed nabiciem 40 lvlu. Wiec jezeli macie juz prawie 40 warto poszukac sobie takiej akademii ktora zaoferuje wam jakas przyzwoita nagrode (sprzet C, kasa itd)

11. Polskie klany

Informacji o klanach mozecie szukac na naszym forum:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,208.0.html

Na serwerze Lancer istenieje duze polskie ally:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,32431.0.html - informacje znajdziecie tutaj!
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,35110.0.html - oraz post rekrutacyjny do innego polskiego klanu



« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 11:41:12 am wysłana przez Materid »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: [FAQ] Poradnik - la2.rus
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:42:47 pm »
to ja dodam pare rzeczy od siebie zeby w razie czego ludzie nie spamowali i nie wymyslali jakichs dziwnych historii

1. Innova (firma ktora jest wlascicielem "RUtaila") nie blokuje i nie banuje IP pochodzacych z poza terytorium Federacji Rosyjskiej. Nie robia zadnych problemow jezeli chodzi o granie przez ludzi z jakiejkolwiek czesci swiata. Jedyny problem jest taki ze nie daja wtedy zadnego wsparcia , co w skrocie oznacza ze na przyklad jak ktos zrobi login qwerty i haslo 12345 a potem mu konto okradna to nie ma co liczyc na jakakolwiek pomoc ze strony gm-ow.

2. Ewentualne donate przyjmowane jest tylko i wylacznie w rublach, jak na razie nie akceptuja innych walut jezeli chodzi o karty visa, mastercard czy przelewy bankowe. Wyjatek stanowi platnosc przez sms poprzez operatorow z Kazachstanu i Ukrainy, wtedy platnosc jest wykonywana w walucie odpowiedniego kraju

3. jezeli chodzi o walkera to da sie uruchomic, problem w tym ze robi sie to na wlasna odpowiedzialnosc, lista banow za "third party software" w kazdym tygodniu jest dluga, oj dluga. Jezeli juz ktos koniecznie chce botowac to niech znajdzie (co graniczy z cudem) miejsce gdzie nikt nie chodzi  :P gdyz ruscy o dziwo bota nie toleruja zbytnio a do tego Innova nie jest "mientka" jak Ncsoft i w nosie ma QQ graczy

4. dualbox da sie odpalic, nie powiem jak bo nie jestem autorem tej wiedzy wiec imo nie mam praw do rozpowrzechniania tego , ale dodam tylko tyle ze ludzie z powodzeniem "boxuja" i jak na razie o zbyt wielu banach z tego powodu nie slyszalem. Jak nie podpadnie sie jakims ruskom zeby wyslali petycje do gm to bedzie cisza i spokoj

5. uwaga na scammerow, jest ich gigantyczna liczba, co 2 sklep z sop sprzedaje gemy D i co drugi sklep z soulshotami sprzedaje 100 bssc za 2134 adeny , do tego zwlaszcza jak jest sie nowym nie kupowac sprzetu od graczy w gludin,gludio itp bo przewaznie sprzet sprzedawany przez nich jest drozszy niz w sklepie, jak ktos jest nowy moze sie skusic. Do 41 tp wszedzie sa za darmo wiec warto sie po miastach rozejzec najpierw zanim sie cos kupi

6. Sugeruje nie instalowac zangielszczenia popularnie zwanego szpiegulcem, latwiej wtedy podszlifowac sobie rosyjski, do tego mamy dostep do itemkow za donate sprzedawanych przez graczy. Glownie dotyczy to soulshotow sprzedawanych jako паки , mozna kupic 5000 bssb za 750k albo placic za sztuke u crafta 250 a , decyzja nalezy do gracza. Instalacja zangielszczenia powoduje ze w/w przedmiotow nie bedzie widac w ekwipunku i nie mozna bedzie ich uzywac (trzeba by recznie dopisywac do pliku itemname-ru.dat linie odpowiedzialne za te itemki ..... duzo zabawy watpie zeby komus sie chcialo)

7. co do przedmiotow i rynku, wiekszosc setow a i broni da sie kupic, ceny tez nie sa jakies strasznie wygorowane, ~70kk za tallum robe set, ~120kk za dc robe set, cala reszta tez gdzies w tym przedziale sie miesci wszystko kwestia popularnosci danego setu. S grade cale trudno dostac, za to o recepty dosc latwo na trade&flame channel (%) czesto herosi sprzedaja hurtem recepty na ic/draco/ma 2-5 sztuk na kazda czesc pancerza  ... da sie zyc  :P . do tego ostatnio widzialem blue 13 za 15kk i blue 11 za 10 .... tyle co sov z acu+augment i sov czysty  :o

8. itemki za donate, prawda jest ze mozna miec itemki od d do a grade za donate i prawda jest ze mozna je nosic wczesniej niz normalnie pozwalala by na to gra . Ale faktem jest ze takich ludzi jest bardzo niewielu, w ciagu 2 miesiecy na lancerze widzialem doslownie 2 osoby (jedna byl jakis ork z dualami b na spocie ~36 lvl, druga krasiek w dc i z meteorem na formorach) czyli w sumie pogloski jakie to straszne i jaki do powoduje brak balansu sa mocno przesadzone imo, wiekszosc populacji klepie biede w commonach i bez soulshotow  :D

9. mala rada co do baby petow, zaczac expic drania od 24 lvl (czyli na lvl takim jak sie q robi) jezeli chcemy miec cos takiego za bufera, po prostu dziadostwo dostaje tak malo expa ze glowa mala, ja zaczalem expic swojego na 52 .... i w tempie w jakim on leveluje ja bede mial 70+ gdy on dobije 55 i zacznie dawac bufki  :oops:. Wilka na niskim lvl nie doradzam robic, zjada okolo 30% expa, imo lepiej levelowac do 50+ przynajmniej gdzie troche jakiejs adeny juz zostaje  w plecaku i latwiej o party. Nawet gdy zaczniemy wilka na 50+ expic to ten w przeciwienstwie do baby petow predko nas dogoni


Nagradzam plusem za garść cennych porad!
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 11:37:51 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2010, 11:09:06 am »
Poradnik został uaktualniony przez Materid'a, glownie linki do dloadu clienta, patcha zangielszczenia + kilka drobniejszych informacji.

Reszta postów poszła do archiwum bo byly tam problemy i info z GF a kronika zdazyla nam sie juz zmienic.

Jezeli posiadacie informacje, ktore nie sa zawarte w poradniku -> write it here :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2010, 11:16:32 am »
ok zacznij od wywalenia licznika z la2.ru bo nie ma on nic wspolnego z aktualnym online.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2010, 09:09:13 pm »
Po odpaleniu LineageII.exe za pierwszym razem, updatował się jakiś 1 pliczek (chyba nawet to był LineageII.exe, ale nie spojrzałem dokładnie), po ściągnięciu się updater odpalił się na nowo.
Znowu ściągał jakiś mały pliczek i znowu się zamknął.
Po odpaleniu ręcznie LineageII.exe wyskakuje taki oto komunikat:





Czym to może być spowodowane?


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2010, 09:17:23 pm »
Brakiem zainstalowanego nowego lunchera. Jak klikniesz Сейчас przeniesie Cie na stronę, skąd możesz ściągnąć zapuskatr, zainstalować go i przez niego normalnie odpalisz grę.
Changed forum acc => Bubacz


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2010, 10:29:17 pm »
Teraz jak zarejestrować bezpośrednie konto do gry? (bo domyślam się, że rejestracja konta na 4game nie za bardzo da mi możliwość gry w l2 na tym samym loginie, szczególnie, że jako login, posłużył adres e-mail - tak jak pisali, żeby zrobić)
Domyślam się, że faq tutaj na forum co do startu, już jest trochę przestarzałe z racji tego, że updater i teraz nawet rejestracja chyba się różnią od pierwowzoru?



(Zarejestrowałem się na stronie z linka z forum)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 10:31:03 pm wysłana przez Qwers »


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2010, 10:39:03 pm »
teraz nie ma loginu do gry, logujjsz sie na 4game zapuskatrem i uzywasz go zeby odpalic l2
Changed forum acc => Bubacz


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:07:28 pm »
Ok, dzięki za pomoc.
Głupota imo, że robią tyle przejść, żeby tego ruoffa uruchomić. Dużo zabawy z tym.
Do tego nie można (przynajmniej u mnie) grać w oknie. :<


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:21:28 pm »
alt-enter?
Changed forum acc => Bubacz


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:56:54 pm »
Albo otwórz plik L2.ini za pomocą L2FileEdit i w kolumnie [WinDrv.WindowsClient] wyszukaj wpisu "StartupFullscreen=true" i zamień true na false, dodatkowo jak nie chcesz widzieć całej obramówki okna czyli pasków po bokach i u góry paska z przyciskami minimalizuj/maksymalizuj/zamknij odszukaj wpisu "UseWindowFrame=" i też ustaw na false a rozmiar okna dopasuj sobie w pliku Option.ini :wink:



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 07, 2010, 09:02:51 am »
Dzień dobry wszystkim.

Problemów ze startem może być więcej:

- 4game_zapuskatr
Faktycznie przez niego uruchamia się grę, po zalogowaniu na założone konto, dłuuuugi update (3,7GB).

- po uruchomieniu z GameGuard (różne numery błędów)
Lekarstwem jest ściągnięcie najnowszej wersji GameGuard (tutaj dla win7 64bit): http://www.mediafire.com/?0znwmmw2tyi, linka wziąłem z oficjalnej strony http://forum.4game.ru/, i nadpisanie wszędzie tam, gdzie już występuje w folderze z grą (u mnie 2 lokalizacje).

- firewalle blokują działanie updatera - mam Outposta Pro, oprócz uruchamiania jako administrator, trzeba zezwolić w ustawieniach na pełny dostęp nie tylko LineageII.exe, ale i 4game_zapuskatr.exe.

Tyle moich obserwacji, zakładam postać :)
Pozdrawiam
Kaszalot


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 07, 2010, 09:39:23 am »
update to masz długi bo podałeś zły katalog l2.

pewnie masz jakieś inne zainstalowane l2 i to ci się zudatowało
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 07, 2010, 10:56:40 am »
ja nie mialem zadnych problemow z uruchomieniem l2 z tym nowym updaterem.

Poza tym wszystkie te zmiany zostaly wprowadzone dosc nie dawno i pewnie nie dlugo zostanie to tutaj zaktualizowane :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 07, 2010, 11:15:31 am »
>>update to masz długi bo podałeś zły katalog l2.

>>pewnie masz jakieś inne zainstalowane l2 i to ci się zudatowało
>>>

Przy update wybiera się katalog z grą, więc nie podałem złego (jeśli byłby zły, nie mógłbym chyba odpalić gry?), update zrobił się i gra działa.

Mam inne L2, nie zaszły w nim żadne zmiany - właśnie włączyłem i gram :)

Pozdrawiam,
Kaszalot


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 07, 2010, 12:44:58 pm »
ja nie mialem zadnych problemow z uruchomieniem l2 z tym nowym updaterem.

Poza tym wszystkie te zmiany zostaly wprowadzone dosc nie dawno i pewnie nie dlugo zostanie to tutaj zaktualizowane :)

Zobacze to w tym tygodniu i zaktualizuje poradnik :)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 08, 2010, 04:40:53 pm »
Zrobilem update przez ten dziwny program. Odpalam tez przez program i wyskakuje mi klient po ang., w  miejscu ID i password mam wpisac mejla i haslo to samo jak przy zakladaniu konta na 4game?


Cos sie tam pobawilem i teraz przy wpisywaniu danych zatrzymuje mi sie gra na "You are currently loggin in..." i nic sie dalej nie dzieje ;F
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2010, 05:23:57 pm wysłana przez Arantiel »


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 08, 2010, 08:31:06 pm »
Cos sie tam pobawilem i teraz przy wpisywaniu danych zatrzymuje mi sie gra na "You are currently loggin in..." i nic sie dalej nie dzieje ;F
jak wlaczy sie gra to juz nie wpisujesz passow tak jak to wczesniej robilo sie w oknie logowania gry. Launcher sam Cie loguje, wybierasz tylko serwer
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 08, 2010, 09:26:22 pm »
Zostalem uswiadomiony, ze mialem zlego klienta xD

Zassalem najnowszego klienta ze stronki l2.ru, wchodze przez ten Zart cos tam i wyskakuje mi okno do updatowania, ale nic sie nie dzieje. Czytalem, ze byly z update jakies problemy, ale podobno sa rozwiazane. Ma ktos jakis pomysl?



Domyslam sie, ze cos nie tak z polaczeniem jest ;].

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2010, 12:03:01 am wysłana przez Arantiel »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2010, 10:43:38 pm »
Zostalem uswiadomiony, ze mialem zlego klienta xD

Zassalem najnowszego klienta ze stronki l2.ru, wchodze przez ten Zart cos tam i wyskakuje mi okno do updatowania, ale nic sie nie dzieje. Czytalem, ze byly z update jakies problemy, ale podobno sa rozwiazane. Ma ktos jakis pomysl?


Domyslam sie, ze cos nie tak z polaczeniem jest ;].

Hm, ekspertem nie jestem, ale:
- problemów z połączeniem nie widzę - ping słaby (ja mam 127ms), ale serwery tysiące kilometrów od Polski,
- musisz mieć zainstalowaną grę..., banał ale piszę po kolei,
- w updaterze (4zapuskatr) musisz się zalogować, jeśli nie masz jeszcze konta, to również tam zakładasz (1 zakładka zakładanie, druga logowanie),
- po zalogowaniu:
   - trzeba wskazać folder z grą, następnie
   - trzeba kliknąć na ikonkę z kółeczkiem ze strzałką (obok dużego guzika z napisem "игратъ") - to właśnie sprawdzanie plików i update,
- jak skończy naciskasz największy guzik z napisem: "игратъ", później, na pojawiającym się małym ekranie, jeszcze jeden większy i gra powinna wystartować,
- z problemem błędów GameGuard odsyłam do tematu http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,35412.0.html.

Może Materid szybko napisze aktualny poradnik "Jak zacząć", może nawet z obrazkami, i zaczynający będą mieli łatwiej.

Pozdrawiam,
Kaszalot



  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 11, 2010, 10:27:51 am »
zmień dnsy i wyłacz firewalla.


Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2010, 12:23:12 pm »
W żaden sposób nie mogę pozbyć się problemu z GameGuardem czy to poprzez podmianę GameGuard.des czy wyłączenie stacji roboczej.... error nr 620 po ok 15 sekundach od włączenia gry.


  • Wiadomości: 73

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:20:34 am »
Mma problem ze ściągnieciem klienta.
1 part poszedł bez problemu, lecz kolejny już się wyłacza po 20 mb O.o wie ktoś moze o co może chodzić? xd


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:25:22 am »
serwery są wyłączone
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: [FAQ] Jak wystartować na RuOffie
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:44:01 am »
Azell ale on nie moze zassac klienta :noob:
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero