Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380485 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #550 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:32:00 pm »
ehh wysiadłem..nie doczytałem do końca..ale widziałem się na screenie Bielaka..
me iz superstar now, ajt?

doczytaj do konca bo nie wiesz co tracisz :d
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #551 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:36:44 pm »
naaah i tak będę wiedział tyle samo na ten temat :D  :)
League of Legends


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #552 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:39:17 pm »
Lol a o co moze mi chodzic jak nie o to ze Ty sie znasz na wszystkim najlepiej nie wazne czy chodzi o polskie klany, pvp, buty, samochody czy mycie dupy szczoteczką do zębów. Zazdroszcze Ci tej wiedzy i pierdole głupoty. W przeiwienstwie do Ciebie jestem tylko człowiekiem.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #553 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:44:28 pm »
 Marc1n od dawna lubił najeżdżać na Polaków, którzy starają się coś wspólnie zrobić przedstawiając im "Swoje" racje (narobił sobie przez to wrogów, ktorzy mimo, ze nie gra nadal lubią poopowiadac)- po czasie okazało się, że w większości się nie mylił...- ale udało się polskim klanem zdobyć zamek i wystawić do walki więcej jak jedno constant party :P
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #554 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:47:40 pm »
Ueeee
Ambitniej myślałem, że będzie. To już nudny troche temat i tłumaczenie. Myślałem, że mnie czymś zaskoczysz. No nic ''człowieku'', niech i tak będzie
Joł
Biz0n udało się w czasach kiedy każdy server zdycha :) a to niestety smutna prawda i L2 wygląda kupę bardziej mizernie teraz, niż rok temu, albo 2 lata temu.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #555 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:53:13 pm »
 coraz więcej Polaków na offie- to co sie dziwisz, ze ludzie uciekaja? ;D
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #556 dnia: Czerwiec 03, 2009, 11:59:48 pm »
Nie do końca.
Faktycznie, wielu przychodzi, bo privy już generalnie są na maxymalnym wymarciu. Z drugiej strony wiele polskich większych klanów znikneło lub znika w oczach, wielu polaków przestało grać. Mimo wszystko bilans jest silnie ujemny, chodź tak racja, więcej polaków się pojawia w proporcjach np. do amerykaninów czy ruskich, niż jakieś 3-4 lata temu.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #557 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:03:10 am »
No ale co sie dziwic ?

Ile lat ma l2 ? 5lat...ludziom sie juz nudzi ta gra i daja sie skusic np na Aion'a, WoW'a czy jakies inne mmo albo w ogole koncza przygode z grami online (koncza szkole, zaczynaja prace, dziewczyna, przyjaciele etc).

Niestety, jak nie zrobia nic nowego, unikalnego zeby przyciagnac ludzi to stopniowo l2 bedzie upadac i bedzie gralo w to bardzo niewiele osob albo w ogole nikt nie bedzie w to gral :(

Ale mam nadzieje, ze zanim to nastapi to uda mi sie wbic fajny lvl i wypuscic jakiegos lolfrapsa :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #558 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:08:31 am »
 Faktycznie L2 kilka lat temu > L2 teraz poza jednym wyjatkiem...- teraz mamy ODRODZENIE :D
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #559 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:26:43 am »
ODRODZENIE naszą nadzieją! Widzimy Boga! :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #560 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:24:38 am »
Co do petycji klanowej DARTH  MAM TO GLEBOKO GDZIES A WIESZ DLACZEGO ? BO GDYBY ZBANOWALI BEZPODSTAWNIE SZANOWNEGO PANA BIELAKA , MAM BARDZO BLIZIUTKO DO BIURA NC-SOFT ;)


uwaga! teraz strach wyjść z domu  :? zwłaszcza w okolicach brighton.. niewiadomo kogo się spotka
a chciałam wakacje spędzić nad morzem..
Ordinay - lolSwM @ Franz / lolCleric [Elyos] @ Telemachus



its a moo point. why? cause its liek a cow's(zombie's) opinion. it jus doesnt matter. ITS MOO!


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #561 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:23:26 am »
btw. w HoD padla propozycja zrobienia masowej petycji na wasze postacie , sam jestem ciekaw jak to sie rozwinie.(...)
   :o :o :o :o Zalatuje konfidentstwem i to ostro!!!! Brawo!!! :o :o :o

Cytuj
SZANOWNEGO PANA BIELAKA
Az tak cie tata krzywdzil jak byles maly? Razem z wujkiem?

Cytuj
MAM BARDZO BLIZIUTKO DO BIURA NC-SOFT
A tam tata pracuje?
Nie mogles sie powstrzymac???Brak argumentow i jedziesz po rodzicach????Żenada!!!Frajerstwo gosciu!!! :( :(


Bielak , jesteś jednak największym idiotą jakiego udało mi się spotkać , w tym wypadku to nie jest obraza , bo sami widzicie co ten typ pisze i czym się chwali . Twoja głupota już powoli przekracza jakiekolwiek normy

Najpierw wszyscy stekaja,ze Bielak nie umieszcza screenow.Jak juz wrzucil to sie zaczely wrzuty,ze jest idiota.Cos z Wami nie tak???

A tak w ogóle dzieci to:

Cytuj
btw. w HoD padla propozycja zrobienia masowej petycji na wasze postacie , sam jestem ciekaw jak to sie rozwinie.(...)

Odpowiedz:

Wiec widac ze koslawy lis DarthMyth ratuje sie ucieczka ;)Postac wybotowana i jak kazdy kto sie boi bana kuli kite ;)
Oj Darth kmiocie barowy zawsze byles  lesczem a teraz uciekasz  ;)dlaczego jeszcze ? dlatego ze juz spokojnie nie mozesz expic ;)
Co do petycji klanowej DARTH  MAM TO GLEBOKO GDZIES A WIESZ DLACZEGO ? BO GDYBY ZBANOWALI BEZPODSTAWNIE SZANOWNEGO PANA BIELAKA , MAM BARDZO BLIZIUTKO DO BIURA NC-SOFT ;)
I NA PEWNO SIE POSTARAM ZEBY KAZDY TAKI OSIOL JAK TY OTRZYMAL TEZ TO SAMO W PREZENCIE ;)
TYLKO ZE JA KUPIE SOBIE POSTAC ZA TYSIAC EURO I będę PEKOWAL OSTATNIE NIEDOBITKI HOD I MHA TOBIE POZOSTANIE GRA W TIBIE;)
Trzymaj sie cwoku i faktycznie zmien server bo smierdzsz strasznie ;)
Odpowiedz Zuzi jak najbardziej trafna :D :D :D. Zaden z Was nie zauwazylby ironii nawet wtedy gdyby wyskoczyla zza krzakow i kopnela Was w d..e! :D Dwie strony odpowiedzi na post Zuzi,ze "leżycie i kwiczycie" :D :D Hahaha!
Jak juz mowilem, niewielu w tym temacie ma cos ciekawego do powiedzenia!!

Swoja droga to o czym jest ten temat,bo sie pogubilem?Nagonka na Bielaka i ludzi z Ordordzenia??Zaraz tylko jak sie ktos z Ordo odezwie to sa wrzuty i jakies wyzwiska.Powyzywać na Ordo to sobie mozecie na vencie,a forum jest chyba do konstruktywnej polemiki.Chyba,ze sie cos zmienilo? ;)
Sorry panowie,ale przechodzac przez ten temat nie ma w nim nic konstruktywnego!Jedynie wyzwiska i pierdoły nie prowadzace do niczego! :/


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 09:30:06 am wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #562 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:29:00 am »
Ten człowiek jest poprostu żałosny , już nawet nie chce mi się z niego śmiać , bo mnie to przeraża... Przez 10 stron wałkowane jest to samo , że odrodzenie ssie na pvp , my mamy na to dowody ( screeny z live pvp) a on wkleja swoje screeny z wallkera IG (co już w ogóle jest failem na faile bo on to przecież nie boci) jak nas PKuje na afku , no to sorry , później pare postów było o tym, że chcemy się ustawić na pvp, od was żadnej reakcji .

Jeśli się nie mylę, to wczoraj gdy wybieraliśmy się na RB ktoś z party powiedział wam że idziemy do TOI na galaxie i tam możecie nas spotkać , byliśmy bez słonia , który na tą chwile jest głownym dd w party a wy co ? Nie przyszliście . GZ


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #563 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:17:10 pm »
Dzis w nocy znalezlismy  Rhuane i spekowalismy ja tylko 55 razy czyli -4 % x 55
Slonial jak tak dluzej pojdzie to twoja Ruhana wykonczy sie na amen ;p

Co bardziej zaradni wlaczyli opcje logout w momencie kiedy bot wykryje nasze nicki ;) ale to i tak was nie uchroni;)

Jak tam petycje DARTH jestescie juz gotowi , bo ja juz przygotowalem cala liste ;)
Naraq
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #564 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:26:05 pm »
Was ncosft tez sprawdzi, nie mart sie mój mistrzu Panie BIELAKU...
Ktoś zaklada fanklub BIELAKA ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #565 dnia: Czerwiec 04, 2009, 12:38:48 pm »
Bielak poćwicz liczenie bo 55*4=220 czyli jej level powinies spasc do 75 a ona stracila troche wiecej niz 10% co raczej duzym problemem nie jest  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #566 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:11:57 pm »
Przestan klamac ze stracila 10 %  lol co za klamczuch z ciebie okrutny -przegladasz sie czasem w lustrze ?

Operacja pk ciag dalszy ;)
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #567 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:13:31 pm »
Ktoś zaklada fanklub BIELAKA ?
JA JUSZ ZALORZYLEM - W TAJTLU MAM "FAN BIELAKA" I PISZE DRÓKOWANYMI ALE TERAS PISZE BEZ SLOWNIKA WIENC POPELNIAM BLENDY
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #568 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:25:21 pm »
Lool mef xD

MOGE WSTOMPIC DO TFOJEGO FABKLUBA ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #569 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:30:40 pm »
Bielak powiedz szczerze - sprawia Ci przyjemność zabijać graczy którzy nie stawiają oporu?

btw po co pisałeś - chodź teraz na pvp bo później nie będę miał czasu (czy jakoś tak) skoro Ciebie nawet nie było w grze? Ty na prawdę jesteś aż takim idiotą? Ja nie wiem - nie ogarniam tego... @_@


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:32:42 pm »
lol dzieci nauczcie sie ze jak zosawiace bota afk to ustawia sie rez tylko od party member albo calkowice wylaczony. I kolejna rada, zostawianie bota calkowice afk jest teraz b ryzykowne.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:36:12 pm »
ustawia sie rez tylko od party member


LOL!!!!! To jest to samo co autorez od wszystkich - wystarczy nie zabijać healera i ee - będzie recharge + rezz więc dużo razy ktoś padnie.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:39:52 pm »
lol dzieci nauczcie sie ze jak zosawiace bota afk to ustawia sie rez tylko od party member albo calkowice wylaczony. I kolejna rada, zostawianie bota calkowice afk jest teraz b ryzykowne.


hm..no risk no fun :)

Poza tym opcja od party member nie dziala za dobrze (chociaz trzeba bylo nie pisac bo w przypadku odro oni i tak najpierw zabijaja healer'a wiec co za roznica :P)

Ryzykowne pod jakim wzgledem ? Bana czy pk ?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:42:53 pm »


Ryzykowne pod jakim wzgledem ? Bana czy pk ?

ban
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwiec 04, 2009, 01:52:33 pm »
To nie przyjemnosc mna kieruje ale zemsta za wasze klamstwa i chamstwo.Ostatni raz napisze ze w nie interesuja mnie glupie dziecinne zagrywki Yukidiana i w dupie  mam kim i gdzie byl Yukidian - powiedzialem kto sie z wami zadaje ten gryzie glebe i tak jak obiecalem ze dokoncze i tak tez sie stanie mam w dupie bany mam w dupie was po prostu nie pozwole wam swobodnie expic.Nawazyliscie sobie tego piwa przez 5 miesiecy ps.Arissa mowisz ze grasz 3,5 miesiaca na franz czy nie uwazasz ze troszeczke szybko expiles ? i jeszcze szybciej cie zdeleveluje.

Zycze milego pisania , gderania itp itd a ja po prostu będę wkleial kolejne Scrn.Narq

Jak na razie idzie nam dobrze i zapewniam ze bedzie jeszcze  lepiej ;) poniewaz Bielak ma czas i pieniadze ;)

Mamy cel ;) uprzykrzyc wam gre do granic mozliwosci.
Darth nawet jak uciekniesz na inny server i tak cie tam znajde ;)
Ah bym zapomnial Yukidian mam dla ciebie mila niespodzianke ;) mila dla mnie dla ciebie raczej nie ;)


PK ciag dalszy
REVENGE IS MAIN