Witaj
Gość

Wątek: Jak zagrać na L2DEX  (Przeczytany 16665 razy)

  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Jak zagrać na L2DEX
« dnia: Marzec 17, 2007, 06:34:33 pm »
1.Sciagamy gre(czyli klienta HELLBOUND)
2.Instalujemy gre
3.Wchodzimy na strone http://www.lineage.ro/l2.php?page=download i sciagamy udpatera (na dole stronki sa 3 linki do niego)
4.Wypakowujemy go do folderu system i gre mamy juz przygotowana do tego by moc zagrac na tym serwie
5.Na stronie www.lineage.ro po lewej stronie mamy przycisk register.
klikamy na niego ,a nastepnie na czerwony przycisk get serial i podajemy wymagane dane i jeszcze raz wchodzimy w register wpisujemy haslo itd i otrzymany w mailu serial

!!!!uwaga!!!!
na jedno ip mozna zarejestrowac tylko jedno konto(to samo tyczy sie seriali mozna dostac tylko jeden ) wiec nie zapomnijcie danych i nie wyglupiajcie sie

!!!!!uwaga2!!!!!
sa problemy z przychodzeniem maili na poczte WP
mail powinien przyjsc natychmiast wiec jesli nie przyszedl niestety musicie poprosic kogos o zalozenie konta na jakiejs zagranicznej poczcie(chyba ze macie neo wtedy sami mozecie to zrobic)
ale zeby uniknac takiej sytuacji proponuje od razu zalozyc konto na zagranicznym mailu(polecam gmail.com dziala bez problemu)

6.Wszystkie jest juz w zasadzie gotowe. teraz wystarczy tylko wejsc do gry uzywajac ikonki l2dex.exe z folderu system(mozna ja oczywiscie skopiowac na pulpit),wazne jest zeby wchodzic wlasnie przez l2dex.exe a nie przez l2.exe

!!!!!uwaga3!!!!!!
jesli macie zainstalowanego bitdefendera musicie go odinstalowac i poszukac innego antywirasa gdyz podczas wchodzenia na serwer dostaje sie critical error

//Prosze podpiac

SERDEL: Podczepiam i pochwalam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 09:59:18 am wysłana przez Matim »
AyGo


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2008, 08:06:26 pm »
Proszę uaktualnić, a ściślej mówiąc to zmienić w punkcie pierwszym :

c4 = Interlude

Bo reszta się zgadza :) Chyba - bo sprawdzić nie zaszkodzi ;)
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2008, 02:04:08 am »
Nic z tych żeczy.
To inaczej, który z kolei patch mam ściągnąć bo są trzy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2008, 01:02:19 pm wysłana przez ZaAraki »
L2DEX


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2008, 11:23:19 am »
moze zla kronike masz? albo przypadkiem wlaczyles gre przez lineage2.exe(czy jakos tak) i ci sie uaktualnil do wersji retailowej? (btw. masz inny dzial do zadawania takich pytani ;0 )




  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2008, 12:21:23 am »
OK udało się trzeba było zainstalować bete. Ale teraz mam pytanie co to są te świnki biegające wokół miast.
L2DEX


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2008, 08:07:33 am »
Event z oficjala, ale trwa na dexie do 12.06 tak więc jak chcesz coś zdobyć to lepiej się spręż z tym eventem. Polega to na tym, że rozmawiasz z taką dziewczynką, kupujesz od niej łuk i tym łukiem używając odpowiednich skili (które pojawią się jak założysz łuk) zabijasz te świnki. Za zabicie dostajesz itemy, musisz uzbierać ich 50 i wtedy wymieniasz je na losową nagrodę u tej dziewczynki. Dokładniejszy opis tutaj:

http://www.lineage2.com/archive/2007/07/zakens_curse.html

PS. To jest temat odnośnie jak zagrać na dex, więc takie pytania nie w tym temacie.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2008, 10:16:04 am »
To na DEX jest IL czy C4 ?
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • keep walking.
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2008, 10:45:21 am »
Interlude.


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:04:47 pm »
dostałem serial, wpisalem wszystko, mail etc, nie moge się zalogowac a mail nie przychodzi, znowu ja coś spier****?


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:14:01 pm »
A na jakiego maila wysłałes? Trzeba było na gmaila  :D Tam po 10 sec przychodzi..


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:20:37 pm »
jedyna polska skrzynka na ktora przychodzi szybko jest an home.pl, na inne wszelkie maile  przychodza z opoznieniem 48 godzin ;>


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2008, 11:07:25 am »
A na jakiego maila wysłałes? Trzeba było na gmaila  :D Tam po 10 sec przychodzi..

sprawdź sobie mojego maila w profilu...
akurat serial przyszedl po sekundzie a potwierdzenie rejestracji przychodzi już dwunasta godzinę... i ni mo.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 23, 2008, 07:33:21 pm »
na 99.99% robisz request serial, zakaldasz konto, grasz, zandego pozniejszego potwierdzania zalozenia konta nie przypominam sobie a kont na dex zalozylem z 5 :p


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 23, 2008, 08:05:54 pm »
dziwnym to jest, bo jest napisane, że hasło nie pasuje do loginu. a niemozliwym jest, zeby nie pasowało. sprawdzałem przed i po założeniu miliard razy.


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:27:48 am »
Nie uznawajcie mnie za górnika, ale chce wam powiedzieć a właściwie uświadomić, post piszę ponieważ pod Dex-em będą 2 nowe serwery Frienzl2

Cytuj
!!!!!uwaga2!!!!!
sa problemy z przychodzeniem maili na poczte WP
mail powinien przyjsc natychmiast wiec jesli nie przyszedl niestety musicie poprosic kogos o zalozenie konta na jakiejs zagranicznej poczcie(chyba ze macie neo wtedy sami mozecie to zrobic)
ale zeby uniknac takiej sytuacji proponuje od razu zalozyc konto na zagranicznym mailu(polecam gmail.com dziala bez problemu)

Nie ma już takiego problemu choć na mail z serialem poczekałem do rana, register zrobiłem ok 20 a mail przyszedł 21:44 - ale nie było mni już przy kompie nie pytać czemu  :P
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Jak zagrać na L2DEX...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2008, 05:02:03 pm »
niestety po zrobieniu tego co jest napisane w instrukcji i probie włączenia l2 wyskakuje mi crytyc;/ nie wiem co zrobic... Robiłem wszystko tak jak jest w instrukcji


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Jak zagrać na L2DEX
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2010, 10:16:44 am »
Witam ! przepraszam ale dla mnie dalej nie jest jasny pierwszy punkt żeby zagrać na L2 Dex .. ( x9  ale to akurat chyba nie ma znaczenia )  jakiego klienta trzeba ściągnąć żeby zagrać ????

i skąd mogę go sciągnąć.. ??? HELLBOUND CZY GRACIA ??? bo czytałem różne oponie .... czy ktoś byłby uprzejmy podać mi działający link ? będe bardzo bardzo wdzięczny
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 10:18:40 am wysłana przez myszuu »


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Jak zagrać na L2DEX
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 11, 2010, 01:08:24 pm »
na obu pojdzie
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Jak zagrać na L2DEX
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2010, 01:02:26 pm »
Czemu zawsze jak sie chce zalogowac to albo pisze acces failed, albo od razu wyswietla sie okienko ze d/c dostalem?Server jest przepelniony, czy tylko ja mam taki problem?



  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jak zagrać na L2DEX
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 13, 2010, 01:32:35 pm »
przepełniony server jeżeli wykupisz premium account nie będziesz miał takich problemów
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej