Witaj
Gość

Wątek: Glad/Tyrant  (Przeczytany 2319 razy)

  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Glad/Tyrant
« dnia: Grudzień 29, 2009, 01:10:42 pm »
Witam, gram na Wrath 9x i mam takie pytanie, czy Glad i Tyrant moga enchantowac skille na element? Bo jedni mowia ze tak, drudzy ze nie, inni jeszcze ze niektore tylko skille sie da, a jeszcze inni ze tylko niektorymi elementami. Jesli ktos ma info na ten temat to prosze o wypowiedzenie sie, bo byc moze Glad i Tyr nie moga w tej kronice(HB), nie wiem, nie znalazlem info o tym ze nie moga w hb...
AyGo


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Glad/Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2009, 01:33:39 pm »
Witam, gram na Wrath 9x i mam takie pytanie, czy Glad i Tyrant moga enchantowac skille na element? Bo jedni mowia ze tak, drudzy ze nie, inni jeszcze ze niektore tylko skille sie da, a jeszcze inni ze tylko niektorymi elementami. Jesli ktos ma info na ten temat to prosze o wypowiedzenie sie, bo byc moze Glad i Tyr nie moga w tej kronice(HB), nie wiem, nie znalazlem info o tym ze nie moga w hb...

Na normalnym HB nie mogą tych które używają soniców/fore, jedynie punch of doom i coś tam jeszcze. Te używające ładunki można enchantować od GF. (ale to jest dexbound więc cholera wie)
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<