Witaj
Gość

Wątek: [Phoenix] Offensive clan - rekrutacja  (Przeczytany 30369 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

[Phoenix] Offensive clan - rekrutacja
« dnia: Styczeń 16, 2007, 11:41:53 am »
Witam, jak czesc pewnie wie gram na Hindemith w klanie offensive.
Pierwszy raz mam przyjemnosc pisac tego typu ogloszenie na forum ...oby ostatni raz.
Otoz pilnie potrzebujemy grajacego supportu. Niestety kilka osob ktore u nas graly tymczasowo ma przerwe w L2. Tak sie sklada ze jest to wlasnie dwoch swsow.  Jezeli ktos gra lub ma ochote grac na hindemith w dobrze zgranym, polskim klanie prosze o kontakt na pm lub napisanie na forum ---> www.offensive.pl
Tak jak pisalem potrzebujemy zwlaszcza sword singerow i BD. Osob grajacych w L2 wiecej niz przecietny gracz i nie majacych uprzedzen co do uzywania glosowych srodkow komunikacji (team speak, ventrilo), kochajacych gre w grupie (party).
Oferujemy dobra zabawe, mnostwo party i duzo PVP na fajnym miedzynarodowym serwerze oraz pomoc w uzbrojeniu chara.
Zapraszam na nasza nowa strone www.offensive.pl i forum www.forum.offensive.pl

Pozdrawiam
Aelion
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2008, 05:52:24 pm wysłana przez sebeq »
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2007, 04:42:34 pm »
Życze wszystkim powodzenia w tym n00bskim klanie. To jest najgorszy klan na servie. Radze wam raczej do niego nie wstepowac.

Pozdro
Halad pogromca Offensive :D

PS: Jak skoncze filmik to tutaj dam linka.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 3

    • eXistence
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2007, 09:43:35 pm »
Hahaha Tak sobie zaglądam i co widze stary dobry znajomy Halad xD Pamitasz n00bka Scarie :P
Kurcze wrócił bym na Hinde ale mam czasu.

Co do klanu Offensive to hmm Klan oceniam jakoś słabo sweo czasu na tym forum nawet CL tego klanu dostał Bana za spam to świadczy o tym klanie xD

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2007, 03:19:42 pm »
cl tego klanu gardzi tym forum, nigdy nie dostal tu bana bo nigdy go tu nie bylo

Halad jest dzieckiem  grajacym dzieki skryptom. Jedyne co potrafi zrobic to napisac 'macie -_-'' po tym jak padl.

@NiceMan: nie wiesz o czym mowisz, wiec zamilcz. Generalnie to mamy w dupie twoje zdanie.

@Halad: To ze stoisz po drugiej stronie konfliktu nie znaczy chyba ze musisz pokazywac swoj punkt widzenia innym, zachowaj to dla siebie. Pokazujac tak marny poziom wypowiedzi psujesz i tak juz wątły wizerunek wlasnego klanu (niektorzy potrafia napisac 'gf', ty jak widac musisz wyplakac sie). cya in game ;]
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2007, 03:32:35 pm wysłana przez FlameHowler »


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2007, 03:28:32 pm »
OK. Ziomki z Offensiv maja juz pozamiatane. Ten klan szczerze mowiac nie istnieje bo takie party jak BD, SwS, TH pojechalo cale party na -4%. A na dodatego nabsy niechca przyjac wojny (hahahaha). Wiec prosze nie rozmieszaj mnie tym tekstem "cya in game". Teraz to nawet do dvc boicie sie chodzic bo wiecie ze nie macie z nami szans. Najbardziej mnie rozsmieszyl tekst niejakiej Biedronki: "party protection" prosze nauczcie sie co to znaczy omg  :oops:.

PS: Jak chcesz to wystarczy pm i moge isc 1v1 albo 1v5 bo to i tak nie robi roznicy.

Wiesz jakos mi nie przyszlo na mysl zeby napisac wam "gf" bo nie zwami w tedy walczylismy tylko z FS. A wy zaatakowaliscie bezpodstawnie wiec prosze Cie nie dobijaj mnie.

Cya & gl
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2007, 03:31:00 pm wysłana przez Haladir SwS »
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2007, 03:30:17 pm »
OK. Ziomki z Offensiv maja juz pozamiatane. Ten klan szczerze mowiac nie istnieje bo takie party jak BD, SwS, TH pojechalo cale party na -4%. A na dodatego nabsy niechca przyjac wojny (hahahaha). Wiec prosze nie rozmieszaj mnie tym tekstem "cya in game". Teraz to nawet do dvc boicie sie chodzic bo wiecie ze nie macie z nami szans. Najbardziej mnie rozsmieszyl tekst niejakiej Biedronki: "party protection" prosze nauczcie sie co to znaczy omg  :oops:.

PS: Jak chcesz to wystarczy pm i moge isc 1v1 albo 1v5 bo to i tak nie robi roznicy.

Cya & gl

EOT z mojej strony, bo wydaje mi sie ze dyskutowalbym ze skryptem Oo


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2007, 03:37:54 pm »
Wiesz co mozemy sie ustawic 9v9 i jestem pewien ze jak byscie sie zgodzili to napewno przegracie. Wystarczy tylko w grze pm Halad i wszystko bedzie zalatwione.

Pozdro Halad.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2007, 08:25:46 pm »
OK. Ziomki z Offensiv maja juz pozamiatane. Ten klan szczerze mowiac nie istnieje bo takie party jak BD, SwS, TH pojechalo cale party na -4%. A na dodatego nabsy niechca przyjac wojny (hahahaha). Wiec prosze nie rozmieszaj mnie tym tekstem "cya in game". Teraz to nawet do dvc boicie sie chodzic bo wiecie ze nie macie z nami szans. Najbardziej mnie rozsmieszyl tekst niejakiej Biedronki: "party protection" prosze nauczcie sie co to znaczy omg  :oops:.

PS: Jak chcesz to wystarczy pm i moge isc 1v1 albo 1v5 bo to i tak nie robi roznicy.

Wiesz jakos mi nie przyszlo na mysl zeby napisac wam "gf" bo nie zwami w tedy walczylismy tylko z FS. A wy zaatakowaliscie bezpodstawnie wiec prosze Cie nie dobijaj mnie.

Cya & gl

"Ziomki" mow sobie do twoich przystankersow z osiedla.
Pojechaliscie healerow gratz.
Wojna z wami ? Zeby pisac za kazdym razem "Hi" spotykajac was na spocie, zeby wam L2w dal znac, ze ktos do was mowi xD ? Nawet mimo to, ze botujecie i kupujecie na ebayu jestesmy od was lepsi. A co do cwaniakowania to czy przypadkiem nie one-shootnalem Cie w AL ? Nie mowiac juz o tym, ze polozylem jeszcze LinMei ? I tak, bylo to party protection. Lilinka byla z nami w party, wy ja zaatakowaliscie, ja was zabilem. Wiec internetowy gangsterze uspokoj sie, bo ty akurat jestes miekka faja.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2007, 08:46:40 pm »
Ok chodzcie 9v9, ale jak zwykle sie boicie. A ty ziomku jezeli jestes taki doby to sie zmierz 1v1 tylko ze ja tym razem nie bede na EE tylko na moim SM wiec raczej nie bedziesz mial szans bo w mojego EE waliles 3 skile i dopiero padlem. Ja wiem ze wy macie problemy i latacie do 76 lvl w C gr wiec widac jaka jest tam u was organizacja. Wiesz jak komus sie lepiej powodzi wie jak zarabiac w tej grze to nie mow ze kupuje adenke. Ale widac ze ty kupujesz adenko po stronkach jakich wymieniasz NO TO TERAZ JESTES pr0. Cos mi sie wydaje ze tam u was w klanie to same 12 latki graja bo na poczatku twarde ziomki z was ale jak juz przychodzi co do czeho to placzecie. Nigdy nie bedziecie dobrym klanem bo sie boicie wyzwan bo tak jak sobie ogladalem CUDOWNE FILMIKI FENOMENA ktory naciskal skile myszka z paska ktore mial na F3 i F4 widz widac jaki skill gry (to jest pr0 zawodnik). No nie badzcie dupy powiem tak chodzcie 9v18 mysle ze w edy beda prawie rowne szanse.

A co do tego n00ba z FS'ow to nie wtracaj sie w czyjs konflikt i to nie jest party protection. My sie nie wtracalismy jak walczyliscie z Titansami albo walczycie chociaż watpie bo sie caly czas ukrywacie.

Pozdro
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2007, 09:21:57 pm »
A co do tego n00ba z FS'ow to nie wtracaj sie w czyjs konflikt i to nie jest party protection. My sie nie wtracalismy jak walczyliscie z Titansami albo walczycie chociaż watpie bo sie caly czas ukrywacie.
Pozdro

Skomentuje tylko to bo reszta to jakies niezrozumiale brednie.

Wystarczy mi to, ze nas podpierdalaliscie titansom podajac im nasze lokacje. To daje mi wystarczajacy powod zeby sciagnac Cie jednym hitem w LoA. Nara "ziomku".


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2007, 09:47:29 pm »
No nie wiem czy tak na 1 hita bo wsadziles we mnie 3 skile. No tak zabiliscie calym party 2 suby ktore sobie chcialy zabic FS'a i teraz moge powiedziec "gl" ale tego nie powiem bo my jestesmy bardziej pr0 hahahaha. Pokarz mi potege waszego klanu czekam i jakos tego nie widze wy poprostu sie boicie. Biegnie Halad i widze juz jak cale party robi bsoe wiec n/c. Ale tylko to jest dobre ze wy padacie na -4%. Nawrzucal bym wam wiecej ale jakos nie mam ochoty. Chyba czas zrobic filmik zobaczymy jaka bedzie zabawa na PK, moze jak sie odwarza oddac  :o to bedzie pvp. A tak BTW to ktory ty masz lvl dzieciaku? Czekam az mnie pocisniecie (hahahaha). Wyslijcie na mnie waszego pr0 ziomka Fenomena hahahaha. 

PS. A co do was to co expimy sobie w LoA i nagle patrzymy a tam party Offensiv i co po chwili na moscie pojawia sie FS nobles ktory zeskakuje. Powiedz mi kto tu kogo podpierdziela.

Pozdro
Halad pogromca Offensiv  :oops:
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 13, 2007, 12:08:57 am »
A wiec  drogi Haladirze :

1) Nie pisz do nas "ziomus" czy też "ziomusie" bo nie jesteśmy " gówniarzerią" spod klatki
2) Nie pytaj naszych klanowiczów ile maja lat?, twierdzac,że  jesteśmy niepełnoletni bo jak na razie to Ty się zachowujesz jak "małolat" z tym jeczeniem i płakaniem - po co w ogóle  te zaczepki . My Cie nie obrażamy a ty nas tak......
3) Myslisz, że jestes zajebisty i w ogóle  bo masz suba?  albo jakis  tam nieiwadomo skad sprzet lol
4) Widzisz cos poza  czubkiem swego nosa?
5) Aaaaaa i jeszcze jedno jak na mój gust masz ok.12 lat a przemawia za tym :
a) Twoja smieszna internetowa napinka - ktos majacy powyżej  12 lat wie, że internetowa napinka to wstyd
b) Smieszna i tragiczna próba "kozaczenia" - patrzcie co to nie ja........ zachowanie 10 latka grajacego na jakimś z "dupy" piracie usiłujacego zwróci uwage dorosłych (najbardziej mnie rozbił twój tekst "Mieliscie szczescie, że nie byłem na mainie"  lol smiech na sali)


P.S Mam nadzieję, że  gdy już staniesz  sie dorosłym czlowiekiem-mężczyzna który bedzie prezentował "jakiś poziom" to zrozumiesz, że twoje zachowanie z młodych lat było bynajmniej nie na miejscu. A teraz jak na razie mogę Ci tylko doradzic - pij mleko bedziesz wielki i badz grzeczny dla Mamy



  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2007, 12:35:18 am »
Every1 is afraid of big bad sws Halad !

* Halad hits u for 136
* U use CP potion, 200 CP's were restored
etc.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2007, 08:35:02 pm »
O.o jak dzieci i nubki :D Wyzywają się, płaczą. Tak tak. Cry me a river ...

A teraz koniec offtopu, to jest topic klanu czyli jest ich właśnością (tak jakby) i jakiekolwiek wjazdy tutaj na któregokolwiek (nieuzasadnione, rozumiem flame za flame ale bez przesady) z off i vice versa nie są tu tolerowane. Nie jestem tutaj modem, ale przypominam wam że nie jesteście tu sami.

EO offtop ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2007, 02:49:46 pm »
To ja moze skomentuje to i przestane pisac. No wiesz zimoku jestes cienki jak psie jajka (hehehe). A tak w ogóle czemu jestes Pomazaniec?? Wiesz ja wiem ze ci sie w glowce marze. A co do twoich punkotw to sie nie zgodze. zacząłem tutaj pisac o was bo chcialem ludziom wyjasnic jakie z was ofiary losu. Myslicie ze jestescie kozaki bo gracie na oficjalu znam duzo bardziej doswiadczonych graczy ktorzy graja na prywatach. Po za tym wy w ogóle nie potraficie walczyc pvp tyle razy prosilem zebyscie poszli to nie. Ja wiem ze trzesiecie gaciami. Wiesz moj klan juz jedno ally zniszczyl przyszedl czas na was sami wpadliscie wiec nie placzcie teraz i nie przepraszajcie bo to tak latwo wam nie ujdzie (a nawet jesli dogadacie sie z CL to itak bede was pekowal - spodobalo mi sie). A co do mojego SM to nie macie z nim szans wiec gl (chcieli byscie miec taki sprzet jak ja mam). A co do mojego wieku to chyba sie troche pomyliles bo sam bym zabardzo nie mugl oplacac gry jak bym mial 12 lat. I nie twierdze ze jestem lepszy bo mam suba (omg co za lama) sub to nic nadzwyczajnego. Ale wiesz jak bede "Hero" (to moze za jakies 3-4 miesiace) to w tedy bede sie szczycil (hehehe). No to kiedy ziomki sie ustawiamy naprawde nudzicie mnie juz tym ze sie boicie. Wy niby jestescie lepsi z tego co zrozumialem (hehehe).

Dobra znudzilo mi sie pisanie w tym temacie bo ostatnio nic nie robie tylko sie wymadrzam  :oops: ale to sie zmieni przepraszam was za to ziomki. Od dzis zaczne to juz sie wiecej nie powturzy

Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 14, 2007, 03:43:44 pm »
Dobra znudzilo mi sie pisanie w tym temacie bo ostatnio nic nie robie tylko sie wymadrzam  :oops: ale to sie zmieni przepraszam was za to ziomki. Od dzis zaczne to juz sie wiecej nie powturzy

No ok, wiecej juz tego nie powtÓrz "ziomek"


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 14, 2007, 04:41:40 pm »
O_O blokers wrócił z  osiedlowej piaskownicy  :oops:

No tak jak juz nie masz argumentów  to najlepiej czepnac się nicka (jak dorosniesz  to może kiedys  bedziesz chodził  do takiej szkoły gdzie Ci wyjasnią kim byli "Pomazancy"). Nie pisz mi o swoim za 3-4 miesiace Hero bo jak  się to stanie to nikt nie uzna, że na to zasłuzyles tylko, że  boter z Fusion jest hero ( i bedzie to  maksymalna porażka tej gry - kolejny boter Hero  :( ). nigdy nie pisałem, że sub to wielkie osiagniecie  :shock:. Podkresliłem tylko, że bardzo mnie rozbawiłes pisząc "Macie szczescie, że nie bylem na pierwszej klasie" (nie mogłem sie postrzymac ze smiechu wtedy). Co do pvp to pomyśl  jaką gracze "legit" maja przyjemnosc  walcząc z klanem który botuje, podpowiem Ci -----> 0 (zerowa). Dla mnie ludzie twego pokroju to "wielka pomyłka" w tej grze tak samo jak sportowcy ktorzy sa dyskwalfikowani z powodu dopingu. Chcecie pvp a nie potraficie wykoksac postaci, mam nadzieje, że kiedys ta gra stanie się bardziej "legit"  a "chwasty" jakim sa boterzy odejda w zapomnienie
A i nie pisz mi, że grasz w ta grę dla  ludzi i pvp bo mi rece opadną, nie umiesz  grac legalnie to idz  pogadaj z tymi znajomymi na "gg" a nie "leziesz" do pvp (albo idz sobie na pirata z rate x1000000- wtedy nie bedziesz musial prosic rodziców o kase na abonament)).
Wszystkich przepraszam za  mój flame i obiecuje, że juz nie bede pisał do tego "dzieciaka" z kompleksami

A żeby nie było, że mój post nic nie wniósł do tematu  to serdeczie zapraszam wszystkich do Offensive - sam jestem dosc nowym graczem na Hindemith i od poczatku członkiem klanu  Offensive i muszę stwierdzic , iz po pewnym czasie poszukiwania swojego miejsca na offie wreszcie znalazłem odpowiedni serwer i klan.



  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 14, 2007, 05:31:58 pm »
To ja moze skomentuje to i przestane pisac. No wiesz zimoku jestes cienki jak psie jajka (hehehe). A tak w ogóle czemu jestes Pomazaniec?? Wiesz ja wiem ze ci sie w glowce marze. A co do twoich punkotw to sie nie zgodze. zacząłem tutaj pisac o was bo chcialem ludziom wyjasnic jakie z was ofiary losu. Myslicie ze jestescie kozaki bo gracie na oficjalu znam duzo bardziej doswiadczonych graczy ktorzy graja na prywatach. Po za tym wy w ogóle nie potraficie walczyc pvp tyle razy prosilem zebyscie poszli to nie. Ja wiem ze trzesiecie gaciami. Wiesz moj klan juz jedno ally zniszczyl przyszedl czas na was sami wpadliscie wiec nie placzcie teraz i nie przepraszajcie bo to tak latwo wam nie ujdzie (a nawet jesli dogadacie sie z CL to itak bede was pekowal - spodobalo mi sie). A co do mojego SM to nie macie z nim szans wiec gl (chcieli byscie miec taki sprzet jak ja mam). A co do mojego wieku to chyba sie troche pomyliles bo sam bym zabardzo nie mugl oplacac gry jak bym mial 12 lat. I nie twierdze ze jestem lepszy bo mam suba (omg co za lama) sub to nic nadzwyczajnego. Ale wiesz jak bede "Hero" (to moze za jakies 3-4 miesiace) to w tedy bede sie szczycil (hehehe). No to kiedy ziomki sie ustawiamy naprawde nudzicie mnie juz tym ze sie boicie. Wy niby jestescie lepsi z tego co zrozumialem (hehehe).

Dobra znudzilo mi sie pisanie w tym temacie bo ostatnio nic nie robie tylko sie wymadrzam  :oops: ale to sie zmieni przepraszam was za to ziomki. Od dzis zaczne to juz sie wiecej nie powturzy


nie jestem w temacie ale szczerze powiem ze rzygac mi sie chcialo jak to przeczytalem, jak i wszystkie posty tego pana w tym topicu :/


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2007, 07:39:02 pm »
..sam jestem dosc nowym graczem na Hindemith i od poczatku członkiem klanu  Offensive i muszę stwierdzic , iz po pewnym czasie poszukiwania swojego miejsca na offie wreszcie znalazłem odpowiedni serwer i klan...

Jestem jeszcze młodszym graczem tego klanu i potwierdzam to co napisał Pomazaniec.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 14, 2007, 11:36:07 pm »
Wiecie co mnie wkurza na tym forum ? Że cholernie się ignoruje tutaj moderatorów. Nie mam tutaj władzy, a szkoda bo pare osób dostałoby po warnie za wjazdy na innych ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 14, 2007, 11:53:17 pm »
Wiecie co mnie wkurza na tym forum ? Że cholernie się ignoruje tutaj moderatorów. Nie mam tutaj władzy, a szkoda bo pare osób dostałoby po warnie za wjazdy na innych ...

jakos nie widze nic zlego w takiej wymianie zdan- chlopcy sie najnoramnie w swiecie nie lubia i raczej nie beda sie na sile rzucali w ramiona tylko po to aby nie dostac warna, ktory i tak w 99% przypadkow splywa jak po kaczce i absolutnie nikt sie takim czyms nie przejmuje.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2007, 01:00:22 am »
od czegoś jest takie coś jak PM ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 15, 2007, 01:34:03 am »
No brawo Dev,zaczynasz przyswajać istote bycia "władzą" na tym forum...

Żeby nie było totalnego offtopa.Ktoś tam napisał coś o forumowych napinaczach.Niech sobie poczyta posty dwóch baranków z klanu Offensive na tym forum.Dopiero wtedy niech wróci do tego tematu i udowodni mi że nie zachaczył o hipokryzje pisząc o napinaczach forumowych(i nie bronie bynajmniej Haladira bo on też "zabłysnął').

EOT.
[


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 15, 2007, 08:53:41 am »
Ja bym proponował wywalić cały ten flame, to jest ogłoszenie o rekrutacji i niech tak zostanie.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 15, 2007, 12:50:07 pm »
mam krotki i szybkie pytanko... dosc intensywnie rozwazam przejscie na offa,wiec czy przydalby sie wam w klanie koles grajacy postacia sadomaso (innymi slowy TK :P ) prosta odpowiedz tak czy nie :) a jak sie juz zdecyduje (w ciagu gora 2 tyg) na offa to przynajmniej bede wiedzial na czym stoje:)