Witaj
Gość

Wątek: [Phoenix] Offensive clan - rekrutacja  (Przeczytany 30435 razy)

  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 04, 2008, 02:27:23 pm »
Hinde>Luna
Zawsze i wszędzie
A szczególnie ekipa polaków która tam gra :)
hinde>luna chodzi o pvp ? nie to o co o pve rofl
SWARM


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 04, 2008, 02:34:30 pm »
o komjunity
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 04, 2008, 03:14:59 pm »
a komjunity to co? lepsze pod jaki wzgledem ze na tym famia 20h i nic z tego nie maja? Bo mi sie wydaje ze dobre komjunity to dobre w pvp ~~
SWARM


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 04, 2008, 03:20:26 pm »
Komjunity, to raczej to jak ludzie się zachowują a nie jak grają. Ale co do grania...chyba nie ma czego im zarzucac. Jeżeli grają legit, farmią wszystkie epic RB z wyjątkiem Valakasa i Zakena z tego co mi wiadomo, to napewno nie można ich nazwac non-factorami. A PvP to PvP. To jest inna polka...ale w tym, jakoś z tyłu chyba też nie są :))))
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 04, 2008, 03:35:02 pm »
90% ludzi inaczej zachowuje sie w grze, a inaczej na forum. Farma epikow bez mass pvp niema czym sie chwalic. Jak chcesz komunity oceniac po graniu legit to supreme >>>>>>>>>>> kazdy server retaila zawsze i wszedzie. Poziom pvp an hinde po frapsach ktore widzialem stwierdzam ze jest gorzej niz fatalny. Pozdro LOLHINDE
SWARM


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 04, 2008, 03:36:46 pm »
Ja ich akurat znam z Venta, czy jakoś super, hmm, mój znajomy poszedł na Hinde i nie narzeka.
HATE ME MOAR!


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 04, 2008, 05:48:10 pm »
Cytuj
Ja ich akurat znam z Venta, czy jakoś super, hmm, mój znajomy poszedł na Hinde i nie narzeka.

a moja ciocia poszła na epi i mówi że jest lepiej niż na retailu :) A co do pvp to napewno
hinde> luna atm


> właśnie 72 lvl wbiłem Oo<



« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 05:49:49 pm wysłana przez godhateluna »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 04, 2008, 05:55:26 pm »
> właśnie 72 lvl mi się wbił Oo<
/fixed


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 04, 2008, 08:21:00 pm »
a komjunity to co? lepsze pod jaki wzgledem ze na tym famia 20h i nic z tego nie maja? Bo mi sie wydaje ze dobre komjunity to dobre w pvp ~~
E misiek, to ze gramy legit nie znaczy ze jestesmy gorsi od Was, botow. Wlasciwie to jest na odwrot, bo nie jestesmy malymi pizdeczkami (jak wy) ktore cheatuja bo chca byc 'lepsi'. My sobie poprostu GRAMY, tak o- dla zabawy.
Zasady swoje mamy- cheatujesz- wylatujesz i tyle.

Co do pvp i farmienia- tak, farmimy sobie epickie bosy ale w 90% przypadkach musimy wyciąc enemy, wiec nie wypowiadaj sie o czyms jesli nie masz o tym pojecia....


Generalnie nie obchodzi mnie luna, wasze boty itd, jak dlamnie to juz failneliscie l2  :]
:O


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 04, 2008, 09:57:19 pm »
Buzzzzziiiii pix3lku Ty mój :heart:
HATE ME MOAR!


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 04, 2008, 11:11:33 pm »
Cytuj
E misiek, to ze gramy legit nie znaczy ze jestesmy gorsi od Was, botow. Wlasciwie to jest na odwrot, bo nie jestesmy malymi -_-'eczkami (jak wy) ktore cheatuja bo chca byc 'lepsi'. My sobie poprostu GRAMY, tak o- dla zabawy.
Zasady swoje mamy- cheatujesz- wylatujesz i tyle.

Co do pvp i farmienia- tak, farmimy sobie epickie bosy ale w 90% przypadkach musimy wyciąc enemy, wiec nie wypowiadaj sie o czyms jesli nie masz o tym pojecia....


Generalnie nie obchodzi mnie luna, wasze boty itd, jak dlamnie to juz failneliscie l2  :]

generalnie to smutna prawda jest taka że granie legit i nie używanie radarów nie jest trendy, jest wręcz synonimem faila na retku, wiemy bo to przerabialiśmy sami, wjebaliśmy się legit w wojnę od pierwszych dni z 500 ppl zerg który jest w grze 24/7 / bazuje na server transfers/ ebay/ radars musimy się dostosować żeby walczyć, uwierz mi że na nolife mode robię 1/3 expa co na bocie, to po co mam się męczyć. Próbowaliście na franzu się sprawdzić albo lunie? jak nie to raczej nie wiesz o jakiej grze mówię i jak wygląd wyścig szczurów na tego typu serwerach. Jakbyś spróbował na czymś swierzym zagrać to zobaczyłbyś co jest warte twoje legit i twój klan, tak żyjesz sobei na lolhinde, od grania na którym chyba każdy wolałby priwa:)



  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 05, 2008, 12:14:31 am »
Bo na hinde nie ma 80+ postaci ze swiecacym s grade?Co ty myslisz ze tu nie ma radarow i innego crapu?
To wszystko jest, na kazdym serwerze. Na 'pro' lunie i na lolhinde. Nie obchodzi nas co jest trendy a co nie, my sie gówna dotykamy i dajemy sobie rade...
'Zacznijmy jesc gowno, miliony móch nie moga sie mylic' <-- nie, jak dlamnie. dla ciebie- no coz- SMACZNEGO.

Po twoich prowokacjach tutaj widac jakiego butthurt'u doswiadczyles. FAIL boli :]
Serio koles, idz botuj sobie bo tylko do tego sie nadajesz.
:O


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 05, 2008, 12:47:07 am »
a komjunity to co? lepsze pod jaki wzgledem ze na tym famia 20h i nic z tego nie maja? Bo mi sie wydaje ze dobre komjunity to dobre w pvp ~~
E misiek, to ze gramy legit nie znaczy ze jestesmy gorsi od Was, botow. Wlasciwie to jest na odwrot, bo nie jestesmy malymi -_-'eczkami (jak wy) ktore cheatuja bo chca byc 'lepsi'. My sobie poprostu GRAMY, tak o- dla zabawy.
Zasady swoje mamy- cheatujesz- wylatujesz i tyle.

Co do pvp i farmienia- tak, farmimy sobie epickie bosy ale w 90% przypadkach musimy wyciąc enemy, wiec nie wypowiadaj sie o czyms jesli nie masz o tym pojecia....


Generalnie nie obchodzi mnie luna, wasze boty itd, jak dlamnie to juz failneliscie l2  :]

po 1 nie botuje po to zeby byc lepszy od jakiegos chlopaczka i pokazywac uber frapsy na forum jaki to jestem super bo wybotowalem postac na 78 i teraz jade wszystkich jak kupe gowna. Botuje bo po 1 chce uczestniczyc w 1 pvp o baiuma a nie siedziec pod kryszem i czekac az sie pojawi i patrzec jakie pvp maja ci boterzy. Po 2 juz mi sie przejadly te wszystkie lokacje na ktorych fajnie sie koxa i te same skill co pare lvli ktore znasz juz na pamiec ~~ Dlatego uzywam l2w.

btw gram legit wiecej niz kazdy ziomek od ciebie z clanu wiec pozdro :D
SWARM


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 05, 2008, 12:52:53 am »
a komjunity to co? lepsze pod jaki wzgledem ze na tym famia 20h i nic z tego nie maja? Bo mi sie wydaje ze dobre komjunity to dobre w pvp ~~
E misiek, to ze gramy legit nie znaczy ze jestesmy gorsi od Was, botow. Wlasciwie to jest na odwrot, bo nie jestesmy malymi -_-'eczkami (jak wy) ktore cheatuja bo chca byc 'lepsi'. My sobie poprostu GRAMY, tak o- dla zabawy.
Zasady swoje mamy- cheatujesz- wylatujesz i tyle.

Co do pvp i farmienia- tak, farmimy sobie epickie bosy ale w 90% przypadkach musimy wyciąc enemy, wiec nie wypowiadaj sie o czyms jesli nie masz o tym pojecia....


Generalnie nie obchodzi mnie luna, wasze boty itd, jak dlamnie to juz failneliscie l2  :]

po 1 nie botuje po to zeby byc lepszy od jakiegos chlopaczka i pokazywac uber frapsy na forum jaki to jestem super bo wybotowalem postac na 78 i teraz jade wszystkich jak kupe gowna. Botuje bo po 1 chce uczestniczyc w 1 pvp o baiuma a nie siedziec pod kryszem i czekac az sie pojawi i patrzec jakie pvp maja ci boterzy. Po 2 juz mi sie przejadly te wszystkie lokacje na ktorych fajnie sie koxa i te same skill co pare lvli ktore znasz juz na pamiec ~~ Dlatego uzywam l2w.

btw gram legit wiecej niz kazdy ziomek od ciebie z clanu wiec pozdro :D

jesli grasz wiecej legit niz oni to czemu na screenach z Offensive niema postaci 81/81 full draco full element? :P


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 05, 2008, 12:59:56 am »
/target mob /attack


legit is a serious business :oops:


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -2

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 05, 2008, 07:32:09 am »
argumenty zakompleksionych nonfactorow zawsze kladly mnie na cycki.
Nemo est casu bonus.


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:10:41 am »
ja nie mam kompleksow i nigdy nie mialem moze dlatego ze takich leszczy jak ty zawsze zjadalem :<
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2008, 10:16:32 am wysłana przez DeVa »
SWARM


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:41:52 am »
wtb bot configuration! plix plox :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:46:52 am »
A prepaida masz do Walkera ?
WTB 175% do 3rd sub @_@
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:03:33 am »
holly molly.. to walker nei jest za darmo...  :bag: :mrgreen:


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:09:51 am »
NIah
HATE ME MOAR!


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:10:50 am »
jeśli chcesz botować legit to 7$/month, jak nie to pozostaje cracked version.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:21:59 am »
botować legit

ale to fajnie brzmi :D :)


eeej to swarm to tacy bogacze i płaca jeszcze za walkera....  :?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:28:45 am »
Oni robią multiboxing nooo, leg0t
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:39:47 am »
botować legit

ale to fajnie brzmi :D :)


eeej to swarm to tacy bogacze i płaca jeszcze za walkera....  :?
ja za nic nie place i nie mam zamiaru za jakis programik placic rofl
SWARM