Witaj
Gość

Wątek: [Phoenix] Offensive clan - rekrutacja  (Przeczytany 30395 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2007, 01:08:36 pm »

Żeby nie było totalnego offtopa.Ktoś tam napisał coś o forumowych napinaczach.Niech sobie poczyta posty dwóch baranków z klanu Offensive na tym forum.Dopiero wtedy niech wróci do tego tematu i udowodni mi że nie zachaczył o hipokryzje pisząc o napinaczach forumowych(i nie bronie bynajmniej Haladira bo on też "zabłysnął').


Mysle ze chlopcy probowali wam cos powiedziec, a ze normalnie sie nie dalo to zrobili flame :)
Przynajmniej sie posmialismy z niektorych 'genialnych' rad forumowiczow.
I nie pisz ze to bylo zle- wprawdzie metoda byla kiepska, za to przeslanie dobre.

Cytuj
mam krotki i szybkie pytanko... dosc intensywnie rozwazam przejscie na offa,wiec czy przydalby sie wam w klanie koles grajacy postacia sadomaso (innymi slowy TK  ) prosta odpowiedz tak czy nie  a jak sie juz zdecyduje (w ciagu gora 2 tyg) na offa to przynajmniej bede wiedzial na czym stoje:)

Wiesz, kazda postac sie przydaje i jest dobra- jesli tylko potrafisz nią grac.
Jesli chodzi o rekrutacje to www.offensive.pl , strona wprawdzie w budowie ale w rekrutacji masz formularz. Wypelnij a odpowiedni ludzie odezwa sie do ciebie.:)

« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 01:10:08 pm wysłana przez arbiter_elegantiarum »


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 16, 2007, 09:06:50 am »
mam krotki i szybkie pytanko... dosc intensywnie rozwazam przejscie na offa,wiec czy przydalby sie wam w klanie koles grajacy postacia sadomaso (innymi slowy TK :P ) prosta odpowiedz tak czy nie :) a jak sie juz zdecyduje (w ciagu gora 2 tyg) na offa to przynajmniej bede wiedzial na czym stoje:)
kazda postac na wysokim levelu sie przydaje. jezeli zamierzasz grac ta postacia bez rerolla to luz nice. Zrob tak jak napisal przedmowca ...
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2007, 12:09:36 pm »
mam krotki i szybkie pytanko... dosc intensywnie rozwazam przejscie na offa,wiec czy przydalby sie wam w klanie koles grajacy postacia sadomaso (innymi slowy TK :P ) prosta odpowiedz tak czy nie :) a jak sie juz zdecyduje (w ciagu gora 2 tyg) na offa to przynajmniej bede wiedzial na czym stoje:)

Ej no tak jak Aelion napisal. Graj kim chcesz byleby gra ta postacia sprawiala Ci przyjemnosc i zebys nie zrobil rerolla ;] A u nas w klanie przyda sie kazdy tank, bo w koncu ktos musi przytankowac mighty Halad'a, ktory wjezdzajac sam sprawia ze cale party offensive sie kladzie, albo bsouje ;(


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 19, 2007, 12:53:39 pm »
coz,sws to taki uposledzony tk z upodobaniem do karaoke xD (to celowa prowokacja majaca na celu poczytanie flejmu w moim kierunku :P , nie zebym cos mial do sws'a ) a jak przejde na offa to wypelnie te wasza ankiete (mam dostac podwyzke wiec nic nie stoi na przeszkodzie) i wtedy sie zobaczy ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 20, 2007, 03:15:15 am »
ale SWS jest duzo ciekawszy od TK :P (co jakis czas musisz cos klikac a nie tylko /attack :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 20, 2007, 08:48:39 pm »
wwiecie co mnie najbardziej smieszy? ta walka i pisanie halada "my nie botujemy, jestesmy super uczciwi, to, co mamy sami sobie wypracowalismy" etc, a wystarczy poszukac filmikow z jego klanem w roli glownej, kiedy jada na botach;/ widac filmy, a jednak nikt im bana nie przywali i to jest najgorsze w oficjalu;/ nie ma sie co podniecac sprzetem, na ktory zarobiles klikajac na l2w albo innym programie i idac spokojnie do szkoly albo spac;/

http://files.filefront.com/NoCommentavi/;6280600;;/fileinfo.html

ps piszesz, ze nie kupujecie nic za realna kase? jak wam mozna wierzyc, skoro oszukujecie w sprawie botow?

ps2 zeby nie robic offtopa offensive oferujecie pomoc w placeniu abomanentu za gre?
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2007, 08:50:17 pm wysłana przez buddy »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 20, 2007, 11:05:48 pm »
Jaką pomoc masz na mysli?
Jesli o forme zaplaty, to mamy w klanie 2 gosci ktorzy zajmuja sie sprzedaza cdkeyow i prepaidow.


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 20, 2007, 11:48:42 pm »
taa i beda mi podrzucac keye za free?:p fajnie to ja ide do tego klanu

ps nie dawajcie mi warna xD to tylko zarty wszystcy offtopuja pzdr


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 21, 2007, 02:02:50 am »
czytanie ze zrozumieniem sie klania.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 03, 2007, 11:19:55 am »
No nie mogłem sie powstrzymac :P.


 :oops:

Pozdro
Halad

Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 03, 2007, 11:48:51 am »
ops! boty nas zabily, zdarza sie.
Niema to jak 15 letni dzieciak ktory tasuje se tym ze udalo mu sie wygrac ;]

Teraz wytlumacz mi dlaczego wychodzicie z klanu zeby koksac(czyt. botowac) suby? BOICIE SIE?

Screenow moich wklejal tu nie bede, bo moge sie powstrzymac, poza tym zabijanie botow nas nie podnieca ;]
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2007, 01:43:59 pm wysłana przez arbiter_elegantiarum »


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 03, 2007, 01:33:09 pm »
No bo wy nas nie zabijecie  :oops:

Screenow moich wklejal tu nie bede,

Ojejku bo zadnych nie masz ops....

poza tym zabijanie botow nas nie podnieca ;]

W tym momencie nie mam pytan. Czy wy kogos w ogóle zabijacie omg. A przepraszam wy botow nie tykacie (dla nich to caly server to boty) tylko oni sa 102% legit (smiech na sali)

Teraz wytlumacz mi dlaczego wychodzicie z klanu zeby koksac(czyt. botowac) suby? BOICIE SIE?

Czemu wychodzimy napewno nie z waszego powodu a taka malutka sprawa to napewno ja nigdy nie wyszedlem z klanu zeby koksowac. Dla mnie to nie ma znaczenia czy strace 0.5%.

A co do botowania to powiedz mi czemu staliscie jak glupki i nawet Bsoe nie uzywaliscie?? Ja bym np nie chcial stracic 4% n/c.

Pozdro
Halad

Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 03, 2007, 03:46:56 pm »
wow Halad, ale jesteś fajny mogę Cię dotknać?

@arbiter
z tym wiekiem chyba troche przesadziłeś, po jego postach dałbym mu hmm góra 12
League of Legends


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2007, 04:33:24 pm »
No zastanawiajcie sie nad moim wiekiem dalej. Wreszcie wescie sie do roboty bo na razie was 12 latek cisnie ostro. Wiec nie wiem 12 latek mam i potrafie o siebie tak zadbac ze sobie latam w czym mi sie podoba mam lvl i jestem pr0 jak moi ziomale z klanu. A tak do tego screena to zeby nie bylo smiechow to my nie szlismy po Offensiv tylko po divine ale przypadkowo byliscie tam wy ( o czywiscie jak bysmy mieli isc po was to wystarczyly by 4 osoby).



 

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2007, 02:55:37 am wysłana przez Haladir SwS »
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 04, 2007, 02:13:05 pm »
No zastanawiajcie sie nad moim wiekiem dalej. Wreszcie wescie sie do roboty bo na razie was 12 latek cisnie ostro. Wiec nie wiem 12 latek mam i potrafie o siebie tak zadbac ze sobie latam w czym mi sie podoba mam lvl i jestem pr0 jak moi ziomale z klanu. A tak do tego screena to zeby nie bylo smiechow to my nie szlismy po Offensiv tylko po divine ale przypadkowo byliscie tam wy ( o czywiscie jak bysmy mieli isc po was to wystarczyly by 4 osoby).



 



xixi fajnie to wyglada, jakbys sam pojechal nasze cale party. Szkoda, ze wpadlo was tam pelne party, a moze i wiecej osob, wiec nie kozakuj chlopcze, ze 9 postaciami na 76+ jedziecie kilku -70, ktorzy dodatkowo bija moby, bo to zaden wyczyn.

Masz, zebys nie zapomnial.



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 04, 2007, 03:12:09 pm »
cos mi sie nie chce wierzyc żeby sws z łukiem zabił rasowego łucznika, do tego PRa który jest najmocniejszy :P w ogóle nie wierze żeby kogokolwiek rozwalił bo to bzdura jest ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 04, 2007, 08:55:01 pm »
Sam jestes bzdura. SwS na full bufie potrafi zdzialadz wiecej z lukiem niz mag, obojetnie jaki. Dajmy przyklad ze mag wali po 300 SH po 350 a SwS z kryta z full bufie po 1400 do 1900 w magow. A dorzucic Valora (skill herow) to w lucznikow wali kryty po 1900 wiec SwS potrafi bardzo duzo zdzialac.PR wcale nie jest najmocniejszy bo HE jest mocniejszy i potrafi wiecej wytrzymac. PR wali tylko mocniejsze krytyki. SwS 1v1 z PR wygrywa, oczywiscie z luku bijac bo innej opcji nie ma. SwS kazdego lucznika pokona tak samo BD i inne klasy z Rutem. Widze ze ty bardzo malo wiesz o L2.

Pozdro
Halad
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 04, 2007, 09:34:02 pm »
na skilach hero to glad cie bedzie bił po 3-4k ze skili a ty go po 100 ...

PR jest najmocniejszy bo 1) ma najwięcej STR, 2) ma hexa. Mało Hp rekopensuje mu power brake i drainy ...
HE jest dla cieniasów, PR tzrema umieć grać i mieć tą pasję ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 05, 2007, 09:00:03 am »
Sam jestes bzdura. SwS na full bufie potrafi zdzialadz wiecej z lukiem niz mag, obojetnie jaki. Dajmy przyklad ze mag wali po 300 SH po 350 a SwS z kryta z full bufie po 1400 do 1900 w magow. A dorzucic Valora (skill herow) to w lucznikow wali kryty po 1900 wiec SwS potrafi bardzo duzo zdzialac.PR wcale nie jest najmocniejszy bo HE jest mocniejszy i potrafi wiecej wytrzymac. PR wali tylko mocniejsze krytyki. SwS 1v1 z PR wygrywa, oczywiscie z luku bijac bo innej opcji nie ma. SwS kazdego lucznika pokona tak samo BD i inne klasy z Rutem. Widze ze ty bardzo malo wiesz o L2.

Pozdro
Halad

Ale co to ma za znaczenie skoro ty poprostu dobiles kogos z tego łuku ? Wjechalo was 2-3 razy wiecej i rozstrzelaliscie nas jak kaczki zanim ktokolwiek z nas zdazyl sie sflagowac bo bilismy moby ;] A ty mi tu gadasz jak sws kara ;o


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 05, 2007, 09:16:19 am »
A najbardziej rozwalają mnie teksty typu "macie przejebane" lol

gdzie te dzieci sie rodzą...


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 05, 2007, 12:34:54 pm »
gdzie te dzieci sie rodzą...
takie głąby to tylko w kapuście  :P
[OldBoyz] Aelia - Aeore Healer


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 05, 2007, 02:48:27 pm »
Halad zamknij ryyja ok? Co z tego że pojachałeś Sws wszystkich?

Cytuj
Widze ze ty bardzo malo wiesz o L2

A może na odwrót? Jak jesteś taki pro zachowuj się przynajmniej tak. A nie bluzgasz klan Offensive.
Chcą to niech prowadzą klan jak się to nie podoba to idź powiedz NcSofcie że ci się to nie podoba lub zmień server.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 05, 2007, 06:12:02 pm »
Tak jak powiedzialem ze "maja -_-" i tak jest :P. A co do Ciebie Maślan nie zamkne ryja tylko jeszcze bardziej bede ich cisnoł. Nistety to tylko gra i naprawde zajefajnie sie ich ciska :D. A na dodatek oni nas nie ruszaja bo sa 102% legit a ja nie (tak przynajmniej oni twierdza).

Pshepyoor w ostatnim poscie nie powiedzialem że was wszystkich pojechalem tylko (tym razem zabrakło szczescia :P). Oczywiscie ze jak bym sam sie wladowal na 9 osob to bym dostal i to ostro (no chyba ze by mialy 60 lvl). Ale to sobie przebieglismy po pagans bo niby bylo 9 osobowe party FS'a wiec pobieglismy i was tam spotkalismy :P (przepraszam ze nas tylu bylo nastepnym razem bedzie nas mniej, naprawde bardzo mi przykro z tego powodu).

Pozdro
Przepraszajacy Halad :P
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 05, 2007, 06:14:23 pm »
Panie SwSie, ale przecież były filmy z botowania waszego klanu, więc dlaczego piszesz:
Cytuj
oni nas nie ruszaja bo sa 102% legit a ja nie (tak przynajmniej oni twierdza)
...jakby to podlegało jakiejkolwiek wątpliwości od momentu jak był o botowaniu u was film :?:
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: [Hindemith] Offensive clan - rekrutacja
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 05, 2007, 07:05:22 pm »
No nie wiem na tym filmiku bylo 9 osob i zadna z nich nie jest na screenie wiec lol. Sory ze tak pisze ale to robi sie troche nudne i hamskie z mojej strony ze pisze w tym temacie :P (przepraszam). Zaloze nowy co wy na to :D. A te posty mozna przenies do tamtego albo cos w tym rodzaju bo to spam sie zrobil (przepraszam). W tym temacie co zaloze bedzie mozna sobie nawrzucac :D

Pozdro
Halad
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D