Witaj
Gość

Wątek: Open Beta!  (Przeczytany 21818 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Open Beta!
« dnia: Wrzesień 03, 2009, 09:11:32 pm »
No i od 6.09 do 13.09 możemy pograć w Aion'a ale musimy zdobyć (najlepiej kupić za 15 zł [jak ja]) keya na pre-order. Dzięki temu, pogramy sobie przed startem. A 18-19 wejdziemy do gry zrobić sobie postać (generalnie zająć nick :P). No i to takie info. Zapraszam na Open Bete!

//Sebal: Zamykam, a powód chyba wiadomy :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 09:53:01 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2009, 09:31:38 pm »
Czyli jednak prawda z tym wałkiem że ta "open beta" to nie open beta? :D I trzeba mieć klucz?




  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2009, 09:33:28 pm »
ncsoft wypuścił 5k kluczy, kto się załapał, ten się załapał :D
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2009, 09:39:10 pm »
Dokładnie.

http://forum.aionworld.pl/index.php

Wchodzić tutaj i spamować a nie >.>
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2009, 09:52:46 pm »
Przedupcone :P wczoraj chyba zabrakło kluczy :D ale kumpel kupuje beta key-a to sobie zlukam u niego tego Rangera




  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2009, 10:27:39 pm »
jesli teraz przed open beta zakupie kluczyk z gram.pl (preorder pack) to bede mogl popykac w OB czy dopiero na headstart sie zalapie?  :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2009, 07:26:20 am »
możesz popykać w ob.
I'm offline.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2009, 01:50:11 am »
Pierwsze moje wrażenia z gry w Aiona: pve może być fajne :D
Ogólnie gra jest dopracowana w szczegółach i dopieszczona, warriorem gra się fajnie, nawet mając te 4 skille na krzyż trzeba uważać i pilnować kiedy ich użyć (a nie tylko klikanie assist) i już na początku wyraźnie widać różnicę w wytrzymałości, weźmie więcej na klatę niż scout czy priest. Questy typowe przynieś podaj, ale co można chcieć na ~10 lvlu, przynajmniej niektóre teksty NPC są zabawne.
Jeśli na 30 lvlu wrażenia będą nadal tak samo dobre (zwłaszcza ciekawi mnie Abyss) to chyba bb l2:)
Aion jest pierwszym nie-l2 mmo, które nie odrzuciło mnie na etapie poznawania interfejsu. Kiedy podstawowe czyności (począwszy od napisania czegoś na czacie) staną sie naturalne i można się skupić na samej grze, to widać niestety jak biedny jest gameplay L2 :]
Trochę zawiodła mnie grafika, po screenach spodziewałem się, że bedzie lepiej. No i sztampowe lasy i łąki nie do odróżnienia od podobnych w WoW, LOTRO czy WAR - ale to w końcu tylko startowe lokacje, mam nadzieję, że później będzie lepiej.



:P



  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2009, 08:25:02 am »
A dlaczego ja się nie mogę zalogować :< why! why! why!!
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2009, 03:47:36 pm »
Falcon ten screen jest z max detali na grafice?  I drugie pytanie, napieprzałeś się już?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 03:49:23 pm wysłana przez Elenestir »




  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2009, 03:50:18 pm »
http://i30.tinypic.com/2nuhykn.jpg

Mój screen który według mnie jest najładniejszy ^^. <3 Elyos.

A PvE jest na prawdę dobre. Tyr, widziałem iż pisałeś, że zalogować się możesz także nie pytam :).
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2009, 04:11:41 pm »
Ehhh samo pve pve :P a co z pvp? :D napieprzaliście się już? Jak to wygląda wizualnie i na wasze odczucia, jak to wy sterujecie postacią?




  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2009, 04:42:11 pm »
na triale pewnie nie ma co liczyc w najblizszym czasie? w ciemno ponad 150zl nie chce mi sie wydawac


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2009, 05:07:03 pm »
Mogłeś 15 zł i miałbyś keya na pre bete :).
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2009, 07:56:48 pm »
Nom mi też się nie chce za bardzo wydawać 150zł w ciemno ^^ A w ogóle to jest jakoś dziwnie zrobione te cd-keye mają być ponoć strasznie drogie :D nie wiem jak to będzie ze mną na Aion, ale przetestuję sobie u kumpla ;)




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2009, 09:47:36 pm »
Ehhh samo pve pve :P a co z pvp? :D napieprzaliście się już? Jak to wygląda wizualnie i na wasze odczucia, jak to wy sterujecie postacią?

pvp najwcześniej od 25lvl kiedy uzyskuje się dostęp do abyss zone, wspólna strefa na exp dla wszystkich do 50lvl.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 09:51:38 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 07, 2009, 10:14:02 pm »
A ze swoją rasą nie można się lać? Błagam jak powiecie że nie można to się załamie :((

Edit. Monte dużo osób od was z ally idzie na Aion-a? Bo widzę zbesta, on jeszcze gra czy mu drugą postać też zbanowali?




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2009, 10:18:37 pm »
A ze swoją rasą nie można się lać? Błagam jak powiecie że nie można to się załamie :((

Edit. Monte dużo osób od was z ally idzie na Aion-a? Bo widzę zbesta, on jeszcze gra czy mu drugą postać też zbanowali?

nie nie można, pvp podobne jak w wow z tym ze dochodzą jeszcze siege o fortece, bitwy o rb.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2009, 10:42:02 pm »
dało się rano wbić, ale teraz :}
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2009, 12:08:56 am »
ale jak ogolne pierwsze odczucia tych co testują?
 bedzie cos z tego czy raczej zostanie po niej tylko .. dobre pierwsze wrażenie?

A ze swoją rasą nie można się lać? Błagam jak powiecie że nie można to się załamie :((

Edit. Monte dużo osób od was z ally idzie na Aion-a? Bo widzę zbesta, on jeszcze gra czy mu drugą postać też zbanowali?


Caly myk (historia?) Aiona to z tego co sie orientuje walka tych bialaskow z murzynkami, wiec troche dziwnie by bylo jak jakas rewolucja w teamach.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2009, 10:45:58 am »
ale jak ogolne pierwsze odczucia tych co testują?
 bedzie cos z tego czy raczej zostanie po niej tylko .. dobre pierwsze wrażenie?


Wczoraj wbiłem 10 lvl... na 90% jak dla mnie to będzie koniec L2.
Gra jest zupełnie inna niż L2 a jednocześnie podobna. 
Zacznę od stwierdzenia, że jeśli chodzi o pve to ja w sumie lubię grind oparty na biciu mobków. Denerwują mnie questy takie jak były w LOTRO (również wowopodobne MMO w które trochę pograłem): idź na drugi koniec mapy, 10 minut szukaj obozowiska niedobrych krasnoludków, zabij 2 moby i biegnij z powrotem 100 kilometrów do NPC. Problem z L2 polega na tym, że bicie mobów... no cóź, można je zautomatyzować przy pomocy prostego urzadzenia i nie łamac przy tym EULA. Ogólnie jest nudne.
W Aion wygląda to tak, że zgarniasz wszystkie questy od NPC w wiosce czy obozowisku, idziesz na spota, bijesz wszystko co się rusza, aż masz uzbierane itemki (w sumie 15 minut do godziny bicia w lokacjach 1-10 lvl) i wracasz oddać questy. Czyli gracze L2 się odnajdą.
A co jest innego niż w L2?
-chain skille, counter skille, bonusy do statystyk zależne od kierunku w którym sie poruszasz, dosyć silne moby już na początku gry (to co będzie na dalszych levelach) . Ogólnie fajnie się bije :) PVE w party przypomina grę na konsolę w trybie cooperation i powiem szczerze, w L2 dawno nie miałem tyle funu (PVP ani PVE) co podczas tych 10 leveli w Aionie.
-Chanelle. Wiadomo, beta jest zatłoczona na starcie, 5 osób biega do jednego moba. Ale ostatni kanał okazał się pusty i mieliśmy wszystkie moby dla siebie :D To oznacza, że boty nawet jak będą, to nie będa takim problemem.
(Swoją drogą nie wiem, co by miało dać botowanie w Aionie. Nie ma powtarzalnych questów, a na questach expi się jakieś 15-20 razy szybciej niż farmiąc moby)
-Ulepszanie ekwipunku. Możliwość spalenia broni przy OE czy faila craftu to element l2 z jednej strony znienawidzony, z drugiej przyczyniający się do atrakcyjności gry (ach te emocje^^).  Tylko praktyka jest taka, że mało kto, oprócz ebayerów i botów bawi się w duże OE sprzętu A czy S.
W Aionie nie palisz ekwipunku przy failu (czyli nie zniszczysz sobie gry, jak w L2, gdzie dla wielu spalenie broni czy armoru S oznaczałoby quit), tylko albo masz -1 OE albo tracisz wszystkie mana stony które wcześniej wbileś. Emocje są (np. jak straciłem 2 manastony block +12 wbijając trzeci ^^) ale nie ma frustracji. Poza tym success rate jest wyższy niż w l2 i raczej nie będzie sytuacji, że ktoś zaliczy w czymś 10 faili pod rząd (co w L2 zdarza się i wcale fajne nie jest),
-Auction Hall: wreszcie będę mógł grać na rynku bez poświęceń w RL (komp odpalony 24h i/lub dwa opłacone konta L2 tylko po to, żeby sprzedać jakiś trash to obiektywnie paranoja... ale to właśnie jest L2)
-Super zrobiony quest na zmianę profesji. trzeba zobaczyć samemu.
-Z lokacji startowej (całkiem zwyczajnej i niezbyt efektownej), po skończonym queście przemieszczasz się do miasta, które jest pięć razy takie jak Giran. Mam nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo twórców gry w kwestii fabuły, i będzie więcej równie epickich momentów.
-customizacja postaci. Ja moją tworzyłem jakieś 15 minut. Imo to duży plus, ale oczywiście nie każdy zwraca uwagę na takie rzeczy.
-PVP frakcja vs frakcja. Na początku dla gracza L2 może się to wydawać minusem. Ale gra jest tak zrobiona, że gracze z twojej frakcji nie mogą ci w niczym przeszkodzić (zawsze możesz zmienić channel) natomiast co do samego pvp... nie byłem jeszcze w abyss ale widzę to tak: czy lepiej mieć constant siege zone (abyss) i mnóstwo celów do zdjęcia (które nawet jak botowały, to nic im to botowanie nie pomogło), czy jak w L2 obecnie -  godzinę biegać po spotach, nikogo nie znaleźć a jak już się znajdzie to BSOE i wrócą z zergiem (Teon, Vestoniceans clan, 18 vs 4^^ ), albo być przeganianym w tą i z powrotem przez X i ITT, z którymi żadnej konkurencji nawiązać się nie da.
-PVP w L2 jako takie: jeśli grasz odpowiednią klasą, F1, F2, F3 dead. Jeśli nie - sprzedaj samochód, telewizor, kup itemy i uzyskasz ten sam efekt. Doprawdy fascynujące^^
-Kolega z L2 zdał mi takie pytanie: Czy chcesz do śmierci tłuc te same moby na HB i być popychadłem dla X i ITT, czy chcesz spróbować czegoś nowego, w grze, gdzie boty nie będą dawały przewagi, a opanowanie postaci i build tak. Chyba domyślacie się, jak sobie odpowiedziałem na to pytanie :)

Więcej screenów wrzucę wieczorem ;)



Gdzie się kupuje te itemki do mana treatment i herb treatment?

Cytat: Elenestir
Ehhh samo pve pve Razz a co z pvp? Very Happy napieprzaliście się już? Jak to wygląda wizualnie i na wasze odczucia, jak to wy sterujecie postacią?

Jedynie duele z chanterem :) Na tym lvlu templar nie ma szans:P Ale jak mi dobrze pójdzie to chanter pod koniec walki prawie nie ma MP i ma jakieś pół HP. A wiem, że jakby się wypłukał całkiem z MP to by zdechł:P

Ogólnie, to na razie mam chain po którym mogę użyć albo skilla który zadaje duży damage, albo skilla który dodaje do defa. Użycie tego drugiego, po czym użycie skilla, który polega na tym że postać osłania się tarczą i zrobienie kilku kroków do tyłu daje całkiem dużą szansę na aktywację countera który zadaje dmg i stunuje przeciwnika (countery nie odpalają się z automatu jak w L2, tylko trzeba ich użyć, są to active skile).
Do tego jeszcze dochodzą różne reuse skilli, a chodzi o to, żeby tak wymierzyć z tymi reuse, żeby odpalać skille w kombinacjach:) Ogólnie "button mashing" sie nie sprawdza :)

//Sebal: Nie pisz double postów ok?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 03:18:57 pm wysłana przez Sebal »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2009, 12:21:07 pm »

Gdzie się kupuje te itemki do mana treatment i herb treatment?

w głównym mieście ale nie pamiętam u którego npc.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2009, 02:51:15 pm »
maly update falconek. W pozniejszym etapie gry jest wiele powtarzalnych questow na itemy, ale naszczescie przewaznie trzeba zabic kilkanascie mobow i oddac q za coina i tak w kolko wiec nie dla makr. Druga sprawa to channely koncza sie z 20 lvlem mozna jeszcze na wyspie brushonin lub theodomos (jakos tak) pociagnac do 25 od biedy, ale pozniej juz ladujesz albo abyss albo tereny z riftami i nie ma channeli. Kolo 40 lvlu mozna znow wrocic na ta wspomniana wyspe, ale nie wiem jak duzo tam jest questow bo to lokacja 1.5 wiec nowa dla nas. Co do mobow to poczekaj na elitki kolo 18-20 lvlu w wiosce kralli lub mau :). To jest dopiero frajda. Fani aoe z l2 beda zrozpaczeni :).

Co do ah to standard w normalnych grach :).

Odelle do treatmentow kupuje sie u kazdego general store sprzedawcy i jest taki w kazdej miejscowosci ktora ma teleportera/flight teleportera i/lub obelisk.






  • Wiadomości: 176

  • Pochwał: 1

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 08, 2009, 04:38:17 pm »
pvp najwcześniej od 25lvl kiedy uzyskuje się dostęp do abyss zone, wspólna strefa na exp dla wszystkich do 50lvl.


nope, kolo 20 lvl sa dwa lub trzy q polegajace na inflirtacji wrogich terenow (z tego co pamietam w nagrode dostaje sie blue itemy) + pvp podczas expienia kiedy to wroga rasa najezdza nas

Razem z kumplami gralismy na chinskim offie, jednak wiekszosc z nas po wbiciu ~~30lvl odpuscila. PvP w abyssie troche nas rozczarowalo, mnostwo botow. Przeciwnik unikajacy pvp lub w przypadku podjecia walki najczesciej uciekal odlatujac w sina dal. Jednak nie bralismy udzialu w mass pvp (45+ chinskie boty mialby powbijane  :D) wiec ominela nas najwieksza zabawa.

PS. Lot pomiedzy dwoma miastami > all


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Open Beta!
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2009, 04:42:06 pm »
pytanko: czy aion automatycznie zapisuje sshoty l2like aka po prnt scr do folderu system (czy okolic)?
I'm offline.