Witaj
Gość

Wątek: Kontra na paladyna  (Przeczytany 6379 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 28, 2013, 12:53:36 pm »
Strasznie ciężko się z tobą dyskutuje na takie tematy, jakie argumenty? przecież ci napisałem ze da ma to samo co palek(judge+agro na -p def) +wiecej bo ma tarcze która odbija skille i sam sobie mozesz wjebać dodatkowy dmg, ma wystarczająco dużo p defa żeby zdarzyć wycancelowac cie przez calą walke, no chyba ze masz zamiar podchodzić walić judge+tarcze i uciekać, tak to pewnie swietna taktyka tylko jednak myśle ze na DA mało się zda:)
ale w tym przypadku Twoj argument ma sie nijak do tematu, bo to po prostu nic nie daje HK, pal zrobi outheal i do widzenia. uwierz, ta taktyka sie sprawdza, a Ty prawdopodobnie nie wiesz jaki dmg robi tribunal +30 power (bo zakladam ze zdecydowana wiekszosc bierze modify critical). agro + patience (ktory sie bardzo czesto odpala) + debuff z tribunala i masz co 3 sekundy 700 dmg na twarz, 1.4k przy krytyku, do tego shield strike ~600dmg, jesli przezyjesz tak 6 minut to chyba masz vorpala +10, bron z health i +5con


ok czyli tribunal +30 power jest gorszy niz judge +30?
hk tez ma patienca, tez ma agro, wiec tez robi dmg. A w cvzasie grdy pal bedzie robil sacri to hk bedzie go lał w morde. Podobnie jak hk bedzie divinowal to pal bedzie go lat w morde. Twoj argument ze pla bije mocniej ze skilla jest inwalidą

pk (bynajmniej z moim setupem) z talizmanami ma na oli 243 speeda, chcesz powiedziec ze slh ma wiecej?

a palladyn ma blinka zeby dogonic slh? i czy jego root wchodzi zawaliscie jezeli nie bedzie mial baiuma i aq?
bo z tymi epikami to mu gwaltownie spada m def o czym mowiles ze lepiej miec vorpale +++.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 12:57:17 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 28, 2013, 01:20:31 pm »
Dokladnie tak:) albo masz epiki i wyrywasz przeogromne bułki na ryj albo bez epicków i ani nie zrootujesz takiego ścierwa a chyba zapomnialeś ze slh ma blinka+detarget spam z duzym jebnieciem no i slh, w czasie kiedy ty sie bedziesz rbuffowal bedziesz wyrywał ciągle buły, myślisz ze slh wtedy sie schowa i pozwoli ci się zrebuffować?

I nigdzie nie powiedzialem ze sfarmiony SLH wygrywa z palem bo tamten nie jest sfarmiony:X jeśli mówie coś o jakiejś postaci to zakładam ze tamta też jest sfarmiona, przestań mi cokolwiek insynuować teraz...

Cytuj
tak graja tylko (z wlasnego doswiadczenia) low slh i gdy trafie na takiego, to walka trwa zazwyczaj kilkanascie sekund. ogarniety slh w zyciu nie zaatakuje fenixa, zeby nie zabic sie samemu, dopoki nie jest pewny ze sdm jest na cooldownie. jedyne co robia, to uzywaja na niego lsa, ktory nie ma wielkiego landrate i ktorego mozesz sobie odbic
Co za bzdura, oczywiście ze sfarmiony SLH z epikami bedzie mógł ładnie feniksa kontrolować ls-em, ba nawet może się pokusić o zrótowanie kiedy ty bedziesz na ud/we, a co do zaganiania to nie bądz śmieszny, kiedy tylko wylecisz z twoim wannabe cap speedem to dostajesz takie bułki na ryj ze jeśli się nie schowasz/spalisz ud/sdm, co do speeda kurczaka spokojnie można nim wyciagnąć ładny:) forteca+dye dex+vorpal light który daje 3% speeda+2 dexa etc etc...

Ciągle sugerujesz mi cokolwiek na podstawie naoglądania się filmików, kużwa jakich filmików...kolejną bzdurą jest wytykanie mi z tym paladynem, człowieku ja moge ci to samo zarzucić ze nigdy nie widzialeś dobrego slh, rozumiesz ze takie gadanie jest bezsensowne? jeśli oceniamy 2 postacie to nie na podstawie skilla ludzi(jeśli tak to zakladamy ze oboje są na takim samym poziomie) tylko na podstawie jak jedna postac counteruje drugą, ciągle mi piszesz o przykrywaniu buffków OK, iron shield jest tylko na 1 przykrycie bo ma za dlugie cd, nie dasz deflekta więc tracisz już jednego buffka, potem dochodzi majety+combat aura+deflet magic i cos jeszcze?(za dluga przerwa od h5 i czasem moge zapomnieć) jeśli myslisz ze slh rzadko kradnie po 5 buffów na oly to śmiech na sali, nie porównuj oficjalnych plików l2 h5 do wannabe pts h5, spokojnie nie raz się przebijałem przez resist z AI+ToL


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 28, 2013, 01:27:26 pm »

ale w tym przypadku Twoj argument ma sie nijak do tematu, bo to po prostu nic nie daje HK, pal zrobi outheal i do widzenia. uwierz, ta taktyka sie sprawdza, a Ty prawdopodobnie nie wiesz jaki dmg robi tribunal +30 power (bo zakladam ze zdecydowana wiekszosc bierze modify critical). agro + patience (ktory sie bardzo czesto odpala) + debuff z tribunala i masz co 3 sekundy 700 dmg na twarz, 1.4k przy krytyku, do tego shield strike ~600dmg, jesli przezyjesz tak 6 minut to chyba masz vorpala +10, bron z health i +5con
Tyle mi starcza, by wiedzieć, żeby Cię nie słuchać.



tak graja tylko (z wlasnego doswiadczenia) low slh i gdy trafie na takiego, to walka trwa zazwyczaj kilkanascie sekund. ogarniety slh w zyciu nie zaatakuje fenixa, zeby nie zabic sie samemu, dopoki nie jest pewny ze sdm jest na cooldownie. jedyne co robia, to uzywaja na niego lsa, ktory nie ma wielkiego landrate i ktorego mozesz sobie odbic

Ogarnięty slh jest w stanie zabić fenixa w 20 sekund, bo widzi jak tank rzuca sdm.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 28, 2013, 02:37:42 pm »
kolejny wall of text incoming, skoro nie macie wyobrazni...
ok czyli tribunal +30 power jest gorszy niz judge +30?
hk tez ma patienca, tez ma agro, wiec tez robi dmg. A w cvzasie grdy pal bedzie robil sacri to hk bedzie go lał w morde. Podobnie jak hk bedzie divinowal to pal bedzie go lat w morde. Twoj argument ze pla bije mocniej ze skilla jest inwalidą
nie zrozumiales sensu wypowiedzi
po pierwsze, DA nie bedzie mial nawet czasu na robienie czegokolwiek po pozbyciu sie ud niz divine heal, zrozumcie ze dmg spamowany z tych 2 skilli jest zbyt duzy
po drugie, nigdzie nie napisalem ze pal bije mocniej ze skilli, nie wiem gdzie to wyczytales
po trzecie, jak juz mowilem dmg HK jest nieistotny, bo on nie ma mozliwosci wytrzymac tych 6 minut bez wyjatkowego szczescia, trudno i darmo
a palladyn ma blinka zeby dogonic slh? i czy jego root wchodzi zawaliscie jezeli nie bedzie mial baiuma i aq?
bo z tymi epikami to mu gwaltownie spada m def o czym mowiles ze lepiej miec vorpale +++.
pk nie musi gonic slh, wystarczy ze slh nie ucieknie, buly z luku na aggro leca po 1.5k+w tego papiera
z epikow zakladasz tylko aq i baiuma, co jest idealnym rozwiazaniem, bo jak zapewne wiesz roznica w mdefie miedzy ringami (przykladowo epickimi a vorpalami) jest znikoma, w porownaniu do tego co widac w przypadku kolczykow i naszyjnika. ponadto latwo jest zrobic dobry oe aq

Dokladnie tak:) albo masz epiki i wyrywasz przeogromne bułki na ryj albo bez epicków i ani nie zrootujesz takiego ścierwa a chyba zapomnialeś ze slh ma blinka+detarget spam z duzym jebnieciem no i slh, w czasie kiedy ty sie bedziesz rbuffowal bedziesz wyrywał ciągle buły, myślisz ze slh wtedy sie schowa i pozwoli ci się zrebuffować?
patrz wyzej, myslalem ze nie bede musial tlumaczyc tak oczywistej rzeczy, ale coz
caly czas patrzysz z perpektywy, ze slh ma przewage. niestety jest zupelnie na odwrot. rebuff to nie jest zaden problem, szczegolnie ze to slh bedzie pod presja
Co za bzdura, oczywiście ze sfarmiony SLH z epikami bedzie mógł ładnie feniksa kontrolować ls-em, ba nawet może się pokusić o zrótowanie kiedy ty bedziesz na ud/we, a co do zaganiania to nie bądz śmieszny, kiedy tylko wylecisz z twoim wannabe cap speedem to dostajesz takie bułki na ryj ze jeśli się nie schowasz/spalisz ud/sdm, co do speeda kurczaka spokojnie można nim wyciagnąć ładny:) forteca+dye dex+vorpal light który daje 3% speeda+2 dexa etc etc...
naprawde ciezko jest mi wyobrazic sobie z kim Ty grasz po przeczytaniu tego
1.ladne kontrolowanie fenixa lsem (przy czym land rate dostajesz tylko z fryty, a bazowy jest badziewny)
2. Ty chcesz isc na wymiane z czyms co ma 3.5k mdefa, prawie cap speeda i bije Cie po 1.5k z dystansu? zmien serwer albo enemy
3.wyciagasz ~20-25 speeda mniej, wiec bez ciaglego uciekania jestes martwy w kilkanascie sekund, jak odpalisz ud to on odpali swoje i nic mu nie zrobisz
Ciągle sugerujesz mi cokolwiek na podstawie naoglądania się filmików, kużwa jakich filmików...kolejną bzdurą jest wytykanie mi z tym paladynem, człowieku ja moge ci to samo zarzucić ze nigdy nie widzialeś dobrego slh, rozumiesz ze takie gadanie jest bezsensowne? jeśli oceniamy 2 postacie to nie na podstawie skilla ludzi(jeśli tak to zakladamy ze oboje są na takim samym poziomie) tylko na podstawie jak jedna postac counteruje drugą, ciągle mi piszesz o przykrywaniu buffków OK, iron shield jest tylko na 1 przykrycie bo ma za dlugie cd, nie dasz deflekta więc tracisz już jednego buffka, potem dochodzi majety+combat aura+deflet magic i cos jeszcze?(za dluga przerwa od h5 i czasem moge zapomnieć) jeśli myslisz ze slh rzadko kradnie po 5 buffów na oly to śmiech na sali, nie porównuj oficjalnych plików l2 h5 do wannabe pts h5, spokojnie nie raz się przebijałem przez resist z AI+ToL
selfowned x2, nie dosc ze na filmiku ktorym mi wyslales armored sciaga od 1 do 4 buffow, chyba nawet raz nie zdjal 5, to jeszcze piszesz ze masz dluga przerwe od h5. moze lepiej czas zaczac, zamiast pisac herezje?
i wybacz ze ciagle sugeruje ze grales z low enemy, ale tak to wyglada z mojej strony. Twoje taktyki i argumenty sa takie a nie inne, bo pk z ktorymi grales nie wiedzieli co robic, mieli zle setupy, certy czy po prostu brak skilla. tak wlasnie jest i zgadzam sie z Toba, bo z wlasnych obserwacji moge powiedziec, ze 90% paladynow grac po prostu nie umie, a 9% (hero) jest srednia. ale stacked topowego paladyna po prostu nie ubijesz bez wielkiej dozy szczescia
Tyle mi starcza, by wiedzieć, żeby Cię nie słuchać.
chcesz mi powiedziec, ze robiles na tribunalu modify critical?
Ogarnięty slh jest w stanie zabić fenixa w 20 sekund, bo widzi jak tank rzuca sdm.
a gdy tank NIE rzuca smd, bo NIE musi, to co wtedy?
btw ubijanie fenixa w 20 sekund, agro, chalenge of fate, 13k hp i 2.3k mdefa. o sorry, Ty mowisz o pk ktory nie uzywa agro i fi, zapomnialem


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2013, 02:52:51 pm »
aby wytrzymal 5 minut wystarczy ustac ai + fi. UD masz pt ud masz. Dodam ze da ma cancele ktore robia bol. ale ok pall farmi wszystkich nawet top tyrków. Pewnie powiesz ze grales tyrkiem i nie da sie uciec top paladynowi bo ma 234 speed...
tak bo slh po "zaopatrzeniu sie" w defflect arrow ktory da mu 40 % rezista + majesty ktore da mu +++ p def (ewentualnie sciagnie zbey eva nie tracic) napewni bedzie zbieral hity po 1,5k co strzal
dobra nie bede toczył z toba flejmu bo kazdy wie swoje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 02:58:25 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 28, 2013, 03:13:26 pm »
Ty w ogole czytasz posty?
aby wytrzymal 5 minut wystarczy ustac ai + fi. UD masz pt ud masz. Dodam ze da ma cancele ktore robia bol.
active refresh na start i masz po 4 minutach walki kolejne ai+fi jesli sie upierasz, o cancelach a mianowicie ich braku juz mowilem
ale ok pall farmi wszystkich nawet top tyrków. Pewnie powiesz ze grales tyrkiem i nie da sie uciec top paladynowi bo ma 234 speed...
243 na wszystkim, wiec jakby nie patrzyl, ciezko. gdyby nie feniks, sprawa bylaby duzo prostsza
tak bo slh po "zaopatrzeniu sie" w defflect arrow ktory da mu 40 % rezista + majesty ktore da mu +++ p def (ewentualnie sciagnie zbey eva nie tracic) napewni bedzie zbieral hity po 1,5k co strzal
dobra nie bede toczył z toba flejmu bo kazdy wie swoje
tak jak mowilem wczesniej, nie czytasz postow, przedarcie sie przez te wszystkie buffy i zabranie deflect arrow graniczy z cudem
jesli wyglada to jak flame, to nie jest to moja intencja. chcialem pomoc autorowi tematu, ale niektorzy wypisuja rzeczy malo zwiazane z l2


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 28, 2013, 03:45:40 pm »
Widze ze mamy tutaj niesamowitego fanyboya+gwiazde której brakowało na offach, z takim doświadczeniem spokojnie moglbyś ugrać, my gralismy na offach i gówno wiemy bo tam same retardy grały a ty jesteś top paladynem i trafiasz na top enemy(ofc) i zabijajać ich zyjesz w przekonaniu ze PAL>SLH reszta, za chwile napiszesz mi/nam ze nie posiadamy argumentów, piszesz mi ze DA nie stankuje ci tribunala+tarczy zrobione na OE co jest dla mnie tak śmiesznym żartem  i ciągle zapominasz ze przy odpowiednim farcie DA-cza sam sobie poodbijasz pare skilli na ryj, DA ma hamstringa który ciebie bardziej zaboli(wiecej speeda, wiecej zabierze gdyż %-owo zżera speeda) a jak nie daj boże wjebie ci shackle(10%) i ma na sobie 3 ładunki to tankujesz cancel na ryj aż miło, co do kurczaka szkoda się wypowiadać, widocznie nigdy nie trafiles na zgimpowanego slh pod m atack(ls siada z ogromnym m atakiem w summony:X)

Oczywiście kurczak wcale nie spamuje detargetem jak poj eb i wcale nie poprzerywa ci sporo skillu w tym choćby głupie rebuffwanie się etc...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 03:49:43 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 28, 2013, 07:41:28 pm »
nie odniosles sie do mojego posta, tylko wjezdzasz z flame, k. kazdy sie broni, jak moze
Widze ze mamy tutaj niesamowitego fanyboya+gwiazde której brakowało na offach, z takim doświadczeniem spokojnie moglbyś ugrać, my gralismy na offach i gówno wiemy bo tam same retardy grały a ty jesteś top paladynem i trafiasz na top enemy(ofc)
polecam melise. a swoja droga moze cos w tym jest, czesto slysze podobne slowa od wara ;P
i zabijajać ich zyjesz w przekonaniu ze PAL>SLH reszta, za chwile napiszesz mi/nam ze nie posiadamy argumentów
ale przyznasz, ze nie podales zadnego sensownego? nie odnosisz sie w ogole do postow, tylko piszesz o swoich doswiadczeniach, jak mam w ogole brac cos takiego na powaznie
piszesz mi ze DA nie stankuje ci tribunala+tarczy zrobione na OE co jest dla mnie tak śmiesznym żartem  i ciągle zapominasz ze przy odpowiednim farcie DA-cza sam sobie poodbijasz pare skilli na ryj
po pierwsze sor odbija tylko skille ktore zadaja dmg, a nie dmg + efekt (nie pamietam na 100%), po drugie tak jak pisalem, nie ma to najmniejszego znaczenia. jest to dla Ciebie smieszny zart, bo nie potrafisz wykonac prostych obliczen matematycznych, to juz nie moj problem
DA ma hamstringa który ciebie bardziej zaboli(wiecej speeda, wiecej zabierze gdyż %-owo zżera speeda)
rzucaj hamstringa na human tanka, bedziesz mial po chwili 100 speeda (30% na odbicie), oprocz tego nie wiem w czym slow mialby pomoc
a jak nie daj boże wjebie ci shackle(10%) i ma na sobie 3 ładunki to tankujesz cancel na ryj aż miło
to jest wlasnie jeden z przypadkow o ktorych wspominalem, kiedy majac duzego pecha pk moze przegrac, oczywiscie zanim dobiegnie to zostanie mu 1 crusher do uzycia, i zalezy jakie buffy pozdejmuje. zostaje tez cleanse, szybka reakcja i hk moze nie zdazyc
co do kurczaka szkoda się wypowiadać, widocznie nigdy nie trafiles na zgimpowanego slh pod m atack(ls siada z ogromnym m atakiem w summony:X)
zazwyczaj walcze z male slh (ud), do tego z mid freya weaponem z empowerem, wiec sie mylisz. po drugie, co do ogromnego m attacku, nie rozsmieszaj mnie, full stacked slh ma taki m attack jak niezle wyfarmiony necro (czyli na oli 2.5, max 3k?). po trzecie, Ty chyba czegos nie rozumiesz. jak Ci wyjdzie nastackowany pal na ikonach na ofensywnym buildzie, to Ty na slh bedziesz tylko myslal jak przezyc przez 2 minuty, a Ty mi mowisz o rzucaniu para, sd, roota i jeszcze robieniu kosmicznego dmg. gramy w te same gry?
Oczywiście kurczak wcale nie spamuje detargetem jak poj eb i wcale nie poprzerywa ci sporo skillu w tym choćby głupie rebuffwanie się etc...
oczywiscie bedzie stal i z usmiechem na ustach to robil, dostajac z luku po 1.5k


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 01, 2013, 10:52:43 pm »
A na czym mam opierać się jak nie na doświadczeniu? ja mam doświadczenie z offa ty doświadczenia z privów, i nie uważam ze jestem ponad ciebie jednak jeśli wypowiadamy się o l2 to bądźmy realistami, slh na h5 ciągle tyrały oly, nie w takim stopniu jak przed h5 ale jednak ciągle były mocne, tylko prosze mi nie mów ze wszystkie ruskie to retardy były, bo były perełki do których tobie daleko i tak dostawały w dupke od farmed slh więc o czym my mówimy? obliczenia? człowieku to jest teoria, na papierze to ładnie wygląda ale gramy w l2 gdzie jest niesamowicie wiele zależności, teren walki, komu kryty siądą, komu debuffy się odbija etc etc, nie wychodze z flejem lecz z nutką irytacji gdyż do ciebie nie docierają niektóre fakty, zresztą nie ja jeden mam odmienne zdanie niż ty ale jednak hardo trzymasz się swojej racji, ty w kurczaku widzisz tylko paraliz/sd gdzie sam wypowiadaleś się ze w h5 to bedzie słaba postac po takim nerfie, dla niektórych slh to cos wiecej niż te 2 skille i potrafią wyciągnąć wiecej niż sobie myślisz, nawet nie wiesz jak jaja wykręcał SoP bez reusu i z przeogromnym land rate, potrafił ci zrobić takiego mind fcka na ryju ze sobie sprawy nie zdajesz.

Nie twierdze ze nie masz racji ani to ze palek jest słaby/useless ale nie oszukujmy się, straszny fanboy leci z twojej strony.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 02, 2013, 12:46:38 am »
prosze mi nie mów ze wszystkie ruskie to retardy były, bo były perełki do których tobie daleko i tak dostawały w dupke od farmed slh więc o czym my mówimy?
filmik, zebym mogl to zweryfikowac or never happened
ty w kurczaku widzisz tylko paraliz/sd gdzie sam wypowiadaleś się ze w h5 to bedzie słaba postac po takim nerfie, dla niektórych slh to cos wiecej niż te 2 skille i potrafią wyciągnąć wiecej niż sobie myślisz, nawet nie wiesz jak jaja wykręcał SoP bez reusu i z przeogromnym land rate, potrafił ci zrobić takiego mind fcka na ryju ze sobie sprawy nie zdajesz.
bo po nerfie tych skill slh zostaly tylko mobilnosc, detarget i sredni dmg. inna sprawa, ze to wciaz wystarczy, zeby wygrywac z ~90% klas na oli
Nie twierdze ze nie masz racji ani to ze palek jest słaby/useless ale nie oszukujmy się, straszny fanboy leci z twojej strony.
to nie fanboy, tylko tysiace rozegranych walk na olimpiadzie. dlatego staram sie podejsc do sprawy obiektywnie

@mastjedi
przeczytaj caly temat, nie bede sie powtarzal po raz kolejny
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2013, 02:21:38 pm wysłana przez Kwadrat »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 1

  • Othell 98
Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2013, 07:48:55 am »
Obiektywnie ........  hahaha
Core

Othell 98 / Wynn 88 / SH 80 / PS 80


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kontra na paladyna
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2013, 01:22:53 pm »
(...) tysiace rozegranych walk na olimpiadzie(...)
Na offie?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;