Witaj
Gość

Wątek: Warsmith [WS]  (Przeczytany 57614 razy)

  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: Warsmith
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 21, 2009, 04:07:02 pm »
Witam.
Mam pytanie, gdzie mogę sprawdzić co daje mi dana subklasa dla maina, a mianowicie crafta... Zastanawiam się nad Destro/DA/SWS/HE...
Chodzi mi o te bonusy które daje subklasa głownej postaci...kompletnie sie na tym nie znam...


Odp: Warsmith
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:55:45 pm »


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

  • Graj i daj grać innym...
    • JackGraal.com
Odp: Warsmith
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 26, 2009, 04:09:39 pm »
Witam.
Mam tallum set heavy + common Destroyer's Hammer
I chciałbym się dowiedzieć, jakie dye sobie wrzucic.
Tallum dzis odsealowywuje, mam teraz +4 des/+4 ste -8 con i +4 wit -5 int
Czasami odczuwam brak hp, a gdy zaloze talluma bedzie go jeszcze mniej, co zrobic?


Odp: Warsmith
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 22, 2009, 06:26:04 pm »
wiem, ze pozno, ale wczesniej nie moglem (komp=dead) a moze jeszcze sie komus przyda:
jesli macie malo zycia/resista na stun w waszym odczuciu to zmniejszcie najpierw liczbe tatoo na dexie o 2, jak nadal malo to zrobcie to samo z str badz ponownie z dexem - i tak macie spore pole do popisu a moim zdaniem str>dex - oczywiscie nie w kazdym przypadku - zalezy co chcesz robic tym krasiem...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 18, 2009, 01:22:19 am »
Mam male pytanie...chwile odpoczywalem od L2  a mam zamiar zrobic sobie na nowostartujacym serku kowala.
W jakie podstawowe recki powinienem sie zaopatrzyc ktore beda mi potrzebne na wiele lvli...a o ktore szkoda zabiegac.
Raty x7 i klan ktory napewno podciagnie mojego malucha w expie...Jakie recki zdobywac na niskich lvlach ktore beda mi dlugo potrzebne zaniem stane sie doroslym  kraśniakiem? :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warsmith
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 18, 2009, 07:59:37 am »
Mam male pytanie...chwile odpoczywalem od L2  a mam zamiar zrobic sobie na nowostartujacym serku kowala.
W jakie podstawowe recki powinienem sie zaopatrzyc ktore beda mi potrzebne na wiele lvli...a o ktore szkoda zabiegac.
Raty x7 i klan ktory napewno podciagnie mojego malucha w expie...Jakie recki zdobywac na niskich lvlach ktore beda mi dlugo potrzebne zaniem stane sie doroslym  kraśniakiem? :)

matsy i soulshoty


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 19, 2009, 08:31:35 pm »
Takie pytanko: Czy WS da rade koksac solo w katach od 40 do 76 i wyzej? Z summonkiem oczywiscie i bez buffa (Potki od Dawna i self buffy wiadomo). Chodzi mi głównie o AA.

Serwer official.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2009, 08:41:48 pm wysłana przez nessayem »
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:54:14 pm »
self buff porazka, z boxed wc ~70 dasz rade na luzie, chyba ze ewentualne newbie bufy to do 61 jako tako, potem bedzie porazka. Moze i dasz rade zabijac moby ale koszty i czas beda bardzo przerastac ilosc aa jakie zarobisz


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 20, 2009, 08:02:35 am »
self buff porazka, z boxed wc ~70 dasz rade na luzie, chyba ze ewentualne newbie bufy to do 61 jako tako, potem bedzie porazka. Moze i dasz rade zabijac moby ale koszty i czas beda bardzo przerastac ilosc aa jakie zarobisz

Kali zrozumieć, Kali mieć problem... ehh ;p
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

    • Acheron - Abyss x5 Clan
Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 28, 2009, 09:17:27 pm »
Do czego służą Warsmithowi skille: Hard Tanning, Embroider, Case Harden, Restring, Sharp Edge, Spike?


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 1

  • jon Lajoie Lineage-a
Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 19, 2009, 11:02:38 am »
Do czego służą Warsmithowi skille: Hard Tanning, Embroider, Case Harden, Restring, Sharp Edge, Spike?
To są buffy:P


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 07, 2009, 05:21:27 pm »
mam pytanie odnośnie symbolu maestro Symbol of Honor

Czy ktoś jest w stanie opisać dokładne jego działanie na offie? jak bardzo wzrasta regeneracja? z góry wielkie dzieki


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 21, 2009, 07:56:30 pm »
Jakie skille i w co najlepiej enchantowac? No i jaki sprzet jest potrzebny na olly? SoES btb, HellKnife mental shield... Cos jeszcze? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 22, 2009, 10:36:42 pm »
Stuny++++ i pewnie summona. OE łuk ;)


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:41:53 pm »
Ja mam takie pytanie , Czy bawienie się manorem na warsmithcie jest dobrym pomysłem ??


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 21, 2009, 11:07:52 pm »
Jasne, czemu nie? Jak expisz, to co Ci szkodzi jeszcze przy okazji sadzić nasionka? Tym bardziej, że char jest melee, więc dobiegać do moba i tak musisz.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:59:10 am »
Wiem , i mamy przy tym prawie (prawie to pojęcie względne) takie samy kokosy co dobry spoiler ;) Tym bardziej , że na moim nowym serwerze mamon działa (na całe szczęscie :P) ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 22, 2009, 12:40:37 pm »
Wiem , i mamy przy tym prawie (prawie to pojęcie względne) takie samy kokosy co dobry spoiler ;) Tym bardziej , że na moim nowym serwerze mamon działa (na całe szczęscie :P) ;)
Czasami są nawet większe. Działa to pojecie względne ..

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 22, 2009, 02:46:50 pm »
Jaki buffer najlepszy dla takiego Warsmitha ?? PP , SE , EE , Bish , OL czy WC ??? Myślałem nad PP i SE ale nie jestem pewien . Prosze rozwiejcie moje watpliwości :P


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:39:30 pm »
Zalezy jak grasz. Z Twojego postu wnioskuje, ze zamierzasz jak wiele innyhc osob ciagnac za soba sznurek dual boxow i psuc sobie samemu zabawe. No ale to juz Twoj wybor. Najlepsze bufy wiadomo ma PP (do takiego pasywnego grania). Ja osobiscie lubie grac z EE, biszkiem lub nawet SE, ktorzy mnie aktywnie lecza ii bufuja ile moga podczas walki na AOE. Ale u Ciebie to odpada.
Ol i WC to buferzy dla wielosobowego party (na przyklad klanowego) i wtedy jest z nich najwkieszy pozytek. Ale po co Ci oni, skoro bedziezs jechal na dualu. Tak sie wlasnie zastanawiam, ze gdyby osoby ktore ciagna po iles duali ze soba zgadali sie, to mogliby nie tylko zalozyc klan, ale od razu ally :-)

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 22, 2009, 05:40:39 pm »
wc/ew. ustaw sobie SE na bocie, żeby ci stigmę rzucał.
I'm offline.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 22, 2009, 06:03:18 pm »
Zalezy jak grasz. Z Twojego postu wnioskuje, ze zamierzasz jak wiele innyhc osob ciagnac za soba sznurek dual boxow i psuc sobie samemu zabawe. No ale to juz Twoj wybor. Najlepsze bufy wiadomo ma PP (do takiego pasywnego grania). Ja osobiscie lubie grac z EE, biszkiem lub nawet SE, ktorzy mnie aktywnie lecza ii bufuja ile moga podczas walki na AOE. Ale u Ciebie to odpada.
Ol i WC to buferzy dla wielosobowego party (na przyklad klanowego) i wtedy jest z nich najwkieszy pozytek. Ale po co Ci oni, skoro bedziezs jechal na dualu. Tak sie wlasnie zastanawiam, ze gdyby osoby ktore ciagna po iles duali ze soba zgadali sie, to mogliby nie tylko zalozyc klan, ale od razu ally :-)

Wiem , wiem . Nikt pewnie tego nie lubi . Ale bez buff strasznie ciężko expić . Pytam który buffer jest najodpowiedniejszy , gdyż nie chce robić każdego z osobna do róznych celów . Napisałem , że myślałem o PP i SE tzn. albo bym zrobił SE albo PP a nie oba naraz , ale jeszcze nie jestem pewien . PP dlatego , ponieważ ma bardzo dobre buffy i tylko o nim chociaż coś wiem , a SE dlatego , że do obróbki potrzebuje mnustwa many którą może odrodzić SE i on też ma jakieś tam buffy , ale boję się , że jego buffy będą niewystarczające ;(

@YoungPadawan  Ja nie botuje


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 22, 2009, 06:04:48 pm »
to ustaw sobie okienka poziomo/pionowo i sam rzucaj stigmę, rofl.
I'm offline.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 22, 2009, 06:54:11 pm »
E tam , poco , imo stigma to bezsens


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Warsmith [WS]
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 22, 2009, 07:33:56 pm »
E tam , poco , imo stigma to bezsens

podejrzewam że nie wiesz co da za buffek:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=28053.0
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/