Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Destroyer  (Przeczytany 19932 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 19, 2009, 07:32:34 pm »
steal divinity jest 100% land ratu :P W końcu jak kamael nie ma ani CONa, ani jakichś skilli o power 10k to musi mieć jakiś as w rękawie.Ale jak mówiłem zbugowane te HR na potęgę i czy jest 100% steal czy nie zależy od serwa.Na serwerze z kamaelem dopracowanym w 100% tylko z gladem przegrywałem i czasem tyrkiem reszta to małe piwo i bez finala.
A tak poza tematem mając na hero infinity rapier +30 (tak żeby opłacało się być hero) fajnie wykaszało się pt tanków/destro itp. bo nuki padały na 2 hity ^^
kurna, a ja nub ganiałem z nieenchantowanym scepterem... :oops:
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 19, 2009, 08:30:38 pm »
Może porozmawiamy o L2? ;)


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 21, 2009, 01:56:31 pm »
To po prostu był HR, a wiadomo, że jak są icarusy to nie warto być hero chyba, że dla tych 3 buffków :P No i GM sobie wpadł na pomysł podkoksania infinity (na eventach nie można ich było używać)


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 04, 2009, 02:16:23 pm »
To skoro broń hero mozna enchantować i nawet do +30... Człowieku pogadajmy o L2. Broń hero się opłaca (hp, cp, mp i inne bajerki zależne od broni, np. silence). Na karmelach sie nie znam bo grałem krótko na jakimś tam high rate. No rpzynajmniej hero wpn nie można było enchantować co było duzym plusem. Mówisz, ze ukradniesz destruchowi zealota i inne bajery. No ok, ale zapewne masz full hp (destro nei bodbiegł do Ciebie, bo pił kawę) a te "dopalacze" działają jedynie poniżej 30% hp. A destro i tak sie nei rpzejmuje bo i tak może ładnie bić. Jednak pamiętajmy, że zabieramy mu najlepszy atut. I potem bywa ciężko (zielony próbuje się do Ciebie doczołgać. Dosłownie doczołgać. A Ty uciekasz i coś tam castujesz). Wynik sam nie wiem. Ale jak destro nie ma możliwości się podkręcić to jest to poprostu wielki, ruchomy, zielony cel z otyłością... Więc karmelek ma łatwiej.


Ach! Zapomniałbym. Frenzy i zealot nie daja zbyt wiele rapierom, więc nawet jak do walki biegniesz z 30% hp (lol... samobójca?) to zawiele nie zdziałasz. I koeljny problem. Powiedz mi czy starczy Ci many aby atakowac destrucha z dystansówek i debuffów? No zbij sobie conajmniej 9k hp +ileśtam k cp. No dobra mówiłeś, że jakiś tam skill w crycie wali 4-5k dmg. Ale to na TWOIM serverze... Najlepieł by było zapytać się kogoś z offa jak to działa, bo nie sądzę, aby ten skill był tak mocny...
Hej klikniesz tutaj i tutaj? Zapewniam, że to nie żaden wirus czy inne szkodliwe treści :-) Dwoma kliknięciami możesz mi troszke pomóc xP


Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 04, 2009, 02:20:17 pm »
akurat na offie na oly soul breakerzy jada destro :D moze nie wszyscy ale pare walk widzialem i destro przegrywal xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 04, 2009, 04:45:33 pm »
Kamaele są OP odnosnie oli aktualnie ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 05, 2009, 07:24:27 pm »
no tak na oly są bardzo dobzi, ale jak kolega wcześniej wychwalał, że ściągnie zealota, frenzy to zgadzam się z Nestle. G**no Ci to da. Zapewne masz full hp więc od razu Ci się kończy. Na oly wygrywają, ale jak w teranie to ciężko mi powiedzieć... Jednak ja bym obstawiał SB, bo moze uderzać z dystansu, a gdy zielony odpala dopalacze to my go holdujemy. Jak to przeminie to możemy spróbować w zwarciu (na final form). No cóż wynik niepewny, ale walka powinny byc interesująca i ciekawa ;)



PS. Pamiętajmy, ze w terenie póki destro nie odpali zealota to nas nie dogoni. Przez ten czas może nam uda się cos zdziałać....
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2009, 07:27:47 pm wysłana przez GeForce »


Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 05, 2009, 09:23:50 pm »
no tak na oly są bardzo dobzi, ale jak kolega wcześniej wychwalał, że ściągnie zealota, frenzy to zgadzam się z Nestle. G**no Ci to da.
jestes pewien ze nic ci zabranie destro zealot+frenzy nie da?

a to ze on tego nie bedzie mial i 10 minut reuse na tym to nic, tak?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 06, 2009, 10:22:33 am »
SB teraz zjada buffy srednio co 7 sekund wiec GL ... Juz lepiej sie w ogóle nie buffowac na tą kupe ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 18, 2010, 07:42:55 pm »
Na oly wygrywają, ale jak w teranie to ciężko mi powiedzieć...

Nudzi mi się to odświeżę i Ci powiem jak jest w terenie na GF. Destro może się usrać po pachy i tak przegra. Jest za wolny, przyspieszaczy (zealot/OtB) nie włączy bo zaraz mu je kurczak ukradnie. W dodatku może wyrwać z vorta i mamy warzywo. Jak już po chwili nie ma buffa to death mark + brak passywow na m def robi mielonke z orca  kilka chwil.

@UP

Z konikiem, renewalem i augu spell refresh masz rezultat w mojej sygnie :>


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 18, 2010, 07:45:13 pm »
Na oly wygrywają, ale jak w teranie to ciężko mi powiedzieć...

Nudzi mi się to odświeżę i Ci powiem jak jest w terenie na GF. Destro może się u-_-'ć po pachy i tak przegra. Jest za wolny, przyspieszaczy (zealot/OtB) nie włączy bo zaraz mu je kurczak ukradnie. W dodatku może wyrwać z vorta i mamy warzywo. Jak już po chwili nie ma buffa to death mark + brak passywow na m def robi mielonke z orca  kilka chwil.

@UP

Z konikiem, renewalem i augu spell refresh masz rezultat w mojej sygnie :>
a na oly podbiega
widzisz animacje x2 ss i padasz :(


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 18, 2010, 07:50:08 pm »
jakby kurak celki i blinka nie miał...


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 18, 2010, 07:52:43 pm »
jakby kurak celki i blinka nie miał...
celka max 12 sek przy farcie blik stun na 1 sek i odlecenie kawałek dalej.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 18, 2010, 08:16:22 pm »
jakby kurak celki i blinka nie miał...
celka max 12 sek przy farcie blik stun na 1 sek i odlecenie kawałek dalej.

SD-->cele-->SD i destro traci zdolność poruszania się.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 18, 2010, 09:16:39 pm »
SD-->cele-->SD i destro traci zdolność poruszania się.


niekoniecznie, aczkolwiek kiedy SH będzie próbować ukrasc buffa, tak jak mówisz, bo nie możliwe jest zacząc tego bez close range kamelem kurak może wyłapać shota z dynasty crushera i nie będzie za ciekawie
no ale tu wszystko zalezy od ogarniecia


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:23:13 pm »
tu nic nie zalezy od ogarniecia.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:53:24 pm »
SD-->cele-->SD i destro traci zdolność poruszania się.


niekoniecznie, aczkolwiek kiedy SH będzie próbować ukrasc buffa, tak jak mówisz, bo nie możliwe jest zacząc tego bez close range kamelem kurak może wyłapać shota z dynasty crushera i nie będzie za ciekawie
no ale tu wszystko zalezy od ogarniecia

Też mi ogarnięcie. Jak mowa o oly to chwile przed startem celestial, destro sie zamachnie zobaczy napis "blocked".  W tym momencie Slh pali blinka, ktory pewnie jest na +++ distance i pojawia w 2 koncu areny. Nastepnie kradziejka i nastepuje egzekucja, a raczej dobicie bezradnej kupy miecha.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:56:34 pm »
SD-->cele-->SD i destro traci zdolność poruszania się.


niekoniecznie, aczkolwiek kiedy SH będzie próbować ukrasc buffa, tak jak mówisz, bo nie możliwe jest zacząc tego bez close range kamelem kurak może wyłapać shota z dynasty crushera i nie będzie za ciekawie
no ale tu wszystko zalezy od ogarniecia

Widzę że nie do końca zrozumiałeś, zatem wyjaśnię to krok po kroku :
1s przed walką blink-->SD-->celestial-->SD-->destro zakończył ewolucję w schabowego.

I w tej sytaucji destroyer nie ma komletnie nic do powiedzenia, nie ma nawet możliwości tknięcia SB który jest w stanie go kite'owac aż do śmierci, a jeśli przy okazji złapał freenzy zealota i OTB (tzn. jeśli destro włączył je przed walką z nim) to SB otrzymał kopa jak po wypiciu soku z gumijagód


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:45:18 pm »
I w tej sytaucji destroyer nie ma komletnie nic do powiedzenia, nie ma nawet możliwości tknięcia SB który jest w stanie go kite'owac aż do śmierci, a jeśli przy okazji złapał freenzy zealota i OTB (tzn. jeśli destro włączył je przed walką z nim) to SB otrzymał kopa jak po wypiciu soku z gumijagód


Niech ktokolwiek pokaże mi destro, który ominie warp+blink (female bo nią zawsze gram) oraz Steal Divinity, który destro (w przypadku użycia frenzy i zealota) boli najbardziej. Destro w terenie szans nie ma żadnych, a na oli się to nie zmienia - temat zakończony chyba.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 03, 2010, 01:01:02 am »
deska nie będzie solo gankować w terenie. Ona musi mieć party, aby team mates mogli w jakiś sposób pozwolić desce dobiec do enemy. wtedy ofc zealot + frenzy + rage + młotek z rsk focus i każdy enemy się składa.

U nas konfig constu:

Deska + SB + zerk + tank z całym supportem. Sprawdza się bardzo ładnie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:38:48 pm »
Dobrze, ale tu mowa o 1 vs 1 jak mówi temat więc... poproszę necro żeby wrzucił destro dooma i anchora wtedy wygram nawet w zwarciu.
Destro nie ma szans dogonić SB nawet gdy ten ma slowa.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 06, 2010, 08:04:52 pm »
Dobrze, ale tu mowa o 1 vs 1 jak mówi temat więc... poproszę necro żeby wrzucił destro dooma i anchora wtedy wygram nawet w zwarciu.
Destro nie ma szans dogonić SB nawet gdy ten ma slowa.

83 Slh pokona destro i w zwarciu przy odrobinie szczęścia :>