Witaj
Gość

Wątek: Jaki Tank najlepszy  (Przeczytany 37707 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 14, 2005, 11:16:17 am »
Mój DA ma dopiero 52 lvl i nie gram zbyt nim teraz to za bardzo nie wiem, ale tk jest bardziej rasowym tankiem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 14, 2005, 01:16:51 pm »
a ja a jak niema bardzije rasowego tanka od TK ON POPROSTU JEST STWOROZNY DO TANKOWANIA A NA SIGE I KLANOWYCH WAR JEWST NIEZASTOMPIONY ZRESZTA UDOWODNIE TO NA SIGE :P CO NIEDLUGO BEDZIE co do TK to zaluje ze tu twurcy l2 niewprowadzili stylu walki 2 tarczami tak dobrze slyzycie dla rasowego tanka lepsze byla by walka 2 tarczami to co ze jego atak by nieistnial ale pomyslcie stun tarczami odrzucenie czyli smith :P na dosc duza odleglosc blok tarczami we wszysktire storny parowaine ciosuw blok na wszystko prawie maksymalny nie no takim tankiem bym z miesca gral gdyby dostal styl walki 2 tarczami i mug walczyc 2 tarczami wtedy sztyleciaz lucznik i ktokolwiek inny wysiada no prostu by robil masakre moje mazenie byc super tankiem TK to dobry ale mug by być lepszy kocham tankowac
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 14, 2005, 01:55:16 pm »
Czlowieku zobaczysz. Czasem na siege nawet DA i inni tankowie padaja od razu. Zreszta idz do jakiegos specjalisty bo jak cos piszesz to tak jakbys byl nietrzezwy.
Zreszta pomysl nad tym co napisales skoro bys walczyl dwoma tarczami to jak bys expil? Perzeciez bys musial moba tarcza chyba zatluc.


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 14, 2005, 02:31:31 pm »
A mnie sie wydaje, ze TK jest do zastapienia :P
Thorin nie wiem jak ty masz zamiar dowodzic alliancem podczas siege, jak z tego co slyszalem ostatnio wymordowales cale party wlasnego alliance  :blink:
Co do tego ze tankowie padaja na siege, to zgodze sie. Na siege rzadza postacie dystansowe, w szczegolnosci te ktore potrafia sie szybko przemieszczac...

Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 14, 2005, 02:40:34 pm »
heheh nierozwalilem calego party to oni nie ja ehehhe ja ustlaem naidluzej ostatni i to ybl haos a nie party kazdy walil swoje asz zrobileo sie tyle mobuw ze niewyrobili i 2 da padlo tylko ja ustlaem naidluzej jako tank :P oj napewno nie jest zapewniam cie :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 14, 2005, 03:39:47 pm »
Thorin+Dual shield = osoba niezmiernie cierpliwa (p,atk 0  :lol: ), szczególne uzdolnienia w zawodzie bramkarza w nocnym klubie i pracownika stacji benzynowej  :P (kocha tankować), za wszelką cenę próbuje udowodnić, że postać, którą gra jest the best (to samo było z Warlordem), bywa agresywny w stosunku do swego otoczenia :P  :lol:

Wracając do tematu, ten pomysł z Dual tarczami to jakaś radosna twórczość :P  i zdecydowanie porażka - jakoś nie wyobrażam sobie, żeby chudy niczym Skeleton Raider elf mógł unieść dwie tarcze(!). Szkoda Thorinie, że nie wpadłeś na pomysł Dual Armorów :D . Dobre sobie...
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2005, 03:46:42 pm »
Thorin niech sobie wymysli dual mozgi :P To zwiekszy jego tworczosc :)


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 14, 2005, 04:16:06 pm »
Hehe, ale wykonanie byłoby niemożliwe ze wzglęu na grubą, mało obszerną wewnątrz czaszkę TempleKnighta :P  :P  :D -  znowu żarcik
sry za offtop
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 14, 2005, 04:48:29 pm »
mowicie ze DA ma panterka a czy przypadkiem TK nie ma przyjaciela w postaci konika ????
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 14, 2005, 05:12:36 pm »
hehehe nie ta bajka :P TK by sie brzydzil konikiem on ma kubiki co do was niekumam was ja poprostu wyznaje zasade max def i hp jak niemoge miec tych obu to 1 idzie def wiec zostaje TK to wzielo sie od mego 1 mistrza w ragnaroku któr tworzyl cruseidera na max hp i def nie do walki i tym mi zaiponowal i zarazilem sie od niego max def to sie liczy i hp nic wiecej potem w l2 :P kolejny mistrz gral TK to on mnie zarazil TK i pokazal że też ma def wiec ciogne to dalej chciałem to wyjaśnić tak byście zrozumieli dlaczego tak obsesyjnie broine TK i jego def ja jestem może dizwny i niewielu takich ale ja powaznie chcem mieć max def i być nailepszym tankiem to sie liczy niechcem zabijac czy miec dmg to mnie nieobchodzi a co do was zychu i michau ta krytyka oznacza ze poprostu bali byscie sie takiego tanka bo wiecie ze niemieli byscie szans z nim wygrac :P takie sa fakty ja chcem max def i wy tego niezmienicie a muzgu to niema malego ten destoryer zycha to ma dopiero maly muzdzek eheheh a twuj sk to cuz co on tam ma czarny kisiel chyba nie muz :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 14, 2005, 10:15:10 pm »
A twoj TK ma tak krzywe palce ze nie wie jak trzymac miecz zeby dobrze walnac :) I nie najezdzaj na destro bo moge ci zalatwic destro na twoim lvl ktory by cie pojechal jak trawnik kosiarka. Zreszta Sk pewnie tez by cie rozlozyl bez wiekszych problemow. Jak masz cos do SK to idz powiedz to Ryltarowi. Nie lubie SK ale ty wrecz inne klasy uwazasz za plebs. Mowiles ze DA cie nigdy nie pokona. A tu [beeep] DA o 4 lvle nizszy rozlozyl cie bez straty hp. Jeszcze sie z toba bawil bo nie mial pantery. Pewnie tak samo byloby z SK no a Destro by cie wgniotl przy 1/5 hp.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 15, 2005, 08:25:42 am »
Sry, ale nie wiem jak elfem można wyznawć zasadę max HP skoro i tak ma go bardzo mało <_< .

Thorin gdybyś grał na moim serwie nie dałbym ci żyć, a twój TK nie wytrzymałby nawet 30sek  . Buhahhahha, ahhahahhaah, uhuhuhhhh (demoniczny śmiech   )
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:00:36 pm »
ehehheahaheaheaheaheaheahea (leje sie na ziemi z tego ale beka) smieszny jestes zajezdzil bys mnie hheheaeaha bondz realistom moze przegram i co ale po jakim czasie a ze mam duzo mdef to ci to ssanie i debufy zezra sporo many :P hehehehehe zychu czyszbys mnie strasyzl zapraszam tego destro :P z checia z nim powalcze :P cuz walcze sam o TK i bede walczyl bo tak musi byc i bronie go do koca
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:09:16 pm »
Po pierwsze przegrałbyś na pewno - nie może
Po drugie później znisczyłbym cię TH
Po trzecie jeszcze później rozgniótłbym cię Gladem.
Po czwarte żeby cię w końcu przekonać rozwaliłbym cię wszystkimi postaciami po kolei - może wtedy uznałbyś prawdę o słabości TK

Zrozum nie każda postać jaką wybierzesz jest najlepsza bo ty nią grasz, gdyby każdy tak myślał to na forum bufferzy kłociliby się z daggerami, że co z tego, że daggerem zmiecie ich z powierzchni ziemi, oni i tak są the best bo umieją czarować itp. itd.(przy okazji sry dla wszystkich bufferów, to był tylko przykład)

PS. podchodzisz do L2 zbyt emocjonalnie - wyluzuj ;)
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:20:31 pm »
Thorin po co on ma sie meczyc i walic w ciebie z hex skoro polter w ciebie wejdzie.


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 15, 2005, 04:21:34 pm »
Po pierwsze nie wiem dlaczego w tej ankiecie niema paladyna  <_<
Po drugie elf to sie raczej kojarzy z kims szybkim i precyzyjnym a nie mieśniakiem, co to daje sie lac.
Po trzecie pomysl z dwoma tarczami byl do bani (chyba ze kontratakowal bys Thorinie zebami, gryzac ludzi po dogach :P)
Po czwarte zaczynam sie juz wkrecac powoli.
Po piąte chetnie sie z toba Thorin zmierze na arenie...
Po szóste to juz koniec :D


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 15, 2005, 06:31:26 pm »
Fakt to dziwne, nie ma tu Paladyna <_< , ale dopiero teraz to zauważyłem. :)
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 15, 2005, 06:39:11 pm »
biorac pod uwage doswiadczenia z Giant cave   z c2 extreme  jak byly jeszcze kamienie  do tiuningowania broni     moge stwierdzic ze najlepiej sprawowal sie tam  jako tank DA   resta tankow wymiekala i trzeba bylo ich leczyc  :)
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:08:17 pm »
a czy tam byl TK na poziomie odpowiednim bo wydaje mi sie ze nie ale niwazne jak pisalem zucam tom twierdze i usuwam sie w cien bo ja  i moja postac jest zmeczona ta walka a i co do nailepszego tanka ciekawe czy któr tank wytrzymal by soluwe z gm i lucznikiem w b greit naraz i do tego prawie wygral bo gm zostalo 200hp gdyby nie lucznik wygral bym to jest fakt walczylem dzisaj w koloseum potwierdzi to nawet armi i inni z klanu i sojusz
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 16, 2005, 11:42:51 am »
Wątpie, czy TK tam był - na tamtym serwie to prawdziwa rzadkość - normalnie rarytas :)
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 16, 2005, 05:45:13 pm »
GM jest lucznikiem(przynajmniej ja spotkalem Gma lucznika)dlatego mogles wygrac. Masz w cholere defu na strzaly i blok tarcza wiec co ci mogl zrobic lucznik?


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 16, 2005, 07:41:50 pm »
byl gm i lucznik 2 ich bylo :P walili mnie a TK  to zeczywiscie rarytas :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 17, 2005, 08:46:08 am »
To nie jest zasada "mam tarcza i defect" to lucznik mi nic nie zrobi.U mnie w klanie jest lucznik co wali po 3k dmg we mnie.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 17, 2005, 11:44:27 am »
Tarcza zwiększa tylko szanse na blok, zmniejsza dmg jeżeli łucznik trafi w nią, jeśli nie to dmg jest tylko trochę mniejszy niż normalnie :P - nawet tanki nie moga mówić, że łucznik jest dla nich niegroźny - łucznik jest groźny dla wszystkich :P
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 21, 2005, 10:42:26 am »
najlepszy tank ... domyslam sie ze chodzi o podstawowa funkcje tanka czyli tankowanie.
Oczywiscie TK jest najlepszy: speed, def, self heal
Dziwne troche ze w sondzie nie ma paladyna o_O.

Teraz moje doswiadczenia z pvp:
moj TK vs SK
mialem 4 levele wiecej i bron B, SK mial top C
bez problemow go rozwalilem zostalo mi 1,5k HP

moj TK vs BD
oboje mielismy top B, ale roznica leveli byla zdecydowanie za duza (na moja korzysc :) )
2k HP mi zostalo

moj TK vs glad
lvle podobne (moze nawet te same)
ja mialem top C, glad top B (tylko kirys avadona)
wygralem :) (ale zostalo mi ok 20 HP)

moj TK vs SpS
on mial chyba troche lepszy sprzet i lvl
nie mialem zadnych szans nawet bez sleepa

Ktos napisal ze po 50 lvl prawie nie da sie expic TK solo. Nie moge sie z tym zgodzic, ja wyexpilem (glownie) solo 62 lvl i nigdy nie narzekalem na expa :)