Witaj
Gość

Wątek: Jaki Tank najlepszy  (Przeczytany 37718 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 21, 2005, 11:36:49 am »
tez wyexpilem na taki lvl TK bym mial jusz wyszy gdyby nie pochlanial tyle czasu sojusz :P ale niewazne cieszy mnie to ze z ktos jak ja lubi TK
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 21, 2005, 02:56:41 pm »
Moim zdaniem najlepszy jest DA i to nie tylko do tankowania, ale rowniez PvP i Exp. Kazda postac ma + i - DA ma najmniej minusow.
Jesli chodzi o Thorina to kojarzy mi sie on z Lepperem duzo krzyczy i chce zeby sie nim interesowac. Jakies kompleksy?  :)


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 22, 2005, 10:53:42 am »
TK ma najwiecej pdef w C1 i C2 takze pod wzgledem TANKOWANIA on jest tam najlepszy.
Na PvP to raczej DA.
A na solowanie SK.
W C3 to sie nieco zmienia bo SK tez dostaje Guard Stance ale na C3 nimi nie gralem takze sie nie wypowiaam.


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 05, 2005, 04:59:21 am »
Cytat: Azrael
Teraz moje doswiadczenia z pvp:
moj TK vs SK
mialem 4 levele wiecej i bron B, SK mial top C
bez problemow go rozwalilem zostalo mi 1,5k HP

moj TK vs BD
oboje mielismy top B, ale roznica leveli byla zdecydowanie za duza (na moja korzysc  )
2k HP mi zostalo

moj TK vs glad
lvle podobne (moze nawet te same)
ja mialem top C, glad top B (tylko kirys avadona)
wygralem  (ale zostalo mi ok 20 HP)


No Azrael jestem pod wrażeniem TK to zarypiści trudna postać pod PvP, więc wygranie z nimi powinno być trudne aczkolwiek Ci się udało więc Gratz
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 05, 2005, 01:56:42 pm »
witam :P Tk to wymiatacz mam 67lvl TK i bez problemu zabijam gladuw na 66lvl sword singeruw na tkaim samym sk tez cuż wygrłem ze wszysktim wojownikami poza 1 :( dark avengeram alisas dook z nim tylko niewygralme reszte wojuw zajezdzilme no wiecie 2000def robi swoie dostalme buma z bop+12 za 15dmg od ruskiego asz sie zgioł :P a 2 wczesniejsze strzaly tarcza zablokowala teraz to mnie nietykaja nigdzie mam nad soba title 2000 pdef try me i nikt nawet niepisnie poza magami i sztyletami :( reszta boi sie :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 05, 2005, 02:11:20 pm »
Bym ci dal kopa miedzy nogi ty bi ci ten def nic nie dal.Mam specjalne spiczaste buty ktore przebijaja pancerz w kroku :P

Ja tam osobiscie nie jestem za tym zeby miec 2k def i stac jak duren wole postac ktora wlacze i szybko zabijam.Chociaz SK mialem 3k5 defa wiec wiem jak to fajnie ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 07, 2005, 08:14:52 am »
ryltar co ty sie wściekasz nic i nikt tego niezmieni że TK ma naiwiecej def ze wszystkich i szanse na blok life is life :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 07, 2005, 08:23:17 am »
Ej no rzeczywiście trudno pojechać SwS  :wink: A te 2000 Def'a to mnie guwno obchodzi bo Sleeping Cloud wchodzi w Ciebie jak w masło :twisted:
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 07, 2005, 05:49:43 pm »
a mnie pavel guwno obchodza magowie :P trzymam sie od nich z dala i na pvp napewno z nimi niestane w szranki :P bede raczej spierdalal :P bo to jest głupie brak ruwnowagi niema postaci któr dokopie hig lvl magom magi od poczotku maja latwiusio czary i lvl :( to jest jedyna gra któr tak dyskriminuje reszte :( szukałem sposobu myślalem kombinowałem ale tu niema czegoś takiego jak łowca czarownic bondz inkwizytor albo coś w tym stylu co by magowie niemieli z nim szans :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 07, 2005, 06:04:41 pm »
Najlepszym odpowiednikiem Łowcy Magów jest Dark Avenger według mnie i go się boje :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 07, 2005, 06:46:11 pm »
ale i tak dooka rozkladale mimo ze byl na wyszym lvl i lepszy sprzent miał i da nieprzypomina w niczym lowcy czarownic jego mdef jest nawet miejszy nsz tk :Pi niema zadnych skili na magow a bariere to ma kazdy tank wiec tutaj nawet niema co poruwnywac go do niego
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 07, 2005, 07:35:06 pm »
Bariere to maja tylko zafajdani pedalkowaci elfowie wiec nie kazdy.Ja mam fajna taktyke SK na magow.Wale LS a jak nie wejdzie to uciekam :P
Na magow to zauwazylem ze zarabisty jest...warlock :P jego bind prawie zawsze paralizuje maga a jak jest sparalizowany to juz storm go bedzie walil po 500.Nawet kota nie trzeba przywolywac...


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 09, 2005, 08:21:23 am »
Wydaje mi się ża każdy Summoner byłby zarąbisty na magów :) Każdy summoner ma Mental Shield'a dla swojego sumona ??
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 09, 2005, 08:27:30 am »
a powiedz mi kto przy zdrowych zmysłach bije peta lol bije sie jego pana i pozamiatane :(
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 09, 2005, 08:30:04 am »
Ale Transfer Pain robi swoje.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 09, 2005, 11:22:05 am »
Kazdy summoner ma mental shield dla zwierzaczka.A transfer pain na 4 lvl+ daje takie bonusy ze polowa dmg przechodzi na peta a dodatkowo summoner ma wysoki m.def.Ciekawe co transfer by robil na wyzszych 3/4 dmg dl apeta to magowie by padali jak kawki ^^


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:16:14 pm »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:45:22 pm »
Jesli tank uniwersalny to.... Hmm kogo by tu wybrac.... Juz wiem DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DADA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA DA No i tyle wam powiem :D Jedny tank prawdziwy dla mnie i ktory wyrobil sobie wystarczajacy respekt i w koncu czlowiek :D a ja lubie ludzi. Robie DA i nie zaluje. Nie narzekam na p.atk o defie nie wspomne no i panterka wiec co innego mozna wybrac?


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 10, 2005, 08:20:47 pm »
co ty gadasz za herezie dawno mnie niebyło a tu jusz herezie szeża nie mylisz sie muwisz ze DA to tank idealny to śmieszne tank idealny to taki któr ma straszliwe ilości p.def m.def sporo życia no i leczenie można dodać oraz jego p.atak nieistnieje ty muwisz ze nienazekasz na jego maly p.atak DA przeciesz to śmieszne DA niepotrzebuje p.ataku on ma pantere i stuna to jest jego p.atak a to jusz wyklucza idealnego tanka bo ma duży dmg :P oraz niewalczy sam chodzi mi o trzyamnie na sobie wszysktich i samemu z nimi walczyc może ci to coś rozjaśni :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 10, 2005, 11:35:33 pm »
ten znowu zacznie że tank idealny to sciana ktora tylko stoi i obrywa....

a on napisał tank uniwersalny a nie tank idealny... czyli taki który potrafi też oddać tak by zabolało a nie tylko rozśmieszyło...

czytaj na przyszłość uważnie zanim coś napiszesz....
Server: Enraged
Active: Nightghost Lvl:60 Prof: Spellhowler
Server: BnB C1
InActive: LowcaPL   Lvl:33  Prof: Human Warrior  
InActive: Nightghost   Lvl: [b


  • Wiadomości: 280

  • Pochwał: 2

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 10, 2005, 11:38:30 pm »
popieram Thorina :) TK ROX, z DA gralem wiele razy w party za duzo hp traci - cienias - TK ma moze maly dmg ale bierze na klate moby jak nikt ^^

SK - ujdzie, ale jak na moj gust gorzej wyglada :)
dug


Użytkownik zbanowany


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 11, 2005, 02:08:11 am »
amen bracie a kiedy dostanie tk skile c3 i kubiki to czlowieku masyznka do tankowania muwie wam na extrem sa skile nowe quwa masakra na max i teraz mam 5khp a przed wprowadzeniem tego wsyzsktiego mialme ledwie 4k bo zle dzialay sety i sa :P jest wyjebanie teraz zobacza co tk zdziala a co do ciebie ghost :P widze ze nowy sie pojawiles i widzalem ze sie udzielasz i git ale synku o grze wiesz niewiele :P co to za ruznica tank idealny a uniwersalny tank uniwersalny to taki któr wezmie tak samo magow sztyleciazy i wojow na siebie oraz majocy mase def i mdef oraz sporo hp olac atak liczy sie to ze jest bogiem w defi tryzmaniu na sobie mobow i nietylko dam przyklad teraz bez problemu wpadam do serca dvc w party z jakimis dmgdilerami i jakims helerem bez problemu zbieram okolo 20-30mobuw karliki and company trzymam je na sobie heitaura a oni je zabijaja bez problemów ja sie niemecze nawet nieodpoczywam robie pociog za pociogiem jedynie kiedy orbie postoje to jak sie np mana koczy im :P sam nigdy nieodpoczywam nawet wczesnije przed odejsciem z extrem zarabialem w party bo wychodizli z podziwu jak to ja tryzmam tyle mobow i se radze dug milo mi naprawde ze uwieżyleś w to co muwie a wiem co muwie bo w l2 gram pul roku z przerwa wiem o grze wszystko :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 11, 2005, 02:09:17 am »
w PvE TK jest bardzo dobry, ale w walce massowej np Clan vs Clan, TK jest bezuzeteczny... takiego sie po prostu.. omija.. bo po co go bic skoro i tak z tym swoim p atk ci nic nie zrobi..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 11, 2005, 02:18:23 am »
No rzeczywiście w PvE TK jest mastach, nikt tak dobrze nie poradzi sobie z masą mobów, jest jak W/E z Magnetic aurą i Obsidian Flesh w GW, nie do wyłuskania. Ale nie jest uniwersalny, dlatego że już w PvP traci sporą część skuteczności. Nie może tu już utrzymać na sobie wrogów hate aurą i przez co inteligentniejszych będzie pominięty. Nie stwarza sobą żadnego zagrożenia, w przeciwieństwe do posiadającego mocne cubiki i Lightninga SK, czy DA z panterką i ultra mocnym stunem. Dlatgo nie jest "uniwersalny" bo nie radzi sobie równie dobrze w PvE jak i PvP. Jest raczej jak twierdza na samotnej skale, nie do zdobycia, ale ma za mało dział aby zagrozić wrogom i za łatwo go opłynąć.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Jaki Tank najlepszy
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 11, 2005, 02:28:29 am »
hehahaeheaheaheaea yazon jak zwykle mnie poprawia brakowalo mi tego no i skrzat :P też wredny krasnal odslonił słaby punkt TK :( to siege to prawda na siege to TK huja zrobi  przyznaje to mnie wkurwia wprawdzie usatoi naidluzej na polu ale cuż nieda rady i podoba mi sie określenie yazona z ta twierdza ideolo wkurwia mnie to ale jak to sie mówi niemożna mieć wszystkiego bo to by było załatwe ale tak czy siak wiekszość tego czego oczekiwałem od postaci TK posiada i za to go kocham z 8 wygagan któr oczekiwałem od niego spełnił 7 a 8 cyzli siege widomo tak czy siak TK i tak jest wymiatacz powiem wam widzialem fainy filmik :P i to z clan vs clan boshe to było świetne i genialne to tak biły sie 2 klany gdzieś tam w terenie gdzie sa moby z 1 klanu brakowalo jednego kolesia TK obieg cały teren nazbieral okolo 50 mobuw i zgodnie z planem tego klanu wbieg centralnie w wrogi klan klan napoczotku walczył by właśnie odwrucić uwage od TK a ten wparował z mobami a że miał mase def  wbieg w sam sierodek asz do szefa oczywiście wszyscy zaczeli go bić głupki oczywiście z jego klanu też go atakowali żeby szybko zabić zginoł wszysktie moby były wolne klan od tego TK sie cofnoł moby sie żuciły na tamtych bo niekturszy z tamtego klanu chcieli pozaibjac moby 1 spanikowali inni leczyli a o to im chodzilo i te 50 mobuw zalali ich bili sie z nimi wtedy wpad klan i razem z mobami wyrżneli ich wszystkich ciekawe nieprawdasz niestety na siege to nieda rady zrobic ale jeśli ma sie dobrego stratega w klanie to clan vs clan może nieźle zaskoczyć :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P