Witaj
Gość

Wątek: Pomoze ktos :P ?  (Przeczytany 4427 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Pomoze ktos :P ?
« dnia: Październik 18, 2005, 08:51:38 pm »
Tak jak w tyltule | Gralem DA i dobilem nim 54 lvl i doszedlem do wniosku ze samemu nie pojdzie mi szybko exp ;/ ze wzgedu na to ze mam zalsaby atak | zaczynac nim grac myslalem ze skoro tak oslawony tank bedzie dobry i bede mial naprawde duzo oborny niz inni ale tu sie okazuje ze minimalnie mam wiecej od niektorych postaci a niektore odemnie ;/ ( ten sam lvl i zbroja ) | chce zaczac grac od nowa i rozwazam 3 klasy TH | Glad | BD | w kazdej jest cos co lubie ( ale tylko z podpatrywania innych ) pisze tu zeby ktos mi poradzil: ktora z tych 3 postaci jest najlepsza. ( chce w razie czego uciec ale nie jest to istotne, najwazniejszy jest silny atak dzieki ktoremu moby poloze w secunde a co za tym idzie nie strace duzo hp ) jedni mi mowia ze TH jak wlnie criticalami to zmieecie, drudzy ze BD z skillami zamiecie wszystko z drogi, a trzeci ze GLAD to potwor ;/ ) a ja biedny nie wiem kim zaczac gre ;/ | chcialbym aby postac posiadala :
-duzy atak ( ktory bedzie kladl przeciwnikow rowniez ludzi na ziemie bez wiekszych problemow)
-w parze z atakiem musi isc szybkosc ataku ( im szybciej tym wiecej uderzen i tym szybceij gleba . . . )
-ilosc hp bo przeciez nie chce pasc po 1 strzale ^^
-i predkosc poruszania oraz wyglad ale to jest malo istotne
-co do ilosci hp to jak bede mial duzy atak to moby i tak dlugo nie postaja
Wiec TH Glad czy BD sztylety czy duale ? Aha i jak ktos pokusi sie odpowiedziec na ten post to niech jeszcze poprze to przykladami i  jak da rade to przedstawi jakies skille ktore sa godne uwagi.

P.S moze ktos podac jeszcze jakies b.dobre darmowe serwery na c3 gdzie gra duzo polakow i ogolnie jest lajcik ( serwy w stylu zenith- zmieniam go bo ocs ostatnio same down ma :) ) i z ratami jakos od 7-20.
Arke zbudowali amatorzy, profesjonalisci Titanica.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2005, 09:04:26 pm »
"-duzy atak ( ktory bedzie kladl przeciwnikow rowniez ludzi na ziemie bez wiekszych problemow)
-w parze z atakiem musi isc szybkosc ataku ( im szybciej tym wiecej uderzen i tym szybceij gleba . . . )

-ilosc hp bo przeciez nie chce pasc po 1 strzale ^^
-i predkosc poruszania oraz wyglad ale to jest malo istotne
-co do ilosci hp to jak bede mial duzy atak to moby i tak dlugo nie postaja"

duzy atak posiadaja wszyscy w/w.

najszybszy z nich ofcourse TH

najwiecej hp ma glad, ale niewiele wiecej niz TH

najszybciej porusza się TH, a każda z tych klas może fajnie wyglądać. wystarczy ją odpowiednio ubrać ;)

P.S. - Zapraszam na L2eXtreme czyli "niepelne c1 z domieszka c2 w oprawie c3 z dodatkami c4" hihihi :)
L2eXtreme ~Tempest:

DilerPL - Hawkeye - 74+ - KillerKommando
eQ - Majestic Light Set ; BoP +7 Guildance ; BO set +4


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2005, 09:11:11 pm »
Glad suxx  podobno cienizna z niego, w pvp nie jest taki kozak bo musi ladowac focusa czesto...
TH nie wiem jak ty ale ja nie lubie grac postacia ktora sie widzi na kazdym kroku TH jest jedna z najlepszych postaci w pvp i ogolnie latwo sie nia gra...
BD cos mnie ostatnio kusilo ma bardzo dobre buffy wiec na wyzszych lvl masz gwarantowane party w loa...jak dostaniesz dance of fury(58lvl bodajze) to masz wysiepany atk.speed, masz hex ktory zmniejsza p.def wroga i draina ktorym mozesz sobie doladowac hp i przy okazji zadac calkiem niezly dmg
Chcesz byc kosiarzem to bierz SH lub SpS(nimi tez wiekszosc ludzi gra:P) na 46 lvl sps z sage stafem bierze moba 54lvl na 3 strzaly...


FullMetal Alchemist fan


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2005, 09:14:55 pm »
sluchaj odraz ci glada odradzam nieznam zadnegoserwera gdzie by z niego niezrobili kaleki final frezy duelis spirit itd to cipa i pipa muj TK zjada takich co do bd to wiesz te bufy powiem tak na nim sie dorobisz kasy znajdizesz dobry klan tyle to jest sredniej klasy wymiatacz miesci sie w sierodku takich tez kladlem TK o orzynaje TH to potega z jego pasywnymi krytykami i specialnymi ale ty piszesz atak sie dla ciebie liczy ty se zrub destroyera sama nazwa mówi destro to pierdolone bydle ma tyle ataku a do tego guts i frezy oraz jakis atak head cos tam co zre hp on ma tony hp giga atak i jego krytyki sluchaj on tez niestraci duzo hp jak rozjebie moba no i jego inne skile mistrzostwo w 2 rewcznych mieczach on spelnia conaimniej 4-5 z tego co wymieniles poza szybkim atakiem chociasz wiesz na buffach bd fury i propetha do szybkosci ataku ma przyzwoity szybki atak radzie ci sie zastanowic nad nim wymiatacz
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2005, 09:26:05 pm »
Ja gram gladem. I dobrze prowadzony glad ci rozwali wszystkie w/w postacie zreszta tak samo jest z TH. Jesli chodzi o expienie nie nazekam ale jednak od 60 lvlu potrzeba miec phropetowe buffy caly czas zeby expic. TH tez ich potrzebuje BD ma wlasne. Glad expi szybko bo expi tylko z buffami. TH tez expi szybko ale tez bardzo czesto z buffami bo bardzo szybko traci hp. Co do tego ze glad ma niewiele hp wiecej niz TH to sie nie do konca zgodze. Ja z self buffami i z odpowiednim doborem ekwipunku wyciagam 6200 hp ponad. TH moze tylko o takiej ilosci pomazyc na moim lvlu. Ostrzegam!! Glad to BARDZO TRUDNA POSTAC!! TH jest bardzo latwy i wymiata nawet jak jest zle prowadzony poniewaz tak ma byc na extremie. Jednak TH sa tak ogromne ilosci(zal mi ludzi - niektorzy szukaja jak najkrotszej drogi zeby wymiatac) ze nie wiem co jeszcze ciekawego jest w tej postaci. Jesli nauczysz sie DOBRZE grac Gladem bedziesz o wiele bardziej szanowany niz wiekszosc postaci ktora ma "wymiatanie we krwi". Ja jeszcze poznaje Glada mimo ze juz wiem o nim bardzo duzo. Dobrych gladow na Extremie jest malo bo nad ta psotacia trzeba ostro pracowac zeby zrobic z niej wymiatacza. TH jest bardzo duzo ale jedyny problem to go wyexpic. Jego jedynym problemem jest: "zrob sprzet, nabij lvl, idz zabijac" a u glada: "zrob DOBRY sprzet, nabij POZADNY lvl, naucz sie grac, poznaj wady i zalety innych postaci, idz zabijac z klasa, badz dumny jesli twoj glad pokona naturalnych wrogow czyli TH, DA, magowie i lucznicy". Tak to wyglada :) Jeszcze raz powtarzam GLAD JEST CHOLERNIE TRUDNY GLOWNIE NA EXTREMIE.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2005, 10:11:17 pm »
Jezeli idziesz gladem walczyc w pvp to lepiej zakladaj light armora a na moby heavy bo glad w pvp w heavy jest latwy do zabicia(chyab ze masz dooma set i aoba z health).


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 19, 2005, 01:49:50 pm »
ryltar czy ja dobrze slusze??? dla glada aoba??eheheaheah i doom to jest wojak a nie tank ehheheh moze mu dasz jeszcze tarcze od doom :p parodia ale i tacy jak widac sie znajduja a co do tego ze glad dobrze porwadzony rozwali kazdego bol shit TK zjada nawet dobrze porwadzonych gladuw z 1 powodu oni wszyscy maja zjebane skile sa uposledzeni tylko na oficialu dzialaj wszystkie skile rozwaoilem moim TK 67lvl glada na 74 sprzent muwisz on mial dosc dobry bw ciezki +6 caly dual sls +8 ja wiem zly sprzent niebyl co do prowadzenia to neiewiem czy dobrze rozumiem ale on nierobil czegos takiego szed na mnie triple i wali triple i wali prowadzil go wlasnie wydaje mi sie dobrze sonik ucieczka zmyly huj wie co robil ale mi zaimponowal sek w tym ze prubowal dystasuwek ze mna niewuyszlo mu zabieral mi tymi sonikami nawet lukiem walili zmiany robil ale wszystko co stracilem kubik mi odnawial wkocu przeszed do pul dystansu tez nic kurwa walka trwala kilka minut prubowal na mnie tylu sposobuw ze huj nawet sam nie wiem wkocu sie wkurwil zucil sie na mnie tak to za nim ganialem tylko wkocu zaczol siekac triple cios stun przyznam sie ze ladnie tym wszystkim manewrowal zmiany szybkie plyne wiedzial co robi ale na duzo mu sie to niezdalo na koniec wynik on lezy mi zostalo 2k hp z 5k hp osodzcie sami sprzent muj doom+4 aoba helt+5
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2005, 01:27:52 am »
No coz... To po kolei... Ryltarowi nie chodzilo chyba o uzywanie AOBA w walce bron boze!! AOBA ma sluzyc tylko do ogluszania i to tylko co jakis czas. Ja nie uzywam AOBA robie tak: Przed walka zakladam dooma seta, i War Axe Z SA health. Po tej operacji mam ponad 6200 hp, jak juz hp sie ladnie regnie to biore slsy i zakladam BW. W ten sposob mam 6200/4456 hp :D . W ten sposob potrafie dojebac TH. Chwilowo mam 67 lvl a od 70+ lvl zrobie dooma lighta. Pamietajcie drogie dzieci(XD) glad to DD i nie da sie z niego zrobic tanka chociaz w polowie tak twardego jak TK. Glad nie ma skilli do evasion ale i tak wyciaga o 5-10 evasion mniej niz TH(sprawdzalem) wiec taki DA moze miec problemy z trafieniem, jedziemy dalej: Doom light w secie zwieksza mi dex o 3 dzieki czemu: szybciej atakuje, szybciej biegam, czestsze krytyki(glad ma je czasem naprawde mocne) i w dodatku +5.24% p.atk(wydaje sie ze to malo ale w sumie ten bonus 5.24% daje mi tyle p.atk co w BW heavy a nie mam koszta evasion i dexa), 5.24% szybsza regeneracja many(to jest w sumie niewiele bo glad nie ma pasywnych do rega many i nie daje mu to wiele ale zawsze sie przyda bo glad powinien jechac na skillach, pomimo koniecznosci ladowania). No to tyle. I teraz nikt mi nie powie ze z gladem nie ma komplikacji :P


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 19, 2005, 06:59:51 pm »
ta z czystym gladem to wiesz mozesz fikac do TK i innych co do tego rozwalania TH to ja wielkie robie oczy mnie TH rozwala choc dobrze porwadze mego tk ale jego krytyki któr przejda ja nie wiem jakim cudem ty ich zjadasz ciekawe to z doom lightem podoba mi sie podobne co do HE w ciezkiej zbroi doom takie faine ale wiesz muwisz ze da moze nietrafic a pantera ma swoje staty i to niezle a stun boshe bronie mego wroga nr1 da ale takie sa fakty stun trafia zawsze niema pudla pantera tez raczej trafi no i ma debuffy nawet jak nietrafia moze ci debufy zucic tak latwo muwisz o rozwaleniu da ale ja wiem czy bys dkarn pojechal hehehehe niewydaje mi sie mnie dook zawsze jezdzil co mnie wkurzlao na max
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2005, 03:14:48 am »
Twojemu TK pomagalo zbugowane Final Fortress. Zadna postac nawet niewiazne jak bardzo super zrobiona nie ma prawa wyciagnac bez buffow 2000 defa. Ja mialem zbugowany Final Frenzy ale mi dodawalo ponizej 200 p.atk a tobie powyzej 600 defa. Teraz nie masz ani ty ani ja wiec teraz jest jak powinno byc. Teraz jest w miare rownowaga moim zdaniem. Moje skille wejda w ciebie calkiem ladnie bo od 70 lvlu mam focus sonic do 7 lvlu a na 6 lvlu wsadzam w bialego moba 2000 dmg(na focusie 4 wsadzalem 1500 albo mniej). A poza tym nie wiem czemu nazywasz mnie wrogiem numer 1. Ja wole okreslenie uparty kolega do konwersacji na temat postaci w L2 XD.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2005, 04:06:11 am »
Krótko i treściwie z tych 3 postaci bierz TH :)

Pozdro :)
L2eXtreme ~Tempest:

DilerPL - Hawkeye - 74+ - KillerKommando
eQ - Majestic Light Set ; BoP +7 Guildance ; BO set +4


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 19, 2005, 08:35:25 pm »
ludzie ale co to w ogóle za dyskusja? najpierw trzeba wiedziec na czym sie stoi, mcr na jakim servie grasz? c1 c2 c3 a moze c4? jesli mamy mowic o Extreme, to sa 4 postacie wygrywajace w pvp... TH, Destro, HE i..... DA, DA nie ma olbrzymiego ataku, ale jesli mielibysmy oceniac to turowo to DA dzieki stunowi moze zadac 5 slabych ciosow oszolomionemu wrogowi, w sumie to daje duzy atak a i pantera nie jest slaba, Destroyer.... Destro w polaczeniu z 2hswordem to wymiatak w pvp, potrafi wyciagnac zajebisty dmg i ma w pizdu hp, jednak nie nadaje sie na takie imprezy jak siege i clan wars ze wzgledu na jego speed (nawet z wszystkimi buffami jest najwolniejszy ze moze huj trafic....), Hawkeye... z luczku potrafi wyciagnac boski dmg, niezastapiony na siegach, clanwarsach i arenach, po prostu mastah, polecalbym ci wlasnie ta postac, tylko nie wiem czy odpowiada ci luczek, TH to lamerska postac.... admini extreme zrobili z niego boga, postac dla dzieciakow, ktorzy nie potrafia wygrywac pvp uczciwie tylko wybieraja najprostsza postac i uwazaja ze sa "gosu"... nie polecam poniewaz jest ich pelno...


Gladiator to najlepsza postac, zadajaca najwiekszy dmg, swietnie wygladajaca, bez wad... teorytycznie... na kazdym prywantym serverze jaki znam, Gladiator jest tak zabugowany ze huj mnie strzela! sam gralem jednym i ku mojemu zdziwieniu warrior zadawal wiecej dmg niz glad na 2x wyzszym poziomie... jednak jesli grasz na servie gdzei ta postac jest normalna (np na oficialu) to bardzo polecam, duzy p atk, triple sonic slash to jeden z najpotezniejszych skilli w grze, duzy atk speed, duzo zycia, jako ze w Gladiator to postac ktora ma najwiecej CP co w efekcie HP + CP daje duzo pkt zycia, duzy evasion i w ogóle wszystko duze! tylko trzeba znalesc odpowiedni server....

Bladedancer to chyba postac ktora wyglada najlepiej w grze, duzy p atk, duzy akt speed, czeste krytyki, hex, drain, tance i to chyba wszystko z jego zalet..
teraz wady... malo hp, maly def, jako ze jest to d elf jest bardzo podatny na efekty stuna, itp. BD TO NIE JEST POSTAC PVP!!!! BD jest po to zeby tanczyc, ewentualnie debuffowac lub robic za mieso armatnie!

jesli grasz na serverze bez buggow to polecam tez summonerow
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2005, 08:41:07 pm »
zes sie kurwa diler wysilil....

EDIT: kurwa saladin naprawiaj to forum albo przyjade do krakowa i ci pomoge! to jest skandal!
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 19, 2005, 09:48:06 pm »
te zychu ale ciogle mam naiweicej def z wszystkihc na self buffach mam 1300 def a sws na 74 haladir ma 1k zaledwie na wlasnych ehheaheahea no i mam wysze lvl kubikuw i tak bym cie rozwalili
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 21, 2005, 01:58:43 pm »
Ja TH tez bym przesadnie nie polecal. Bo zdazylem zauwazyc ze PRAWIE KAZDY TH TO NOOB KOTRY MA NA CELU PSUC INNYM ZABAWE!! Nie mowie ze wszyscy tacy sa ale na Extremie jak ktos widzi TH o dosyc glupim nicku moze spokojnie podejsc i powiedziec: "hi fucking noob you want kill me?". Destro jest ciezki do zrobienia na dobre(skurwiele z extrema zbugowali mu 2-h Weapon Mastery zeby nie byl chyba zagrozeniem dla TH - ma po prostu za maly atk. Destro wyciaga wiecej ataku niz Glad bez buffow bo Dwuraki tez maja power ale nie na tym cholernym Extremie), BD to w ogóle wywal z planow bo do niczego sie nie nadaje oprocz buffowania :P ,DA jest fajny, przydatny i lubie go(ale nie lubie jak jest wrogiem XD ten cholerny stun przyprawia mnie o drgawki XD) ma mocna pantere ktora jest dobra jako DD, DA jest cialem a pantera mieczem tak w skrocie, Glad hmm... jak grasz na L2j to nawet sie nie zastanawiaj rob glada. Najlepsza ze wszystkich postac moim zdaniem, najwiecej zalet, najmniej wad ze wszystkich. Na oficjalu kosi po 2 na raz bo ma tak duzo cp i hp ze prawie nie da sie go zabic(jednak na extremie nie naprawia skilli glada bo przeciez wymiatalby TH z palcem w dupie co nie?).


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 21, 2005, 03:52:43 pm »
Dużo zależy od umiejetności gracza, mówicie żę HE i TH jest taki dobry i niezniszczalny, swoim SK dowaliłem i jednemu i drugiemu na takim samym lvl i podobnym wyposażeniu.Liczy się taktyka


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2005, 12:21:18 am »
Taaa. Rozwaliles. No Lightenig Strike ci wszedl i jestes dumny. Bez LSa TH cie powinien rozrzucic jak gnoj. Chyba ze grasz na oficjalu i krytyki nie mijaja pancerza albo Th i HE mieli o 10 lvli nizej.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2005, 12:21:26 am »
Taaa. Rozwaliles. No Lightenig Strike ci wszedl i jestes dumny. Bez LSa TH cie powinien rozrzucic jak gnoj. Chyba ze grasz na oficjalu i krytyki nie mijaja pancerza albo Th i HE mieli o 10 lvli nizej.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2005, 12:21:32 am »
Taaa. Rozwaliles. No Lightenig Strike ci wszedl i jestes dumny. Bez LSa TH cie powinien rozrzucic jak gnoj. Chyba ze grasz na oficjalu i krytyki nie mijaja pancerza albo Th i HE mieli o 10 lvli nizej.

Cholera posty mi sie pomnozyly. Niech ktos usunie te 2 z gory.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2005, 05:44:32 pm »
zychu aki ty jestes glupi... a co? LS to oszustwo? po to jest zeby uzywac! SK to tez dorby ofensor, w ogóle nie wiem kto go nazwal tankiem, bo do tankowania sie nie nadaje, SK to taki nuker z mieczem i ciezkiej zbroji, co robi z niego nie lada przeciwnika w pvp, no i jest swietnym debufferem, HEX, Power Break, Kubiki, Poison, Drainy i koles prawie nie ma hp, a LS jest po prostu boski! SK tez bardzo polecam!

a Glad nawet na l2j smierdzi... no zalzy na jakim serverze, ja gralem Gladem na tainted i... a szkoda slow
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 22, 2005, 11:33:32 am »
Tak ale to zalezalo od szczescia. A nie od umiejetnosci czy taktyki. Ja rozumiem jakby pojechal bez LSa. Wtedy byloby widac umiejetnosc grania i ze radzi sobie z postacia. A jak wejdzie LS to masz po prostu farta jak cholera bo juz wygrales...


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2005, 05:44:32 pm »
zychu po to jest LS zeby go uzywac, SK bez LSa to tak jak DA bez stuna albo  Mag bez czarow! a szczescie jest czescia sily!
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 22, 2005, 11:44:47 am »
No tak ale przypuscmy ze SK uzyl LSa i... Nie wszedl w TH, i co teraz zrobi? Za bardzo polega na tylko jednym skillu ktory lubi nie wejsc... DA ma niemal 100% pewnosc ze wejdzie stun a mag ma 100% pewnosc ze wejdzie sleep wiec maja prawo polegac tylko na jednym skillu bo maja do niego pelne zaufanie... SK zas jak wygra to znaczy ze wszel LS a jak nie to nie :P Ja sam lubie SK bo ma taki zajebistyyyyy.... klimat. Ale jednak LS to jego najwieksze blogoslawienstwo i najwieksze przeklenstwo...


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2005, 02:59:13 pm »
powiem 1 hehehehe jest wygrany i przegrany zawsze ta gra jak kazda jest tak zbudowana ze np tank TK zabije lucznika hawka nawet o 10lvl wyszym ale TK zabije TH bodz jakis mag no lol sa niestety zaleznosci jak wszedzie 1 zaibja innych hehehehe no i jeszcze ktos moze lepiej grac czyli wygra bo wiecej czasu poswiecil postaci itd a i tak wiekszosc w l2 zalezy od szczescia niewiele jest gier gdzie licza sie umiejetnosci gracza powaga bo w l2 to tylko szczecie wejdzie slepp wejdzie stun krytyk itd a jak nie to przegralem no i wiele wiele wiecej mozliwosci na szczescie ja bym se zagral w gre taka gdzie lucznik to prawdziwy lucznik zabujca z sztyletami to prawdizwy zabujca rycez to rycez itd gra mmorpg ale taka gdzie kurwa niema czegos takiego jak zycie szczescie jest ograniczone do minimum jak w prawdizwym zyciu zeby bylo podczas siege salwa lucznikuw to byla salwa lucznikuw ktrura zmiata 1 linie po 1 strzale a nie iles gtam zycia zabiera zeby sztyleciaz trafial w witalne punkty mial takie uniki byltak zwiny ze unikal by udezen zeby np rycez jak trafi w reke a ktos sie nieuchyli albo niezablokuje to mu ja odetnie a nie tam hp udeza sie w ruzne miesca a nie caly czas w 1 na zycie a jak ginie to wraca na miesce restartu pod flage albo gdzie idziej asz takiej realistycznej niechce ze 1 strzala niezyje i oglodam siege jako trup ale reszta to owszem zeby bylo legendarny mistrz miecza to byl mistrz któr kladzie nawet 10 a lucznik sniper to sniper takom gr ebym plakal z radosci i gral bylo by cos pieknego ale takich niema :(
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2005, 07:28:26 pm »
bla bla bla ale wy pieprzycie, po to sa skille zeby je uzywac i nie ma co rozwazac, to prawda ze jesli SK nie wejdzie LS to jest po zawodach, a jak wejdzie to tez jest po zawodach, SK to postac ktora moze wygrac i przegrac z kazdym, zalezy od szczescia, i rozni sie wlasnie tym od tych "pewniakow" czyli DA i Magom, ktorym zawsze wejdzie stun i sleep, ze SK moze naprawde wygrac z kazdym, a Mag ZAWSZE przegra z lucznikiem, a DA prawie zawsze przegra ze sztyleciarzem! a SK nie ma postaci , ktorych sie musi bac! i nie pieprzcie mi tu o umiejetnosciach gracza, bo l2 to jest gra gdzie liczy sie tylko lvl i kasa... nie widze gdzie tu sie wykorzystuje umiejetnosci... do zaznaczania czlowieka i trzymania CTRL? Thorin jesli chcesz swietnej gry dla lucznika..  to RyL... w RyLu sam strzelales lucznikiem gdzie chciales... po prostu miales celownik i tam strzelales... piekne.. szkoda ze juz nie jest za free... pamietam... moj kolega placze do dzis... :cry:
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem