Witaj
Gość

Wątek: Pomoze ktos :P ?  (Przeczytany 4417 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2005, 08:55:41 pm »
Hi hi hi. Te wszystkie postacie i tak polozy z palcem w dupie dobrze prowadzony warcryer albo overlord :P To sa najtwardsi magowie-bufferzy-wojownicy :P Z overlordem zadem mag nie ma szans. Bo Overlord ma seal of silence ktory ucina magowi chcec do walki :P A jak bedzie to SH ktory tez ucisza to overlord ma jeszcze piknego stuna :P zeby poczestowac :P , Warcryer ma chanta na m.defa i sleep ciezko mu wchodzi a maga kladzie drainami jeden za drugim :D Jakbym robil jakiegos maga to pewnie tych 2, bo ja lubie twarde w miare, lubie walke na dystans i z bliska i nienawidze grac magami ktorzy uzywaja tylko czarow bo palcami na klawiaturze nie nadazam XD. Juz Warcryera widzialem w akcji XD RESPEKT


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2005, 01:35:19 pm »
heheheheheheh zychu a czemu zmieniasz temat zupelnie ladujesz mi tu overy i war he?? bylo o gladzie umiejetnosciach hehehehe a ty tu wiezdzasz nie wiem po co z tym
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 23, 2005, 01:41:25 pm »
wtf "dobrze prowadzony"? powiedz mi... czym sie rozni warcrayer na 47 lvl robiony przez n00ba i warcryer na 47 lvl robiony przez kolesia ktory sie zna na rzeczy? niczym... w tej grze nie ma czegos takiego jak dobrze prowadzony.. kazda postac jest taka sama i to jest wielka wada tej gry ze masz tyle sp ze mozesz se wybrac wszystkie skille, gdzie te momenty wyboru? taktyki prowadzenia postaci? wiele mozliwosci? nie ma kurwa! kazda postac jest taka sama, moze roznic sie tylko ekwipunkiem (tu tez nie ma wiele mozliwosci...) ta gra to nie rpg.. ta gra to przygodowka.. z rpg ma tylko lvle...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 23, 2005, 05:17:03 pm »
Cytat: Skrzat
wtf "dobrze prowadzony"? powiedz mi... czym sie rozni warcrayer na 47 lvl robiony przez n00ba i warcryer na 47 lvl robiony przez kolesia ktory sie zna na rzeczy? niczym... w tej grze nie ma czegos takiego jak dobrze prowadzony.. kazda postac jest taka sama i to jest wielka wada tej gry ze masz tyle sp ze mozesz se wybrac wszystkie skille, gdzie te momenty wyboru? taktyki prowadzenia postaci? wiele mozliwosci? nie ma kurwa! kazda postac jest taka sama, moze roznic sie tylko ekwipunkiem (tu tez nie ma wiele mozliwosci...) ta gra to nie rpg.. ta gra to przygodowka.. z rpg ma tylko lvle...


Skrzat wal do GW, tutaj naprawde gra się na skillu i postacie są brdzo rózne. Dzisaj spotkaliśmy na arenie noobów, ich axe tigers (Wojownik/Ranger w chwili obecnej teoretycznie najskuteczniejszy warrior pod względem damage) był tak żałosny że rozwaliłem go 1 na 1 moim healerem, reszta mojej srużyny rozwaliwszy rsztę jego drużyny stała obok i zwijała się ze śmiechu. Dla porównania z L2 to tak jakbym wyskoczył bishopem i laską natłukł Destroyera z tego samego lvl. W GW tak naprawdę istnieje wybór taktyki, skillów, podejścia do gry, rozciągający sie w nieskończoność. Zaś ponieważ wszelkie pvp jest drużynowe to przypomina to karciankę, gdzie trzeba tak dobrac postacie i skille, aby mieć zarówno offence, zdolnośc leczenia i buffowania, jak i możliwość kontrowania wroga. W GW w najzwyklejszym w świecie starciu 4 vs 4 na arenie jest tyle taktyki i kombinacji co w dobrej grze strategicznej. Naprawdę L2 to przy tym tylko monotonne tłuczenie leveli, zaś pvp wygrywa ten klon który szybciej naciskac będzie uniwersalną kombinację skilli.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 24, 2005, 01:34:16 am »
taa GW fajne.. tylko ze te instanty... kazdy w oddzielnym swiecie... to troche odpycha :/ ja szukam gry gdzie moge se pogadac, spotkac ludzi, a przy tym miec dobrze rozbudowane taktyki postaci i wiele mozliwosci... GW byloby idealne... gdyby byl tam tylko 1 wielki swiat... no i te dodatki co beda.. nie bede placicl co pare miesiecy 100 zl...
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 23, 2005, 07:24:09 pm »
Instatnty są dla niektórych minusem. Dla mnie sa plusem, dzięki nim mam rozbudowane questy i mechanikę gry która odpowiada mi.
Zaś co do rozbudowanych taktyk + pełnego wolnego świata to nie ma szans, niewiele osób taką grę stworzy bo się nie sprzeda i nie przyciągnie dość graczy. Wiekszośc MMORPG zarazbia na koreańcach mających po 4-5 kont i boty którym potrzeba jasnej określonej i jedynej słusznej taktyki dla każdej postaci farmującej. Rozbudowanie taktyki gw jest możliwe dzięki takiej a nie innej formule gry, w wolnym mmorpg nie sprawdziłoby się to, po prostu 90% postaci byłoby prot bond farmerami.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 23, 2005, 08:10:15 pm »
Ktos tam spytal sie na jakim serwerze gram. Odpowiadam gram na serwerze zenith x5. Jak zrobic sonde?? Poki co gram Rogue i podoba mi sie calkiem ale mam topD sprzecior ;] wiec zbytnio kazdym bym mi sie podobalo ;]
Arke zbudowali amatorzy, profesjonalisci Titanica.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Pomoze ktos :P ?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2005, 10:08:06 pm »
Hmmm nikomu na myśl nie przyszedł Warlord...?

Dziwne.
Soul of Destiny