Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 917812 razy)

  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5425 dnia: Maj 24, 2018, 08:43:00 pm »
A jakie to w ogóle jest to twoje party? Bo ja nie znam, a nie chce opierać na plotkach :oops:

daj Pan frapsa

https://www.youtube.com/user/Neural1987

https://www.youtube.com/channel/UCj4i_NiMkqh9mhAiXEzAXiw


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5426 dnia: Maj 24, 2018, 08:57:44 pm »
każdy fraps z bicia doty w tych czasach to skarb, więc ci co nie grają na Skelth niech się nie wypowiadają nad "szczytami idiotyzmu" bo nie znają realiów serwera.
Cytuj
realiów serwera

zabijanie pve boxow i PKowanie w cata

jaki serwer i spolecznosc, takie pvp


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5427 dnia: Maj 24, 2018, 10:10:31 pm »
A jakie to w ogóle jest to twoje party? Bo ja nie znam, a nie chce opierać na plotkach :oops:

daj Pan frapsa

https://www.youtube.com/user/Neural1987

https://www.youtube.com/channel/UCj4i_NiMkqh9mhAiXEzAXiw


a czyli party troya ... czyt. donatorów którzy płaczą na discordzie skeltha o item shop, bo "nie mają dostępu do end game contentu"


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5428 dnia: Maj 24, 2018, 10:31:43 pm »
A jakie to w ogóle jest to twoje party? Bo ja nie znam, a nie chce opierać na plotkach :oops:

daj Pan frapsa

https://www.youtube.com/user/Neural1987

https://www.youtube.com/channel/UCj4i_NiMkqh9mhAiXEzAXiw


a czyli party troya ... czyt. donatorów którzy płaczą na discordzie skeltha o item shop, bo "nie mają dostępu do end game contentu"

x KURWA D niewolnicy donatorzy weźcie wy się kurwa zdecydujcie
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 10:37:24 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5429 dnia: Maj 24, 2018, 10:56:00 pm »
x KURWA D niewolnicy donatorzy weźcie wy się kurwa zdecydujcie
Neural  poprostu donatorzy płacący za własną niewolę ^^ taki paradoks.
Ciekawe co jeszcze koledzy tutaj wymyślą.

Ale tak jest co czytać na forum w końcu ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 11:03:41 pm wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5430 dnia: Maj 24, 2018, 11:12:39 pm »
Jak ktoś służy ukraińsko-ruskiej marynarce niech nie oczekuje szacunku wśród polskiej społeczności. Coś jeszcze komuś przetłumaczyć :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5431 dnia: Maj 24, 2018, 11:15:40 pm »
Ale, że co? Szacunek na polaczkowym forum? To chyba jakaś pomyłka  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5432 dnia: Maj 24, 2018, 11:22:37 pm »
Ale, że co? Szacunek na polaczkowym forum? To chyba jakaś pomyłka  :afro:

Prawie 10 lat na tym forum i bez zmian, jakby ludzie nicki pozmieniali :D. Przypominały mi się czasy Luny i dramy boterzy 2pt vs Legit polski klan którego nie raz na bocie widziano :D. Szykować adene bo Pufa niedługo wraca i będzie podatki zbierał :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5433 dnia: Maj 25, 2018, 12:15:33 am »
Baity to tu lepiej wchodzą niż na tym evencie z rybkami xDDDDD
No, ale to tak same "grube ryby" to co dziwnego, że taki apetyt...

Rozdział V. O Monarchii w podobnym wypadku
"Kiedy w monarchii szlachta każe uprawiać pola na swój dochód, podbitemu narodowi, trzeba również, aby pańszczyzny nie wolno było zwiększać. Co więcej dobrze jest, aby monarcha zadowolił się swoją dziedziną i służbą wojskową. Ale jeżeli chce ściągać podatki pieniężne z niewolników swojej szlachty, trzeba, aby pan był ręczycielem daniny, aby ją płacił za niewolników i ściągał ją z nich. Jeżeli się nie będzie przestrzegać tego prawidła i pan i ci którzy ściągają dochody księcia, będą kolejno nękali niewolnika, będą go dusić kolejno, aż wreszcie zginie z nędzy, albo ucieknie w lasy." -  Charles de Montesquieu


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5434 dnia: Maj 25, 2018, 01:51:40 am »
a czyli party troya ...
czyzbym nigdy nie grajac na skelcie wiedzial wiecej o roznych CP niz niektorzy ludzie tam grajacy?

troy nigdy nie byl cp liderem(no chyba ze nagle w erze skeltha 2018 cos sie zmienilo), no ale co to za roznica dla faktorow bijacych sie z pve boxami i wkrotce expiacych pk chary OMEGALUL
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 01:53:33 am wysłana przez fgt »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5435 dnia: Maj 25, 2018, 08:23:21 am »
a czyli party troya ...
czyzbym nigdy nie grajac na skelcie wiedzial wiecej o roznych CP niz niektorzy ludzie tam grajacy?

troy nigdy nie byl cp liderem(no chyba ze nagle w erze skeltha 2018 cos sie zmienilo), no ale co to za roznica dla faktorow bijacych sie z pve boxami i wkrotce expiacych pk chary OMEGALUL
Bo nie jest :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5436 dnia: Maj 25, 2018, 08:37:05 am »
Mówiłem wam tyle razy TYLKO ALARION NA PREZYDENTA!
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5437 dnia: Maj 25, 2018, 01:26:32 pm »
Ale w linejdzu nie ma prezydenta. Jest tylko generał drzący jape do mikrofonu, a wojsko ma się słuchać. Widocznie dyktatura działa. Głos podobny do Władysława Gomułki w sumie ;p

https://youtu.be/TLxvKgmpwcE

Brakuje jeszcze na końcu Biczes. Kto co lubi ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 01:35:40 pm wysłana przez Sushy »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5438 dnia: Maj 25, 2018, 02:53:15 pm »
Patrząc po jego wyborach raczej ANALION  :D


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5439 dnia: Maj 25, 2018, 04:44:10 pm »
x KURWA D niewolnicy donatorzy weźcie wy się kurwa zdecydujcie
Neural  poprostu donatorzy płacący za własną niewolę ^^ taki paradoks.
Ciekawe co jeszcze koledzy tutaj wymyślą.

Ale tak jest co czytać na forum w końcu ;-)

To nie paradoks Vilhelm tylko prawda, dostajecie wynagrodzenie za swoja niewole wiec wam dobrze jest sluzyc mu. A on sobie teraz lezy w Dubaju na ostatnim pietrze smiejac sie ze swoich owieczek ktore czekajac na adenke za poddanstwo musza wykonywac jego rozkazy :)

A jak jego imperium upadnie ( bo zadne imperium nie trwa wiecznie) to sprzedaj postac bo z tym nikiem bym sie wstydzil grac juz.

Pozdro byczys w niewoli  :D


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5440 dnia: Maj 25, 2018, 05:11:16 pm »
To nie paradoks Vilhelm tylko prawda, dostajecie wynagrodzenie za swoja niewole wiec wam dobrze jest sluzyc mu. A on sobie teraz lezy w Dubaju na ostatnim pietrze smiejac sie ze swoich owieczek ktore czekajac na adenke za poddanstwo musza wykonywac jego rozkazy :)

A jak jego imperium upadnie ( bo zadne imperium nie trwa wiecznie) to sprzedaj postac bo z tym nikiem bym sie wstydzil grac juz.

Widać nie wiesz czym się różni niewola od najemnictwa. W każdej chwili można sobie odejść... tylko gdzie?
Do niebieskich u których chuj wie gdzie się podziały epiki z czasów jak je zabijali?
To było niewolnictwo - grać i nie mieć nawet zwrotu za szoty albo gdzie odrobić expa. Uznaniowe rozdawanie itemów swoim kolesiom albo DVP który swojego czasu był największym RMT na Skelth.

Rok czasu grałem poza side-ami i próbowaliśmy zrobić coś swojego od zera - tylko finalnie nie było z kim bo na forum to wszyscy tacy wojowniczy i wygadani szkoda, że w grze tego nie widać....
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 05:23:45 pm wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5441 dnia: Maj 25, 2018, 05:30:35 pm »
Wiem jaka jest różnica miedzy niewolnictwem a najemnictwem ale w tym przypadku to z każdego po trochu. Skoro nie ma gdzie iść to nie znaczy ze trzeba grac u gościa co gra dla hajsu co stworzył korporacje power lvl'u i adeny i trzyma jak na razie serwer w garści. Honor by mi nie pozwolił grac u RMT goscia. Wy zamiast próbować coś stworzyć to z Tosterem siedzieliście w catach bojąc sie expa tracic przy okazji nazywając sie hardcore PVP XenoTavern jak mi powiedziano na TS.

Grajcie gdzie chcecie i robta co chceta ja cenie wolnosc i zandych RMT cesarzy nie mam zamiaru dorabiać grając pod ich skrzydłem dla zasady i honoru.


Pozdro


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5442 dnia: Maj 25, 2018, 05:39:07 pm »
Wy zamiast próbować coś stworzyć to z Tosterem siedzieliście w catach bojąc sie expa tracic przy okazji nazywając sie hardcore PVP XenoTavern jak mi powiedziano na TS.

Chuja wiesz drogi kolego, bo z Torstenem tworzyłem XT od zera i poświęcałem organizacji tyle czasu ile byłem w stanie. Prowadząc Siege nawet w sylwestra.
A to, że ktoś coś Ci na TS powiedział, bo ma ból dupy, że skończyło się organizowanie im expa z arenek na 50tego alta który lądował na tym forum to cóż... podobno brzydzisz się RMT.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 05:45:20 pm wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5443 dnia: Maj 25, 2018, 05:46:48 pm »
Sam Toster mi to powiedział ale to już historia. Rozmowa jest tutaj o jego ekscelencji Pufie i jego owieczkach/najemnikach/niewolnikach/bitches (niepotrzebne skreślić).


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5444 dnia: Maj 25, 2018, 05:49:56 pm »
Rozmowa jest tutaj o jego ekscelencji Pufie i jego owieczkach/najemnikach/niewolnikach/bitches (niepotrzebne skreślić).

A myślałem, że o polaczkach którzy nigdy nie dorosnął do endgame-u.
O albo o drugiej grupie która wkurwia się, że ma konkurencje ze strony Pufy, bo zabiera im klientów.

Nie wiem w jakie L2 grałeś, ale od zawsze liderzy sojuszy garściami czerpali z RMT - czy to na Bartz czy na innych offach czy to GMowie na privach. Nie wspominając takich firm jak ROA, które roznosi każdy serwer na jaki wejdzie, a potem sprzedaje wyexpione postacie ze sprzętem.
Witamy w Lineage 2.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2018, 06:06:38 pm wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5445 dnia: Maj 25, 2018, 08:21:46 pm »

Do niebieskich u których chuj wie gdzie się podziały epiki z czasów jak je zabijali?
To było niewolnictwo - grać i nie mieć nawet zwrotu za szoty albo gdzie odrobić expa. Uznaniowe rozdawanie itemów swoim kolesiom albo DVP który swojego czasu był największym RMT na Skelth.

  hahaha Codziennie dowiaduje sie czegos nowego.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5446 dnia: Maj 26, 2018, 09:09:32 am »
Dobra drama nie jest  zla .
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5447 dnia: Maj 26, 2018, 09:13:22 am »
Oferta pracy dla najemnikow i niewolnikow 10 z /h PM Szajba : :P :P :P :P
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5448 dnia: Maj 28, 2018, 11:36:59 am »
na które shoty pomijając te których się używa wymieniacie złowione   tuny? chodzi mi o to na których będzie można zarobić po evencie, bo na razie łowiąc je i selając ledwo idzie o zwrot , no ale 5x więcej xp wchodzi, Skłaniałbym się do wymiany na B grade ss o ile proporcjonalnie będzie to podobne przełożenie na shota do adeny do A czy C grade


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5449 dnia: Maj 28, 2018, 12:02:27 pm »
Najwięcej zarobisz jak poczekasz z pół roku z tymi shotami. Sklepik przy olympiad managerze w piątek i sobote. C Grade, B Grade może będzie więcej A Grade'ów wtedy. Anyway troche z tym trzeba czekać, ja tam bije RB tymi shotami.