Witaj
Gość

Ankieta

Server HR, Interlude czy GE

Interlude
55 (50.9%)
Gracia Epiloge
53 (49.1%)

Głosów w sumie: 108

Wątek: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!  (Przeczytany 17567 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 09, 2010, 07:06:15 pm »
PUFF ? oO. To jest tylko Twoje zdanie. Ankieta pokaże, kto co woli ;p Dla mnie np Gracia to nowy szit na którym nikt nie chciał by grać bo ludzie przywiązani są do prawdziwego l2 (IL) a nie StarWarsów :P! :oops:
Ogolnie do interlude to l2 mialo jakis klimat, w helboundzie dodali jakies attr stony i inne sh1ty, ktore zespuly cala gre..Teraz jakies pvp armory,safe enchant skilli, ludzie ze skillami +15/30 i na razie...Z reszta na tej graci bedziesz farmil 5 miechow...
Wlasnie a na il max tyg.
To idz na low rate jak chcesz farmic, ja gralem na takich h rate i sie zastanawialem czasami czy na low ratach nie mialbym juz 8x...Il jest kronika na h raty, a nie na farm servy...



  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 09, 2010, 07:24:03 pm »
No cóż ja nie wiem czy tak takie IL zaraz padnie.

Przykład to L2MXC (mid, ale IL) i ma te 1300online.
matim twoj serv też bedzie reklamował tak "wielke" forum?

Jestem w staffie maxcheaters, a więc mogę sobie załatwiać różne bajery u maxtora.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 09, 2010, 07:31:13 pm »
ludzie przywiązani są do prawdziwego l2 (IL)
ja bym to nazwal ubogiego l2 ;p


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 09, 2010, 07:37:00 pm »
ludzie przywiązani są do prawdziwego l2 (IL)
ja bym to nazwal ubogiego l2 ;p

Jeżeli wybierzemy IT to moim zadaniem będzie wzbogacenie tego świata, o co martwić się nie trzeba.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 09, 2010, 07:57:46 pm »
w przypadku wybrania epiloga, nie musialbys robic nic ;p

moja subiektywna ocena (bo i tak czekam na lr) - lepszym rozwiazaniem byloby postawic epiloga z - jak to napisales - bardzo dobrymi plikami, bo jest pelno dobrych sewerow IL (dobrych tzn. l2off, w ktorych raczej wszystko dziala). w przypadku ge, ilosc takich serwerow ogranicza sie do kilku, ktore takze posiadaja zapewne wiele bugow. te "bardzo dobre pliki" na najnowszej kronice moglyby przyciagnac mase ludzi, bo jednak nowe kroniki maja zawsze wieksze zainteresowanie


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 09, 2010, 08:20:38 pm »
w przypadku wybrania epiloga, nie musialbys robic nic ;p

moja subiektywna ocena (bo i tak czekam na lr) - lepszym rozwiazaniem byloby postawic epiloga z - jak to napisales - bardzo dobrymi plikami, bo jest pelno dobrych sewerow IL (dobrych tzn. l2off, w ktorych raczej wszystko dziala). w przypadku ge, ilosc takich serwerow ogranicza sie do kilku, ktore takze posiadaja zapewne wiele bugow. te "bardzo dobre pliki" na najnowszej kronice moglyby przyciagnac mase ludzi, bo jednak nowe kroniki maja zawsze wieksze zainteresowanie
Imo podaj mi chociaz 3 dobre hr interlude servy.



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 09, 2010, 08:37:33 pm »
nie gram przeciez, wiec skad mam wiedziec czy sa dobre. biorac jednak pod uwage fakt, ze IL ma juz ponad 3 lata, mozna dojsc do wniosku ze raczej wiekszosc (wszystkie?) rzeczy z tej kroniki dziala na privach, po co wiec stawiac kolejny podobny serwer. epilog z duza iloscia dzialajacych rzeczy to juz byloby cos ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 09, 2010, 09:07:11 pm »
rob ge hr  na ktorym w secie ic da sie na oly wyskoczyc a nie  tylko eq +65kkk


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • All rights reserved
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 09, 2010, 09:14:58 pm »
Jak dla mnie to mógłby być taki serv(podam na przykładzie 500xp):
-w gm shopie C,B,A,S,S80(C  1kk,B 17-20kk,A-70kk;interlude A 120kk, S 2kkk, S80 100kkk,icarius 170kkk, SA do S80 po 40kkk)S80 mogły by być dostępne też za dotą, vesper może być chronologicznie droższy.
-sety C  po 2kk,B  15-20kk, A 80-120kk,S 2kk, S80 40kkk
-kasa mogła by się dropić tak ok. jak się weźmie sporą grupkę mobów na PI to żeby wypadło 250-320kk
-enchant safe 3, max 25, rate 70% bless 75%, od 21 mogła by się jarzyć na zielono
-mogła by być jakaś waluta żeby kase wymieniać np. 1kPigi Adena=1kkk Adena
-w gm shopie  mogły by być enchanty do A tylko a S np. z Doty, dropu rb lub jakieś inne sposoby,
-mogły by być mana potki
-quest na nobla, nobl tydzień
-3 suby
-Global Gk
-Full Buffer
Ogólnie to chodzi mi o to żeby każdego gracza było stać na A grady I jakby je zenchatował to mógł konkurować nawet z tymi co mają S80, które by wymagało trochę wysiłku, a jeżeli o kronike chodzi to obojetnie tylko jak by było Interlude to S mogło by być droższe i enchanty do niego mało dostępne.
LucaS Critical

         


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 09, 2010, 10:02:25 pm »
Skonczcie to udawadnianie swojej racji omg, PuFF Twoje zdanie ma być ważniejsze niż zdanie większości? Wg mnie modzi powinni tu kasowac posty każdego kto napisał więcej niż 1 raz.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 09, 2010, 10:05:09 pm »
shop do A full buffer custom kraft s/s80/s84 wsio


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 09, 2010, 10:23:10 pm »
ciekawa opcja byloby tez nie wprowadzanie max enchantu i szansa 66% - nie bedzie tzw. konca (wszystko sie ma) tylko dalej i dalej sie bedzie enchantowalo, bedzie walka o max enchant na serwie itp
ale to tylko na interlude, na GE jest co farmic


Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 09, 2010, 11:10:04 pm »
Skonczcie to udawadnianie swojej racji omg, PuFF Twoje zdanie ma być ważniejsze niż zdanie większości? Wg mnie modzi powinni tu kasowac posty każdego kto napisał więcej niż 1 raz.
oshi ...

po 1. nie jestes moderatorem wiec nie powinienes sugerowac moderatorom co maja robic

po 2. forum chyba jest po to zeby dyskutowac, po to zeby kogos PRZEKONYWAC, tak, wiem ze to trudne slowo ale wlasnie po to istnieja fora, i tak PuFF MA PRAWO pisac posty takie jakie pisze

po 3. a moze wielcy zwolennicy interlude przestana byc hipokrytami i najezdzac na PuFFa ze pisze ciagle o GE jak sami pisza w kazdym swoim poscie jakie to IL nie jest swietne i dlaczego serwer powinien stac na tym a nie na tamtym

po 4. po co sie tak spinacie co ma byc na serwerze ktorego jeszcze nie ma, ba ktory nie wiadomo czy kiedykolwiek wstanie albo czy w ogole jest w planach? get real


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 10, 2010, 08:21:55 am »
Proszę o opinie graczy, a więc jest w planach.


Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 10, 2010, 08:25:05 am »
Proszę o opinie graczy, a więc jest w planach.
tylko ze "jest w planach" to bardzo luzne czasowo okreslenie, a 3/4 ludzi tutaj spina sie tak jakby serwer mial wystartowac za 2 dni


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 10, 2010, 09:28:05 am »
Proszę o opinie graczy, a więc jest w planach.
opinje graczy hmm serv oczywiscie GE max x300 albo x200
shop do a reszcze custom kraft
full buffer buffki 20/40 minut
max enchant  niski tak żeby nie skreślac summoneruf  i supportuf
siege na 1 albo 2 zamki zeby byla wieksza zabawa
farm zone dropiące maty te high tez z duża szansa i z małą szaną ews/eas
Atry za jakąs custom adene
i też zeby Q były robione varka/ketra mos/pagan it/fog hot na recki s
recki s80 drop rb+full bronie
sa u jakiegos npc'a fajnego crysze żeby drogie nie były, no to chyba all poranego rozbłyskul.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 10, 2010, 11:08:02 am »
Tak generalnie o wyglądzie serwera:

- 11 automatycznych eventów
- offline Buffer/Craft/Shop
- inteligentne NPC
- mała ilosc dropionej adeny z moobów (~~15-30) a ceny w sklepach beda do tego ustosunkowane
- custom clan system
- custom manor system
- premium account (do zdobycia dla wszystkich, x2 adena drop, nowe funkcje w offline bufferze itp)
- zwiekszenie ilosci profitów z posiadania zamku, Ch (na HR nie dają one za wiele)

itd /../


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 10, 2010, 02:08:02 pm »
ciekawa opcja byloby tez nie wprowadzanie max enchantu i szansa 66% - nie bedzie tzw. konca (wszystko sie ma) tylko dalej i dalej sie bedzie enchantowalo, bedzie walka o max enchant na serwie itp
ale to tylko na interlude, na GE jest co farmic
Imo to jest najlepszy pomysl, gralem raz na takim servie interlude albo nawet c5.Enchant rate nie pamietam, ale wiem ze konca nie bylo.Wiekszosc latala z broniami kolo +14 byli ludzie z itemami +20 i wyzej.od razu custom wyglad broni++.Mozna by dac np. z doty bronie +15/20, przy czym i tak trzeba by bylo miec wyzej z enchantowane bronie, zeby na pvp cos robic.Albo dac, ze od +25 bronie maja jakby zwiekszony pvp p atk, pvp m atk.Dzieki czemu donatorzy nie beda stali ciagle z broniami +20, bo to im nic nie da.
Matm jaki rate serva zamierzacie zrobic?



  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 10, 2010, 02:17:13 pm »
ciekawa opcja byloby tez nie wprowadzanie max enchantu i szansa 66% - nie bedzie tzw. konca (wszystko sie ma) tylko dalej i dalej sie bedzie enchantowalo, bedzie walka o max enchant na serwie itp
ale to tylko na interlude, na GE jest co farmic


+1  :D =interlude


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 10, 2010, 02:43:26 pm »
ciekawa opcja byloby tez nie wprowadzanie max enchantu i szansa 66% - nie bedzie tzw. konca (wszystko sie ma) tylko dalej i dalej sie bedzie enchantowalo, bedzie walka o max enchant na serwie itp
ale to tylko na interlude, na GE jest co farmic
Imo to jest najlepszy pomysl, gralem raz na takim servie interlude albo nawet c5.Enchant rate nie pamietam, ale wiem ze konca nie bylo.Wiekszosc latala z broniami kolo +14 byli ludzie z itemami +20 i wyzej.od razu custom wyglad broni++.Mozna by dac np. z doty bronie +15/20, przy czym i tak trzeba by bylo miec wyzej z enchantowane bronie, zeby na pvp cos robic.Albo dac, ze od +25 bronie maja jakby zwiekszony pvp p atk, pvp m atk.Dzieki czemu donatorzy nie beda stali ciagle z broniami +20, bo to im nic nie da.
Matm jaki rate serva zamierzacie zrobic?

Nie będą one miały znaczenia.

Każda nowa postać otrzyma full level na start, każda nowa subclassa także, tak aby uniknąć zbędnego expienia.

Ważnym aspektem będzie tutaj adena, craft oraz spoil. Kilka unikalnych rzeczy będzie można uzyskać jedynie z craftu, a recepty oraz materiały na owe przedmioty będą jedynie ze spoilowania oraz RB.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 10, 2010, 02:56:36 pm »
costom armory +3kkk atack sped?


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 10, 2010, 03:11:10 pm »
costom armory +3kkk atack sped?

Widziałeś abym gdziekolwiek wspominał o custom armorach/broniach  :dry:?


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 10, 2010, 03:53:54 pm »
"unikalne rzeczy" chodzi mi o to.


Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 10, 2010, 03:57:09 pm »
czyli cos w stylu HR astral worlda?:D i tez na DC plikach, mi tam by sie podobalo, a jakby byl npc buffer to wiekszy online by byl

tylko jezeli tak, to system enchantu skilli tez z astrala plx xd


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 10, 2010, 04:04:05 pm »
Interlude
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON