Witaj
Gość

Ankieta

Server HR, Interlude czy GE

Interlude
55 (50.9%)
Gracia Epiloge
53 (49.1%)

Głosów w sumie: 108

Wątek: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!  (Przeczytany 17634 razy)

  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 23, 2010, 01:26:23 pm »
No fajnie tylko mało kto chce grac na hr supportem a mi się nie chce na serwerze pvp co 10min latać z farmy do CH po buffa ale to tylko moje zdanie na temat tego hr.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 23, 2010, 03:34:57 pm »
Jak ide na hr, to po to zeby karac, a nie szukac klanu z online 24/h ktory da mi full support zebym sobie mogl te 1-2h dziennie pograc.
I co najgorsze- wygrywa Interl00de, wtf is wrong with ppl. Po 2-3 miesiacach poza magami nikt nie bedzie wylazil z miasta, bo 100% m crit rate to najwieksze nieporozumienie jakie mialo miejsce w l2.
...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 23, 2010, 04:05:53 pm »
dodam, ze m crit dmg wynosil wtedy x4 a nie x3 ;p


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 23, 2010, 04:16:30 pm »
Pamiętam że kiedyś powstał taki pomysł na White-Eagle. To był właśnie chyba interlude serwer. Ulepszyli skille BD i SWSowi, ale nie wiem jak to wyglądało w praktyce bo serwer szybko padł


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 23, 2010, 05:12:08 pm »
Jak ide na hr, to po to zeby karac, a nie szukac klanu z online 24/h ktory da mi full support zebym sobie mogl te 1-2h dziennie pograc.
I co najgorsze- wygrywa Interl00de, wtf is wrong with ppl. Po 2-3 miesiacach poza magami nikt nie bedzie wylazil z miasta, bo 100% m crit rate to najwieksze nieporozumienie jakie mialo miejsce w l2.
Dziwne, bo jak dla mnie i jak wiekszosci co tu pisze to lucznicy tylko na interlude karali...
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 05:14:36 pm wysłana przez seken »



  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 23, 2010, 05:38:00 pm »
Wybór kroniki zależy od Twojego pomysłu na server, chcesz by był to High rate z buffami na XX godzin, czy jak?
najlepiej buff 10 min custom craft s/s80/s84 :) ofc bez buffer'a

PuFF ciagle mowisz o buffach na 10-30 min crafcie itp na pvp serwerze? chcesz miec buffy na 10 min? idz na mid rata chcesz crafcic itemy idz na low a nie na pvpku wymyslasz takie cos.

Ja głosuje na interlude według mnie to najlepsza kronika pod pvp.
zauważ ze na hr gdzie masz wszystko w gm shopie z bufferem graja polskie-polaczki-pl  imo dobrze je sie kara ale robi sie to już nudne a na takim hr'ku trza biegac w pt z zywym wc bd sws'em zeby dobrze karać.

dobrze się kara mówisz ;) chciałbym Cie zobaczyć w akcji kiedyś jak jesteś taki pros ;)

Co do buffa 10min i craftów to wielkie nieporozumienie. Ludzie idą na Hr po to aby bawić się w pvp a nie biegać w te i spowrotem po buffa, czy crafcić oO WTF :bump:

IL>GE wiadomka:D


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 23, 2010, 05:51:36 pm »
Zawsze możesz zrobić 2 serwery ;)) i po problemie ;)

Interlude będzie stało na plikach Archidu ?

Na wypadek Interlude, nasz archid.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 23, 2010, 06:25:01 pm »
W takim wypadku wybrałbym tą drugą opcje, GE również z takimi buffami jakie chcieliście, oczywiście L2DC, lub te same pliki co L2rox, bodajże też mają DC. :)

Coś bliżej startu?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 23, 2010, 06:27:14 pm »
Jak ide na hr, to po to zeby karac, a nie szukac klanu z online 24/h ktory da mi full support zebym sobie mogl te 1-2h dziennie pograc.
I co najgorsze- wygrywa Interl00de, wtf is wrong with ppl. Po 2-3 miesiacach poza magami nikt nie bedzie wylazil z miasta, bo 100% m crit rate to najwieksze nieporozumienie jakie mialo miejsce w l2.
Dziwne, bo jak dla mnie i jak wiekszosci co tu pisze to lucznicy tylko na interlude karali...
progamer, mowi ci to cos? nawet jezeli nie to pomysl, nukiem masz taki sam zasieg jak archer(coz, uroki interlude) i 9/10 twoich hitow to m kryty ktorymi na max 3 razy sciagasz kazdego

pisz takie glupoty po tym jak spotkasz ogarniete stacked mage party na IL ktore bez problemu polozy ogarniete stacked archer party(nuki nawet ie musza byc full stacked, wystarczy ze 1 bedzie mial WM aug, a o to na HR serwerach chyba nie trudno, nie?)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 23, 2010, 06:30:32 pm »
Do tego l2jarchid. Jestem za GE!  :?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 23, 2010, 06:39:28 pm »
Do tego l2jarchid. Jestem za GE!  :?

Coś nie tak z archidem?

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do archida to proponuje poczytanie o najnowszym premium.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 23, 2010, 07:30:11 pm »
Wybór kroniki zależy od Twojego pomysłu na server, chcesz by był to High rate z buffami na XX godzin, czy jak?
najlepiej buff 10 min custom craft s/s80/s84 :) ofc bez buffer'a

PuFF ciagle mowisz o buffach na 10-30 min crafcie itp na pvp serwerze? chcesz miec buffy na 10 min? idz na mid rata chcesz crafcic itemy idz na low a nie na pvpku wymyslasz takie cos.

Ja głosuje na interlude według mnie to najlepsza kronika pod pvp.
zauważ ze na hr gdzie masz wszystko w gm shopie z bufferem graja polskie-polaczki-pl  imo dobrze je sie kara ale robi sie to już nudne a na takim hr'ku trza biegac w pt z zywym wc bd sws'em zeby dobrze karać.

dobrze się kara mówisz ;) chciałbym Cie zobaczyć w akcji kiedyś jak jesteś taki pros ;)

Co do buffa 10min i craftów to wielkie nieporozumienie. Ludzie idą na Hr po to aby bawić się w pvp a nie biegać w te i spowrotem po buffa, czy crafcić oO WTF :bump:

IL>GE wiadomka:D
jestem pewnien ze mi cp nie zbijesz rickert może potwierdzić.
a wiem ze wy chcecie pro uber hr z enchantami +20, a ja bym wolał hr'ka gdzie ktoś z bronią +7 jest factorem żeby był ten balans pvp, żeby ludzie nie płakali ze palek ma bron +20 i 10k p atacku i żeby można była biegac z 300 atry.


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 23, 2010, 08:48:14 pm »
Z enchantem mogę się z tobą zgodzić ale z buffami nie bo w sumie to hr bez buffera jeszcze szybciej się znudzi gra niż z bufferem to będzie coś takiego kto ma dobry komp ten jest lepszy w pvp z 5 boxami na plecach.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 23, 2010, 09:34:12 pm »
Z enchantem mogę się z tobą zgodzić ale z buffami nie bo w sumie to hr bez buffera jeszcze szybciej się znudzi gra niż z bufferem to będzie coś takiego kto ma dobry komp ten jest lepszy w pvp z 5 boxami na plecach.
Nom gimli dobrze pisze, trzeba zrobic normalny h rate interlude bez jakichs udziwnien, jak dla mnie do mozna paru klasom dac to i tamto, zeby nie bylo nuk>all, a max to +7



Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 23, 2010, 10:22:08 pm »
Z enchantem mogę się z tobą zgodzić ale z buffami nie bo w sumie to hr bez buffera jeszcze szybciej się znudzi gra niż z bufferem to będzie coś takiego kto ma dobry komp ten jest lepszy w pvp z 5 boxami na plecach.
trzeba zrobic normalny h rate interlude bez jakichs udziwnien, jak dla mnie do mozna paru klasom dac to i tamto
acha


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 23, 2010, 10:38:42 pm »
Się dziwić że GL jest sux, skoro takich właśnie testerów mieli... Róbcie dalej HR z enchantem +20 i statami XX, gdzie więcej czasu spędzasz na enchancie, niż na pvp po farmach. od razu dajcie Epicki w shopie co by to randomy nie narzekały że nie mają.
Oczywiście dodajcie również LS'y do shopu, a co tam, przecież i tak je można będzie zdobyć z tyrków!

Ludzie po cholerę robić kolejny server który postoi z tydzień? Dając wszystko do shopu, skracacie wszystko. Już widzę jak ci którzy tak się wypowiadają że chcą wbić godzinkę pofarmić i być factorami. Możemy się założyć że gdyby nawet taki server matim przygotował, to albo byście quitneli bo by się wam znudziło, albo byście nie dawali rady. K, ale róbcie dalej takie servery - Co bym to miał rozrywkę na tydzień.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 10:40:52 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 24, 2010, 03:10:48 pm »
Z enchantem mogę się z tobą zgodzić ale z buffami nie bo w sumie to hr bez buffera jeszcze szybciej się znudzi gra niż z bufferem to będzie coś takiego kto ma dobry komp ten jest lepszy w pvp z 5 boxami na plecach.
trzeba zrobic normalny h rate interlude bez jakichs udziwnien, jak dla mnie do mozna paru klasom dac to i tamto
acha
Jak juz cytujesz to cytuj wszystko qq.



  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 24, 2010, 03:15:03 pm »
Proszę się w tym temacie nie kłócić kto ma większe doświadczenie w grze oraz kto kogo i jak rozwali.

Temat jest do dyskusji na temat nowego serwera.

Serwer będzie tak zrobiony, aby zredukować ilość farmy do minimum - tak aby każdy nowy mógł po paru minutach skoczyć na PvP, oczywiście będą także przedmioty, które aby je zdobyć będą wymagały większego nakładu czasu. Aby serwer nie nudził się po kilkunastu minutach, na serwerze będzie cała masa nowości oraz mini zawodów (główny cel to spotęgowanie rywalizacji między graczami oraz klanami) Na serwerze będzie szereg automatycznych zawodów, w których np co kilka godzin będzie automatycznie nagradzany gracz, który zabił największą ilość graczy. 11 Nowych, automatycznych eventów także zapewni masę zabawy - a to właśnie gracze będą decydować o tym jaki event będzie następny (Stworzony jest system głosowania) Nowe eventy typu Korean PvP, Captur The Base oraz wiele innych, innowacyjnych eventów, które zrobiłem jedynie na potrzeby tego serwera, tak aby stał się unikalny.

Kolejna ważna sprawa to wyjątkowo rozbudowany Community Panel, w którym będzie można odnaleźć szereg ciekawych funkcji takich jak pełne statystyki serwera:

- Top PvP oraz Pk, status danego gracza oraz jego klan
- Lista Najlepszych Klanów
- Pełne informacje na temat następnych siege oraz informacje o zamkach
- Lista najbogatszych graczy na serwerze
- Lista serwerowych no'life
- Lista najbardziej aktywnych Gmów
- Najlepsi gracze z danej klasy
- Dziesiątki innych, ciekawych informacji



- Możliwość wystawiania "aukcji", wszystko odbywa się w Community Board, ustalasz cene, ilość i inne informacje, możesz odszukać dany item i go zakupić.

- Ingame Drop Calculator, możesz sprawdzić statystyki moobów, ich drop oraz zobaczyć mały filmik z wybranym Npc/Mobem!

- Możliwość wysyłania wiadomości mailowych do innych graczy

- Możliwość upewnienia się czy otrzymało się już nagrodę za oddanie głosu na Top Listach

- Zapisywanie swoich notatek

- szereg innych opcji w Community Board.



- Npc Buffer, który zapamiętuje do 3 różnych kombinacji Twoich buffów, oraz Twojego peta.

- Inteligentne Npc



.... i więcej


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 24, 2010, 04:02:47 pm »
Brzmi fajnie, tylko teraz czas chyba wybrać kronikę. Cóż byłbym za GE z racji rozbudowania, oraz możliwości na pvp. Również z racji lokacji, i interface.


Coś bliżej startu? :(
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 24, 2010, 10:40:04 pm »
eeee to faktycznie przy takich eventach i malej ilosci farmy lepiej GE ;S a chcialem na interlude pograc

zapowiada sie bardzo ciekawie ;p


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 24, 2010, 10:55:49 pm »
LF chociaż beta time. :/
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 25, 2010, 09:04:10 am »
Wszystko bardzo ładnie zaprezentowane ;) jestem bardzo ciekawy efektu końcowego  :afro: na pewno zawitam ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 26, 2010, 03:02:24 pm »
Planuje także w napisać coś w stylu "Gamble Managera", npc, u którego gracze będą mogli postawić adene lub premium coiny stawiając np na osobę, która w przyszłym tygodniu będzie pierwsza na liście top PvP/Pk itp (myślę nad czymś w stylu Kursów) np jeśli chcemy postawić na gracza, który jest aktualnie pierwszy na liście, to kurs na takiego gracza będzie dosyć niski np 1.20 co będzie oznaczać, że np za każde postawione 1000 adena, wygramy 1200 itd, oczywiście czym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej tym większy kurs. Będzie można obstawiać także wyniki przyszłych siege i inne fajne rzeczy.

Kolejny ciekawa sprawa - Bounty Hunter System, będzie dostępny NPC u którego będziemy mogli zlecić "misję" zabicia danego gracza oraz stawkę jaką otrzyma zabójca.

Następna rzeczy to szereg "pobocznych zadań", które będzie można, ale nie trzeba wykonywać. Będą to mini zadania w stylu "zabicie przynajmniej 1 raz każdego z wrogiego klanu". Nagrody będą uzależnione od długości zadania.

Myślę także nad napisaniem czegoś w stylu "baz", czyli lokacji, które będą mogły zostać podbite przez dany klan, a raczej kontrolowane. Posiadacze takiej lokacji będą otrzymywać bonusy za przebywanie w tej lokacji takie jak zwiększona regeneracja Hp/Mp/Cp - będą mogli korzystać z ciekawych Npc (możliwości tych Npc będą uzależnione od rodzaju lokacji) Clan leader będzie mógł także wynająć strażników - Npc, które będą chronić danej lokacji.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 26, 2010, 05:19:19 pm »
Planuje także w napisać coś w stylu "Gamble Managera", npc, u którego gracze będą mogli postawić adene lub premium coiny stawiając np na osobę, która w przyszłym tygodniu będzie pierwsza na liście top PvP/Pk itp
a nie lepiej oly bo se ktos box'a odpali i pwning.


Odp: Server HR, Interlude czy GE - Głosuj!
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 26, 2010, 05:54:03 pm »
Serwer będzie tak zrobiony, aby zredukować ilość farmy do minimum - tak aby każdy nowy mógł po paru minutach skoczyć na PvP, oczywiście będą także przedmioty, które aby je zdobyć będą wymagały większego nakładu czasu.
blad, l2 = farma = pvp, bez farmy l2 nudzi sie po max 2 dniach


Myślę także nad napisaniem czegoś w stylu "baz", czyli lokacji, które będą mogły zostać podbite przez dany klan, a raczej kontrolowane. Posiadacze takiej lokacji będą otrzymywać bonusy za przebywanie w tej lokacji takie jak zwiększona regeneracja Hp/Mp/Cp - będą mogli korzystać z ciekawych Npc (możliwości tych Npc będą uzależnione od rodzaju lokacji) Clan leader będzie mógł także wynająć strażników - Npc, które będą chronić danej lokacji.
territory wars?