Witaj
Gość

Wątek: Destroyer [Destro]  (Przeczytany 303948 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #375 dnia: Wrzesień 20, 2007, 11:21:01 pm »
Cytuj
LOL po pierwsze oprócz 30% HP masz jeszcze full CP, bo HP można zbić sobie przed walką skillami np.crush of doom, lub na mobach

Mass PvP:
destro:ej ludzie dajcie mi zbic HP na mobach bo chce wejsc na frenzy moge plox?!
Archer Party:Dobra spoko poczekamy
Archer 1:to ja ide sie odlac
Archer 2:to wezcie poczekajcie ja skocze po babe bo zaraz przyjezdza autobusem
Healer:to ja sobie zrobie Herbate
Destro:spox i thx macie reko.

CP tez ci pomoze,wybacz 2 krytyki...

Cytuj
Po drugie 30% jest wymagane tylko do włączenia tych skilli, ich efekt utrzymuje się niezależnie od HP.

Destro mieczem sie zasloni jak tarcza pewnie...

Cytuj
Na mass pvp destro zawsze dostaje heal do pełna po zapuszczeniu frenzy i zealota.

Teraz to przeczytaj chyba ze mam ci przetlumaczyc.

Na mass pvp[walka 30 vs 30 czyli caly serwer] destro dostanie heal do pelna [czyli okolo moje 8k hp] po zapuszczeniu frenzy i zealota[ktory mi odejmuje -50% do heal].

To tak jakbym powiedzial:Rzuce ci Drain Health a potem odpale Veangence.

Cytuj
battle roar po skillach, heale, balance life, cp bot, qhp, ghp, generalnie jak pójdzie asysta COV party archerów to zaliczy glebę i trzeba resać ale nie jeden cryt:)

0,0000000000000000000000001 sekundy i masz rzucone...

HP Tytana na 78 na 30%

2504,krytyk Archera na buffach ktore zawsze ma:3958-4790 i nie gadaj mi tu czegos w stylu:ja bede mial songi,pof,cov czy inne gowna bo ten szajs zawsze dostaja zasrani archerzy i walka wyglada tak ze cala zabawe maja Nukerzy i Archerzy.


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #376 dnia: Wrzesień 21, 2007, 12:00:22 am »
Cytuj
Teraz to przeczytaj chyba ze mam ci przetlumaczyc.

Na mass pvp[walka 30 vs 30 czyli caly serwer] destro dostanie heal do pelna [czyli okolo moje 8k hp] po zapuszczeniu frenzy i zealota[ktory mi odejmuje -50% do heal].

To tak jakbym powiedzial:Rzuce ci Drain Health a potem odpale Veangence.

no nie kumam o co ci chodzi naprawdę, teoetyzujesz, wiem że zaolot obniża heala, ale jakoś nie ma z tym żadnego problemu, po odpalenie skilli destro odpala battle roar, a DC cov-a, single heal od cardinala i jest full hp.

Cytuj
0,0000000000000000000000001 sekundy i masz rzucone...

HP Tytana na 78 na 30%

2504,krytyk Archera na buffach ktore zawsze ma:3958-4790 i nie gadaj mi tu czegos w stylu:ja bede mial songi,pof,cov czy inne gowna bo ten szajs zawsze dostaja zasrani archerzy i walka wyglada tak ze cala zabawe maja Nukerzy i Archerzy.

a dlaczego ma nie mieć? , generalnei z tego co obserwuje to w destro w tallumie sadzę archerem około 2k (Cov vs COv) . destro gankuje z hp ready na 30% i w zasadzie w 90% sytuacji ma przygotowane hp na frenzy podczas expa, tylko że my gramy w inne l2 niż allseron.

Cytuj
Mass PvP:
destro:ej ludzie dajcie mi zbic HP na mobach bo chce wejsc na frenzy moge plox?!
Archer Party:Dobra spoko poczekamy
Archer 1:to ja ide sie odlac
Archer 2:to wezcie poczekajcie ja skocze po babe bo zaraz przyjezdza autobusem
Healer:to ja sobie zrobie Herbate
Destro:spox i thx macie reko.

CP tez ci pomoze,wybacz 2 krytyki...

często gankuję z naszym destro obojętnie jako archer/ doomcryer/ bish i nie widzę żadnego problemu z tym.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #377 dnia: Wrzesień 21, 2007, 08:02:00 am »
Cytuj
no nie kumam o co ci chodzi naprawdę, teoetyzujesz, wiem że zaolot obniża heala

Ta i na mass pvp majac healera za plecami uzywasz skilla ktory zmniejsza jego moc.

Cytuj
a dlaczego ma nie mieć? , generalnei z tego co obserwuje to w destro w tallumie sadzę archerem około 2k (Cov vs COv) . destro gankuje z hp ready na 30% i w zasadzie w 90% sytuacji ma przygotowane hp na frenzy podczas expa, tylko że my gramy w inne l2 niż allseron.

O przepraszam ja gram tylko na Allseronie zapomnialem.Destro z CoVem pewnie to rakieta.

Cytuj
często gankuję z naszym destro obojętnie jako archer/ doomcryer/ bish i nie widzę żadnego problemu z tym.

Z czym? Mowisz przeciwnikom zeby poczekali bo chcesz sobie zbic HP na frenzy?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #378 dnia: Wrzesień 21, 2007, 01:01:15 pm »
Ja dostalem 3 shoty od archera i juz mialem na frenzy :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 21, 2007, 03:03:16 pm »
Ja dostalem 3 shoty od archera i juz mialem na frenzy :P
Odpalasz frenzy i leeecisz ;) Cytuje: to village ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #380 dnia: Wrzesień 21, 2007, 03:15:14 pm »
Nie :P Kumpel z ally mi strzelil 3 razy i odpalilem frenzy, wtedy siadl ten epicki kryt za 15k xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #381 dnia: Wrzesień 21, 2007, 04:21:34 pm »
hmm Destro POV. Ganki robione pod destro. Imba.
http://files.filefront.com/Welcome+to+Zeke+Worldwmv/;8463151;/fileinfo.html

Nasz filmik z ostatnich kilku dni. Parę pvp Swarm, w kilku akcjach destro w roli głównej POV worstTHeverseen i DC.

http://files.filefront.com/SwarmVSAl...;/fileinfo.htm
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #382 dnia: Wrzesień 21, 2007, 04:55:12 pm »
lol noobs ralytar naucz sie grac destro lol czlowieku co ty wypisujesz. Obnizyc hp na frenzy to jest kwestia 1 max 2 backstapow od daggera i juz jest gotowe 30% hp po 2 kazdy wykoxany destro posiada cos takiego jak zaken earning ktory daje vampiric rage i taki destro na frenzy na pvp leczy sie lepiej sam niz go healer. W jakim ty armorze czlowieku biegasz ze od lucznika dostajesz za 3,5k+ albo jakie masz buffy lol NIEMA TAKIEJ OPCJI ze lucznik w tytana na 78lvlu wali crt po 3,5k chyba ze destro jest bez buffow albo biega w b garde armorze.Kumaty destro jak mu zejdzie hp na pvp do 30% odpala cos takiego jak guts ktory mu daje ++++++ p def.Obejzyj filmiki od comeback naucz sie grac swoja postacia potem pisz kkthx
SWARM


Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #383 dnia: Wrzesień 21, 2007, 05:23:23 pm »
DeVa a ty naucz sie czytac ... zapewniam cie ze Ryltar umie grac SWOJA postacia ... wiesz 3.5k crit w destro jest mozliwy ... chociazby boss jwlry ... 1, 2 backstaby? chyba jezeli wejda 2 crity po 5k ... jak dagger sypnie ci za 2*2k to raczej nie bedziesz mial 30% chyba ze masz build CON-10 ...


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #384 dnia: Wrzesień 21, 2007, 05:44:10 pm »
w destro ktory jest na full buffie ma tallum heavy  archerem z draco bowem i boss jewels chcesz mu za 3,5k zasadzic crt wes sie czlowieku ogarnij.

btw grajac destro dodajesz mu do con? :o kazdy destro co potrafi grac ta postacia zna sie na rzeczy to odejmuje od con i dodaje do str dex wiec you failed
SWARM


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #385 dnia: Wrzesień 21, 2007, 05:45:59 pm »
Cytuj
build CON-10

Czyżby problemy z czytaniem? :shock:


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #386 dnia: Wrzesień 21, 2007, 05:46:18 pm »
Cytuj
DeVa a ty naucz sie czytac ... zapewniam cie ze Ryltar umie grac SWOJA postacia ... wiesz 3.5k crit w destro jest mozliwy ... chociazby boss jwlry ... 1, 2 backstaby? chyba jezeli wejda 2 crity po 5k ... jak dagger sypnie ci za 2*2k to raczej nie bedziesz mial 30% chyba ze masz build CON-10 ...

Oczywiście jak mu najpierw wyjedziesz buffy cancelstickiem to i z 5k sypniesz:) wszystko zależy od buffa/pancerza.  Jak Destro ejst w stanie w 45 sec zbić sobie hp na oly to mając daggera albo moba na plecach będzie to chyba szybciej. Shilent Knightem choćby nie wiem jaki sprzęt miał i jak ownował to ma zastosowanie jedynie jako hero jak weźmie cancelsticka, w przeciwnym wypadku SK to parówka i useless char.
Swarm Member

Luna- 6x HE


Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #387 dnia: Wrzesień 21, 2007, 07:13:47 pm »
Cytuj
DeVa a ty naucz sie czytac ... zapewniam cie ze Ryltar umie grac SWOJA postacia ... wiesz 3.5k crit w destro jest mozliwy ... chociazby boss jwlry ... 1, 2 backstaby? chyba jezeli wejda 2 crity po 5k ... jak dagger sypnie ci za 2*2k to raczej nie bedziesz mial 30% chyba ze masz build CON-10 ...

Oczywiście jak mu najpierw wyjedziesz buffy cancelstickiem to i z 5k sypniesz:) wszystko zależy od buffa/pancerza.  Jak Destro ejst w stanie w 45 sec zbić sobie hp na oly to mając daggera albo moba na plecach będzie to chyba szybciej. Shilent Knightem choćby nie wiem jaki sprzęt miał i jak ownował to ma zastosowanie jedynie jako hero jak weźmie cancelsticka, w przeciwnym wypadku SK to parówka i useless char.
buahahha useless char? nie no gratz jak ty tylko dla 1v1 w L2 grasz to gg ... fajnie jest byc przy zyciu tyle czasu zeby BP wyleczyl twoja dupe? jezeli tak to ten "useless char" jakim jest Tank moze cie uratowac .... taka mala dygresja jezeli juz schodzimy na tematy tankow ...

Cytuj
kazdy destro co potrafi grac ta postacia zna sie na rzeczy to odejmuje od con
ze dodaje do str to ok ... ale jak na -10 con build zdazysz odpalic frenzy zanim ktos cie ubije to nie wiem ...

Cytuj
Jak Destro ejst w stanie w 45 sec zbić sobie hp na oly
45 sek w L2 to raczej duzo nie uwazasz?



P.S. Dodawanie dla Destro dex jest tak samo useless jak dla Tyrka ...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #388 dnia: Wrzesień 21, 2007, 09:05:21 pm »
Jej ale macie problemy. Ja dostawalem kryty za 3,5k od archerow bez zadnego gadania. w ogóle to co to za podrabianie mojego nicka ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #389 dnia: Wrzesień 21, 2007, 10:36:49 pm »
Cytuj
lol noobs ralytar naucz sie grac destro lol czlowieku co ty wypisujesz.

lol co lol ty lol piszesz lol sam lol czlowieku lol wez lol sam lol sie lol naucz lol czytac lol lol lolu.

Cytuj
Obnizyc hp na frenzy to jest kwestia 1 max 2 backstapow od daggera

I mu wchodzi krytyk i ma na tobie +1

Cytuj
po 2 kazdy wykoxany destro posiada cos takiego jak zaken earning ktory daje vampiric rage i taki destro na frenzy na pvp leczy sie lepiej sam niz go healer.

Jestes zajebisty zostaniesz moim idolem? Mozemy zrobic PvP ja z healerem ty z zakenem i zobaczymy kto predzej padnie ok?

Cytuj
W jakim ty armorze czlowieku biegasz ze od lucznika dostajesz za 3,5k+ albo jakie masz buffy lol NIEMA TAKIEJ OPCJI ze lucznik w tytana na 78lvlu wali crt po 3,5k chyba ze destro jest bez buffow albo biega w b garde armorze

HAHA co latasz z tarcza? Ja latam roznie w Ic lub OE MJ tylko czekaj...ja na archera zarzucam PB wiec jego kryty sa za 500-800 no ale zaraz...czekaj...chwila...no kurwa! ja jestem tankiem.Destro ma pewnie tarcze to sie zasloni lol...sorry dostanie mnie bólu

Cytuj
Kumaty destro jak mu zejdzie hp na pvp do 30% odpala cos takiego jak guts ktory mu daje ++++++ p def.Obejzyj filmiki od comeback

30% HP to jest okolo 2,5k hp dla destra zobacz sobie kalkulator i daj tam HE i zobacz za ile dostajesz krytyki.Zreszta kumpel gral destrem i widzialem jakie hity zarywal od saggi wiec mi nie chrzan.

Cytuj
naucz sie grac swoja postacia potem pisz kkthx

Dobra zaraz obejrze pare filmow i wejde na arene.

Cytuj
w destro ktory jest na full buffie ma tallum heavy  archerem z draco bowem i boss jewels chcesz mu za 3,5k zasadzic crt wes sie czlowieku ogarnij.

DoF=50% krytyka,Death whisper drugie tyle,jezeli to PR to Deadly eye +20%,CoV +20%,Bless of Queen +25%,AQ i Baium +30%.Razem masz 175% a jak to PR to masz 195% wiekszy dmg przy krytyku.Dolicz ze Destro nie ma jak sie zaslonic wiec dostanie full dmg.

Cytuj
Czyżby problemy z czytaniem?

Czytales jego posta?

Cytuj
Jak Destro ejst w stanie w 45 sec zbić sobie hp na oly to mając daggera albo moba na plecach będzie to chyba szybciej. Shilent Knightem choćby nie wiem jaki sprzęt miał i jak ownował to ma zastosowanie jedynie jako hero jak weźmie cancelsticka, w przeciwnym wypadku SK to parówka i useless char.

No pewnie przeciez ty potrafisz tankiem 4x pod rzad zadac 2k dmg daggerowi.Ja zabije Archera i daggera bez stresu i nie lapie krytykow za 3k.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 22, 2007, 12:15:14 am »
Skoro ja od tytranta z lukiem dostaje kryty za 1,5-2k to czemu mialbym za tyle nie dostac od lucznika ?
ja nie rozumiem ludzi ktorzy biora tallum, Maj daje wiecej p atk, atk spd nie jest bardzo zauwazalny a mj ma wiecej defa :P 
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #391 dnia: Wrzesień 22, 2007, 02:54:07 am »
ROTFLOL. Ktoś tu nie wie jak działają buffy na critical, to się nie dodaje lecz mnoży. Stąd taki Hawkeye wyciąga maximum 2(bazowo)*1.5(dw)*1.5(dof)*1.2(cov)*1.25(kot)*1.15(baium)*1.15(aq)=~9x, i stąd zadając normalnie np. 400 dmg wali na full bufie i z boss biżu kryty po 3600 dmg(a z reguły kryty po jakieś 6.5x, czyli 2600).
Poza tym bonus na przykład 4% do atk. speed daje więcej niż 4% do p.atk(jeżeli chodzi o dmg na sekundę; dzieje się tak gdyż atk. speed mnożony jest tak jak critical power, a bonus do p.atk omija dodatkowe obrażenia z mistrzostwa). Przy zwykłym ataku oczywiście(przy skillach to zależy; ale destro walczy na frenzy zwykłym atakiem, a jednak to 8% do atk. speed wpływa na reuse frenzy czy zealota[które to skille najlepiej załączać z daggerem, choćby ng, w łapie(największy atk. speed; najmniejszy reuse), a szczególnie dobry jest cursed dagger z Rsk.Haste]).
Poza tym spadek z 6840 HP 4452 CP nawet na 5223 HP i 3320 CP(-10 CON, bez buffów na ilość HP i 78 LVL) nie jest przy spammie CP potków i War Frenzy/Lionheart/Fortitude zbyt odczuwalny, a nie wiem czy na +DEX tak się opłaca robić(bez +DEX 41 CON, wszak wcale niemało).
Aha nie wliczyłem dodatkowego +1 STR -1 CON 8)
Poza tym Destro wcale nie musi zaczynać walki na 30% HP. Battle roar i oczywiście healerzy... Aha i ktoś wcześniej nie wliczył chyba duuużej ilości CP, bo bez potów/healerów i bez CP to rzeczywiście nie zostaje dużo HP na 30%(ale kto daje sobie zjechać całe CP, walczy bez healerów, CP potów a mimo to oddaje flagę? może jeszcze na selfie hę?).

Aha proszę o zwracanie uwagi na fakt, że po np. podawane są przykłady :D


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #392 dnia: Wrzesień 22, 2007, 11:57:07 am »
Cytuj
HAHA co latasz z tarcza? Ja latam roznie w Ic lub OE MJ tylko czekaj...ja na archera zarzucam PB wiec jego kryty sa za 500-800 no ale zaraz...czekaj...chwila...no -_-'a! ja jestem tankiem.Destro ma pewnie tarcze to sie zasloni lol...sorry dostanie mnie bólu

who cares ile cię bije archer jak i tak jesteś ostatnim targetem do zjechania, destro na frenzy jest praktycznie pierwszym targetem do zjechania lub jeśli masz cancelstcka wycancelowania:)

Cytuj
Dobra zaraz obejrze pare filmow i wejde na arene.

hf arena pvp rox..... not
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #393 dnia: Wrzesień 22, 2007, 04:41:54 pm »
Cytuj
ROTFLOL. Ktoś tu nie wie jak działają buffy na critical, to się nie dodaje lecz mnoży.

Dzieki ze mi powiedziales bo nie wiem.To ze napisalem w % dodawanie to nie znaczy ze tak jest proste co nie?

Cytuj
who cares ile cię bije archer jak i tak jesteś ostatnim targetem do zjechania

Z tym ze miedzy nami jest roznica ze ja zmuszam do targetowania mnie.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #394 dnia: Wrzesień 24, 2007, 11:24:18 pm »
Matko święta, tak sobie pograłem, destro, tallum heavy, cursed dagger (rsk. haste), sword muse i bd... I ten cooldown frenzy... minutka na frenzy, niecała bez, minutka na frenzy, niecała bez, minutka na frenzy... Destro to rwacz sutów nr 1 pod tym względem.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 28, 2007, 02:24:53 pm »
Do czego służy skill Wrath? Czy warto go używać w PvP? Czy wystarczy do tego D- Grade pole?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 28, 2007, 03:27:56 pm »
Wystarczy i no grade :P Zdejmuje % CP(genialne na postacie z duza iloscia CP).


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

  • Nawracam się - odchodzę z DN
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 28, 2007, 05:18:11 pm »
A czy ten skill działa na odległość, i czy on działa na kilku czy na jednego wroga?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 28, 2007, 09:07:31 pm »
Działa na kilku wrogów, a zasięg ma 120 chyba. Czyli tyle co normalny atak włócznią.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #399 dnia: Październik 19, 2007, 07:18:13 pm »
jakie dye dla destro pod pvp?
Skończyłem z Lineage II