Witaj
Gość

Wątek: Overlord [OL]  (Przeczytany 217972 razy)

  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Overlord
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 17, 2006, 05:40:01 pm »
Ja tam nie używam generalnie stun'a OL'kiem. Rzadziutko wchodzi, bo nasz Shaman ma zawrotną ilość str. Strata many.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Overlord
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 17, 2006, 06:43:07 pm »
Eeee, stun nie zależy od STR, tylko od lvl skilla... Jego stun jest tak samo skuteczny jak Destro czy Glada(chyba:P)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 18, 2006, 12:24:22 pm »
eeee....  hummer crush u OL 35lvl .... Destro 37lvl.... to chyba Destro jednak bedzie skuteczniejszy nie uważasz?  8)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Overlord
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 18, 2006, 03:00:44 pm »
Mi sie zawsze wydawalo, ze stun jednak zalezy od STR.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Overlord
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 18, 2006, 03:03:13 pm »
2 LvL skilla jeszcze nie robią takiej dużej różnicy :P W magów i tak wchodzi zawsze, a OL to fajny wymiatacz magów(42 Men, antimagic i self buffy rox:P)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 18, 2006, 03:50:00 pm »
Mam pytanko czy broń Damascus + focus to dobra broń? Gram na Eurece i coraz więcej ludzi widze z damaskiem, ja uzywam na razie aoby z healthem :)
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Overlord
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 18, 2006, 03:58:30 pm »
I dobrze używasz. Po to masz stun, żeby stunować(w połączeniu ze sleepem daje dobre efekty - walisz sleepa, puszczasz wszystkie debuffy i trutki jakie masz, a potem podlatujesz i stunujesz, a potem drainujesz - tu mówie w wypadku magów, wojów lepiej sleepować, bo stun może kiepawo wchodzić). Mieczyk się nie sprawdzi, bo w klanie twoje zadanie ogranicza się do buffowania, leczenia i debuffowania, a im dłużej żyjesz(+25% hp) tym więcej zrobisz, no i do tego wspomniany stun i bonus +4 acc, a OLkowi się przyda bo zobacz ile ma dexa...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Overlord
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 18, 2006, 04:26:51 pm »
Cytat: Shaman
eeee....  hummer crush u OL 35lvl .... Destro 37lvl.... to chyba Destro jednak bedzie skuteczniejszy nie uważasz?  8)
2 lve nie wiele zrobia nie uwazasz?


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 19, 2006, 08:45:23 am »
tiaa.... to porownaj chant of vampire na 1 lvl i na 3 lvl....

nadal twierdzisz ze 2 lvl nic nie znaczą?


przestancie glupoty gadac ze 35lvl i 37lvl skilla beda wchodzic tak samo.... :|


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 19, 2006, 10:20:05 am »
Ale czy Chant of Vampire ma 37 lvl żeby to porównywac do tego stuna? Imo będą wchodzic bardzo podobnie 2 lvl przy takiej ilości to naprawde niewiele.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 19, 2006, 10:48:31 am »
ehhh... to pograjcie sobie najpierw i Destro i Olkiem.... mialem obydwie postacie dosc dlugo i te 2 lvl robia duza korzysc dla Destro....


no ale co ja tam wiem.... przeciez dyskusja calkowicie nie opiera sie o statystyki i 2 lvl nic nie znacza.... lol


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Overlord
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 19, 2006, 12:58:05 pm »
To po co rozwijac wiekszosc skilli skoro roznica w ich levelach nic nie daje i wchodza podobnie?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Overlord
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 19, 2006, 12:59:02 pm »
tak samo jakbyś mówił "po co rozwijać power strike, jak i tak tego potem używać nie będe;p"
Btw, ja to mam chyba na 2 lvl xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Overlord
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 19, 2006, 01:08:53 pm »
No ja wcale tego nie mam ^^
Ale do tematu to te "tylko" 2 lvl daja duza roznice...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 19, 2006, 04:28:07 pm »
Cytuj
Ale do tematu to te "tylko" 2 lvl daja duza roznice...


Ryltar ale im tego nie przetlumaczysz... wola sobie pogadac ze 2lvl mniej to nic takiego by poprawic sobie humory ze ich postac ma 35lvl skilla max a nie 37...
ale ciesze sie ze ktos taki jak ty to rozumie... oby nas bylo wiecej :D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 19, 2006, 06:12:52 pm »
Witam, to mój pierwszy tutaj post, więc pozdrawiam wszystkie orki :)

Gram na katsu - dobry serwer z pełnym c4, mój Ol ma 71 lvl i moje spostrzeżenia są następujące:
- to oczywiste co powiem, ale należy to podkreślić - granie Ol ma sens tylko i wyłącznie jeśli mamy dobry klan z szansami na dobre ally. Dobry to znaczy nie tylko z dużą ilością graczy (choć to też ważne), ale przede wszystkim złożony z doświadczonych graczy (w miarę) i z głową dobranymi klasami.
- naprawdę nie polecam grać OL początkującym graczom - expi się ciężko i jego siła objawia się dopiero na high lvl, no i trzeba mieć jakieś tam obeznanie z grą żeby w miarę wykorzystywać jego potencjał.
- teraz już wyłącznie moje osobiste preferencje - dla mnie Ol to jednak raczej mag. Wg mnie iść w strone fightera jest mało ekonomiczne - w heavy secie mamy mało many, jako wojak będziemy potrzebowali używania potwornie manożernych skili takich jak soul cry i soul guard, do tego buffy, drainy - nie wiem skąd wziąć na to mane (chyba, że na serwerze są mana potiony) do tego mając mniejszy matak zapomnijmy o skutecznych sealach.
Zresztą przyjrzeć by się należało roli jaką powinien spełniać w party - w dobrym, szybkim party mamy tanka, dmg dealerów, buffera ewntualnie healera - OL to taki wszystko po trochu, ale w niczym dobry, więc jaka jest jego rola? Otóż moim zdaniem uzupełnia buffy buffera, a w czasie samego expienia dba o bezpieczeństwo kolegów ^^ czyli sleepuje, sealuje - głównie root, winter, silence, ewentualnie healuje, jak wyrabia sie z maną to drainuje. Na to wszystko potrzeba many, czyli optymalny jest jakiś robe - od b grade polecam jednak BW robe - light tylko jeśli nie stać nas na robe - miałam lighta i poczułam spora różnice w robe - około 500 many więcej i szybszy regen. Od razu mówię, że na expienie solo na 70+ nie ma co się nastawiać. Na mass pvp to jak już pisali koledzy głownie robi za dostawce cp i heala, jednak jak się dobrze zakręci i wpadnie w stadko sflagowanych kolesi i zasadzi silenca, roota i wintera to koledzy z clanu/ally bedą nas kochać ^^
Co do broni - pierwotnie biegałam z bluntem/młotem (jak mawiają krasie - bez młota to nie robota :P) tyle, że z biegiem lvl i trudnością mobków powoli zaczeły doskwierać nieudane seale i koniec końców przerzuciłam się na Sword of Whispering Death z empowerem a niedługo powinnam biegać juz z elemental swordem też z empowerem, ewentualnie polecam sword of miracles z acumenem. Ze swordami nie mamy co prawda stuna, ale zawsze można mieć jakiś blunt w ekwipunku i w razie czego zamienić.
Dye to oczywiście +wit -men i +con -str
Zastanawiam się natomiast poważnie nad a gradowym setem - nie moge się zdecydować pomiędzy DC robe a Majestic robe :P Skłaniam sie raczej ku majesticowi, ale przekonana na 100% nie jestem.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Overlord
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 19, 2006, 09:38:57 pm »
Ja gram prawie wyłącznie Overlord'em i powiem w wielkim skrócie, że heavy OL to prawdopodobnie największy pracz z całego l2. Kiedyś miałem sporo objekcje do jego siły, albowiem na PvP chodziłem w robe jak debil i każdy łucznik mnie zdejmował nim zarzuciłem root'a czy sleep'a.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 20, 2006, 08:26:36 am »
Cytuj
na expienie solo na 70+ nie ma co się nastawiać.


zadna postacia nie expi sie efektywnie bez party powyzej 60lvl... po to ta gra zostala stworzona by nie grac samemu... ;)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 22, 2006, 09:43:39 am »
Cytat: kremsi
wszystkie 3.

Avadon robe set do pvp, bw light (najlepiej je najpierw zenchantuj na +10) do koxu i do pvp np z łucznikami) i heavy bardzo przydattne zubei set na siege. Ja Ci radze jedną bron top b np deadman's glory i enchantujesz ją na ok. +10 przy takim enchancie m.atack tego jest równy soesowi.
 
Piekielnie mocny seal debuffujacy, seal of winter. Świetny seal of binding masowy root . Seal of silence, masowy silence, seal of slow masowy slow obniża chyba o jakieś 50% speeda.
Buffy na całe sojusze, i jako jedyna klasa leczy cp  . niestety cp ie działa na piratach


Nie wiem ile grasz OL Kremsi ale ta postac nie ma skilla mass silence, poza tym rady typu "zenchantuj armor do 10+" sa troche nie na miejscu bo utworzenie +10 armor graniczy z cudem, pancerz bezpiecznie enchantuje sie jedynie do +3 pozniej to fux...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 27, 2006, 05:34:03 am »
1) Pancerze dwuczesciowe enchantuje sie bezpiecznie do +3 natomiast jednoczesciowe do +4.
2)OL ma mass Silence nazywa sie to Seal of Silence.

Ja mam jedno pytanko odnosnie OLa :) Co myslicie o bieganiu z daggerem? Do 40 levelu biegalem wlasnie z daggerem i bardzo przyjemnie mi sie gralo :) Z reguly biegam w clanowym party wiec brak stuna nie ma dla mnie znaczenia, nie jestem wkoncu tankerem.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Overlord
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 27, 2006, 08:04:37 am »
Kremsi otóż muszę cię zdziwić, na piratach już działa CP od dłuższego czasu 8)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Overlord
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 27, 2006, 08:57:42 am »
Fantom, a teraz ja ciebie zdziwie, bo tak się fajnie składa, że jednak OL ma masowy silence  :|
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Overlord
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 27, 2006, 11:38:33 am »
Cytuj
zadna postacia nie expi sie efektywnie bez party powyzej 60lvl... po to ta gra zostala stworzona by nie grac samemu...


Wyjatek to summoner bo nim to do 78 da sie luzem robic ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 27, 2006, 12:07:23 pm »
Cytuj
Wyjatek to summoner bo nim to do 78 da sie luzem robic ^^


hehe ja mowie o postaciach L2 a nie o summonerach... oni to jakby zupelnie inna gra... zupelnie inny klimat :P :P :P

A OL z daggerem jak to napisal Qlimax? no nie za bardzo mi sie to widzi... sznse na crity mamy malutkie... patk rowniez maly... ale przy takim party jak mowisz to tak naprawde bardziej bys sie przydal ze staffem i support malutki robiąc ;)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 27, 2006, 01:06:06 pm »
Jak mala szansa? Lol duza szansa bierzesz DS'a z Focusem i nawalasz kryty caly czas. Wlaczasz Soul Cry i masz p.att wiekszy niz TH. lol Shaman grales Olem ze bzdury opowiadasz?