Witaj
Gość

Wątek: Warcryer [WC]  (Przeczytany 166210 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 19, 2006, 07:12:51 pm »
to chyba zalezy od dmg jaki dostajesz, wiec tu heavy ma cos do powiedzenia ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 22, 2006, 09:58:11 pm »
Czy WC może trenować hatcha?Tzn czy jego buffy działają na hatchlinga?Czy tylko na ludzi?



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 22, 2006, 11:58:56 pm »
Dokladnie Ci nie powiem ale gralem warlockiem i majac w party WC buffowal on rowniez mojego summona (czyli analogicznie wybuffowalby rowniez swojego) ale OL juz chyba nie buffuje (chociaz na 100% pewny nie jestem, gosc buffowal ally, a kotek zostal nieruszony).


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 4

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 23, 2006, 04:41:12 pm »
A jaki sprzet byscie polecali po 20lvlu takiemu shamanowi? Zastanawiam sie pomiedzy najlepszym setem light D od npc (bodajze manticore) a mithril heavy, bron to pewnie bedzie tarbar + tarcza ale jaki armor?

Robilem WC na 3 roznych serwerach i z moich obserweacji najszybszy sposb levelowania 20+ to Brig + Top D duals. Moge z pelna odpowiedzialnoscia powiedziec ze nei ma lepszego confa do levelowania WC 20 - 40. I polecam Ant Nest na x1 mobach (duzo mobow w jednym miejscu = malo biegania + slabosc na fire, a nasz drain wlasnie do tego sie zalicza) wiec bijesz bez odpoczynku ajk hp spad to drain i tak w kolko tylko do czasu do czasu po SS do miasta :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2006, 04:53:39 pm wysłana przez Padz0nk »


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 4

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 23, 2006, 04:47:56 pm »
czy WC w light+fist to dobry pomysl?
planuje WC/Tyrant i moglbym zaoszczedzic sobie roboty skladajac od razu fsprzet dla obu class ;)
Duale duuuzo lepsze ale z fistami tez daje rade chodz zabija zuwazalnie wolniej (maly critical chance)


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 27, 2006, 09:35:24 pm »
bede biegac z light+dagger, do tego flame+drain w razie potrzeby, moje pytanie:
czy w doomie moj cspd bedzie tak prymitywny, ze flame/drain bedzie sie rzucal absolutnie za dlugo?
czy w BW bedzie to w miare szybki skill?
ktory armorek?
podkreslam ze nastawiam sie na bycie wojem, ale flame tez bedzie w uzytku, wiec cspd sie nieco przyda

o calkowicie osobna odpowiedz prosze w ramach pvp (najlepiej z podzialem na klasy) ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 28, 2006, 12:40:42 am »
Moim zdaniem:
1. WC z daggerem to faja (chyba, ze koniecznie chcesz expic solo ale jak dla mnie wc powinien miec blunta najlepiej z acumenem/health/mana up).
2. BW light jest bardzo dobrym armorem zarowno w pvp jak i pve, doom nie ma takich bonusow ktore moga przydac sie WC (casting az tak strasznie prymitywny nie bedzie) dlatego moim zdaniem doom odpada, zastnawialbym sie pomiedzy BW light, a robe. Dlaczego? BW light jest bardzo dobry do expa solo oraz pvp (+do c.speed, przyzwoity p.def), a czemu BW robe? WC jest imo buferem, wiec party znajdzie zawsze, po co sie meczyc skoro mozna szybciej i wiecej expa natrzaskac bedac w party? W szacie mamy wiekszy c.speed, wiecej many i szybsza jej regeneracje, w pvp tez spisuje sie w miare przyzwoicie (oprocz 'dosc' malego p.defa).


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 28, 2006, 07:28:16 am »
Grałem WC I najlepszy sprzęt jakim mi sie szybko expilo to jest BW light i blunt i tarcza a grade (dla mnie) Bluntem zawsze mozesz uzywac stuna Tarcza ci dostarcza p.Def Dla mnie Bosko Ale na Duale SlS + haste tez nie nazekam :D


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 28, 2006, 07:40:06 am »
TAm gdzies jeszcze pisaliscie o zwierzakach czy na nie dzialaja buffy !! Odpowiedz brzmi TAK Na kazdego zwierzaka z toba w party nawet na zwierzaka przyjaciela :D Ogul WC jest BOSKI :D Prosba moglby mi ktos wyslac na e-maila L2 ?? [email protected]

Z Gory THX

AvE


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 28, 2006, 08:23:31 am »
l2 na maila o.O
wow

a co do
Cytuj
BW light i blunt i tarcza
to czy light armor i tarcza maja jakis sens?
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 28, 2006, 09:44:37 am »
Sens  napewno jakiś ma Przyklad mozesz załozyc bw light bonusy : P. Def. +5.24% Casting Spd. +15% INT - 2 MEN +3 WIT -1  zawsze wiecej tego defa , tarcza zawsze sie przyda na dobrych buffach naprawde sporo daje Do tego mozesz zalozyc  jakiegos blunta z  HP
|Animal Planet |


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 28, 2006, 09:56:45 am »
Z tym , że w BW Light nie dostaje się praktycznie bonusa do many.WC jak wiadomo potrzebuje jej dużo , więc imo BW Light jest bez użyteczny dla WC.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 28, 2006, 04:15:05 pm »
Ejj . . . to jeszcze zalezy kto jaki lvl ma co nie !! Bo np WC W BW Light na 52 to jednak cieko !! Ale tak kolo 56 to juz calkiem calkiem !! :D


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 28, 2006, 04:22:19 pm »
Uhmmm , a dlaczego tak sądzisz ?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 29, 2006, 12:19:28 pm »
bo ma wyzszy lvl hehe,
czyli z light armorow jaki?
zubei daje ciut ciut evasion, doom troche umiejetnosci bojwych, bw casting speed

co wybrac?

dodam ze wc w doomie wyglada jak ... gowienko :/ (przynajmkniej na teksturach z L2Light, bo na oficjalu wyglada good)

za to w zubei i bw bardzo fajnie
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 29, 2006, 02:05:54 pm »
Jesli chodzi o light to tylko BW.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 29, 2006, 05:25:07 pm »
a jakis argument? ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 29, 2006, 06:51:46 pm »
Casting Speed +15% , +3 Men i p.def +5.24%

A zubei daje +4 do evasion co WC i tak nic nie poprawia pod tym względem.
Doom light nie jest opłacalny +3 dex jest zupełnie bez sensu dla WC , do tego odbiera 2 cona i 1 str.
Avadon light ogólnie nikt go nie używa. Daje ileś tam % do m.def.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 29, 2006, 10:05:27 pm »
a dagger?
bo daggerzy uzywaja SA cryt. dmg zeby miec silniejsze blowy, a dla mnie? focus, guidance, cryt dmg czy moze cos innego jeszcze??
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 29, 2006, 10:40:43 pm »
Focus.
+do krytyka + chanty na krytyki i jest ciekawie


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 31, 2006, 09:56:47 am »
Witam

Zastanawiam się nad jakąś zbroją C - grade dla WC i myśle że dobrym rozwiązaniem bedzię Demon Set, może i karmian jest lepszy ale źle wygląda w nim   :P
Demon będzie dobrym rozwiązaniem?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 31, 2006, 10:32:30 am »
jesli masz cierpliwosc do odnowy mnany - tak
ale tylko jesli uzbierasz caly set (coin quest)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 31, 2006, 05:42:13 pm »
Dzieki za odpowiedź mam jeszcze jedno pytanie.
Co zrobić żeby zwiększyć c. speed mojego orka. ( oczywiście nie chodzi mi tu o żadne potiony).


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warcryer
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 31, 2006, 06:31:08 pm »
selfbuff,  avadon robe set bron z Acumenem (homu/sov) i zerk(berserker spirit) od propeta, Dance of Concentration od bladedancera, to tego dye +WIT i to juz chyba all,
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Warcryer
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 01, 2007, 06:27:34 pm »
witam
jako ze jestem nowy na forum prosze o wyrozumialosc podczas krytykowania mojej wypowiedzi :-)


wedlug mnie najlepszym ekwipunkiem b dla wc(glupi skrot) jest bw robe i aoba z health
bw moze i zabiera troche men ale nadrabia to dodajac 206 many
i int ktory ma dosc duzy w zasadzie tak bardzo sie tego nie odczuwa zwlaszcza ze mozna to podregulowac dyami
natomiast dlaczego nie dagger+focus ani miecz magiczny czy tez rozdzka z acu?
poniewaz to jest jakby to ujac ...  niewygodne
do daggera w prawdzie z czestymi krytykami nie mamy jakichs konkretnych skilli co obniza jego uzytecznosc, miecz magiczny(czy tez rozdzka)+acu no to moze juz lepiej niz dagger aczkolwiek w tym przypadku mozemy walczyc tylko i wylacznie na odleglosc
moim skromnym zdaniem warto urozmaicic sobie troche "zabawe" (zalezy co kto przez to rozumie) i w przypadku malej ilosci many tluc siekierka :) a w przypadku braku hp mozna w kazdej chwili kawalek odbiec i wyjechac pacjentowi drainem

to tylko moja opinia

pozdro 4 all :)