Witaj
Gość

Wątek: Destroyer [Destro]  (Przeczytany 304841 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1500 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:30:22 pm »
No tak dyna z rsk focus ale sęk w tym że ten serwer dziwnym trafem nie ma broni dynasty. Sety tak ale broni nie ma. A nie ma broni freya z rsk focus? Bo sprawdzić nie mogę. Czy w freya nie można odpalić sobie blesed body normalnie? Tylko na oly? Bo się męczę i nic. I jakim cudem większość destro ma taki atak speed i speed? Ja się męczę ledwo z 190 speeda a oni lecą jak porąbani.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1501 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:42:33 pm »
No tak dyna z rsk focus ale sęk w tym że ten serwer dziwnym trafem nie ma broni dynasty. Sety tak ale broni nie ma. A nie ma broni freya z rsk focus? Bo sprawdzić nie mogę. Czy w freya nie można odpalić sobie blesed body normalnie? Tylko na oly? Bo się męczę i nic. I jakim cudem większość destro ma taki atak speed i speed? Ja się męczę ledwo z 190 speeda a oni lecą jak porąbani.
zealot+over the body :P
da się na pewno odpalić btb, ale to ma 20% w soesie, a deska nie ma najlepszego casta, sam kiedyś wckiem się męczyłem 4 sekund żeby odpalić :P


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1502 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:53:15 pm »
No dobra ale jakich skili używać żeby btb odpalić? Nobel, infernal i co jeszcze. Zjechałem sobie całą manę i się nie wbiło no to całkiem normalne nie jest.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1503 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:02:09 pm »
No dobra ale jakich skili używać żeby btb odpalić? Nobel, infernal i co jeszcze. Zjechałem sobie całą manę i się nie wbiło no to całkiem normalne nie jest.
trzeba mieć odpowiednie bronie i sety :P
Jeśli chodzi o oly to wchodzisz z dc set+hom convesion.Następnie wrzucasz btb z palki i ubierasz doom set+bron z health i uzywasz otb i masz 30% hp :)
tak to się robi :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 02:04:59 pm wysłana przez Paskudny »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1504 dnia: Czerwiec 06, 2011, 02:43:35 pm »
no to rozumiem ze to od setów zależy. Ale widziałem na filmiku jak koleś miał makro żeby cały set od razu zakładać. Jak to zrobić albo jakbym mógł prosić o link do poradnika. O ile jest to możliwe. I jeszcze jedno chciałbym dać że mi pomogłeś gdzie jest taka opcja? ;D


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1505 dnia: Czerwiec 06, 2011, 03:18:32 pm »
troche offtop ale ok

po prostu umieszczasz czesci seta na pasku i robisz macro, ktore po kolei bedzie klikac wszystkie te przyciski. NIE DZIAŁA NA L2 JAVIE
http://imageshack.us/f/685/shot00005ka.jpg/


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1506 dnia: Czerwiec 06, 2011, 04:03:00 pm »
no to rozumiem ze to od setów zależy. Ale widziałem na filmiku jak koleś miał makro żeby cały set od razu zakładać. Jak to zrobić albo jakbym mógł prosić o link do poradnika. O ile jest to możliwe. I jeszcze jedno chciałbym dać że mi pomogłeś gdzie jest taka opcja? ;D
alt+r robisz makro z tego co pamiętam, wrzucasz najlepiej części setu na pasek (najlepiej jakiś nie używany 8, czy coś) i przenosisz następnie do makra na kolejne odpowiednie pola i tak powstaje działające makro ze zmianą setów.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1507 dnia: Czerwiec 06, 2011, 04:12:09 pm »
No dobra ale jakich skili używać żeby btb odpalić? Nobel, infernal i co jeszcze. Zjechałem sobie całą manę i się nie wbiło no to całkiem normalne nie jest.



Przeczytaj to co jest napisane na pałce. 


Cytuj
Has a 20% chance of casting Blessed Body when using a magic skill on the target.


Na polski  to masz 20% szansy ze przy używaniu magicznych skili na aktywacje skila z Pałki. Destro ma tylko noblessa ze skili magicznych. wszystkie inne nie będą działać. Tak więc infernal form możesz sobie darowac.

 

troche offtop ale ok

po prostu umieszczasz czesci seta na pasku i robisz macro, ktore po kolei bedzie klikac wszystkie te przyciski. NIE DZIAŁA NA L2 JAVIE
http://imageshack.us/f/685/shot00005ka.jpg/




Działa  :) ogarnięci admini którzy juz troche w tym siedzą, wiedzą jak to zrobic.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1508 dnia: Czerwiec 06, 2011, 07:03:02 pm »
Na exie działało takie makro poprostu tak, że każdą część zakładał po kolei a nie wszystko od razu i każda inna akcja przerywała makro ;x


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1509 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:33:52 pm »
(...) każda inna akcja przerywała makro ;x
to akurat jest normalne :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1510 dnia: Wrzesień 04, 2011, 03:07:16 pm »
Jak deska radzi sobie w pve, dokładnie chodzi mi o ciąganie trainów, jak wypada np na  tle wl,tyra?? Co jest lepszą maszynką do farmy w h5 tyr czy deska?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2011, 03:33:30 pm wysłana przez camilo3 »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1511 dnia: Wrzesień 04, 2011, 05:08:15 pm »
Jak deska radzi sobie w pve, dokładnie chodzi mi o ciąganie trainów, jak wypada np na  tle wl,tyra?? Co jest lepszą maszynką do farmy w h5 tyr czy deska?
Destro jednak musi trochę poganiać, próbując jak najwięcej mobów umieścić w pociągu. WL nie musi tyle biegać, bo ma Provoke. Ale przez to WL zużywa manę,  która potrzebuje na skille. Więc przydaje się ładowarka. Deska opiera się na regularach. WL leje więcej mobów w pociągu od deski. I ogarnięty WL ustoi tam, gdzie deska padnie. Choć i jest też odwrotnie. Wszystko zależy od umiejętności operowania Maną i skilami przez WLa oraz od operowania HP i skillami przez deskę :)
Destro vs. Tyr zależy od sposobu grania. Jak pole to deska, jak solo to osobiście preferuję Tyrka.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1512 dnia: Wrzesień 05, 2011, 09:59:18 am »
Cześć,

Jakie macie taktyki na ogarniętych Palków wybiegających na oly na AI+FI [end game]? Nie piszę o lolkowatych tankach bo tu nie ma problemu...

Guts (z zealotem czy zostawić na później) + vorpal hvy i próbować wybiegać a następnie armor do wpier... (dyna masterwork+6/vesper mastervork +6/elegia+6) i trochę luźniejsza jazda?
A może próbować zestunować ryzykując odbicie stuna?

Powiem szczerze, palek i SK to najbardziej wkurzające klasy... I liczę, że ktoś nawet plotąc herezje podrzuci jakiś pomysł wart wypróbowania :)

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1513 dnia: Październik 09, 2011, 10:52:40 pm »
Jak dla mnie Destroyer wymiata z frenzy czy bez i zaden tam warlord jesli deską gra ogarnięty gracz nie ma z nim szans Na frenzy walnie mu 5 hitów i warlorda nie ma, a poza tym jak expic Destroyerem w cata, w MoS , czy innych spotach gdzie jest mozliwosc trainów to i tak deska jest lepszy
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 10:54:46 pm wysłana przez Ryuzaki »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1514 dnia: Październik 09, 2011, 11:07:51 pm »
Jak dla mnie Destroyer wymiata z frenzy czy bez i zaden tam warlord jesli deską gra ogarnięty gracz nie ma z nim szans Na frenzy walnie mu 5 hitów i warlorda nie ma, a poza tym jak expic Destroyerem w cata, w MoS , czy innych spotach gdzie jest mozliwosc trainów to i tak deska jest lepszy
Pstryk! a teraz się budzisz

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1515 dnia: Październik 10, 2011, 08:08:35 am »
Jak dla mnie Destroyer wymiata z frenzy czy bez i zaden tam warlord jesli deską gra ogarnięty gracz nie ma z nim szans Na frenzy walnie mu 5 hitów i warlorda nie ma, a poza tym jak expic Destroyerem w cata, w MoS , czy innych spotach gdzie jest mozliwosc trainów to i tak deska jest lepszy
Zgadzam się w 100%
Warlord nie ma porównania z Destroyerem
Za to Drednought zostawia daleko w tyle Titana...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1516 dnia: Październik 10, 2011, 12:53:55 pm »
Jak dla mnie Destroyer wymiata z frenzy czy bez i zaden tam warlord jesli deską gra ogarnięty gracz nie ma z nim szans Na frenzy walnie mu 5 hitów i warlorda nie ma, a poza tym jak expic Destroyerem w cata, w MoS , czy innych spotach gdzie jest mozliwosc trainów to i tak deska jest lepszy
Zgadzam się w 100%
Warlord nie ma porównania z Destroyerem
Za to Drednought zostawia daleko w tyle Titana...

Pozdrawiam
  hahaha good one

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1517 dnia: Październik 15, 2011, 09:47:28 pm »
Gram Wlem już dłuższy czas. Deskę mam na subie i mam porównanie, deska nie ma szans w pve. Nawet nie porównujcie bo nie ma sensu. Fr sie kończy po1,5 min i co lejecie regularami  i sie meczycie. Nie mówiąc o bieganiu za mobami. Nie ma po prostu porównania. Wl jest idealny do koksu katy fog itp.


Btw  Jakie dye dla dechy? Na mój rozum wychodzi +4str - 4 con, +4dex - 4 con Deska to i tak beczka hp wiec te trochę hp w "te czy we wte"...




  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1518 dnia: Październik 16, 2011, 10:31:09 am »
Daj tylko do str. Ten dex na dobra sprawe niemal nic nie daje, lepiej miec wiecej hp.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1519 dnia: Listopad 28, 2011, 01:50:46 pm »
witam bardzo serdecznie mam pytanie odnosne bufu dla destroyera na rb prosił bym o napisanie buf po bufie jakie brac


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1520 dnia: Listopad 28, 2011, 02:23:38 pm »
high rate z buffem i solo rbkami?  hahaha




TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1521 dnia: Listopad 28, 2011, 02:51:55 pm »
nie x20 npc bufer jest ale widzialem filmik gdzie zakena deska bije prawie po 100k wiec o to mi chodzi. podaje link do filmiku i prosil bym o opisanie tych bufyw jakie ma ta deska http://www.youtube.com/watch?v=AWYhwhF_mfs&feature=related


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1522 dnia: Listopad 28, 2011, 04:13:00 pm »
tylko tam maja atri dzialajace, maja AI od palladyna dzilajace i obawiam sie ze u Ciebie nie bedzie tego.
No ale prosze : Unholy res, guidance, haste,berserker,improved might(laczony od wc) wind walk, holy weapon, G might, counter critical,nobles, jakis tam skill od bisha dajacy rezistance an unholy i holy, buff od tanka, improve magic, improve critical(laczony od wc) POF, IKONA OD TANKA(83 lvl)  zealot, rage, frenzy
dncy songi podstawowe bez vampira aby utrzymac deske na 30 % w tym przypadku chyba na 60 % bo od h5 nie ma roznicy miedzy 30 % a 60 %.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1523 dnia: Listopad 28, 2011, 04:27:10 pm »
ok dzieki widze ze w buffach u npc nie ma  counter critical holy weapon jakie inne bufy je zastapia


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1524 dnia: Listopad 28, 2011, 04:45:35 pm »
nie zastąpia.
Jaka kronika?
 Counter critical miażdzy suty jesli chodzi o damage. Holy weapon potrzebny do podniesienia dmg z atri. Musisz miec tez mlotek z risk fokusem 300 atr.