Witaj
Gość

Wątek: wyvern  (Przeczytany 2024 razy)

  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

wyvern
« dnia: Luty 25, 2007, 01:32:42 am »
Siema
Wymyśliłem sobie nowy wątek ^^. Otóż w moim wątku znajdzie się pytanie czy na serwerze DRAGON NETWORK x15 ;)
Da się mieć jakimś cudem latającego hatchlinga? Coś mi się zdaję że tylko z donate bo w zakmu nie da rady;/ Chyba że drake znów coś kombinuje z DN....


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: wyvern
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2007, 10:04:24 am »
jak nic sie nie zmieniło to by miec wyverne trzeba miec zamek, byc CL, koszt chyba 1kkk 
i miec stridera na wysokim lvl to wszystko   :P

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: wyvern
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2007, 11:01:20 am »
Wywern: (wymagania)
-CL-em
-Posiadać zamek
-Strider
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: wyvern
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2007, 03:06:29 pm »
czyli tylko CL? klanu może mieć?
nie łapie dokładnie.... jeżeli zamek ma 5 klanów to każdy CL może sobie zrobić wyrma?


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

Odp: wyvern
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2007, 03:59:56 pm »
tylko 1 klan ma zamek. musisz byc clan liderem tego klanu ktory posiada zamek ( sorki ze mowie jak do dziecka ale ktos moze nie wiedziec co to cl :P ) stridera 75 lvl i nie wiem czy przypadkiem wlasnie 1kkk nie trzeba miec ( przynajmniej kiedys tak trzeba bylo )


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: wyvern
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2007, 04:23:03 pm »
dobra spoko ale akurat wiem co to CL....
Tylko jakos nie przyglądałem się dłuzej siege i tym tematom... skoro 1 clan ma zamek to po co całe ally się ściąga żeby go zdobyć i jak tak nie będą mogli z niego korzystać....


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: wyvern
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2007, 05:09:44 pm »
dobra spoko ale akurat wiem co to CL....
Tylko jakos nie przyglądałem się dłuzej siege i tym tematom... skoro 1 clan ma zamek to po co całe ally się ściąga żeby go zdobyć i jak tak nie będą mogli z niego korzystać....
Masz do wyboru... bić ciągle te same potworki.... Ubić paru kolesi z wrogiego ally i walczyć w mass PvP. Poza tym.... Alliance (ang.sojusz/przymierze) jest włąsnie po to zrobione. O własnie ally może opanować (teoretycznie) wszystkei zamki, a nie jeden klan.