Witaj
Gość

Wątek: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]  (Przeczytany 1899 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
[color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« dnia: Czerwiec 18, 2007, 02:31:51 pm »
No właśnie. Ktoś coś wie kiedy to będzie i jak to będzie wyglądało i w ogóle? Chyba będe w to łupać. Nieźle się zapowiada, do chinczyków dochodzą europejczycy ze swoimi zachodnimi tradycjami co powinno nieźle urozmaicić tą grę. Jak ktoś coś wie niech sie wypowie, ja jestem zbyt leniwy żeby buszować po necie. Uznałem tylko że ze względu na marke Silkroad warto założyć temat o wielkich przemianach w tej grze. Daje strone - http://www.silkroadonline.net/teaser/europe_update/europe_intro.asp
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2007, 06:09:01 pm »
Podejrzewam ze tylko ja wiem jak wyglada a jak bedzie wygladac u nas jako ze przez jakis czas mialem okazje grac w to w oryginalnej wersji krzaczkowej na kSRO...

1. Europa - mmmm bardzo ladnie sie zapowiada te klimaty podzial klas non stop party do expa. Ale ja wam powiem jedno. TO JEST SILKROAD ONLINE. tyle powinno wam wystarczyc ze chodzby mialo byc w 100% jak wow l2 i D&D polaczone to nie warto w to grac... A czemu ? A temu ze SRO jest najbardziej zbotowaną grą na swiecie. 90% graczy to boty.

2. Cóż powiecie (zreszta z prawdą) ze europejczykiem botowac sie solo nie da. Owszem. Ale uwierzcie gralem na kSRO i widzialem jak tam wyglada exp... Jako ze CHINY beda polaczone z EUROPE to niestety koles wyfarmiony na 80lvlu chinolem bierze na lodowisko 8 osob europejskich i za kase nabija lvl. To tzw. TAXI. Wystarczy 1nuker by recznie zamiatal na exp 8osob.

3. To wkoncu I-sro a nie k-sro... podejrzewam ze bedzie jak do tej pory - lagi , boty i dc. O godzinie 9rano juz na serwer nikt nie wbije chyba ze sie bedzie logowal 30min a to za sprawą softmodowcow ktorzy po 3klienty odpalaja naraz - zreszta jak ja kiedys.


4. Co do update to bedzie tez job update - czyli ranking w kazdym jobie najlepsi thiefowie, traderzy i hunterzy. I wreszcie nie bedzie mozna przemieniac jobow co 10sekund. Jak juz sie zapiszesz to thiefow to zanim zmienisz profesjie musi minac tydzien.


5. moi starzy klanowicze juz sie szykuja by grac na europie... a dlaczego ? a dlatego ze na 1serwie maja 80lvle wyfarmione bocikiem i to grubo. teraz sobie pojda na w/w TAXI i beda robic postacie. Ja niestety wszystkie konta sprzedalem wiec nawet sie nie wybieram. A i tak szkoda marnowac zycie na SRO lepiej w l2 pograc,.

ale moja ogolna opinina na ten temat:
JEDNYM SLOWEM - silkroad online nie warto w to grac chyba ze chcesz botowac .
Cóż Europa to naprawde 70% ulepszenia gry ale zastanowmy się czy warto ? nie spotkasz nikogo kto gra recznie ;d.




Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:52:41 pm »
Hahah najsmieszniejsze jest to ze oni dopiero po ponad 1,5 roku dodaja rzeczy ktora sa podstawa dobrej rozgrywki czyli podzial na klasy,kaplani z normalnymi buffami/healerzy itp....
A tak poza tym to BOT i tyle


FullMetal Alchemist fan


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2007, 04:07:15 pm »
No ale może skoro wprowadzają tak wielkie zmiany to może zrobią coś z tymi botami. A nawet jak z botami to i tak bedzie to fajny single player. Oby tylko nie bylo lagow
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2007, 05:22:05 pm »
No ale może skoro wprowadzają tak wielkie zmiany to może zrobią coś z tymi botami. A nawet jak z botami to i tak bedzie to fajny single player. Oby tylko nie bylo lagow

uwierz mi ze z botami nic nie zrobią...

Raz zrobili HUGE BOT PUNISHMENT co polecialo po kilkaset kont z kazdego serwa  moje jedno konto nawet sie tam zalapalo ;p ale to bylo tylko 1raz w historii sro ;]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2007, 10:03:06 am »
Ta gra moim zdaniem sensu NIE MA. zadnych healerow, zadnego zgrania, zadnego zadnego...rbkow jak antharas czy baiuma nie ma, questy polegaja na zbieraniu q itemow lub zabijaniu, wary sa tylko na krotki okres, jedyna rzecz co tam robisz to EXP.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2007, 10:51:00 am »
Jak w wiekszosci gier tego typu... A w tibi, to co myslisz sie robi? A jakos miliony ludzi w to graja (nie rozumiem ich ^^)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2007, 01:40:26 pm »
Jak w wiekszosci gier tego typu... A w tibi, to co myslisz sie robi? A jakos miliony ludzi w to graja (nie rozumiem ich ^^)

Przykro Mi nigdy nie zrozumiesz tak pięknych gier jak Tibia ...
Nie chce mi się już kłócić z całym forum bo Wy zawzięcie bronicie L2 a inne gry dla was są do ****.

 


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: [color=red]Silkroad Online Europe[/color]
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2007, 03:14:12 pm »
bo TO jest forum o L2, a nie o własciwosciach kwadratow (czyt.tibia)