Witaj
Gość

Wątek: MU  (Przeczytany 6349 razy)

  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: MU
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 26, 2006, 07:02:30 pm »
A no ja też się w to nagrałem baaardzo dużo. Najpierw oficjal (100lvl), Dream World, Heroia. Czemu nie gram ?? BO mam nowego kompa i moge grac w L2. A dwa mało dróg rozwoju postaci ( w zasadzie jedna ^^) No i staje potem monotonna.... na L2 to przynajmniej ładnie jest, m,ożna se połazić, a i samo siedzenie w mieście jest ciekawsze niż na MU ^^


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: MU
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 26, 2006, 07:08:54 pm »
W mu zrobiłem 16lvl xD SHIT jak się okiem patrzy :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 3

    • Strona o Grach MMORPG.
Odp: MU
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 27, 2006, 12:20:19 pm »
za ciemna grafika :P miałem 95 EE na Mayi :) potem założyłem swój server...
Ale po tygodniu stwierdziłem że to bezsens... ludzie na hackach tylko lecą. i co zrobić?
Wyłączyłem server i więcej już nie powstał xD

www.gry-mmorpg.bee.pl - Forum o Grach MMORPG! Zapraszam.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

    • Polskie Centrum MuOnline
Odp: MU
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 28, 2006, 10:17:44 pm »
Większośc z na pewno miała stycznośc z Mu. Mogło to byc nawet 3 lata temu, więc chciałbym was uświadomosc, że po 3 latach przeżylibyście poważny szok po jednym dniu gry. :) Długo by wymieniac wszystkie nowe moduły w grze. Przedstawie te najważniejsze.

*Sojusze: Każda gildia posiadające minimum dwudziestu członków, może założyc sojusz. Dołączyc do niego mogą 4 inne gildie.

*Ancient Items (przemioty antyczne): Graliście zapewne w Diablo2? Polega to mniej więcej na tej samej zasadzie. Zbierzesz cały set - masz świetne opcje. Przedmioty te są trudno dostępne w grze. Lecą jedynie w Land of Trial (dostęp mają tylko posiadacze zamku), Chaos Castle Event (jaki nagroda) oraz jako drop z Kunduna w Kalima6 Event.

*Castle Siege: Czyli dwugodzinna bitwa dwóch lub trzech sojuszy o zamek. Jeśli jest to pierwsza bitwa, walczą trzy sojusze. Jeśli zamek ma już właściciela, w walce biorą udział 2 sojusze. Każdy sojusz może pomieścić 5 gildii, a jedna gildia 80 członków, jeśli Guild Masterem jest Command Dark Lord. Daje to nam nawet 1200 walących ze sobą graczy w tym samym miejscu i czasie. Zwycięzca bitwy dostaje zamek oraz mapkę Land of Trial (gdzie lecą antyczne przedmioty - ancient items) w swoje posiadanie. Dodatkowo może nakładac podatki na wszystkie itemy znajdujące się u NPC oraz podatek od używania Chaos Machine. Poza tym Alliance Master ma dostęp do LordMixa ("pralka w zamku"), w której można robic takie itemy jak exc Hurricane / Great Dragon / Dark Soul / Red Spirit / Dark Master, nawet z kilkoma exc opcjami.

*CryWolf Event: Raz w tygodniu cały serwer się jednoczy aby odeprzec atak Balgasa oraz jego wojska. Przynajmiej jeden z Elfów musi pozostac żywy przy ołtarzu, kiedy reszta ma za zadanie zniszczyc 10 Dark Elfów i na koniec samego Balgasa. Jeśli uda się wygrac event, automatycznie zwiększa się exp o 20% oraz drop, a zmniejsza się HP Mobów.

*Nowe Inwazje: Red Dragon Invasion - nalot czerownych smoków, które dropują Blessy (małą szansa na drop) oraz White Wizard Invasion - inwazja White Wizarda oraz jego orków. Orki dropują Wizard Ringii (nie da sięich naprawic, ale dają swietny efekt). Sam Wizard dropuje Blessa.

*Nowe Mapki / Itemki / Skille / itp: Doszło wiele nowych miejsc, gdzie można poexpic. Nowe sety dla każdej rasy (w sumie po 2 sztuk jeśli patrzec na najnowsze "dziecko" - Season2). Każda postac ma jeden specjalny skill na Castle Siege. Poza tym Blade Knight dostał możliwosc nauczenia się Combo Skilla. Po wykonaniu questa na 220lvlu, można mixowac skill broni, twisthing slash, death stab oraz regular blow. Po użyciu trzech skilli w wybranej kolejnosci, "tworzy się" Combo, który daje nawet 2-3 razy większy dmg. Takze poprawiono sytuację Soul Mastera, który po znalezieniu ring of honor może używac czaru Nova, którego dmgu przewyższa zdecydowanie Combo (jednak długo się ładuje).

Na prawdę dużo by tu mówic o wszystkich nowościach. To już nie ta sama gra, która opierała się tylko i wyłącznie na biciu mobów. Teraz robi się postacie pod pvp (Player versus Player), a nie jak dawniej pod pvm (Player versus Mob). Każdy czeka tylko na kolejny Castle Siege. :) Zreszto, polecam przekonac się samemu.

Przy okazji serdecznie zapraszam na forum www.muonline.org.pl jeśli chcecie poznac więcej szczegółów na temat gry.


  • Wiadomości: 308

  • Pochwał: 7

    • Zajedwabisty server !!
Odp: MU
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 01, 2007, 06:17:08 pm »
 :o No no jest tu jakis pr0 z MU ;] (chociaż wiem ze to ze stronki ale kij xD)
a co w ogóle fajnego w This shit ?


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

Odp: MU
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 01, 2007, 06:28:17 pm »
Nie ma co porównywać MU z l2. MU online jest okrojoną wersją diablo - ma słabsze questy i mniej itemków, sposób rozwijania postaci i poruszanie się w świecie jest takie same (no mu ma jescze komendy /warp , no i jak na mmo - trade, duel, party itp). MU online jest MUG'em (to sformuowanie wyczytałem ze stronki, czasami trza poczytac :P czyli "multi user graphic", żadnym rpg'em, mimo że twórcy gry uważają inaczej ;) ) Gra opiera sie tylko i wyłącznie na grind exp (też bardzo okrojonym, praktycznie jeden sposób na walkę). Bardzo poważnym minusem jest brak możliwości zmiany rozdzielczości w grze (czemu ten ludzik musi być taki wielki).

Global jest f2p, przez lata faktem jest wprowadzenie dużych i dobrych zmian. Strasznie mnie śmieszy jedno jeśli wolimy urzywac p2p (gold i silver pakiet) juz jesteśmy lepsi od innych! (mamy więcej expa (gold 3x!), dropu z mobów; rozumiem, trzeba jakoś zarabiać, ale nie tak! (mogliby udostępnic inne areny dla p2p, czy ciut lepsze/orginalniejsze itemki (tak jak silkroad rozwiązało problem np. zwierzak podnoszący itemki :) :)

BTW MU online mój pierwszy MMO!  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2007, 06:34:15 pm wysłana przez Geko »


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: MU
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2007, 09:02:53 pm »
pff...według mnie to MU jest chyba najgorszym MMO  :? Jak patrzałem na te screeny to pomyślałem "tragedia!" kumpel w to grał, ale nie widziałem gameplaya. Szmelc i tyle.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 308

  • Pochwał: 7

    • Zajedwabisty server !!
Odp: MU
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2007, 08:53:32 pm »
HUH! MU online to byla moja pierwsza gra mmo >. > a teraz to WoW rox i L2 (eve guild wars)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: MU
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2007, 08:55:13 pm »
Cytuj
WoW rox i L2

RFek też nie był zły ;)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: MU
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 06, 2007, 10:47:15 pm »
Ja grałem w MU 1,5 roku, gra mnie naprawdę bardzo wciągneła szczególnie Global (ok 180 lvl na starym Wigle i co s koło 100 na MAyi), ale potem zaczłęy sie privy(cała masa lvli sie tam nie liczyło tylko resy)liczba questów pozostawiała wiele do życzenia, ale mimo wszystko grało się super. Najwięcej nowości do gry wprówadziła wersja 1.0 na GLobalu (Eventy opisane wcześniej, (chociaż smoki były tez na 0,98 potem je wycofali a szkoda)nowe lokacje itp. i fajny event polegający na zabijaniu graczy w Chaos Castle) Ogólnie się bardzo przyjemnie gra aczkolwiek z czasem expienie staję sie monotonne, więc wtedy staje się przy jednej z bram w Lorencii i się zaczyna PK( mmmm miodzio :D) a potem znowu godziny expienia na NON-PvP serwach. Na privach nie ma tego co na globalu tam ilość resów odgrywa kluczową rolę, ale za to mozna sie pobawić ( pierwsze ulepszanie setów i robienie wingów-jakies to sa emocje :D ) Moim zdaniem gra godna uwagi

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: MU
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 11, 2007, 10:02:50 pm »
to global jest za Free?
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: MU
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 11, 2007, 10:30:23 pm »
Był za free...ponad pol roku temu (cos kolo) Wpowadzili na kase...


BTW: Też długo grałem w MU, mialem tylko 1 postac i bylem mlody i glupi ;P
12-13 lat to za malo na taka gre.pol roku robilem 91 lvl.ale maniakowalem ;)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: MU
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 11, 2007, 10:42:30 pm »
Cytuj
Był za free...ponad pol roku temu (cos kolo) Wpowadzili na kase...

chamstwo i zdzierstwo  :dry:
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

    • Polskie Centrum MuOnline
Odp: MU
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 13, 2007, 10:54:48 am »

Zawartość toplisty:
  • serwery prywatne
  • strony poświęcone Mu
  • fora o MuOnline
  • inne toplisty MuO
  • także wasze blogi związane z grą
Chciałbym zaprosić wszystkich nowo powstałą Toplistę MuOnline: http://muo.toplista.info . Zamieszczajcie swoje serwery oraz strony, fora i portale o Mu. Pamiętajcie jednak, że nie ma tu miejsca na cheaty! Toplista szybko powinno zyskać na popularności. Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: MU
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 13, 2007, 01:43:24 pm »
ZXapaleni gracze MU online...co powiecie na server MUGODS?

http://www.mugods.com/?action=home

bo bym se pogral w mu...a servera zadnego innego fajnego nie znalalzem...
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 3

    • Strona o Grach MMORPG.
Odp: MU
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 27, 2007, 01:21:24 am »
MU? Płatne? Phiii<hahaha> <lol2>....Kto wam takich bzdór naopowiadał? Maya i Wigle są nadal za frico.... Tylko ten najnowszy server jest płatny :P
Pozdro :) HG NA "PROSTO"

www.gry-mmorpg.bee.pl - Forum o Grach MMORPG! Zapraszam.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: MU
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 27, 2007, 09:52:18 am »
w ogóle nie wiem  dlaczego jszcze ta gra istnieje...jak bym sie dorwal do tej gryna globcu bylbym najbogatszym czlowiekiem na servie ;) zapewne wiekszosc osob tez hackuje xP

Speedhack
Duplicate (najprostrza rzecz jaka może być)
Trade hack (nie próbowałem)
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 3

    • Strona o Grach MMORPG.
Odp: MU
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 27, 2007, 11:03:10 am »
Speedhack jedynie działa...
Jak WebZen Sprzedał MU , od tamtej pory wiekszość hackow przestała działać....
 1hh itd. nie działają , chyba że własnej roboty ktoś ma.
Dupe Hack nie działa już od roku ponad... :)

www.gry-mmorpg.bee.pl - Forum o Grach MMORPG! Zapraszam.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: MU
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 25, 2007, 10:46:36 pm »
Ja grałem w MU bardzo długo. Pierwsze 2 miechy na globalu czego w 100% nie polecam :/ Potem przerzuciłem się na Serwer "Frienz MU" dość wysokie raty, ale za to możliwość tak zwanych resów (kiedy dojdziemy do max lvl, wychodzimy na chwile z gry i znowu mamy pierwszy lvl a staty zostają) Ja doszedłem do 70 resów DL (Dark Lordem, cały set +13). Ogólnie to byłem w pierwszej 10 na serwie. Nie wiem czego wy chcecie od grafiki (może w diablo jest lepsza co??). Muzyka fajna, gra bardzo wciągająca. Polecam wszystkim, którym znudził się Lineage i nie mają w co grać (są tacy w ogóle O_o?? wątpię xD) Jedynym minusem gry jest to, że kiedy mamy dobrą postać, możemy skorzystać z "elfka" (zostawiamy przyciśnięty klawisz ataku i idziemy do szkoły. Wracamy i mamy kilka lvl więcej :/)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2007, 10:48:51 pm wysłana przez Xyber »


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: MU
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 02, 2007, 04:09:55 pm »
Ta gra to nic w porównaniu do lineage II  :D



(ale pamiętam że kiedyś była super to był mój pierwszy MMORPG)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 10:16:14 pm wysłana przez Ivan »
Ivan


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: MU
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 02, 2007, 06:23:49 pm »
wedlug mnie ta gra jest zbyt monotonna (choc siedzialem przy niej dosc dlugo), system pvp jest do kitu, tylko kilka klas ogolnie NUDA


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: MU
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 02, 2007, 10:14:51 pm »
Calipso pamiętasz z jakim zapałem w to graliśmy???Nic sie wtedy nie liczyło prucz MU...
...no ale nadeszła era lineage2 i MU przestało być takie kolorowe.

A dokładniej to mamy na początku 3 klasy: -mag -wojak -łucznik. (wszyscy to ludzie... tylko elf jest łucznikiem) Ale to nie koniec po nabiciu ok.300lvl odblokowują sie aż 2 nowe klasy (hura :() Ja grałem na rate x1 i nie wiem czy uwinołbym sie w 10 lat :P ostatecznie skończyłem grać ok.65lvl'u. :P

NIE POLECAM CHYBA ŻE NA DUUUUUUUŻYCH RATE!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P
Ivan


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: MU
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:29:31 am »
pamietam pamietam... a nastepne klasy byly na lvlu 230 i 250