Witaj
Gość

Wątek: Kolejny problem.... :) Robienie profki na PR. Zajrzyjcie koniecznie. Dead end??  (Przeczytany 2037 razy)

  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Witam serdecznie. Mam następujący problem.
Otóż mając 36 lvl przystąpiłem do robienia profki. Udałem sie do odpowiedniego magistra w Giran (Dufner), tam zacząłem robić pierwszego marka. Następnie udałem się do Dion, gdzie kolejny mgr zlecił mi zabicie Neer ghoul berserka. Udałem się na EG, niestety po drodze dopadł mnie PK. Chwilkę później musiałem kończyć grę. Teraz gdy zacząłem dalej grać zauważyłem że w zakładce Quest jest pusto (a powinien być quest na 1 marka). Nie zraziwszy się tym zbytnio udałem się na EG i zacząłem tłuc berserki. Zabiłem wiele,z żadnego nie wypadł jednak quest item. Troche tym zaniepokojony wróciłem do miasta. W inventory co prawda w zakładce special items miałem list od zleceniodawcy na zabicie tego berserka. Udałem się ponownie do Giran próbując wziąć ponownie  całego questa od początku. NIe pomogło. Usunąłem zatem ten list od drugiego typka (poprzez zniszczenie przedmiotu), mając nadzieję że to pomoże. Rezultat jest taki, że  jeden jakieś bzdety mówi, że jestem perspektywiczny (36 lvl mam), a drugi nic nie chce gadać, i robienie profki stoi w miejscu.
Jakieś pomysły jak to pchnąć do przodu??


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kolejny problem.... :) Robienie profki na PR. Zajrzyjcie koniecznie. Dead e
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2008, 07:33:43 pm »
Może jakiś rollback był i wcięło ci questa? Jaki serwer? Na forum serwa poruszałeś tą sprawę?

Skoro nie miałeś questa to po co ich biłeś?

Dziwny problem :(
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2008, 07:35:26 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem.... :) Robienie profki na PR. Zajrzyjcie koniecznie. Dead e
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2008, 08:01:30 pm »
Masz rację, przerzucę temat do działu EPI. Prosiłbym moderatora o pozostawienie tematu również tutaj, może ktoś coś jeszcze doradzi.
Nie pierwszy raz zniknęły questy zresztą z menu (to tak nawiasem pisząc)
Odnośnie tego czy biłem moby czy nie, to już raczej znaczenia nie ma, bo nic z nich nie wypadło :)


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

To jest problem epi ze znikaja questy (ale tylko z zakladki bo w rzeczywistosci sa dalej). Co do quest itemka, ja siedzialem ponad godzine zeby mi wypadl..


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny problem.... :) Robienie profki na PR. Zajrzyjcie koniecznie. Dead e
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2008, 09:45:42 am »
Problem rozwiązany. Autor posta wyżej ma rację we wszystki co napisał  :). Zrobiłem tak:
1. Wziąłem pierwszy lepszy quest od byle kogo. Nagle magicznie pojawił się również quest na markę.
2. Poleciałem bić quest monstera, ale jako, że miałem usunięty quest item (letter) z inventory, a i nic wypaść nie chciało z mobów to dałem abort cały quest na profkę.
3 I teraz wszystko od początku. Bierzemy questa w giran i drałujemy do Dion dalej.
Wszytko działa. Dzięki za pomoc
Pozdrawiam