Witaj
Gość

Wątek: Phantom Ranger [PR]  (Przeczytany 169101 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Phantom Ranger
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:38:17 pm »
ja dla tanka zawsze brałem haste albo focus ... (przeważnie mam pvp tank vs tank ... )
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 07, 2006, 10:59:28 pm »
Do tej trojki ShillenKinght Tyrant czy Necromancer dolaczam jeszcze jedna postac do rozwazan: Warlord :) Co o niej sadzicie??


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Phantom Ranger
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:06:37 pm »
A co sądzicie o Phantom Rangerze? Bo jeśli pamięć mnie nie myli to właśnie o tym panu jest ten temat. Natomiast od jakiegoś czasu dyskusja toczy się o wszystkim innym ;)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:17:41 pm »
Ups sorka za wszystkie moje offtopy  :oops:

A PR jest jak juz napisalem zaje...fajny :P


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Phantom Ranger
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:02:10 pm »
Tak czytałem te Wasze posty i wkońcu nie wiem jakie najlepsze dyes :-D
Mam takie pytanko, bo każądej zmianie klasy dostajemy o jedno oczko więcej na włożenie dyes'a.
Czy po trzeciej zmianie profesji też dostaniemy jedno :?:
Jak tak to jakie polecacie dyes'y, pamiętając o tym, że po trzeciej zmianie profesji dostaniemy kolejny slot na dye :?:
Aha, oczywiście A Grade to majestic.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:30:19 pm »
Ja na razie nie wkladam zadnych dye'sow. Polegam tylko na secie Dooma i bardzo fajnie sie walczy :) Mysle ze dye'sy zaloze dopiero kiedy osiagne 78 level ;) Jesli chcesz komplet dye'sow na expienie to polecam +4str -4con i +4dex - 4con. Do expa idealne bo moobki nawet do Ciebie nie podlatuja. Ale w pvp mozesz dostawac po dupie. Do pvp nie mam pojecia jakie dyes wrzucic :( Dark Elfom ciezko cos dobrego wykombinowac.


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Phantom Ranger
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:31:30 pm »
Dlatego pytam o dye, kiedy już wbiję na 3 profkę :-)
Chodzi mi co wtedy radzicie ;-)
(+majestic light set :-D )


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:59:07 pm »
NIe dostaje sie dodatkowego slotu (nie wiem jak na retailu).

Moze kombinacja +4dex -4con +2con -2str.

Z setem Majestic da nam to +8% obrazen za pomoca luku -4% p.atk(od dye), +5% speed, +5% critical, +5% atk. spd., +2,48 Accucary, +2,48 Evasion (razem z setem daje nam to +5dex). Łacznie bedziemy mieli -3con wiec da sie przezyc. A 2 punkty sily dla DE to nie jest duzo. Krytyki beda siadac czesciej :) Zreszta dzieki Majesticowi niwelujemy ta roznice.

W starciu z magami bardzo przydatny jest Nightmare. Tracimy jednak resist na stuny i 8% obraze od luku.

Co do luku to mi sie marzy Draconic Bow z focusem  :roll:  :roll:  :roll:
Tak wtedy karasz ze klekajcie narody  :poklony:  :rotfl:


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 3

Phantom Ranger
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 24, 2006, 12:26:08 am »
Cytuj
A 2 punkty sily dla DE to nie jest duzo.

dla żaadnej innej rasy nie jest to tak dużo jak dla DE właśnie ^^
btw odejmowanie archerowi str jest błędem imo. dopóki nie będziesz miał majestica noś +4dex/-4con, jak założysz mj dodaj jeszcze +4str/-4con - z seta mamy duży res na stuna, więc można pojechać po con'ie. co do małej ilości hp - to zaleta u PRa - lepszy efekt fatal countera ;]


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 24, 2006, 01:45:11 am »
Hp to Hp. Nigdy nie jest go za wiele. Nie mozna liczyc tylko na fatal countera. Moim zdaniem p.atk. PRa i tak jest wystarczajaco duzy bez tych +4str (+8% do p.atk.) zeby sadzic powalajacymi krytykami :) Fakt moga byc mocniejsze ale kosztem tego ze stajemy sie glass cannon ;) A -8con to troche zycka nam odbierze. Dodatkowo zwiekszając nasza poddatnosc na stuna. Majestic dodaje 50%. Ale tego resista co mamy. Czyli z prostej matematyki wynika, ze im wiekszego resista mamy tm set podniesie go bardziej :) :) :)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 24, 2006, 06:55:45 am »
Jak grać PR to na dwie opcje. Pierwsza to taka, że nastawiesz się na największy Damage Deal w grze czyli -4 con +4 str i -4 con + 4 dex. Wtedy towja rola na party jest taka, żeby stać z tyłu, nie dać się ztargetować i zabijać kritikiem, który zadaj obrażenia 2x takie co SR. Jak użyjemy Evade shot + UE to nikt nas nie trafi... ale jest 1 minus... Masz tyle HP co buffer.....

Druga opcja to na expienie etc -2 str +2 dex -2 con +2 dex. Troche szybciej biegasz strzelasz itp, criticale często wchodzą co jest ważne jak grasz solo. Jeżeli masz dobry klan, kumpli na pt to 1 opcja :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Phantom Ranger
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:52:18 am »
Myślę, że zabranie STR de niebędzie wielkim problemem, bo przecież i tak ma on 41 (najwięcej ze wszystkich klas).


Tak się zastanawiam nad pierwszą opcją Koni'ego, bo wydaje mi się bardzo rozsądna ;-)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 24, 2006, 01:52:03 pm »
Do expienia lepiej sprawdza sie doom moim zdaniem. Majestic na pvp (resist na stuna).
Do dooma zestaw dyesow identyczny jak do Majestica:
+4dex -4con, +2con -2str. Daje to nam lacznie: +7dex (+7% speed, +7% critical, +7% atk. spd., +3,43 Accucary, +3,43 Evasion) -3str (-6% p.atk + 2,7% p.atk = -3,3% p.atk.) -4 con.
Mozna jeszcze dopakowac trzeci dye +1dex -1xxx (mniejszy p.atk. (o 2%) lub mniej zycia). Czyli mamy +8dex! Daje nam to prawie +4 do evasion i accucary, reszta +8% :lol:
Dzieki doomowi mamy dex 41-42 a to juz jest naprawde fajnie :) Krytyki nam siadaja czesciej, czesciej trafiamy, szybciej strzelamy, szybciej biegamy i mamy lepsze uniki. Wydaje mi sie ze to w pelni rekompensuje niedostatek str.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 24, 2006, 08:51:26 pm »
Jak dexować to SR. On jest od dexa. Największym atutem PR jest siła więc lepiej mieć coś porządnego, konkretnego, czego nikt inny nie ma 45 str , 38 dex. Critic zabija, mucha nie siada (co innego stun)  8)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 04, 2006, 08:10:47 pm »
---------- 20:51 24.09.2006 ----------

Taka kombinacja dobra jest na siege albo mass pvp, w wirze walki mozesz ladnie zdezorientowac wroga. Ale na 1vs1 nie zda to egzaminu.

---------- 19:10 04.10.2006 ----------

Jakie lepsze SA do Bow of Peril dla PRa? Quick Recovery czy Guidance?


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Phantom Ranger
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 04, 2006, 08:14:46 pm »
Cheap Shot...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 04, 2006, 08:54:51 pm »
Quick Recowery. Podstawa. Zamiast guidance masz accuracy no i dex :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 04, 2006, 08:55:27 pm »
---------- 19:54 04.10.2006 ----------

Ale z tych dwoch ktore napisalem wyzej: czyli QuickRecovery albo Guidance.

---------- 19:55 ----------

Dzieki Koni :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Phantom Ranger
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 05, 2006, 02:59:19 pm »
blee, nie lubię PR dlatego że ma za mało CON. Fajnie wygląda ale nic poza tym. Na mass pvp jest spoko, ale w 1v1 już dużo gorzej ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 05, 2006, 05:36:03 pm »
Moim zdaniem 1vs1 tez potrafi zrobic ziaziu i to calkiem spore ;) Trzeba tylko potrafic wykorzystac to co ma do zaoferowania (Hex, Drain, Power Brake, Fatal Counter (!!!!)). Majac malo HP walisz FC i wszystko zmienia sie diametralnie wystarczy go uzyc w odpowiednim momencie.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 05, 2006, 06:15:51 pm »
Popieram Qlimaxa, siła PR przede wszystkim tkwi w krytykach oraz skillach niedostępnych dla innych łuczników. Fatal Counter na Hexie zżera niesamowitą ilość HP przeciwnika. Liczy się wyczucie które wyrabiasz sobie z każdą walką. Phantom Rangera trzeba czuć i tyle ;) Myślę, że lepiej QR wybrać bo Accuracy i tak masz w miarę wysokie dzięki dexowi z Dyesów i Doom Lighta. W pvp radzi sobie niezle, na mobki wystaczy rzucic debuffy - wykończenie ich to czysta formalność.W C5 jest nowy skill warty uwagi - Dead Eye - zwiększa accuracy, p. attack, critical power obniżając jednocześnie attack.speed.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Phantom Ranger
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 05, 2006, 11:29:04 pm »
No wtedy to PR bedzie robil krzywde. Szczegolnie na siege i mass pvp gdzie podczas zamieszania mozesz robic poprostu KO  :twisted: Swoja droga ciekawe jak bardzo obniza on atk.spd i zwieksza critical power accu i p.atk  :?:

Jakby tak jeszcze dawal wieksza szanse na criticala  :angel: :marzyciel:


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Phantom Ranger
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 06, 2006, 05:54:54 pm »
Czytałem gdzieś, że Dead Eye na 2 lvlu zwiększa p.attack o 134, critic power o 20%, accuracy +1 oraz attack speed -20%. Ten skill ma 8 poziomów, więc można być naprawdę poteżnym :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Phantom Ranger
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 06, 2006, 10:04:47 pm »
8 lvl Dead Eye daje +199 p.attack, +3 accuracy, -20% attack speed, ~20% extra damage on critic.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 255

  • Pochwał: 6

Phantom Ranger
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 11, 2006, 09:57:34 pm »
Ej teraz mam takie pytanie o dye (znowu) gram sobie na takim jednym serku (high rate) i naraz moge zalozyc 4 dyes  :o
3 w slotach i jeden zamiast cloaka.
Jakie dyesy założyć :?:
(najważniejsze pvp/pk)