Witaj
Gość

Wątek: Pomadery SE na H5  (Przeczytany 2981 razy)

  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Pomadery SE na H5
« dnia: Wrzesień 24, 2011, 12:45:20 am »
Na chwile obecna posiadam :
- clare
- m.bckfire
- mss.res
- major heal

nie biore r.shocka poniewaz ugadalismy sie tak z bishem ze on go bierze.

cos zmienic/zostawic ?

/discuss
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Pomadery SE na H5
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2011, 02:47:01 am »
Zostawić, pod pve można brać turn unded do koxu na dv.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pomadery SE na H5
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2011, 07:38:09 am »
ew rozważyć Party return. Nie zawsze EE jest na składzie...
Ja mam:
- clarity
- PR
- Res stun
- major heal

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pomadery SE na H5
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2011, 11:43:02 am »
no tak, PvE for a life i PR to podstawa...

Tylko na litość boską nie mów mi o przydatności PR-a na HB, bo to zamierzchłe czasy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pomadery SE na H5
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2011, 06:08:51 pm »
Ależ oczywiście! Zawsze robię PR jak tylko na moje party zagruje się grupa keltirów...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Pomadery SE na H5
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2011, 04:39:20 pm »
mam pytanie gdzie są teraz jakieś miejscówki do koxu solo takiego SE (w tej przemianie) jakby ktoś napisał gdzie z przedziałami lvl to by mi to trochę ułatwiło, bo będę mógł sobie z 1h dziennie poownowac nie tracąc na szukanie miejscówki czasu :D

planuje pograć cosualowo na tym l2.ws żeby zobaczyć co się pozmieniało.. a pewnie sporo bo ostatnio grałem hmmm nawet nie wiem jak się ta kornika nazywała :D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pomadery SE na H5
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2011, 05:53:22 pm »
Na inkwizytorze? to praktycznie wszędzie możesz jechać. Inkwizytor, w odróżnieniu od Turn Undead (chociaż też ma atrybut Holy) jedzie wszystkie moby. Oczywiście najlepiej wybierać spoty z umarlakami/demonami, bo te będąc wrażliwe, schodzą na mniej strzałów. Totalną pomyłką są spoty z wszelkiej maści golemami, mającymi z reguły bardzo duży MDef. I chociaż dają więcej expa, to szybko wypłukują z many. Z tego samego powody nie jestem zwolennikiem Cata/necro w przypadku solo SE.
No i oczywiście spoty z herbami. Ziółka, kurczak i praktycznie Invo robisz tylko od przypadku do przypadku
Jak tylko będziesz mógł, załatw sobie kurczaka. Quest/kupno, cokolwiek. Do solowania na inkwizytorze jest niezbędny. Chociaż początkowe lvlowanie i żarcie expa "za nic" trochę denerwuje :) Ale na późniejszych lvlach, jak zacznie recharge'ować, jest nieoceniony.
Ja bym spróbował tak:
- C grade Kama 46 obowiązkowo (duo max trio z jakimś dobrym melee) + Aligator Island
- B grade Cmentarz + Kama 53/56 opcjonalnie
- A grade FotD. Tu praktycznie możesz siedzieć na wampirach nawet do 78 :) Kamę można sobie darować.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;